Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy kóbor anyamacska nálunk szülte meg a kicsinyeit. Mit tegyünk? fórum

Egy kóbor anyamacska nálunk szülte meg a kicsinyeit. Mit tegyünk? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
517. libikóka (válaszként erre: 515. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 22:14
Baccus:DDDDD Nálam is hevernek itt ott ping pong labdik ha lesz hozzá szerencsénk és jönnek a kicsik előkeresem .Nagyon jó fej ,ilyet még nem láttam:))
516. libikóka (válaszként erre: 514. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 22:08

Jajj!Nem is értem,mert aki nem akar velük foglalkozni az ne tegye.

De eeezzz?!?

2021. jún. 7. 22:07

Olyan vicces. Úgy csinál Marci mint egy kutya 😂

Van neki pici labdája alufóilából (2 gumilabdát elgurított, nem találom azért fólia)

Elgurítom neki, utána szalad, és visszahozza. Lerakja a lábamhoz és figyeli eldobom-e.


Ma ha 30-szor nem hozta vissza, egyszer sem.

514. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 511. - Libikóka)
2021. jún. 7. 22:02

Nekem is ezt mondták.

-Nyitva van a szemük?

Mondom igen.

-Jah hát kár mert ha nem lenne mondanám hogy zacskóba velük és elásni.


:(

513. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 510. - Libikóka)
2021. jún. 7. 22:00
Tényleg :D
512. libikóka (válaszként erre: 506. - L.luiselotte)
2021. jún. 7. 20:58
:DDD
511. libikóka (válaszként erre: 505. - Liliom10)
2021. jún. 7. 20:56
Emlékszem még én is ezekre az időkre!Brrrr!
510. libikóka (válaszként erre: 504. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 20:53
Áhhhhh!Hogy Forrest Gump szavaival éljek"az a hülye aki mondja"
509. liliom10 (válaszként erre: 504. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 20:45

A témáról ez a dal jutott eszembe :

[link]


Kinek milyen a lelke ...

508. libikóka (válaszként erre: 503. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 20:44

Így vagyok velük én is :)))))Volt olyan is hogy nyáron szabi alatt érkeztek a cicák ,hozta őket az anya.A nyitott ajtón át a verandára,csak néztünk:) berakta mindet:)Törtük a fejünket mi a fenét csináljunk!Aztán tettem le nekik régi paplant a földre,leereszettük a redőnyt annyira hogy az anya épp beférjen,megmutattuk neki a bejáratot,elé meg virágokat tettünk igy betudott surranni:)Hihetetlen de ott albiztak:)

Sosem volt bepiszkítva sem,elképesztő kis jószágok:))

507. liliom10 (válaszként erre: 506. - L.luiselotte)
2021. jún. 7. 20:35
A gazdijához képest mindig picike lesz. :)
506. l.luiselotte (válaszként erre: 494. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 20:33
Picikének is az eredeti neve Marci volt, ahonnan hozzánk került, azaz ahonnan loptuk, ill. akiknek nem adtuk vissza , igy hivták, de nem hallgatott rá. PIcikének egy hoxás kolleganő nevezte el,erre viszont reagált kezdettől fogva. Mostmár egy kicsit furcsa, mert 6 éves és 6 kiló.
505. liliom10 (válaszként erre: 504. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 20:31

Hát, nem. :(

Vidéken, ahol kiskoromban nyaraltam, vagy egy vödör vízbe tették őket, és mikor megfulladtak, elásták, vagy volt olyan is, aki földhöz vágta őket. :((( Belegondolni is szörnyű ! :(

Nekem inkább macskafarmom lenne, de nem tudnék gyilkos lenni !

2021. jún. 7. 20:24

Egyébként egy ismerősöm kb lehülyézett, hogy miért foglalkoztam velük. Mikor a fórum indulásakor meséltem, hogy van 4 kiscicám, azt mondta ne foglalkozzak, ne adjak nekik enni, mintha nem is léteznének. Majd elviszi őket az anyjuk. Más meg megkérdezte mekkorák? Mert ha még nincs nyitva a szemük akkor...


Szóval belegondoltam, hogy nem mindenki gondolkodik úgy mint mi :(

503. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 502. - Libikóka)
2021. jún. 7. 20:19

Ó értem már így. Már ez is szép dolog, hogy eteted őket meg csinálsz nekik jó helyet. A mamám csinálta azt, hogy etette a környék macskáit. Aztán az egyik fiatal bement a házba. Nyáron nyitva volt az ajtó, délután ment be az egyik szobába a Mama, a macska meg a fotelban aludt 😀

Onnantól bejárós volt. Éjszaka mellette aludt egy kis pléden, ha wc dolga volt jelezte. Sajnos nem volt hosszú életű cica, talán 1,5 évet ha élt. De szívünknek kedves az emléke ha lehet ilyet egy cicára mondani. Kis cirmos volt.

502. libikóka (válaszként erre: 500. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 18:42

Legszívesebben, mindíg mindet megtartanám.Viszont fele héten városban vagyunk fele meg falun.Igazából úgy vagyunk velük ,ha jön egy ilyen kis cica anyuka és beköltözik(és mindíg jön mert jó kis helyek vannak) akkor kap enni ,kap egy kis komfortot, télen jól "bélelt" helyet,és máris sokkal jobban van mint csak úgy kint:)Tehát csak besegítünk nekik hogy kicsit könnyebben menjenek a dolgok.nem volt ritka hogy 3-4 cica bent is aludt de estére 1-2- kivétellel mind átment a saját helyére.Szóval olyanok mintha ők lennének a nagyon jó szomszédok , megvannak maguk is de ha megyünk, akkor együtt nagyon jó:)

Szóval még eddig ellenálltam hogy hazahozzak ,mert nem tudom hogy bírná ezt a kétlaki életet.

2021. jún. 7. 17:31
* viszi az anyuka
500. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 498. - Libikóka)
2021. jún. 7. 17:31

Köszönöm :) Egy kis tünemény.


Ti megtartotok majd a kicsikből ha maradnak? Vagy közeli helyre viszik

499. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 497. - L.luiselotte)
2021. jún. 7. 17:29
Ezt ahogy a tesóját elvitték, tapasztalom. Azóta igényli hogy játszam vele, legyek vele, többet nyávog. De kettőt nem bírtam volna.
498. libikóka (válaszként erre: 494. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 12:11

Hát majd szurkolok hogy helyre álljon valamiféle rend,ha nem is nagy pajtiság de békés együttélés:)))

Édes kis neve lett,és nagyon szép is láttam a képeket:))

2021. jún. 7. 11:20
Az egyke macska annyival rosszabb, hogy naponta legalább 1 órás foglalkozást igényel, ami nem mindig hiányzik, munka után, stb, még a több elszórakoztatja egymást. Amikor hullafáradtan hazaértem a melóból, se pihenés,se kaja, azonnal rámugrott a Picike és még el nem fáradt, szórakoztatni kellett. Most, hogy a fiam itthonról dolgozik, legalább ketten osztozunk rajta.
496. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 495. - Liliom10)
2021. jún. 7. 11:11

Tényleg! Pedig nem ezért hívják így :)


De már mintha tanulgatná. Ha azt mondom: gyere Marci, gyere!

Már szalad. Mondjuk olyankor a kezemben a tasakos kaja.

495. liliom10 (válaszként erre: 494. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 10:49
A cicák szeretik a "c" hangot. Jó a Marci név ! :) Tudod, így hívjuk magunkhoz : cic- cic ! Még a neve, fajtája is cica. Csupa "C" . :)
494. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 492. - Libikóka)
2021. jún. 7. 09:53

Azt olvastam van ahol 6 hónap is kellhet. Csak tényleg kimerítő.


Marcinak hívják, de újabban Mártonnak hívom vagy Mártonka 🤣

De a Marcit mondom neki ha etetem, és azt tanítom meg neki ha hívom.

493. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 491. - Libikóka)
2021. jún. 7. 09:49

Az enyém is szürke-fehér. És a hasa meg a lába egy picit cirmos mintás. Olyan szép 😍


Akkor anyuka szeret Téged 😊

492. libikóka (válaszként erre: 490. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 09:13
Kicsit kimerítő lehet hogy mindenhol legyen szemed:)))nem tudom a kutyás dolgokat de kell neki több idő szerintem. Kitartás:)))Tényleg, van már neve az aprókának?
491. libikóka (válaszként erre: 489. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 09:04
SZürke,szürke- cirmos,fehér-szürke,összebújva kis kupacban,édesek nagyon:))Kíváncsi leszek mi lesz,hová szállítja őket majd stb.Eddig minden úgy megy ahogy máskor,anyuka lejön jóllakik ,iszik és akárhová megyünk ki be járkál velünk.Szombaton azt hittem még a boltba is elkísér:)))))
2021. jún. 7. 08:22

Viszont a kutyám nem annyira elfogadó :(


Vagy megugatja. Vagy rá akar harapni. Vagy meredten, pislogás nélkül nézi (zsákmánynak nézi). Tegnap ezzel telt a napunk, hogy egyik itt, másik ott. Hol a boxban a cica, hogy szokja a kutya, hol ráccsal elválasztva.

Egyik rokonom hajtogatja, hogy adjak neki 1-2 hetet és ha nem szokja meg, ajándékozzam el valakinek. És már annyiszor elmondta, hogy elgondolkodtam ezen. Pedig megszerettem őt és már egy csomót költöttem rá.

489. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 488. - Libikóka)
2021. jún. 7. 08:15

Igen sok minden történt :)


Nálatok is ezek szerint. :) És milyenek a kicsik? Vagy még annyira nem néztétek meg őket?

2021. jún. 7. 04:39

Nem voltam a múlt héten de visszaolvastam:)))Huhh mennyi történés,mennyi izgalom:))

Nagyon örülök hogy ilyen jól alakulnak a dolgok:))


Nálunk is meglettek az új kiscicák ,hárman vannak,:))nagyon jó kis helyet talált az anyuka,nem volt egyszerű kifigyelni hol tűnik el,mikor visszamegy hozzájuk.Aztán azért megtaláltuk őket.Iyen apró cicákat még nem láttam én sem,kis nyekenyókák:)))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook