Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elektromos sütő vásárláskor milyen szempontokat kell figyelembe venni? fórum

Elektromos sütő vásárláskor milyen szempontokat kell figyelembe venni? (beszélgetős fórum)


8. zani
2009. okt. 14. 18:55

köszi a segítségeket.

most az a gondom, h van egy szett elég jó áron ami tetszik, gorenje szóval nemis gagyi. de B energiaosztályúnak titulálva, igazából nem értem, mert a norm. sütés 0,9-1,1 kW, és az össz teljesítménye 2,5 kW. amiket eddig néztem A energiaosztályút az is hasonló paraméterekkel rendelkezik. most skkor ez jó vagy nem?

2009. okt. 13. 09:54
szia.én is el.sütőt használok.Ami mindenképp legyen benne:hőlégkeverés,grill,óra,kihúzható sínek,és öntisztítós.nekem nincs benne öntisztító nagyon nehéz tisztán tartani.az enyém ariston,teljesen jó.szépen süt,könnyű használni.
2009. okt. 12. 18:24

Azt hiszem, mi ezt a sütőt vettük:

[link]


Teka 830

5. 89b99f816e (válaszként erre: 4. - Zani)
2009. okt. 12. 18:22

Mi Média Markt-ban vettük, elolvastuk mi van benne, illetve az eladók nagyon segítőkészek voltak. Neked kell tudni, hogy milyen extrákat akarsz esetleg.

Akkor főzőlap is kell majd, nem?

Nekünk az is Teka, és abból viszont indukciósat vettünk, ami azt jelenti, h nem a lapot melegíti fel, hanem az edényt (nem is jó hozzá bmilyen anyagú edény). Csak akkor meleg a lap, h a rajta van a megfelelő edény, amint leveszed, megszűnik a hő, épphogy langyos lesz. Így nincs maradék hő, kevesebbet fogyaszt, nincs az, h jaj nem zártam el, kigyullad a lakás... Csak addig meleg, amíg rajta van a fazék vagy lábas.

4. zani (válaszként erre: 2. - 89b99f816e)
2009. okt. 12. 17:26
én is az új házba akarom, de még sosem használtam elektromos sütőt és azt sem tudom mit nézzek az áruházban rajta, egyelőre mind ugyanolyannak tűnik. meg sem fordult a fejemben h elektromosat vegyek, míg nem mondták, hogy beépíthetőből csak elektromos van. :( ezért most kutakodok h milyen elvárásaim legyenek, mert azt sem akarom h hozzá-nem-értésemből kifolyólag vegyek vmi drága csodagépet, aminek csak felét tudom kihasználni.
2009. okt. 12. 17:15
Ja, egyébként mi beépíthetőt vettünk, amihez ugye külön van a főzőlap, tehát csak sütő.
2. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - Zani)
2009. okt. 12. 17:14

Mi múltkor vettünk egy Teka sütőt, hogy ha az új házba költözuünk, már ezzel ne kelljen foglalkozni.

Mi néztük minden háztartási gépnél a márkát, mert az se mindegy, valamelyikről csupa jót mondanak, vmelyikről nem. Sütőben a Teka egy jó márka.


amit vettünk, abban két sín van, ebből asszem az egyik kihúzható, így könnyebb a tepsit betenni. Van rajta időzítő, meg egyéb szépséges dolgok. Azt, hogy millen funkciói legyenek, teljesen szubjektív, ki, hogy szeret sütni. Légkeverés az mindenképp jó, hát a grill...az meg egy plusz jó dolog, de nem tudom, az ember használni fogja-e..

1. zani
2009. okt. 12. 16:58
Kedves háziasszonyok! Most készülök elektromos sütőt vásárolni, de nem tudom, mire kell figyelnem? mennyire fontos és jó a hőlégkeverés vagy grill funkció? stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook