Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Duci vagyok, na és? fórum

Duci vagyok, na és? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. aug. 11. 14:23

Senkinek semmi köze hozzá, vágd a képükbe... Engem a dohányzással fárasztanak állandóan. Majd ha akarok leszokok...


Egyébként én magam is kondizni akarok, magam miatt, nem mert másnak nem tetszem... pont lesz@rom, hogy kinek tetszem, vagy kinek nem... Magamnak kell hogy tetszem, hogy önbizalmam legyen. Azt pedig ÖNMAGAMHOZ MÉREM!!! Tedd azt Te is :)


Sok sikert :)

6. patapucs (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. aug. 11. 14:22

Szerintem ez azért érint érzékenyen, mert te magad sem vagy kibékülve a tükörképeddel.

Ha jól éreznéd magad, nem foglalkoznál azzal, hogy ki mit mond.


Az emberek ilyenek. Kéretlenül is beleszólnak dolgokba, tanácsokat adnak.

Próbáld elfogadni magad vagy változtass!

2013. aug. 11. 14:20

Ha vékony lennél akkor az lenne a baj hogy magas vagy, alacsony vagy, miért nem szőke a hajad vagy mittomén milyen, nagy/kicsi a melled, orrod stb. Rövid a lábad ééés naphosszat sorolhatnánk.

Egy biztos a túlsúly nem egészséges ám esztétikailag néha szebb látvány mint aki csont és bőr. én pl belenézek a tükörbe és szinte lassan a röntgenképem látom... Inkább lenne rajtam +10 kiló...


Szóval csak fel a fejjel! ha odafigyelsz kicsit akkor lejjebb megy plusz szeresd magad és nem lesz baj :)

4. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2013. aug. 11. 14:20

Természetesen engem is zavar,biztos van olyan akit nem zavar ha túlsúlyos,de engem igen.

174cm vagyok és 95kg körül,amit leadtam tavaly nyárra,majdnem 25-30kg az egy év alatt vissza is jött....

De tudom miért,tudom hogyan kell lefogyni,csak van amikor az embernek még nincs ereje elkezdeni vagy éppen lusta is még hozzá.

3. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. aug. 11. 14:14
Sok paraszt van, ne foglalkozz velük!
2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. aug. 11. 14:13

Ha jól érzed magad, akkor hadd mondjanak azt amit akarnak. Én nem éreztem és érzem magam jól a bőrömben ezért fogyózom.

Amúgy hány kg vagy és hány cm, ha nem titok?

2013. aug. 11. 14:10

Nem tudom,hogy rajtam kívül más lányokat is megállítanak e ismeretlenek az utcán,hogy közöljék vele,hogy nem ártana fogyókúráznia.


Csak az elmúlt 1 hónapban kb 3 ember tett említést a súlyomra,miközben se kutyám se macskám Ő!


Az egyik egy lépcsőházbeli asszony volt,aki mondta h milyen jó húsban vagyok,úgy mint az unokája aki szerintem majdnem eléri a 120kg , szerencsére én közel sem vagyok ennyi,de ő mégis hozzá hasonlított miközben nem kértem a véleményét.


A másik esetben éppen melóztam párom anyukájával és ott is egy hölgy mondta h ,,jóóóó húsban van kislány,,,..........



A harmadik ami pár napja történt , vártam barátomat a buszmegállóban,leült mellém egy 50es pasas....mint egy hajléktalan olyan volt és elkezdett össze vissza beszélni,de kitért mellette a súlyomra is,hogy nem ártana leadni pár kg....az ő állítása szerint futnom kellene minden nap 20km-ert...:D én hülye még álltam is a sarat,nemhogy elküldtem volna a halál f.....ára!!!!!



Senkinek semmi köze ahhoz hogy én hogy nézek ki,nekem is van olyan régi osztálytársam,aki annak idején sportolt kis izmos csaj volt,most x év után találkoztam vele és kb az 5x-se annak,mint amilyen volt,de soha nem jutna eszembe ezt szóvá tenni neki.


Másnak miért zavarja a szemét az,ami én vagyok....

Az,hogy engem zavar az egy dolog,de miért kell ennyire tahónak lenni????



Ha valaki rápillant az adatlapomra véletlenül,akkor azok nem MAI képek,hanem régebbiek,azóta híztam..:):S

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook