Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bőrgyógyászom szemölcsre ecsetelőt írt fel (van vagy 10 is), most marja már rendesen, de kerti munkát kellene végeznem. Szabad földeznem? fórum

Bőrgyógyászom szemölcsre ecsetelőt írt fel (van vagy 10 is), most marja már rendesen, de kerti munkát kellene végeznem. Szabad földeznem? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 22. 17:36

Azt hiszem a földdel ne érintkezzen mivel lehet ki van marva böröd . Szerintem huzzál fel egy gumikesztyüt!

Egyszer nekem is volt olyan szemölcs a talpamon ami nagyon fájt nyomásra .Kipróbáltam mindent ,de nem akart elmulni.

Egy könyvben olvastam , hogy fokhagymát kell ráhelyezni és az biztosan használ.Sokáig nem hittem el, de azért ezt is kipróbáltam. Az első nap nagyon mart,de másnapra elmúlt a fájdalom tudtam járni rendesen , aztán még 2 napig volt rajta a fokhagyma és aztán szép lassan kipergett. Azóta se tért vissza,aminek igazán örülök.

2009. márc. 22. 14:11
kesztyű
2009. márc. 22. 13:58
hali,,képzeld nekünk magától elmúltak pedig vettem rá mindent ami persze nem használt aztán mire beletörődtem eltűntek!
2009. márc. 22. 13:54
Kesztyűvel biztos nem gond.:
2009. márc. 22. 13:53
Mármint az érdekel, hogy a kezemen vannak ugye a szemölcsök, hogy nem lesz abból baj, ha földdel érinkezik??
2009. márc. 22. 13:52
Bőrgyógyászom szemölcsre ecsetelőt írt fel (van vagy 10 is), most marja már rendesen, de kerti munkát kellene végeznem. Szabad földeznem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook