Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Duci vagyok, na és? fórum

Duci vagyok, na és? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
37. bd55e3f068 (válaszként erre: 32. - Bucóka20)
2013. aug. 11. 16:18
Antidepresszáns is okozhat hízást. Nem mondom, hogy attól van, de ha adnád le a kilókat, és nehezen vagy nem megy, akkor jó, ha ezt észben tartod.
36. michelle.r (válaszként erre: 34. - KíváncsiFáncsi85)
2013. aug. 11. 16:10

És ez feljogosít vadidegen embereket - vagy bárki mást - hogy beszólogassanak neki?


Teréz anyának tulajdonítják a mondást,- nem pontosan idézem - ha minden a saját portája előtt sepregetne, a világ ragyogna a tisztaságtól.

35. ina87 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. aug. 11. 16:02
Sajnos vannak emberek akik nem magukal foglalkoznak pedig nekik is volna mit változtatni magukon,ne figyelj oda az ilyem emberekre mert ezzel a te életed fogják megkeseriteni olyanyira h majd önbizalmad csöken,pl a szomszédasszonytol megkérdezném h hol hagyta a szemüvegjét vagy menyen el a szemészhez hamár nem tud külömbséget tenni,az emberek nagyon szemtelenek tudnak lenni ez nemjelenti h véleményük nem lehet de senkit nemjógosit fel h igy a másik ember az ő kritikájuk véget rosszul érez magát,kitartás mindenkinek más az izlése és más a felfogása valaki atol érzi jól magát ha másiknak beszologathat na az ilyen ember nem veszi észre magát h neki van problémája nem pedig annak akit erösen kritizál!
2013. aug. 11. 16:00
Azért szólnak meg,mert egy fiatal szép arcú nő vagy,és majdnem 100 kg.Szerintem ez gáz,és te is tudatában vagy ennek.Ha csak nem egészségügyi gondok okozzák a túlsúlyt akkor igen is törekedni kell egy normális súly elérésére és megtartására.Már ha egészséges akarsz lenni a továbbiakban is.
33. 21a51b080f (válaszként erre: 30. - Bucóka20)
2013. aug. 11. 15:59
na igen, ők mondhatják,de más nem. Az a kérdés,hogy téged zavar e, hogy ilyen vagy? Ha igen,akkor biztos vagyok benne,hogy tudsz tenni ellene. De az biztos,hogy nagyon nagy akarat kell hozzá
2013. aug. 11. 15:59
Hozzátéve h 2 fajta gyógyszert szedek antidepresszánst meg fog gatlot de nem mondom h ezek miatt van,esetleg a fog gátló miatt mert azt szedem 1 eve
31. Bucóka20 (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2013. aug. 11. 15:57
Inkább szeretek beszélgetni,az h kikérem mások véleményét az meg nem jelenti azt h meg is fogadom,de van b csak unalomuzes képpen forumoztam
30. Bucóka20 (válaszként erre: 28. - 21a51b080f)
2013. aug. 11. 15:53
Nekem is beszólogatnak,legfőképpen mamam meg apum,de mar megszoktam,mert tőlük évek óta hallgatom,persze az bánt az idegent meg kineveztek mert ,, bagoly mondja,, effektus
29. winny (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. aug. 11. 15:49
Ne is foglalkozz velük!Küld el a francba a tuskókat!
2013. aug. 11. 15:49
óóó de buta emberek. Mit szólongatnak meg még ismeretlenül is. Én is voltam 86kg.mivel gyógyszer mellékhatása miatt meghíztam,na meg az étvágyam is jó volt:) de sikerült lefogynom 66ra. Mindenből ettem,de csak keveset,a legfontosabb pedig az volt,hogy este 5után már nem ettem. Igaz ezt nem mindenki bírná ki. Most jobban is érzem így magam. Egyébként nekem is beszóltak páran(ismerősök),hogy jól meghíztam,de nem igazán érdekelt.
2013. aug. 11. 15:46
Meg itt vok csak közbe telorol írok , engem az érdekelt volna h másnak is beszólogatnak e vagy ha nem akkor nekem miért igen,amikor nem kérdezem és én se szólok senkinek semmit,amikor lefogytam azzal indult el h szállítottunk exemmel,szó szerint belebetegedtem.csak az emberek okoskodasa meg jó indulatai idegesitett fel
2013. aug. 11. 15:33
AAz embereknek nem lehet, és nem is kell megfelelni. Sokkal inkább magunknak. Én éppen ezen igyekszem. Az évek során ugyanis megtapasztaltam, hogy soha nem vagyok jó senkinek. Ha rövid volt a hajam, miért nem növesztem meg? Ha hosszú, miért nem vágatom le? Ha jó húsban vagyok, jobb volt mikor lefogytál. Ha lefogytam, Úr Isten beteg vagy? És még sorolhatnám, de felesleges. Egy a lényeg, mindenki legyen elsősorban önmaga barátja, hiszen ő az egyetlen személy, akivel a nap 24 óráját együtt kell tölteni. Mint mondtam, én is erre törekszem, de még nem sikerült összebarátkoznunk. :)
25. Bucóka20 (válaszként erre: 24. - Syria)
2013. aug. 11. 15:29
Jó ideje h fórumot nem indítottam de meg a saját nap lomha se írtam,gondolom szabad jogom van annyi fórumot indítani amennyit akarok. Kicsit el kell mennem majd később jövök meg bővebben kifejteni a dolgokat.
24. syria (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2013. aug. 11. 15:03

Az utolsó mondatoddal meg is adtad magadnak a választ. Egyrészt.

Másrészt 208 hete vagy fórumtag. Ez alatt 259 témát írtál ki. Erre nem tudok mást mondani, csak azt, hogy jó dolgodban (unalmadban – erről is írtál ki fórumot :D) az sem tudod, mit csinálj.

Ha nem tetszenek a beszólások, ahelyett, hogy itt lógsz fogyj le!


Nem bántani akartalak, csak tükröt tartani eléd. :)

23. bd55e3f068 (válaszként erre: 22. - 342402de6d)
2013. aug. 11. 14:58
Amúgy elég nagy gyakorlatom van ökrökkel, annyira nem kell félteni, ez a ritka esetek közé tartozik ;)
22. 342402de6d (válaszként erre: 21. - Bd55e3f068)
2013. aug. 11. 14:55
De nem kell velük foglalkozni!Nem éri meg,hogy felmenjen a vérnyomásod.Csak annak adj a véleményére aki fontos neked akit szeretsz.
21. bd55e3f068 (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2013. aug. 11. 14:50
Most nem vagyok dühös, de azt elismerem, hogy mikor egy d.e. alatt a 10. ember osztotta meg velem egy a facságát, akkor már felment a vérnyomásom.
2013. aug. 11. 14:48
nem kell velük foglalkozni, ez az egyetlen gyógyír az ilyenek ellen. tudom, rohadt nehéz, de nincs más út. ha nem vagy elégedett magaddal, ajánlom a kalóriaszámlálós módszert. én meglepődtem mikor megnézegettem valójában mennyit eszem és mennyi lenne az elég. :) ezzel a módszerrel leadtam már pár kg-t, amint lesz rá időm, folytatom.
19. michelle.r (válaszként erre: 16. - Bd55e3f068)
2013. aug. 11. 14:47

Hűűűűűűűű bakker, idáig érezni a dühödet.


Igazad van, sajnos magyar sajátosság. Szerintem abszolút összefügg azzal a helyzettel, ahogy az emberek élnek. A többség dühös, frusztrált és valakin ki kell élnie magát. A főnöknek nem mer visszaszólni, majd megkapja az, aki véletlenül a lábára lép a metrón, vagy meglöki a közértben :(

2013. aug. 11. 14:44
En is az vagyok teltkarcsu , de mar masfel het alatt 2kilot leadtam fura edesseg nelkül mert mindennap ettem regebben de annyi szep ruham all a szekrenybe es nem ohajtok ujat venni :)
2013. aug. 11. 14:43

Én akarlak bántani, de szerintem a bibi nem a külvilágban van.

Gyakorlatilag bármi eszedbe jut, arról indítasz egy fórumot, olyan mintha semmit sem tennél önállóan, mindenben csak a külvilág véleménye érdekelne.


Az emberek olyanok amilyenek, pont nem számít. Ami számít, hogy te ettől hogy érzed magad. És ha nem jól, csak azon tudsz változtatni, a külvilágon nemigen.


Egész nyugodtan, mosolyog mondd meg a kotnyeleseknek, hogy nagyon kedvesek, de nem szükséges az életedet megoldaniuk, fókuszáljanak a sajátjukra ;)

16. bd55e3f068 (válaszként erre: 11. - 342402de6d)
2013. aug. 11. 14:42

Nekem orvosi problémám volt, ami elég szembetűnő látványt nyújtott. Nem jókedvemből mutogattam, hanem nem tudtam elrejteni.

Az ég világon semmit nem követem el, hogy kivívjam a qrva hasznos tanácsot, csak van egy csomó ember, aki minimum professzornak képzeli magát és ránézésre tudja minden bombabiztos altermatív gyógymódját, mert egyszer tejföllel kenegetve meggyógyította a saját leégett hátát. Meg van egy csomó seggarcú proli, aki lépten-nyomon hirdeti az összeesküvés elméleteit, mert azt hiszi, hogy az a sok tömegesen szajkózott maszlag mind az ő fejéből pattant ki, mikor megfejtette a világot. Aztán vannak a food fanatisták, akik kéretlenül étkezési tippeket adnak, mert ők meggyógyultak mindenből, mióta... persze előtte nem kérdezi meg, hogy egyáltalán hogy étkezek. És még sorolhatnám... A közös pontjuk, hogy végtelenül tapintatlanok és fontoskodók.

Nem bennem van a hiba, mert nem szoktak egyébként a külsőmre tippeket adni, max. valaki a pmz által említett módon a világ legtermészetesebb módján felsikolt, hogy jajj, de sovány, aranyoska!

15. pzm3 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. aug. 11. 14:40
A képeid alapján,csini,szép fiatal nő vagy...Ne foglalkozz senkivel...:)
14. petka
2013. aug. 11. 14:40

Szerintem nem az a kérdés hogy Bucóka elfogadja magát vagy nem, hogy tesz ellene valamit vagy nem, hanem arról hogy idegen embereknek nincs joga beszólni. A beszólások még nem vezettek semmi jóhoz sem.

Ez a viselkedés elég tipikus nálunk, mindenkinek beszólnak aki nem "átlagos".

Éltem más országban, ott konkrétan lesz..ták hogy az ember hogy néz ki, viszont meg is volt a hátulütője, mert elég igénytelenül néztek ki ott az emberek.

Nekem mint kövér nőnek, igaz hogy az utcán, idegen emberek még soha nem szóltak, engem mostanában a nőgyógyászok aláznak. Rövid időn belül kétszer jöttem ki sirva a rendelőből, miután a súlyfeleslegemmel foglalkoztak. Én teszek ellene, de sajnos látványos eredményeket még nem tudok mutatni.

2013. aug. 11. 14:33

Szerintem nagyon szép vagy!

Kár,hogy az emberek nem magukkal foglalkoznak.

Mindenki söpörjön a maga háza táján!

12. 25800e2d09 (válaszként erre: 8. - Bd55e3f068)
2013. aug. 11. 14:30
hidd el tudom milyen, álltam Buci oldalán is, plusz gyerekkoromat kb terrorban éltem le a külsőmet tekintve.. tönkre is vágott egészségileg, mostanra enni nem merek... ló túlfele... DE elfogadtam hogy az aki a tükörben van az nem egy szörnyeteg, és kezdünk jóban lenni, ezért írtam csak, nem lehetetlen :)
11. 342402de6d (válaszként erre: 8. - Bd55e3f068)
2013. aug. 11. 14:29

Valami oka csak van,hogy ez ember bevonz ilyeneket,akik beszólnak akik megmondják....amit nem kellene mert nem jól esik....

Én tényleg dagi vagyok,már több mint 7 éve,de soha senki nem szólt be,miért?Nem azért mintha annyira hiányozna:))

10. pzm3 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. aug. 11. 14:29
Nem szép dolog valakinek ilyet mondani.Deee....Engem meg fiatalabb koromban szemrebbenés nélkül gebéztek.Valahogy ez olyan természetes az embereknek,hogy egy vékony embert legebéznek,és azt gondolják,hogy az nem esik rosszul.De ha én mondtam volna valaha valakire,hogy de duci vagy lett volna vérig sértődés...
2013. aug. 11. 14:25

Légy õszinte magadhoz és nézd meg, hogy tényleg boldog/elégedett/magabiztos/teljes értékû nõnek érzed-e magad. Ha igen, akkor egészségedre és ne csinálj továbbra se semmit. Mindig lesznek olyanok, akik megjegyzéseket tesznek. Semmi közük...de ilyenek az emberek.


Ha sikerül tényleg 100%ban és kegyetlenül õszintén válaszolj a fenti kérdésre, esetleg a válaszod nem, akkor pedig gondolj bele abba, hogy egy kis változtatás egészséges módon bajt nem okozhat. Egy kis mozgásba és tudatos táplálkozásba nem halt bele senki. Sõt...mennyivel lennél magabiztosabb és büszkébb, ha csinosabb lennél?


Szinte minden duci és kövér ember azt hiteti el magával és a környezetével, hogy köszöni szépen jól van a bõrében és nem akar fogyni, mert nem lenne tõle boldogabb. Hát, kb 10%-ban igaz ez így, a többiek csak hazudnak, mert kényelmesebb benyomni a hambit, mint lemenni futni..nem kell 20 km, 1 is elég eleinte sétával kombinálva.

8. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - 25800e2d09)
2013. aug. 11. 14:24

Én teljesen megértem Bucit, mert szeretheted magad, mikor vadidegenek okoskodnak, akkor az idővel elég idegcsesző tud lenni.

Nekem nem túlsúllyal, de volt ilyenhez szerencsém. Ráadásul a kretén tippjeivel jött szinte mindegyik, és a többediknél már szívesen markolná az ember a vascsövet.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook