Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dühöngő antipaleosok részére fórum

Dühöngő antipaleosok részére (beszélgetős fórum)

242. spinneli (válaszként erre: 234. - Michelle.r)
2012. szept. 17. 22:11
Szubjektíve én nemhogy nem értem, de irdatlan nagy baromságnak is találom-sima kalóriadeficitre kitalált valaki vmi eladható hülyeséget.
241. spinneli (válaszként erre: 236. - Szabolts)
2012. szept. 17. 22:10

Tőlem lehet a paleót is-én most próbálkozom vele, de nem tekintem szent tehénnek.

:)

240. Szabolts (válaszként erre: 237. - Shilladora)
2012. szept. 17. 21:58
hát például amikor azt ecseteli, hogy ha borsót eszek, akkor tönkremennek a beleim, vagy amikor elkezd beszélni a gluténérzékenységről, ami egy elég durva betegség, de tudjuk róla, hogy konkrét genetikai hiba, nem pedig életmód kérdése, és a végére kihozza, hogy a glutén az kb arzén a köbön...
239. shilladora (válaszként erre: 238. - Kamillka)
2012. szept. 17. 21:58

valahol lemaradtam.

mire szerettél volna épkézláb érvet kapni?

238. Kamillka (válaszként erre: 222. - Mariann63)
2012. szept. 17. 21:26

Mert az enyem es azt irok bele, amit akarok es amit meg kivanok osztani nem tobbet. Ha csak a negativ momentumokat, akkor azokat. Jahh- es ha mar nem toltok fel kepet magamrol, az azt jelenti, hogy mero rocogo zsirparna vagyok?


Persze, ha meg beteges lennek, akkor viszont mar meg is lenne a magyarazat, h miert... Mind1- tema innentol nem erdekel, de jobban meltanyoltam volna egy epkepzlab ervet vagdalkozas es szemelyeskedes helyett. Tovabbi sok sikert az eletmododhoz!

237. shilladora (válaszként erre: 236. - Szabolts)
2012. szept. 17. 21:16

csakis a paleot :D:D:D


azt mondtad, szerinted horror.

mire értetted?

2012. szept. 17. 21:14

Nu pagágyi továrisi!


Akkor most a paleot ekézzük, vagy a warriort?


XD

235. shilladora (válaszként erre: 212. - Michelle.r)
2012. szept. 17. 21:01

tele belelátsz a fejembe???

igaz picit félrelátted azt a libát, mert az kacsa :D:D:D de mindkettő fehér, ezért megbocsátok :D:D:D

234. michelle.r (válaszként erre: 229. - Spinneli)
2012. szept. 17. 20:49

Én nem várnék másnapig :))

Nem is értem azt a diétát. Csak nagyon keveset eszem este, különben nem alszom jól és hulla fáradtan ébredek.

233. michelle.r (válaszként erre: 227. - Globus)
2012. szept. 17. 20:46
Hát, ha elég gyorsan forgolódik :o))
232. eva124 (válaszként erre: 222. - Mariann63)
2012. szept. 17. 20:45
Te másokat csak úgy tudsz kritizálni,ha bele olvasol a naplojába és az után vagdalodzol.SZG nálad ért el nagy síkert sikerült neki az elmédre hatni.Fanatikusan véded mintha részesedést kapnál utána.Ha valaki nem ért veled eggyet akkor a rossz indulattal vezérelve le probálod oltani.Külömben ha vennéd a fáradságot és meg néznéd a naploit van amelyiken látszik,hogy nem kövér a Kamilka.Ne savanyodj bele a paleoba,ha mosolyodsz talán szimpatikusab lennél.
231. shilladora (válaszként erre: 202. - Mariann63)
2012. szept. 17. 20:19

Mariann! ez itt nem a paleosok dühöngője :D:D:D

ez a fórum pont a nem paleozó, de paleoról beszélgetni akarók dühöngője, ahol szabadon mondhatnak bármekkora marhaságot, cikizést, szabadon nevezhetnek minket elvakultnak, hívőnek, sznobnak, mittudomén, de itt nem haragszik senki, semmiért!

csak a színtiszta csevej :D:D:D

230. shilladora (válaszként erre: 201. - Szabolts)
2012. szept. 17. 20:14

:D:D:D

ez már foglalt, ez én vagyok :D:D:D

de már sokat fogytam, lehet mégis neked adom, de csak átmenetileg, hogy néhány hónap múlva te is tovább adhassad egy arra érdemesebbnek :D:D:D


pár kérdésemre már sikerült válaszolnod :D de a többire várom a válaszodat!

229. spinneli (válaszként erre: 227. - Globus)
2012. szept. 17. 20:08

Ja..., hogy azér.

:)


Ha én este falnám be az adagomat, másnap valószínűleg sugárban hánynék...bár az is fogyaszt.

:)

228. Mazsinka (válaszként erre: 223. - Shilladora)
2012. szept. 17. 20:08
A sablonok engem is dühítenek, meg az álfinnyások. Jaj, ők nem szeretik a tököt, mi az a répatorta, pfúúúj, és karfiol hogy kerül a húslevesbe, hagyamkrémleves? Az nem étel, ahogy a gomba sem, vagy a padlizsán. Ha köret, akkor krumpli! Ezeket mind felpofoznám. Esküszöm, még életükben nem ettek egy jót, színeset, ropogósat, csak a megszokott hülyeségeik mentén tudnak gondolkodni.
227. globus (válaszként erre: 226. - Spinneli)
2012. szept. 17. 20:06
Persze, hogy fogyni fog, hiszen egész éjjel forgolódik :)
226. spinneli (válaszként erre: 139. - Szabolts)
2012. szept. 17. 20:05

Az amelyik szerint ha este zabálsz be egy fél disznót és rétest fogyni fogsz?

Aha, tényleg tök meggyőző.

225. shilladora (válaszként erre: 197. - Szabolts)
2012. szept. 17. 20:02

Kamillka naplóját olvasta, és neki is válaszolt :D


mikor kezdtél változtatni?

miért?

honnan indultál, mi a célod?

miben áll a változás?

hogy érzed magad?


kiváncsi természet vagyok, na :D:D:D

224. shilladora (válaszként erre: 195. - Szabolts)
2012. szept. 17. 19:59
:D
223. shilladora (válaszként erre: 191. - Szabolts)
2012. szept. 17. 19:11

teljesen igazad van!

ezek mind nagyon finomak, csak az átlag magyar háziasszony még sosem csinált ilyeneket, mert nem szokás :( ezeket a zöldségeket alig használtam valamire, sajnos, mert nem ez a megszokott.

rengeteg ember sablonban gondolkodik: pörkölt és nokedli, rántottcsirke és petrezselymes krumpli, lecsó és kenyér, mert az úgy finom :( na, nekik próbálunk kevésbé káros, hízlaló ételt keresni helyettesítésre, megmutatni, hogy a tészta-rízs-krumplin túl is van élet, ráadásul nagyon finom. :D


én inkább próbálok új, eddig nem evett ételeket kreálni, ne a régit sirassák, mikor fantasztikus finomságokkal rakhatják meg a bendőjüket.


tegnap pl, karfiolmuffint csináltam és répatortát. addig 2 pofára ették, míg meg nem tudták, miből van.

aztán furán néztek: aha, biztos finom, :/ érdekes, :/ és biztos meg lehet szokni :/

222. Mariann63 (válaszként erre: 221. - Kamillka)
2012. szept. 17. 19:00
Akkor biztos én néztem félre, mert a naplódból ez a sok szép dolog nem derült ki.Csak a mekis szendvicsekről meg ételrendelésről olvastam.Kép is csak a kutyusodról van.Gondolom, nagyon fiatal vagy, nem nagy művészet egészségesnek lenni.
221. Kamillka (válaszként erre: 194. - Mariann63)
2012. szept. 17. 18:16

Na-na, azert -14kg az minusz tizennegy kg akarhogy is szamolom. Nehogy mar lepufantsal, mert ugy elek es csinalom a dolgaimat, ahogy jol esik. Jesszus, most aztan jol megmondtad:) Szeretem az ilyen epito jellegu tobbre nem telik szagu vagdalkozast. Nalad ez a paleo dolog nalad olyan mint valami hitgyulis cucc- rettegjen aki nem mereszel egyet erteni (meg az antipaleos forumon is:))Bar az eletmododat egyetlen kritikaval nem illettem, csupan reagalni mereszeltem egy alatalad leirt dologra. Epits jo vastag falat magad kore; ugy tuti nem fogsz ellentetes velemenyekkel talalkozni, ha ilyen nehezen megy azok tiszteletben tartasa.


Illetve ha mar ennyire szorgos hangya vagy- kotelessegemnek erzem, hogy megnyugtassalak:) 14 eves korom ota kivaloan fozok- es vadaktol halakig mindent keszitek. Amig egyetemista voltam minden nap foztem az emberemnek meg magamnak is sokszor kulon!!, ma mar kevesebbet, de igy sincs panasz a konyhamra. Ha meg elcsabulok neha-neha akkor mi van?? Mindenben ilyen vagyok- probalom elvezni az eletem. Szerencsere egeszseges vagyok: vernyomasom, verkepem, koleszterin szintem stb rendben megha szegyenletes is...

220. Mariann63 (válaszként erre: 211. - Megi04)
2012. szept. 17. 14:50
Elég sok pénzt áldoztam Norbi ételeire, egyetlen dekát se fogytam tőlük, a nyavalyáimról már nem is beszélve.Drága tanulópénz volt.:(
219. michelle.r (válaszként erre: 215. - Fbf357da85)
2012. szept. 17. 14:41

Én abszolút értelek. Valószínűleg, mert sose voltam az ún. magyar konyha fanja. Ami lássuk be eléggé kötött és bocsánat, de fantáziátlan. A gulyást így kell készíteni, a karfiollevest úgy. Ezért nagyon sokaknál a köret általában krumpli - inyenc az, aki 5nél többféleképpen elkészíti :), valamint a rizs.

Sok embertől hallom, nem nyúl ő, hogy salátát egyen.


Nálunk egyébként is alapkellék pl. a rukkola, amire olajat, ecetet rakok, rádobálok némi koktélparadicsomot, diót, körtét és kész a kaja, amihez sütök húst, vagy grillsajtot. Ezért tőlem sose állt távol a paleo, csak nem tudtam róla, hogy jórészt ezek szerint élek ;)


Akinek viszont egészségi probémái vannak, vagy fogyni szeretne és a kipróbált módszereivel nem sikerült, és igazából szeretne a hagyományok szerint főzni, de nem teheti, nos, érthető, hogy igyekszik helyettesíteni a nem kívánatos dolgokat, de nem akar lemondani az ízvilágról.

218. Szabolts (válaszként erre: 216. - Fbf357da85)
2012. szept. 17. 14:16
XD
217. Szabolts (válaszként erre: 215. - Fbf357da85)
2012. szept. 17. 14:15
like
2012. szept. 17. 14:13
De egyébként most kezdek rájönni, hogy engem ez az egész topik igazából baromira nem érdekel. :D
215. fbf357da85 (válaszként erre: 210. - Michelle.r)
2012. szept. 17. 14:12

Nekem azzal van a bajom, hogy az emberek fejében van egy ilyen tévképzet, hogy húst kell enni krumplival, és ha én mondjuk a vörös sügéremhez karfiolpürét készítek (mert mivel szoktam:) pusztán gasztroejakulációs okokból, akkor az bazira nem a krumpli HELYETT van. Tisztára mintha 1. a zöldségeknek, tofunak, árpacsírának, akárminek nem lenne önálló létjogosultsága a konyhában 2. az ember mintha valami állandó diétán lenne, ahol a "bűnös" dolgokat helyettesíti a "nembűnös" dolgokkal.


Engem ez a szemlélet - pusztán gasztronómiai okokból - maximálisan lehangol.

214. fbf357da85 (válaszként erre: 207. - Michelle.r)
2012. szept. 17. 14:09
jézusom, dehogyis :D
213. fbf357da85 (válaszként erre: 206. - Mariann63)
2012. szept. 17. 14:08

Már miért kéne nekem recepteket posztolni? Nem az étrend miatt vagyok a hoxán. És hadd tudjam jobban, mióta ;)


Személyeskedő stílusod miatt csak csendben ignoréra tettelek. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook