Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy orvos milyen adatokhoz fér hozzá? fórum

Egy orvos milyen adatokhoz fér hozzá? (tudásbázis kérdés)


1 2
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Burrit0)
2023. ápr. 23. 16:32
Sajnos amióta szülés utáni depresszióm volt (és az is a fülébe jutott valahonnan, gondolom a védőnőn keresztül) és szakemberhez (pszichológus) mertem fordulni, ki nem állhat. Pont nem érdekli, hogy ez sok évvel ezelőtt történt (és bárkivel megtörténhet)
2. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 23. 16:27
Egyaltalan miert kutakodna egy gyerekorvos a szulok leleteiben?
2023. ápr. 23. 16:16
Sajnos generalizált szorongás gyanújával elküldött a háziorvos a pszichiátriai szakrendelésre. Pár héttel később az egyik gyermekemet el kellett vinnem a gyerekorvoshoz. Elég begyepesedett, barátságtalan nő aki sosem kedvelt igazán. Viszont a múltkor még gázabbul viselkedett. A gyerek betegségére nem adott normális gyógyszert, elbagatellizálta, velem meg úgy beszélt mint egy bolonddal. Végig se hallgatott, kiröhögött, ilyeneket mondott, hogy túllihegem a dolgokat stb... Vajon - annak ellenére, hogy "csak" gyerekorvos - hozzáférhet bárki egészségügyi dokumentumaihoz ő is? Mert ha az enyéimhez is hozzáfér, van egy ötletem miért viselkedett úgy ahogy... Elkeserítő lenne, ha mostantól egyetlen orvoshoz se vihetném úgy a gyerekemet, hogy az ne lássa a rendszerben, hogy anyukát elküldték a pszichiátriai szakrendelőbe... Egyébként addig nem megyek a szakrendelő közelébe se amíg nem muszáj. Elég sok rossz dolog történt velünk mostanában és tényleg nem vagyok túl jó passzban de a gyógyszerfüggőségből nem kérek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook