Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egészségpénztári térítés erre az esetre vonatkozik? fórum

Egészségpénztári térítés erre az esetre vonatkozik? (tudásbázis kérdés)

2012. febr. 3. 20:48
Szóval mi estünk mindkettőnknek a tesómmal egy egészségpénztárnál van kártyánk, az anyukák nevén meg vezeték nevünkön kivül semmi sem egyezik sem lakcím sem bankszámlaszám stb, ja másik településen is élünk, másik banknál bankolunk, és mikor beküldöm gyógyszer számláimat rendszeresen az utóbbi évben 5 alkalommal fordult elő a számlák ellenértékét öcsémnek utalták el vagy fordítva az ővét nekem. Ja és akkor mindent visszacsinálni utald vissza pénz telefonálgass utána stb. már mérgesítő.
6. sajert (válaszként erre: 3. - 645b490433)
2012. febr. 3. 20:44

Én nagyon jó véleménnyel vagyok az enyémről.

Egyik hétfőn küldtem el levélben a gyógyszerszámlát, és már pénteken a számlámon volt a pénz! Én még nem is vártam.

5. sajert (válaszként erre: 4. - 645b490433)
2012. febr. 3. 20:43
Köszi, akkor ezt hétfőn el is intézem.
2012. febr. 3. 20:39
Azt kifizeti az tuti.
2012. febr. 3. 20:39
Egészségpénztárról no comment.
2012. febr. 3. 20:39

"Betegség miatti keresőképtelenség folytán kieső jövedelem pótlása" címén egészségpénztár a betegszabadság idején is kieső jövedelmet is téríti, vagy csak a táppénzt?

Januárban betegszabin voltam 5 napot, és 9e-rel kevesebb lett a fizum, mintha dolgoztam volna. Ezt is fizeti az egészségpénztár, vagy csak ha már táppénzes lettem volna? Elfelejtettem felhívni a pénztárt.

2012. febr. 3. 20:37
Egészségpénztári térítés, lásd első hozzászólásomat bővebben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook