Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy abszolút kezdő milyen varrógépet vegyen magának? Milyen szempontokat vegyek figyelembe? fórum

Egy abszolút kezdő milyen varrógépet vegyen magának? Milyen szempontokat vegyek figyelembe? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 10. 08:16

Műanyag kérdés?

Ezt hogy értetted Atalia?


Egyébként már meg lett véve az enyém, egy Singer. Tetszik, de még csak próbálkozom vele.

2014. nov. 3. 12:21
Sokan dicsérik az IKEA varrógépét.
2014. nov. 3. 12:20
Sziasztok! Én is varrogep vásárlás előtt állok! Rengeteget kutakodtam neten utána! Tanfolyamra járok épp,de nincs gépem és jó lenne gyakorolni valamin. Jó lenne a használt régi is de én se bízok ezekben a hirdetésekben.nem ismerek heves környékén varrogep szerelot se. Új gépeknél az a bajom,hogY nem tudom mennyire fontos az a bizonyos műanyag kérdés!én itthon szeretnék varrogatni magamnak ruhákat,apróságokat,meg ami a családnak kell!necchi 215 akciós most a varrogepcentrumban!azt gondolom toyota felé lehet!mi a véleményetek?ez 30ezer.egy brother fém már 40ezer!megérné meg gyűjteni?köszi előre is.
2014. okt. 12. 10:56

Itt a mi kis városunkban tanfolyamról nem is hallottam igazából, így valszeg egy varrónőhöz kell majd mennem, ahogy Barátném is csinálta.


Még talán előtte Anyukámat megpróbálom, ő elvileg az alapokat tudja, de sajnos sose volt jó vége abból, amikor ő tanítani próbált engem :D

5. forrest2010 (válaszként erre: 4. - Fagyi23)
2014. okt. 12. 06:32
Nincs valaki olyan ismerősöd ? akitől az alapokat megtanulhatnád ? Valamikor én a nagymamámtól tanultam meg a régi gép használatát úgy , h láttam hogyan csinálja , külön nem tanított rá . Azért gondolom , mert szerintem könnyebb lenne , ha nem azzal kellene kezdened , amit eltudnál lesni olyantól , akinek van már belőle tapasztalata . Utána még mindig mehetsz egy tanfolyamra .
2014. okt. 11. 20:34

Nekem is főleg nadrágok felaljazására kellene, vagy varrás kiengedés kijavítására.

Szeretném majd a függönyöket is lecserélni, szóval azok beszegése is jó lenne.


Ha esetleg lenne hozzá tehetségem, akkor jól lenne majd a gyerkőcnek jellmezt varrni, ez a végcél és az álom :) Egyelőre még mind kettő :9


Ma voltunk a Média Marktban és ott a Singer 3223-at néztük ki.

Nagyon szép kis gép, de nem olcsó!


Valami tanfolyamot nekem is el kell majd végezni, mert tényleg semmi hozzáértésem sincs :)

2014. okt. 11. 19:02
Nekem is Tesco-s van. :) Szeretem, ügyes kis gép. Varrtam már nadrágot, pizsamát, Mikulás-ruhát, szoknyát, pelerint, ... Ami jön. ;)
2014. okt. 11. 18:11
Kérdés, hogy mit szeretnél varrni. Én egy féléves tanfolyamon tanultam varrni. Nadrág szárát levágom, felaljazom, beszegek dolgokat. Varrtam már ágyneműhuzatot, függönyt, a gyerekek torna- tisztasági zsákot.Ovis korukban az ovis zsákot is én varrtam. Két varrógépen is van. Egyik Tesco-s, de az is van olyan jó, mint a Hyundai. Általában egyenes varrást használok. Gomblyukat is sikerült már elsőre készíteni.
2014. okt. 11. 17:48
Egy abszolút kezdő milyen varrógépet vegyen magának? Milyen szempontokat vegyek figyelembe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook