Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy pasi ismerős burkoltan megvádolt azzal,hogy... fórum

Egy pasi ismerős burkoltan megvádolt azzal,hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Nancy Ann)
dec. 28. 15:45
Kinek jut eszébe? Akinek a fenenagy iskolai végzettsége semmilyen intelligenciával nem párosul és vagy "gyárilag" , vagy külső hatásra pszichés problémái vannak. Ha esetleg nincsenek, akkor sajnos tényleg ennyire ronda vagyok 😖 Mondjuk akármilyen csúnya valaki, azt, hogy emberként kezeljék, megérdemelné.
dec. 28. 00:58

Jesszus,ki a fenének jut eszébe, hogy a LI-en bárki azért kattint rá, mert fel akarja szedni/össze akar jönni vele.Bármennyire is tolódik FB irányba a LI posztok tartalma, azért ez mégis egy szakmai portál.

Micsoda öntelt hólyag a fickó!

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Sanyinak)
dec. 27. 20:52
Én nagyrészt volt és jelenlegi kollégákat adtam hozzá kontaktként. Főhősünk egyik kategóriába sem tartozik, sőt, eredetileg ő jelölt be engem (hogy aztán letiltson... annyira logikus 🤣)
48. sanyinak (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 27. 20:27

Akkor még érteném a tiltást, ha más szakmai múltját ócsárolná valaki, de egyébként nem.

Én pl az ottani ismerőseim nagyban részével még nem is találkoztam élőben, mivel a világ másik felén élnek.

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Sanyinak)
dec. 27. 19:34

Hát, egyeseknek ez mégsem olyan egyértelmű, van aki még ott is védi magát a nők (azaz a csúnya nők) "ostromától" mert amúgy annyira jó pasi, hogy az elkövetkező 10 év Mr.Universe-eit meg se rendezzék, úgyis ő nyerné meg 😄 , a kutatóintézetek pedig sorban állnak, hogy a halála után tanulmányozhassák az agyát akkora korszakos zseni... (ez persze irónia volt)

És igen, lehet tiltani a Linkedin-en bárkit. Vagy legalábbis kiveheted a kontaktjaid közül.

46. sanyinak (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 27. 17:01
A LinkedIn-en lehet tiltani? Még sosem próbáltam, de ott nem is lenne értelme. Ez az oldal abszolút nem az ismerkedésről és az ember magánéletéről szól.
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Lolita2112)
dec. 27. 11:35
Örülök is, ki tudja milyen egyéb pszichiátriai problémája van az üldözési mánián kívül. Jobb ha nem is köszönök neki legközelebb, jobb a teljes no contact.
dec. 27. 01:18
orulj,hogy letiltott.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Tulipán***)
dec. 26. 23:16
"Kicsit" sokat képzel saját magával kapcsolatban. Viszont most már tényleg van miért sajnálnom. Kezdve a nyilvánvaló pszichés gondjaival.
42. tulipán*** (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 23:00
Na jó. Szerintem jobban is jártál, hogy letiltott, mert az ilyen alakokkal tényleg jobb semmilyen kontaktban sem lenni. Hú bassz ...
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Tulipán***)
dec. 26. 22:47
Az egészben a legröhejesebb, hogy az anyanyelve 🤣 Egyébként azóta letiltott a hülyéje... Szegény. Most már tényleg sajnálom. Van miért.
dec. 26. 22:30

Ez amúgy mindig rosszul esik az embrernek, nem csak ünnepekkor. Micsoda bunkó kér számon bárkit, aki rákattint 2 x a publikus profiljára ...

Amúgy meg még angolul sem tud rendesen az ember mert a "keep watching" aztán tényleg inaccurate. A "keep checking" is túlzás lenne, de még mindig sokkal közelebb áll a szituhoz ...

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Andi6020)
dec. 26. 21:44
Ha egy hasonlóan "kedves" üzenet fogadna karácsony másnapján reggel, úgy, hogy a legkevésbé se számítasz rá, nem tudom hogy reagálnál. De nem kívánok rosszat, főleg ismeretleneknek.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Srcrss)
dec. 26. 21:30
Attól még rohadtul megalázó az egész helyzet. Ha legközelebb találkozok vele, magamat ismerve, úgyis beszólok neki valamit "zaklatás" témában.
37. srcrss (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 21:19
Értem. Ha így van, akkor tényleg nem normális.
dec. 26. 21:18
Szegény, biztos azt hitte, majd a Palvin Barbi ír rá egy szép napon...Csalódott lehetett, azért volt morci 😄 Én is azt mondtam volna, hogy "Mi a f.sz (-t képzelnek egyesek magukról)?"
dec. 26. 21:11
Amúgy én is pont a napokban jártam úgy, hogy ráírtam egy régi ffi ismerősre akivel az utóbbi 1-2 évben ilyen-olyan oknál fogva váltottunk pár baráti üzenetet. Megkérdeztem, hogy hogy van mert épp eszembe jutott, hogy volt egy komoly betegsége és azt is megkérdeztem, hogy hogy hívják az utcájuk végén lakó volt tanáromat. Tényleg egy kicsit úgy hangzott ez az utóbbi mintha valami kitalált indok lett volna a beszélgetésre, pedig nem az volt, tényleg már napok óta idegesített, hogy nem jut eszembe a nő neve. Szóval beugrott, hogy rákérdezek mi a tanárnő neve miután eszembe jutott, hogy érdeklődök az állapota felől. Válaszolgatott az ember de olyan visszafogott stílusban, hogy nekem is az volt az érzésem hogy azt hiszi nyomulok, pedig szimplán barátilag érdeklődtem. Nem is 1 városban lakunk, sőt kb 300 km-re, tehát nem is nagyon lett volna indokolt a nyomulás. Mindenesetre engem is idegesített 1 napig hogy kb. azt képzeli, hogy "rá akarok menni" neki meg hárítania kell, hogy éreztesse velem, hogy ez nem pálya. Gondoltam mi a f..sz ? 😀
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Srcrss)
dec. 26. 20:58
Konkrétan számonkért/ lecseszett azért mert állítása szerint én "keep watching" az ő profilját. Mintha éjjel-nappal azt figyelném mit posztol. Ez egyrészt hazugság, másrészt paranoia mert - ahogy előttem leírták - normális ember ilyesmin, hogy párszor (nem állandóan) rákattintanak a profiljára DE írogatás,nyomulás NÉLKÜL - nem akad ki, nem ír miatta számonkérő üzenetet.
33. srcrss (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 20:41
Miből szűrted le, hogy zavarja? Abból, hogy boldog karácsonyt, és minden jót kívánt?
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Miss Angel)
dec. 26. 20:25
Hát, őt valamiért nagyon zavarja, hogy két hét alatt kétszer rákattintottam a profiljára (még mindig nem a Facebook-on) Legközelebb ha szmbejön velem az utcán, majd átmegyek az utca másik oldalára, nehogy azt higgye, követem...Ezek után nem lepne meg ha ilyen fogalmazódna meg az "okos" kis fejében.
dec. 26. 20:16

Nagyon is számonkérés volt vagyis inkább lecseszés. Engem nem hat meg, ha utálja a karácsonyt vagy felidegesítette valaki, szerezzen be egy bokszzsákot és azon vezesse le a dühét (mondjuk egy átlagos bokszzsák pofánvágná, elszállna mint a győzelmi zászló...) ne azon, hogy nekem írogat. Amúgy igazad van, aki "idegállapotba" kerül, vagy tartósan abban van, az attól is dührohamot kap ha a szomszédnéni elkezd porszívózni.

Az igazsághoz tartozik, hogy nem magyarul írt (nem tud) de gyakorlatilag anyanyelvi szinten beszélem azt a nyelvet. 17 éve, a munkám miatt, naponta használom. Ennyi idő után az ember "érzi" a megfogalmazás mögött a tónust is, akár egy szóból. Azért vagyok ennyire biztos az üzenetének a szándékában 🙄

dec. 26. 19:57

tökéletesen egyetértek veled.

én se tartom normalisnak a visdelkedését,még akkor se kérnék számon senkit,ha rendszeresen nézné a profilomat,esetleg nyugtáznám,hogy tetszem neki.De amig nem ír,nem zaklat,addig mit számít,hányszor néz rám?

arról nem beszélve,ha megnéznének kétszer,max annyira következtetnék,az illető kíváncsi volt és kész.

viszont az is igaz,én ezzel az egésszel nem foglalkoznék,ha normális ha nem,mint ahogy korábban is írtam.Ha nagyon vergődne,tiltanám,aztán eszembe se jutna többé:)))

29. tulipán*** (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 19:55
"Ritka hulladék, undorító módon tudnak a pasik a "kevésbé csinos" nőkkel viselkedni." - na ezt el tudom képzelni. Én mondjuk eddig nem mondhatom, hogy hulladék módon viselkedtek (bár ami késik lehet, hogy nem múlik :D ) de azt én is irgalmatlanul gusztustalannak tartom, hogy aki nem érdekli őket, azon simán átnéznek. Addig nyomulnak ameddig érdekükben áll (=érdekli őket a nő), utána már emberségből sem teszik meg a minimumot sem. Na ez valami ritka gusztustalan. - De hogy még rá is förmedjenek valakire csak azért mert rá mer nézni a profiljukra, stb. na ez még a fentieken is túltesz ... -
28. tulipán*** (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 19:45

abból tippelek arra, hogy nincs jól, hogy ilyen hülyeség miatt lecseszett. Ha valaki rendben van lelkileg akkor nem foglalkozik jelentéktelen dolgokkal, nem nagyítja fel őket és nem lesz tőlük ideges. Ez a pasas nekem is úgy hangzik az üzenete alapján, hogy irritálttá vált és számonkért magyarul már alapból paprikás volt a hangulata és azért csesződött fel egy ilyen abszolút semmiségen. Ez, hogy ránéztél a profiljára, nem téma. Ilyet figyelmen kívül hagyunk normál esetben, nem is foglalkozunk vele. CSak egy alapból ideges valaki válik irritálttá.

Amúgy lehet, hogy igazuk van a többieknek és ez nem lecseszés volt mert így levélben lehet, hogy nem úgy jön át a tónus (ami a szavaknál is fontosabb), de nekem is úgy hangzik inkább, hogy számonkért téged, nem közeledni próbált. (De reméljük, hogy mi tévedünk aztán megint próbálkozik normál, félre nem érthető hangnemben).

dec. 26. 19:24
Egyébként annyira zaklatom őkelmét, hogy anno ő jelölt be a Linkedin-en aznap amikor először látott. Persze nem jött oda bemutatkozni (én nyilván tudtam ő kicsoda) azt se tudtam, hogy tudja a nevemet.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Srcrss)
dec. 26. 18:36
Igazad van, létezik, hogy ismerkedni akar a pasi amikor így fogalmaz. De a másik eset az, hogy zaklatásra gyanakszik, régóta, és nem tud tovább "ignorálni". Az én esetemben az utóbbi valószínűbb.
25. srcrss (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 18:19
Pff! Szerintem te vagy paranoiás. Mi van, ha azért írt, hogy esélyt adjon számodra a nyílt közeledésre? Ha nem érdekelnéd, ignorált volna. Volt egy pasi, akit Facebookon ismerősnek jelöltem. Egyből rám szállt, hogy ismerjük egymást, és miben segíthet? Persze, hogy ismerjük, egy buliban bemutattak egymásnak. Írogattunk, röhögtünk. Közölte, hogy ő benne van, ha esetleg fel akarom szedni. 😄 Másnap randiztunk.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Jozsi.38)
dec. 26. 18:17

A megfogalmazásából elsőre és akárhányadszorra is az jött le, hogy én őt rendszeresen figyelem a Linkedin-en. Ezzel akasztott ki, de nagyon. Lassan már like-olni sem lehet semmit

Ma komolyan gondolkodtam, hogy egy profi fotós ismerős pasi profilképét likeolhatom-e (szuper kép amúgy csak hát ő is rajta van) vagy holnap tőle is kapok a pofámra - mintha naponta dobálnám a szívecskéket a posztjaira... Ritka hulladék, undorító módon tudnak a pasik a "kevésbé csinos" nőkkel viselkedni.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Tulipán***)
dec. 26. 18:10
Tudom, hogy nem jövök be neki, általában senkinek sem, megszoktam. De szerintem paranoid a pasi egy "kicsit". A bunkó bánásmódot is megszoktam, de ez így karácsonykor most nem hiányzott. Na mindegy, visszaírtam neki, csak úgy hemzsegett a mailem a hazugságoktól 😄 aztán csak odaírtam, hogy happy new year 😄 Erre már nem tudott mit lépni, gondolom a hazugságon ("indoklás") fél másodperc alatt átlátott de nem tudott vele mit kezdeni. Visszaírt, hogy boldog új évet és "minden jót kíván" . Egyébként a nyilvánvaló üldözési mániáján kívül miből gondolod, hogy lelkileg nincs jól?
22. Regin_a (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 18:10
lenke lenke...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook