Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szép az arcom, de duci vagyok! Nekem nem jár már a boldogság? fórum

Szép az arcom, de duci vagyok! Nekem nem jár már a boldogság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
146. Hattori (válaszként erre: 145. - Mákosnudli)
2023. febr. 10. 17:33
Kamu a köbön.
2012. nov. 10. 01:33
nem a külsőség számít, hanem a kisugárzás. biztos szép vagy, a duci szó meg hétköznapi, már akkor is azt mondjuk, mikor "cérna-gézák vagyunk.
2010. ápr. 7. 18:04
szia.Először is hagy kérdezzem meg mennyire duci az a duci? mert hajlamosak vagyunk hogy majmoljuk a sztárokat és ha már egykis felesleg van rajtunk pánikolunk. egy embernek meg van ac saját test alkata amit örökölt a legelső üknagyszüleitől kezdve az utólsó szülőig. ezt nem helyes elfeljteni. ne akarjunk mások bőrébe bulyni semmiképp .minden ember jól néz ki valólyában ki igy ki ugy ennek ez a szexepilje annak az a szexepilje. nem lehet beskatulyázni senkit.ezért kérdem szerinted mit jelent az hogy duci? vagy ugy akarsz kinézni mint egy piszka fa mert egymást bolonditják a lányok is és kiközösitik azt aki szerintük nem ugy nézki ahogy ők. ez beteges dolog és majd életed delén vissza gondolsz ezekre az évekre meglásd jót derülsz magadon. én bizok benned hogy szereted a testedet olyannak amien vagy. ez isten adománya és nem illik azt elronditani olyanokkal mint fogyókura. ha a korod se engedi meg akkor kétszeresen nem szabad fogadd el önmagad olyannak amien vagy. szépnek és ducinek. a férfiak köztudott a telt és duci nőket válaszák feleségül. és ez nem semmi!!! ehez tartsd magad szia Erzsi remélem nem zavartalak!!
2010. jan. 20. 07:48
amikor 58kg voltam, mindenki sakkal fiatalabbnak gondolt, mint vagyok. az a baj a kövérség még öregít is ,magamról is tudom. és én nem azt mondom betegesen kell végezni ,a fogyást, de én is utálom magam amiért ilyen vagyok, mert nem elég azt mondják szép az arcod , mert nekem is van egy ismerősöm aki 130kg 23éves tényleg gyönyörű az arca de ,mindenki azt mondja gyönyörű csak ne lenne ennyire kövér. és persze nekem is ezt mondták sokkal jobban nézel ki,69kg -val is mit 90kg val. és persze ,hogy jár nekünk is a boldogság:))) és mindenkinek,akár milyen is:)))
2010. jan. 20. 07:01
Én is voltam vékony ,akkor csalt meg a férjem:)))de voltam kövér is nagyon, most is van rajtam 10kg felesleg. de, szerintem le kell fogyni , fogynunk nekünk ,mert a kövérség nem csak nem szép,nem is egészséges. és mi kövérek tudjuk a legjobban! vicces vagyok mi:)))???? és aki fiatal annak még jobban ,mert ha még szül egy gyereket csak még több rakodik rá. és ezt csak mi beszéljük be magunknak amikor eszünk:)))együnk nyugodtan hisz szépek vagyunk így is:))))én 40 vagyok ,de én azt mondom soha ne adjátok fel ,mert én is minden hónapban belevágok ,néha sikerül leadnom 2-6kg néha nem:))néha még szedek is fel:))))
141. bogyobaba (válaszként erre: 139. - Szterke19)
2009. nov. 26. 20:53
Hááááát, bárcsak mindenki így gondolná, így érezné:)
2009. nov. 19. 13:33
persze csak vélemény:)
2009. nov. 19. 13:33
egy molett nőnek sokkal jobb a megjelenése, hisz dekoratívabb :)?)
138. bogyobaba (válaszként erre: 137. - Vicuska013)
2009. nov. 19. 00:30
Hát azért csak "dugva" ne tartson egy pasi sem. Mindkét értelemben:)
2009. nov. 18. 21:31

Egyik nap mondta nekem az egyik ismerősöm, hogy a pasik megjelenni szeretnek a vékony, dekoratív cica-macákkal, de hosszú távra és otthonra inkább ducibb, husisabb lányt keresnek!


Mondjuk ezt már mondta neme más is, csak nála éppen célzásértéke is volt a mondatnak! Nem jött be neki :PPP

136. bogyobaba (válaszként erre: 135. - Szterke19)
2009. nov. 18. 05:02
Remélem egyre kevesebbet:)
2009. nov. 17. 20:47

szia!

Szerintem megvannak a maga bájai. én voltam sovány is meg duci is, most meg közte vagyok. Ha elfogadod magad akkor minden könnyebb. Nagyon sok pasinak (még ha tagadják is) éppen ez jön be, és nem az elől deszka hátul léc forma.:) nézd a jó oldalát...igen is van mit fogni!!

2009. nov. 15. 20:54
Sziasztok! Most tettem fel a naplómba néhány fotót, amit most készítettem. Érdemes megnéznetek!
133. bogyobaba (válaszként erre: 132. - Vicuska013)
2009. nov. 15. 20:51
Köszönöm a bíztatást. Küldök neked privit, van egy két kérdésem.
2009. nov. 15. 18:12

Szia! Végigolvastam a hozzászólásokat! Én is 120 kg körül vagyok, szeretnék fogyni, de nem eköré formálom az életem, ha nem megy, nem megy, nem leszek emiatt beforduló és depis. 3 éve vagyok együtt párommal, előtte is mindig volt kapcsolatom, pedig sosem voltam vékony, voltam 30 kg-val könnyebb, de az antibébi segitett rám cuppanni a többit. Akkor is találtam magamnak pasit, és 19 évesen nem a saját koromból, hanem idősebb körből. És képzel igy 120 kg-san is, a mai napig találnék a párom mellett másik pasikat, legalább 3-at fel tudnék sorolni.


Ne fordulj be emiatt, járj el szórakozni, érezd jól magad, közben szépen alakulgatsz majd. A ruhatáradba vegyél olyan ruhákat, amik az előnyös részeket emelik ki. Nekem pl. van olyan ruhám, ami a mellemet kiemeli, de a hasam, meg a csipőm takarja. Felejtsd el a passzos haspolókat, inkább a tunikákat hordd, meg a csipőnacit is száműzd, tudom divatos, de baromira nem előnyös. Sokat segit a magas sarkú cipő is, mert nyújtja az alakot.


JÁRJ TÁRSASÁGBA!!!!! Ne gubózz be, nem vagy te még öreglány!

131. bogyobaba (válaszként erre: 130. - GreenFairy)
2009. nov. 15. 01:09

Hát bízom benne...Az idő mindent eldönt!

Köszönöm a bíztatásod!:)

2009. nov. 14. 22:30

szia bogyobaba! én se vagyok éppen nádszál, de hidd el, hogy nem ezen múlik. sokáig nem volt pasik terén önbizalmam kamaszként, de most, hogy van hihetetlen a különbség. megrögzött szingli vagyok egyenlőre, és sokat járok bulizni és annyi pasit szedek föl és annyit szedhetnék föl, amennyit csak akarok. olyan helyeken ahol elsődlegesen a külső számít. persze sosem fogok mindenkinek tetszeni így, de ha vékony lennék se tetszhetnék mindenkinek.


honnan tudod, hogy pont ez zavarta pasit, ha úgy láttad, kicsit visszarettent? lehet hogy nem. lehet hogy egész más. vagy az, hogy látta hogy nem vagy rendben önmagaddal. az is lehet hogy megijedt magától a kapcsolattól. ha tényleg szeret, akkor túl fogtok lépni ezen.

129. bogyobaba (válaszként erre: 128. - Toprengo)
2009. nov. 14. 16:57
Rendben!:)
128. Toprengo (válaszként erre: 127. - Bogyobaba)
2009. nov. 14. 12:04

Nehéz, de nem lehetetlen. :-)

Azért írj, ha van valami.

127. bogyobaba (válaszként erre: 126. - Toprengo)
2009. nov. 14. 01:35

Megpróbálok nem dramatizálni, és hinni magamban:)

Köszönöm a jó tanácsokat lányok!

126. Toprengo (válaszként erre: 124. - Bogyobaba)
2009. nov. 13. 22:26

Így van!

Hihetsz magadban, mert van okod rá.

:-)

125. Bcicus (válaszként erre: 122. - Bogyobaba)
2009. nov. 13. 21:05
Én is volta olyan mint te régen, és ilyenkor a pasik inkább ráhagyják a nőkre, mert úgy sem tudnak vele mit kezdeni, valszeg látta rajtad, hogy nem vagy kibkülve magaddal és így vele sem leszel. Nekem az az érzésem erősen túl dramatizálod magadban.
124. bogyobaba (válaszként erre: 123. - Toprengo)
2009. nov. 13. 19:37
Belémszeretett virtuálisan, de az élő után gyengült a dolog. Ha szeretne még most is olyan hévvel, aktívabban érdeklődne utánam....Na mindegy. Eljön az én időm még:)
123. Toprengo (válaszként erre: 122. - Bogyobaba)
2009. nov. 13. 16:23

Számomra azt, hogy talán szeret téged.

Persze tévedhetek, hiszen nem láttam a személyes találkozásotokat.

122. bogyobaba (válaszként erre: 121. - Bcicus)
2009. nov. 13. 16:11
Azért ez nem így van teljesen. Érzed, ha valaki ridegebb lesz pikk-pakk. Megtalálod az okát, felvázolod, nem ellenkezik, akkor már nem is kell mondani semmit. Mondtam, ami közénk áll, azon változtatok. Azt mondta minden segítséget meg fog adni, hogy segítse az utam. Szerintetek ez mit jelent?? Csakis ezt....Könnyű így rám verni a balhét, nem ti láttátok a változást a személyes tali után a rajongásban...
121. Bcicus (válaszként erre: 110. - Bogyobaba)
2009. nov. 12. 20:39

És amikor te kimondtad ő mit mondott?

Ő avlsezg inkább arra vár, hogy végre észhez térj és ne marj el magadtól mindenkit aki közeledik.

120. Bcicus (válaszként erre: 114. - 85055abb64)
2009. nov. 12. 20:37
Nagyon egyet értek.
119. bogyobaba (válaszként erre: 118. - Toprengo)
2009. nov. 12. 16:50
Köszönöm!
118. Toprengo (válaszként erre: 117. - Bogyobaba)
2009. nov. 12. 16:28

Ismerek egy lányt, tini korában vékony volt, huszonévesen viszont meghízott. Nagyon duci lett, és ez évekig zavarta őt, nem tudta elfogadni új önmagát. Addig nem is volt komoly kapcsolata.

Kb. 30 éves korára jött rá, hogy ő így is vonzó lehet, és elkezdett törődni a külsejével. Megnövesztette a haját, mert így jobban állt neki, és olyan ruhákat kezdett el hordani, amik illettek az egyéniségéhez. Vidám és nyugodt lett, nagyon jó poénjai voltak. Mivel kisugárzása láthatóvá vált, felfigyeltek rá a férfiak, és hirtelen ketten is elkezdtek iránta komolyan érdeklődni. Ezután az lett a gond, hogy nem tudta, melyiküket válassza.

Érted, mit akarok ezzel mondani?

A boldogságod rajtad múlik, és én azt kívánom neked, fogadd el önmagad, vagy pedig változz úgy, hogy jól érezd magad a bőrödben!

117. bogyobaba (válaszként erre: 116. - Veronika27)
2009. nov. 12. 13:43
Na pont ezért változtatok...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook