Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csajok, nők! Milyen gyakran szoktátok festeni a körmeiteket és milyen színűre? (Azok válaszát várom, akikre vonatkozik e kérdés) fórum

Csajok, nők! Milyen gyakran szoktátok festeni a körmeiteket és milyen színűre? (Azok válaszát várom, akikre vonatkozik e kérdés) (tudásbázis kérdés)

1 2
2021. aug. 13. 21:35

Heti egyszer,ha sok a mosogatás,konyhai tevékenység és lekopik,akkor kétszer.

Most nyáron a nagyon élénk piros a kedvenc,esetleg vilàgosabb lila,ciklámen.

Télen tompább piros,és bordó.

Nude színekre ritkán vágyom.

Rettenetes nagy készletem van egyébként,van vagy 30-40 körömlakkom,még kék meg fekete is.

2021. aug. 13. 21:22
Nagyon ritkán. A lábaimon csak nyáron. Lábkörmök erősebb színűek, a kezeimen mostanában a nude vagy a majdnem áttetsző a "menő"
2021. aug. 13. 21:18
Én heti egyszer festem általában. Most piros, rózsaszín, lila, türkiz a választék.
38. NomNom
2021. ápr. 27. 12:56

Mostanában havonta 1-2x.

Általában vmilyen nude szín, nyáron élénkebb is pl. menta zöld vagy fehér (már ha nem vagyok én magam is hulla fehér).

37. Bichi
2021. ápr. 27. 11:55
5-6 naponta, és szinte bármilyen színnel, kivéve a nagyon halvány szinte testszínűeket. Szóval jöhet piros, kék, barna, fekete, rózsaszín, csillámos vagy nem. Nekem totál hangulatfüggő :)
2021. ápr. 27. 10:24

Mostanában télen: fekete csillogós, piros, rózsaszín, sötét lila

nyáron: Türkizes, fehér, bordó, piros

2020. nov. 6. 11:52

régebben minden nap

most éppen nincs kifestve még nem döntöttem el hogy milyen legyen ( RÓZSAszin és arany között ingadozok, eddig is jól nézett ki csak meguntam )

fiatal koromban mindig olyan szinre festettem, mint amilyen felső volt rajtam.

2020. nov. 6. 10:59

Heti egyszer

Hangulattól függ a szín

2020. máj. 15. 20:29
Pirosra,nagyom ritkán rózsaszínűre
2020. máj. 15. 20:14
Műkörmöm van
31. Channa* (válaszként erre: 25. - Globus)
2020. máj. 15. 20:03

Ott nem szokott lenni.


Én azért szeretem a moyra lakkot, mert attól nem sárgulnak a körmeim, mint pl. az avonosoktól.

30. Channa* (válaszként erre: 23. - Globus)
2020. máj. 15. 20:02
Itt Újpesten a piacon van egy illatszeres, én nála veszem.
29. globus (válaszként erre: 27. - Epresturmix)
2020. máj. 14. 23:03
Esetleg ezek útba eshetnek, összes többi nem opció, kicsit messze van. 300 km :D
28. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Michelle.r)
2020. máj. 14. 23:01

Hogyazistenbe nincs? Állítólag az összesbe vittek. :O

Hallod? Le se kopott azóta mióta felkentem. Pedig mindent csinálok ugyanúgy. Durva.

27. Epresturmix (válaszként erre: 23. - Globus)
2020. máj. 14. 23:00
Fodrászkellês boltban, vagy bizsu-ajándék ilyesmi boltban tuti van.
26. michelle.r (válaszként erre: 25. - Globus)
2020. máj. 14. 15:03
Rossmannban van, de elég kevés fajta. Budapesten a körút Petőfi hídnál lévő végénél van Moyra szaküzlet, a Jászai tér mellett a Tátrai utca/Szt.István krt. sarkán egy nagy kínai biobolt, nagy választékkal, és a Kökin láttam egy pultot. Én pedig a legutóbbi szerelmemet, a Molyra Silk nude, Madrid-ot a Savoyában az Auchanban lőttem, ahol szintén meglepően nagy a választék.
25. globus (válaszként erre: 24. - Ágnestestvér)
2020. máj. 14. 11:56

Nálunk nincs Auchan.

Esetleg DM, Rossmann?

24. Ágnestestvér (válaszként erre: 23. - Globus)
2020. máj. 14. 11:50
Az Auchanban van az tuti.
23. globus (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2020. máj. 14. 11:46
Moyra lakkot hol veszitek? Soha nem láttam, sehol.
22. michelle.r (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
2020. máj. 14. 11:20

A szeme se rebben. Attól viszont frászt kap, amikor mixelek. Mert nekem pl. a Catrice gél nagyon nem jön be. A Rimmel 60 sec viszont akár egy hétig sem kopik le, ezért a Rimmelt használom alapként és annyi Catrice-t🙃öntök bele, amíg meg nem kapom a színt, amit akarok, és így már tartós lesz.

De akkor is ezt csinálom, amikor nem igazán tetszik egy lakk színe, mielőtt megszabadulok tőle, kísérletezgetek.


Viszont nálunk a DM-ben nincs Essie.

21. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2020. máj. 13. 21:25
Egy sincs, 4 hetente járok géllakra a körmösömhöz. A lábamra pedig 6 hetente kerül géllakk, a pedikuros baratnom jovoltából.
20. Epresturmix (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2020. máj. 13. 18:57
A férjed fejét elképzelem amikor kaját keres a hűtőben. :)
2020. máj. 13. 18:40

Ah, le sem merem írni.... 50-60 között. Néhány hete kiselejteztem a nagyon régieket, de már megint tele a doboz. Kedvenceim a fekete, fehér, piros - nagyon élénk, Ferrari piros - de van zöld, többféle kék, sötétkék, világoskék, királykék, és viszonylag sokféle nude.


Nagy kedvencem a moyra gél look és sugar sand lakkjai. Mindig megfogadom, hogy leredukálom 3-4-re de nem megy. Ma is rám ugrott egy matt nude a DM-ben 🤗


Lássuk be, elmebeteg boltkóros leszek, ha körömlakkot látok. 🙃


Egyébként a hűtőben tartom őket, tényleg nem sűrűsödnek be.

18. Lau_Ra
2020. máj. 12. 23:40

piros, fekete, pasztell rózsaszín....

bár legtöbbször semmilyenre sincs kifestve, vagy csak átlátszó fedőlakkal.

2020. máj. 12. 23:23
Korall, piros, nude, rózsaszín, ezüst. Ezeket váltogatom.
2020. máj. 12. 23:17
Most vagy 8-10 féle lakkom van, bár mostanság ritkábban festem a kezemet. A lábkörmeimet nyáron mindig festem, most még szezon előtt is. A kezemen a sötétebb árnyalatokat szeretem (barna, bordó, sötétkék), esetleg nyáron a korall, a lábamon még a testszínű is játszik. A kezemre szoktam köröm javító lakkot is használni. Törik. :((
15. timycat (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2020. máj. 12. 19:50

Cca. 50 db lakkom maradt, ez még mindig sok szín és árnyalat. Régebben egy közepes ládáravaló volt, félévente átnézem, kidobálom ami beszáradt.

Évek óta nem festettem a körmömet, se kézen, se lábon.

Legutóbb húsvéti tojásfestéshez használtuk őket.

Korábban nem tudtam elképzelni a körmeimet lakk nélkül, képes voltam naponta manikűrözni, hogy színben menjen a ruhához, de belefáradtam a "pörfiktségbe". Évek óta se smink, se lakk.

14. Sz123
2020. máj. 12. 19:44
Lakkokat, na. Még szokom az autocorrectet :) A lájkok annyira nem érdekelnek :D
13. Sz123
2020. máj. 12. 19:43
Én szeretem a lájkokat, van sok színben (piros, lila, rózsaszín, kék stb). Csak a sok mosogatástól tönkrementek a körmeim, rövidre kell vágni, mert nagyon gyengék lettek :(
2020. máj. 12. 19:42

Moyra gél lakkjaim vannak.

Rózsaszín, fehér, nude és olyan pöttyös (színtelen és átlátszó rózsaszín, amiben van csillámpor).

Hetente manikűrözök és is kilakkozom.

A lábaimat is hetente pedikűrözöm, de csak nyáron festem a lábkörmeimet, mindig ugyan olyanra, amilyenre a kezeimen.


Ja, és karácsonykor pirosra szoktam festeni és csillogó pöttyöket teszek rá.


Most a homeoffice alatt nem festem a körmeimet, pihiznek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook