Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egaver ifjú kori szemölcs kezelésére az ecsetelő kinek mennyire vált be? fórum

Egaver ifjú kori szemölcs kezelésére az ecsetelő kinek mennyire vált be? (beszélgetős fórum)


2014. aug. 23. 21:42

Na gondoltam leírom a tapasztalatom.

Három hét napi kettő kenés után elfeketedett, a kenést abbahagytam és egy hét múlva leesett.

Türelmetlen voltam nagyon volt, hogy a napi kettő helyett napi 3x kentem be. Ennek ellenére megérte a három hét kenegetés mivel vastag volt és eléggé nagy biztos ezért is tartott tovább. A kenés közben csípett és a végefelé viszketett is alig bírtam megállni, hogy ne kaparjam, de sikerült. :D

Tökre örülök, hogy végre lejött mert a nyakamon volt ahol eléggé feltűnő. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2014. aug. 15. 14:16
ha felénk jösz én megmutatom és adok is
2014. aug. 15. 14:15
van nálunk egy bizonyos gaz minek a leve tutira kiirtja ennél jobb nincs
24. Beu23
2014. aug. 15. 12:55
mivel kenitek?
23. Csajszi20 (válaszként erre: 22. - Vikyci)
2014. aug. 9. 18:51
Igen elvileg úgy írja, hogy fültiszitó pálcikára nyomjunk és úgy kenjük be viszont nagyon sokat beszív és én is úgy csináltam de inkább mivel nekem kidűremkedő én rácseppentek majd úgy kenem el de nekem 2-3 cseppet kell rátenni mire rendesen betudom fedni. Viszont ma reggel jelentős változást tapasztaltam, fele akkora már csak mint volt és, ahogy kentem reggel láttam, hogy picit kezd leválni lehet lefog majd esni. Most kenem második hete.
22. Vikyci (válaszként erre: 10. - Csajszi20)
2014. aug. 9. 16:09

Nekem elég picik voltak, ezek a futószemölcsök vagy mik lehettek, és én nem csepegtettem, hanem fültisztító pálcikára nyomtam a lötyit és azzal kenegettem.

Amúgy most megint érzem, hogy van 1-2 a nyakamon, elkezdem kenegetni megint, hátha leszedi.

21. moonlight13 (válaszként erre: 20. - Beu23)
2014. aug. 8. 20:59

:(

Nekem ahol leégették nem látszik többnyire, egy helyen halvány folt maradt.

20. Beu23
2014. aug. 8. 19:30
nekem olyan szépen sikerült annó leégetni hogy mai napig ott van a nyoma...gyönyörűen néz ki mint ha a bőrőm alatt egy hernyó lenne.
19. Beu23
2014. aug. 8. 19:29
nekem a mellem alatt jött ki szemölcs. először azt hittem anyajegy de idővel elkezdett nőni. ezt neten olvastam, hogy jó rá az ecet. vattát belemártottam ecetbe majd éjszakára leragasztottam sebtapasszal. pár nap után el kezdett feketedni majd leesett magától. próbáld ki. vagy keress rá neten
18. moonlight13 (válaszként erre: 17. - Csajszi20)
2014. aug. 8. 17:52
Érdekes. Mindenhol másképp működik?
17. Csajszi20 (válaszként erre: 16. - Moonlight13)
2014. aug. 8. 17:28
Itt nálunk a bőrgyógyász nem szed le semmit csak megvizsgálja.
16. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Csajszi20)
2014. aug. 8. 17:15
Nekem a bőrgyógyász égette le mindig a szemölcseimet, volt amelyiket meg lefagyasztotta.
15. Csajszi20 (válaszként erre: 13. - Moonlight13)
2014. aug. 8. 17:10

A bőrgyógyász nem égeti le max elküld egy olyan orvoshoz ahol leégetik de oda is időpontot kell kérni mire sorrakerülök addig krémmel is lejön.

Biztos, hogy van olyan szemölcs ami hasonlít az anyajegyre de úgye az anyajegy alapból barnás színű a szemölcs meg nekem olyan fehér mint a bőrőm.

Meg az anyajegy az esetek többségében születéstől kezdve ott van, akinél meg úgy jönnek ki annak a bőre érzékeny a napra és azért.

14. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Moonlight13)
2014. aug. 8. 16:57
kísérletezni..
13. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Csajszi20)
2014. aug. 8. 16:56

Csak azért írtam, mert rajtam van olyan szemölcs, ami pont úgy néz ki, mint a fiam anyajegye volt.

Laikus szemmel nekem egyformának tűnt! Én nem mernék ilyenekkel kísérletezi!

Egyébként a bőrgyógyász pillanatok alatt leégeti, és nem is fáj.

12. Csajszi20 (válaszként erre: 11. - Moonlight13)
2014. aug. 8. 16:37

Volt anyajegyem már amit leműtöttek, ez nem anyajegy. Szemmel meglehet különböztetni az anyajegyet és a szemölcsöt. Ráadásul nővérem orvosnak tanul és tőle is megkérdeztem, hogy biztos legyel benne ő is azt mondta, hogy szemölcs.

De erről bárki megmondja ránézésből, hogy szemölcs semmi köze nincsen az anyajegyhez egyántalán nem hasonlít rá.

11. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Csajszi20)
2014. aug. 8. 15:19

És honnan vagy benne biztos, hogy szemölcs?

Én azért megmutatnám egy bőrgyógyásznak! Ott le tudják égetni, fagyasztani, kivárni, stb.

Ha félrenézed, és véletlenül anyajegy, akkor mit csinálsz?

10. Csajszi20 (válaszként erre: 9. - Vikyci)
2014. aug. 8. 12:00
3-6 hetet ír szemölcs nagyságától függően, én lassan két hétnél fogok járni de kezdek türelmetlenkedni már.Látom, hogy kisebb lett ez oké de úgy örülnék ha már nem lenne ott. Nem is tudom mennyire elég egy darab, mivel nekem egyszerre 2-3 cseppet kell rácseppentenem mivel eléggé kidüremkedő szemölcsöm volt. Biztonság érdekében vettem még egyet nehogy úgy járjak, hogy kifogy és nem fogom tudni kenni.
9. Vikyci (válaszként erre: 7. - Csajszi20)
2014. aug. 8. 09:14

Én is használtam Egavert, (bár én már nem vagyok ifjú :-) ), nekem is a nyakamon van több apró szemölcs és ezt ajánlották rá, de nem igazán segített. Bár lehet hogy nem voltam elég kitartó...

Aztán tesóm adott valamit, hogy az tuti jó lesz, na szerintem az pont nem nyakra való szer volt, mert szétégette a bőrt, viszont a szemölcs is lement, pár nap alatt a sebek is eltűntek.

8. Anyagi (válaszként erre: 6. - Csajszi20)
2014. aug. 8. 08:24
Azért hívják ifjúkorinak, mert ifjúkorban gyakori és nem azért, mert fiatal a szemôlcs!
2014. aug. 8. 08:17
Mellesleg a legtöbb szemölcsleszedőre az van ráírva, hogy arcon, nyakon nem alkalmazható csak kézen meg lábon de nekem nyakon kell és az egavere az van írva, hogy lehet arcon is így nyugodtan kentem a nyakamra.
6. Csajszi20 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. aug. 8. 08:14
szerintem olyan szemölcs ami ifjú korban jön ki, bár mivel pár hónapos a szemölcs fiatal szóval vettem egyet kipróbálni, Bye Wartot akartam de aztmondták a gyógyszertárba, hogy hiány van belőle mindenhol pedig sok jót olvastam róla.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Anyagi)
2014. aug. 8. 08:10
köszi
4. Anyagi (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. aug. 8. 08:02
Vírusos futószemölcs, uszodaszemölcs...
2014. aug. 8. 08:00

Semennyire !

Csak az működött jòl'amit az orvos írt fel - 300 Ft-ért!

2014. aug. 8. 07:53
Semennyire. Nálunk szemölcsre egyedül az Acetocaustin vált be. Bár bevallom, fogalmam nincs mi az az ifjú kori szemölcs.
2014. aug. 8. 07:46

Pár hónapja jött ki egy szemölcs a nyakamon eléggé nagy, kértem a gyógyszertárba egy szemölcsleszedőt de a patikus nem tudta megmondani, hogy tényleg le is szedi csak annyit, hogy kezelésére van.

A tajékoztatóba sem írnak semmit, hogy mit kellene észrevenni lefog esni vagy mi lesz vele. Lassan két hete kenem és szerencsére látványosan kisebbedett, de érdekelne, hogy aki használt ilyet neki leeset a szemölcs vagy csak visszahúzódott??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook