Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rakos 4 eves kisfiu proton-sugar kezelesere adomany gyujtes fórum

Rakos 4 eves kisfiu proton-sugar kezelesere adomany gyujtes (beszélgetős fórum)


1 2
51. fiore (válaszként erre: 50. - Kristo_f)
2016. máj. 5. 17:21
Maximális segítőkészség,udvariasság,türelmesség...,pedig mindig segítséget kértem tőled!
50. kristo_f (válaszként erre: 49. - *Csajszi*)
2016. máj. 5. 17:00

Ez ütős, letaglózó érvelés volt!

Meggyőztél, igazad van!

49. *Csajszi* (válaszként erre: 48. - Kristo_f)
2016. máj. 5. 12:52
Ne haragudj, de te nagyon buta vagy.
48. kristo_f (válaszként erre: 47. - *Csajszi*)
2016. máj. 4. 19:05

Természetesen aki akarja támogassa. Én az én véleményemet irtam le és azt is hogy Magyarországon is van hasonló kaliberű támogatni való


Ha a kissrác apja tájékozódott volna, akkor rájön hogy nem kell az USA-ba utaznia, hanem Prágában is megoldják a proton besugárzást, kb 6500 EUR-ért

Annyi csak akad egy nyugati családban, hamár az ottani OEP/NHS fizeti a gyógyitás kltsgeit

[link]


És igen, fizesse mindig az az ország akinek a betege. Minden szegénynek mondott országnak megvan a maga milliárdos rétege. Én legyek a jószivű tANGANYIKÁBAN VAGY iNDIÁBAN

nEM!

Elmaradt országok

Meg kellene kapirgálni miért elmaradottak pl. az elég régen felszabadúlt gyarmati országok.


A sztori nem elmaradt országrol szól, gondolom Anglia

47. *Csajszi* (válaszként erre: 45. - Kristo_f)
2016. máj. 3. 19:19
Meg annyit az utolso mondatodra ("Azt a helyzetet meg oldják meg amelyik országban laknak, ha lehet mi is megoldjuk a hazaiakat."), hogy ha mindenki igy gondolkozna, sokkal-sokkal tobb gyerek (es felnott) halna meg elmaradott orszagokban. Akkor pelda gyanant indiai gyerekeket csak indiaikat tamogassanak, vagy az osszes szegeny afrikai orszag tamogassa a sajat beteg, ehezo gyerekét... Hala Istennek, hogy legtobb ember nem igy gondolkozik, komolyan eszem megall...
46. *Csajszi* (válaszként erre: 45. - Kristo_f)
2016. máj. 3. 18:43

Velemenyem szerint a betegseg nem ismer orszaghatarokat, nemzetisegeket. Csak mert egy rakos kisfiu nem magyar, nem jelenti azt, hogy magyar ember nem tamogathatja - ha akarja es tudja.

Nem kapom fel a vizet, de azt megjegyeznem, hogy eleg erdekes (diplomatikusan) a hozzaallasod.

45. kristo_f (válaszként erre: 29. - *Csajszi*)
2016. máj. 3. 16:03

Szomorú a kissrác helyzete, de

gondolj bele mennyi esélye van Magyarországon egy hasonló helyzetben levő kissrácnak

Van elég helye az adómánynak és az SZJA 1%-nak nálunk is

Speciális külföldön végzett ilyen műtéteket a legritkább esetben támogat az OEP

Nem kell ezen felvenni a vizet.


Adakoztam már párszor amikor telefonon megkerestek, utánanéztem a neten, valós volt. Most is van függőben egy utalásom


Azt a helyzetet meg oldják meg amelyik országban laknak, ha lehet mi is megoldjuk a hazaiakat.

44. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 43. - Magdalénia)
2016. ápr. 16. 15:50
Tehát még a bankban, a hivatalban sem lehet megbízni.
43. Magdalénia (válaszként erre: 42. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 16. 13:09

Nem egyedi eset, hogy manipulálnak az adományokkal. Nemcsak magánszemélyek, de hivatalok és alapítványok is. Már régen lejáratták -e nemes kezdeményezést.

A csalók ráreppentek, mert a legkönnyebb pénzszerzési lehetőség.

2016. ápr. 16. 12:27
Itt van a riport: [link]
41. 871383ddcb (válaszként erre: 40. - *Csajszi*)
2016. ápr. 15. 18:17
Úgy legyen! ♡♡♡
40. *Csajszi* (válaszként erre: 39. - 871383ddcb)
2016. ápr. 15. 18:12

Igy van, itt is ugyanannyi az Eselye az atvagasnak, mint FB-on, akkor miert irjak egyesek, h ott több bizalmuk lenne?

Mindegy is, amit tudtam en megtettem, lelkiismeretem maximalisan tiszta, aki segiteni akar, az elso hsz-ban ott a link, en nem akarok senkinek semmit bizonygatni.

Köszönöm a jokivansagokat, en is szivbol remelem, h mielobb felepul kicsi Shay.

39. 871383ddcb (válaszként erre: 37. - *Csajszi*)
2016. ápr. 15. 16:59

Itt ugyanez van, nem? Bárki bármit mondhat magáról. Ne személyeskedésnek vedd, csupán a két oldal e téren ugyanaz.

Sajnos bizalmatlanok az emberek. Számos alapítványról, magánemberről derült ki az utóbbi években, hogy több került a zsebükbe, mint a betegek kezelésére. Amit végtelenül sajnálok, mert ezzel a bizalomvesztéssel megfosztották a rászorulókat attól, hogy több esélyük legyen az életre. És azt is borzasztónak tartom, hogy rengeteg pénzt kifizet mindenki járulékokra és kalapozásra kényszerülnek szülők a gyerekeikért. Már régen én is csak úgy segítek, hogy annak a kezébe adom, akinek szánom.

Kívánom, hogy minden sikerüljön a családnak.

2016. ápr. 15. 16:47

3 hete ötezerbe került a jóhiszemûségem.

A nagyheti böjt megoldva.

37. *Csajszi* (válaszként erre: 33. - Magdalénia)
2016. ápr. 15. 15:38
Elvbol nem vagyok hajlando kozossegi oldalakra regisztralni, ne mond nekem, hogy egy FB oldal barmire garancia. Megadhatok kamu nevet, kamu fotot. Megertem ha vki nem akar / nem tud segiteni, de ne legyen mar FB feltetel, mintha az legalabbis garancia lenne az illeto szemelyazonossagara vagy oszintesegere...
36. *Csajszi* (válaszként erre: 32. - Gatitaaa)
2016. ápr. 15. 15:27
Egyetertek.
35. Mézes-Krémes (válaszként erre: 27. - *Csajszi*)
2016. ápr. 15. 12:03

Engem pont itt a hoxa fórumon húztak le, nem kevés pénzzel. Az illetővel a kezdetektől fogva naplóztam, leveleztünk, hónapokat, szerintem egy évet is szánt a dologra. Többekkel - velem is - személyes kapcsolatot alakított ki, csak és kizárólag azért, hogy pénzhez jusson.


Sajnos nagyon-nagyon sokan csinálják ezt. :( És amikor már 1-2 alkalommal az embert kihasználják, és átverik, akkor sajnos bizalmatlanná válik. Jogosan.

34. Magdalénia (válaszként erre: 32. - Gatitaaa)
2016. ápr. 15. 00:03

Éppen az ilyen esetek elkerülése érdekében csak a személyes átadás-átvételben bízok, miután leinformáltam a rászorulót.


Hivatalból esetleg megindítják a nyomozást, de pénzt abból sem fognak látni.


A közelmúltban a falunkból egy kislányt vittek az USA-ba műteni, de anyukája, mint kísérő, szállást és teljes ellátást kapott arra az időre. A TB támogatta. Csak némi költőpénzt vitt.

33. Magdalénia (válaszként erre: 11. - *Csajszi*)
2016. ápr. 14. 23:53
Nem tart semeddig regisztrálni a fészre. Nem bonyolultabb a hoxánál. Nagyobb a forgalom, mint itt és akkor adod hozzá az arcod és a neved.
32. Gatitaaa (válaszként erre: 31. - Magdalénia)
2016. ápr. 14. 23:47
El sem tudom képzelni, milyen embernek nem nevezhető féreg lop meg egy beteg gyereket... Csak szitkozódni tudnék ilyenkor. Akasztófára valók.
2016. ápr. 14. 23:40

Éppen most hallom a Tényekben, hogy a májátültetett kislány pénzét lenyúlták, pedig hivatalosan a gyámhatóság indította bankszámlán a gyűjtést. Ezen kívül a nevükben mások is gyűjtöttek, amit a kislány családja sosem kapott meg. :(


Nem is tudom, hogyan lehet kikerülni a szélhámosságot, ha az ember valóban a rászorulót akarja támogatni. Talán személyesen.

30. Muraja (válaszként erre: 29. - *Csajszi*)
2016. ápr. 14. 23:00

Elveszteni egy gyereket a legszörnyebb fajdalom a vilagon . Volt egy elet elötte es van utana...

Nem kivanam meg a ellensegemnek sem - soha ! Nekem sajnos hirtelen hagyott el a fiam ki eppen a felnött kor kuszöben allt..

Egy lathatattlan sztigma kiser a hatralevö elet soran ...


Sokszor sokat segitt a hitt , hitt a joba most itt nalunk a parom lett diagnosztizalva tudörakra . No most ö mar mind a parom ö diplomas de nem a human orvosolasba. CT es ket orvosi " szaki " ket honapot adtag neki az eletbe . Most mar annak lassan 3 eve , parom sajnos erös dohanyzo ne hagyta abba es nem is engedte magat se mutenni semit ! semi konatkt az osvossal . Egyetlen en neki meg a elejen szeresztem Boszotnbol egy nagyon erös imun erösitöt , no most ha az segittet ha a ö sajat hite ha mar nem tudom elkepzelni de hala Teremtönek nem rosszabul ! forditva nagyon jol erzi magat ( jo liheg egy bycikli tura utan vagy hasonlo de probal edzenni es jol erezni magat.

Minden jot kivanok a kis fiunak es szuleinek , nem lehetne valami adomany organizaciot megszolitanni ? Pl . van sok emlek fond angliaban is pl. Amy Winehouse emlek fondja .

Sajat velemeny szerint a kemo többet art mind jot tesz , anyam ki orvos volt ö maga is sokszor mondta .

29. *Csajszi* (válaszként erre: 22. - Muraja)
2016. ápr. 14. 22:17
Koszonom a kedves hozzaszolasod, tenyleg eleg szomoru, hogy elso reakcioja valakinek, hogy nem is magyar a kisfiu... Meg hogy tuti atveres :/ Barcsak kamu lenne komolyan, latom a kisfiut 2-3x egy heten, kihullott az osszes haja a kemotol, lesovanyodott, de kuzd. Szulei eveket oregedtek, el sem tudom kepzelni min mennek keresztul, de mosolyognak (bar sokszor konnyes a szemuk), nem adjak fel. Nagyon szoritok nekik, szivem szakad meg ertuk.
28. *Csajszi* (válaszként erre: 20. - 31bc25d879)
2016. ápr. 14. 22:12
Koszonom szepen, egesz biztos egy szivbol jovo jokivansagnak is nagyon orul a csalad!
27. *Csajszi* (válaszként erre: 21. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 14. 22:12

A kisfiu NEM magyar, angliaban elunk, ide jar ovodaba a kisfiam es az o csoporttarsarol van szo.

De, szepen kerlek ne rontsd itt a levegot, egyetlen pozitiv gondolatod nem volt, amit akartal mar leirtad, igen, ovatosnak kell lenni.

Ha olvasnad a naplom, abban mar tavaly irtam a kisfiurol, gondolod kiterveztem, hogy majd honapokkal kesobb nepatverest csinalok?

Koszonom az eddigi mersekelten hasznos (szamomra) eszreveteleid, de tenyleg ez a forum nem neked valo.

26. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 25. - Muraja)
2016. ápr. 14. 21:17

Segítek havi rendszereséggel egy 24 éves oxigénhiányos fiatalember édesanyjának, illetve egy 2 kisgyermekes édesanyának. Ruha, élelmiszer, ágynemû, pipereholmi... ami kell éppen.

Azonkívül 3, néha 4 idôs embernek - évek óta.

Ismerem a Szentírást: Szeresd felebarátodat, mint tenmagadat!

25. Muraja (válaszként erre: 23. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 14. 21:12

Ugy van , nagyszeru ! maradjal tovabra is bizonytalan mindenkihez es minndenhez es jarjad körul nem is egyszer minden egyes gyanus " esetet " plane ha az illetö nem magyar szarmazasu valaki ki segitsegre szorul e mocskos vilagba .

De tudod mitt ? nalom a 90 evek közepen harom gyerek harom honapig nyaralt Tjernobilbol volt orosz hoki legenda Vlado Tretjak kapus szerveszte meg az utjukat egy volt gyerek othon lakoinak. Mar mind ott van a Teremtönel ! Vlado mind feltetel nelkuli szeretettböl utaszta ki a Kijevi legi tarsasag költcsegere .

Szent iras is arra hiv fel hogy ha tudsz akkor ne tagadd meg a segitseget attol ki ra van szorulva !az nem a Te " iroasztalod " ha at is lennel b.....a ! az mar az Ö a vegtelen kibiralni fog .

24. Remoni (válaszként erre: 23. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 14. 19:42
Csakhogy te nem körbejárod az esetet, hanem sztereotipizálsz. Könnyen lehet, hogy ártatlanokat ítélsz el az előfeltételezéseid alapján. Van erre egy nagyszerű német szó: justizmord. Biztos ismered.
23. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 22. - Muraja)
2016. ápr. 14. 19:31

Kedves Muraja!

Százmilliókat sikkasztottak így el!

Igen, az ember bizalmatlan, az ember nagyon körbejárja az esetet.

22. Muraja (válaszként erre: 14. - *Csajszi*)
2016. ápr. 14. 19:21

Szörnyu , nagyon rossz lett az ember !

Igen lehet mind privat szemely is gyujtenni es lehet emlek fondot is nyitni barhol a vilagon .

Ezek a reakciok remelem nem az egesz M.o . ert felelnek mert ha igen akkor nagyon nagy baj van .....Ja es ha nem magyar ? nem felnek az emberek sajat maguktol ?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook