Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Duci vagyok, nagy vádlival. Tud valaki ajánlani olyan helyet, ahol tudok venni magas szárú csizmát? :( fórum

Duci vagyok, nagy vádlival. Tud valaki ajánlani olyan helyet, ahol tudok venni magas szárú csizmát? :( (tudásbázis kérdés)


1 2
33. Dinan
2012. aug. 19. 08:24
deichmann
32. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Kicsikemoncsika)
2012. máj. 8. 11:27
Ismerős a probléma, én évekig kerestem. Tavaly sikerült levadásznom egyet a Marks and Spencerben. Igaz ez Angliában volt, de érdemes tenni egy probát Magyarországon is. Általában a téli cuccok már nyár végén, legkésőbb ősz elején megékeznek. Az enyém teljesen bőr hátul egy strecs sávval, lovagló csizma fazonban, nagyon kényelmes és átszámitva kb. 32000 volt.
2011. nov. 21. 21:22
Az Arának vannak ún. XXL-es szárú csizmái...nekem 40 cm-es a vádlim, ez a méret teljesen tökéletes rá. Bp-en kedvező áron kapható a Haris közben lévő Ara cipőboltban. Kb. 1 hónapja vettem 39.900 Ft-ért. Ezt a márkát és méretet itt találtam a legolcsóbban....sajnos mindenhol, ahol néztem, legalább 5000 Ft-tal drágább volt...
30. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 28. - Kicsikemoncsika)
2011. nov. 17. 11:22

Tessszék megtanulni:-))))

Biztos akad a környezetedbe egy-két kreatívka nemde::???,

Ha a közelbe lennél, én biztis segítenék Neked.-))hoxás kistesóm:-)))

2011. nov. 16. 21:20
Nekem is Oriasvadlim van... en par eve a Buffalo-tol tudtam venni egy nagyon jo magassarku, terdig ero csizmat. Mostanra barmelyik farmerom befer ala :)
2011. nov. 16. 15:13
Sajnos nem az erősségem a varrás :(, pedig biztosan nagyon jó lehet :( .De hát hosszu az élet, meg lehet még tanulni, nem de? :P
27. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 25. - Kicsikemoncsika)
2011. nov. 13. 16:55

Csajszi!

Nem tudsz varrni??

Olyan jó dolgokat lehet kreálni:-))

Én pl most varrtam a páromnak egy Jack Bauer tatyót:-))

Nem olyan vészes, és nem lesz gondod a ruhadarabok beszerzésével és a slusszpoén nem köszön vissza az utcán:-)

26. Newgirl (válaszként erre: 25. - Kicsikemoncsika)
2011. nov. 13. 16:37
Nézted a sztreccs szárut?a deikmanban?
2011. nov. 11. 18:10
Én régen netes aruházakban vásárolgattam, de a cipőt, meg a nadrágot nem nagyon lehet olyan helyről megvenni. Egyszer vettem egy nadrágot, két év kellett mire belefoggyak és vagy 15 ezer volt, és ott állt két évet a szekrénybe, de ma már hordom és nagyon szupi :P
2011. nov. 11. 18:09
Annyi biznisz lenne benne, ha valaki csinálna ilyet, már mint nekünk duciknak normális, hordhato ruhák, olyan amilyen a soványaknak is van, csak persze ránk is jönne :D, cipők, stb...de sose kezd hozzá senki :(
23. homern
2011. nov. 11. 16:06
Nekem csak 39cm,de 3 éve fél budapestet körbejártam mire egy kis üzletben találtam egyet,16 ezer volt :S manapság állítólag már jobb a helyzet,sok cipőből gyártanak azonos modellhez különböző vádliméretűt.Nekem a másik problémám,hogy szeretnék egy fekete farmert,olyan szűkszárút,amit tunikához lehet felvenni.1 év! alatt nem találtam olyat ami túljutna a vádlimon :((
2011. nov. 11. 15:51
VISSZAVONOOOOM :D , REMÉLEM KIFOGOM A LEGES LEGJOBB ÓRIÁS CSIZMA KÉSZÍTŐT :D
21. michelle.r (válaszként erre: 17. - Kicsikemoncsika)
2011. nov. 11. 15:47
Annyiból simán megcsinálják. Az utolsó mondatodat meg gyorsan vondd vissza, mert begörcsölt kézzel nehéz lesz csizmát varrni :)
2011. nov. 11. 15:44
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket :), puszi nektek érte :)
19. Virgie
2011. nov. 11. 15:42

Sajnos sehol.

Én évek óta keresek. Nekem "csak 46 cm" a kerülete, nem az átmérője. Gondolom te is azt mérted.

De sehol sem kaptam. A készíttetés az egyetlen megoldás. És szerintem megéri, mert igaz, hogy drága, de olyan a színe, a fazonja, a díszítése, amilyen neked tetszik. És nem utolsó sorban pont a te méretedre készül, szóval biztos kényelmes lesz.

Ráadásul tényleg évekig kitart, és biztosan javítható, ha valamije elkopna.

18. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 14. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 11. 15:36

Igen ez szerintem is járhatóbb út, ha csináltatsz is mire elkészül...

Nem elkeseredni, hajrá:-)))))))))))

Biztos van vmi tuti megoldás:-))

2011. nov. 11. 15:32

Lábszárvédő is eszembe jutott, de a szivem vágya egy magas szárú csizma :), nem bánnám, még ha 50 ezer lenne is, valahogy összegyűjteném a pénzt rá, csak lenne olyan csizma :D

Nah, akkor üzenem a cipőkészítőkkel, hogy álljon görcs a kezükbe!!!! :D

2011. nov. 11. 15:31
Ja én Körmenden vettem, a Marc cipőgyár raktárboltjában. Még dobozt sem kaptunk hozzá.
15. michelle.r (válaszként erre: 10. - Kicsikemoncsika)
2011. nov. 11. 15:30
50 centi a vádlid átmérője? Akkor sajnos tényleg marad a csináltatás. Az enyém 37 és nagyon nehezen találok csizmát, magas sarkút gyakorlatilag egyáltalán nem, 34 centis vádlikra készülnek :(
2011. nov. 11. 15:29

Mit szólnál rövid szárú csizmához,lábszárvédővel? divat is ,meg meleg is.

és nem látszana oylan vastagnak a vádlid benne...

13. Miramira77 (válaszként erre: 8. - Kicsikemoncsika)
2011. nov. 11. 15:29

Inkább vegyél jó minőségű bőr csizmát amit sokáig hordhatsz, mint egy gagyit 2-3ezerért ami egy telet nem húz ki.

Az én csizmámat, ami jelenleg is Nro.1, 16 évesen, öt éve vettem a spórolt pénzemből, akkor 26ezerért. Ha ezt most elosztod öttel, kijön az az ár, amit évente költenél egy jobb csizmára. Már kellett javítani, 500 forintomba "fájt", de még öt évet ki fog bírni, ha tavasszal megtalpaltatom.

12. Newgirl (válaszként erre: 1. - Kicsikemoncsika)
2011. nov. 11. 15:28

Szia!


Nem kell csináltatni.

A deikmanban lehet kapni olyat ami nem bőr szárú, hanem véknyabb és sztreccses,tehát nyúlik.

Én mikor 100 kiló voltam, akkor is tudtam csinosan magas sarkú csizmát felvenni, és csinosan öltözködni, mert volt ilyen csizma, lehette kapni.

Na ennek 5 éve, de miért ne lenne még most is? !

Nem igaz?


Na az viszont tuti, hogy 68-70 kilósan még jobban lehet öltözködni................... :-)))

2011. nov. 11. 15:27
Boka, lábfej ? :D Az sem kis gond, sok olyan cipővel is találkoztam, hogy cipzáros volt, de a cipzár meg sem mozdult a lábamon :D , ez a csizmás dolog nagyon elkeserít mostanában, ezért hozzátok fordultam, hátha tudtok valami jo ötletet :)
10. kicsikemoncsika (válaszként erre: 7. - Miramira77)
2011. nov. 11. 15:26
Jártam már Deichmannban is, csak sajnos 50-es a vádlim, 50 :( :( fél méter :(
9. Miramira77 (válaszként erre: 7. - Miramira77)
2011. nov. 11. 15:25
Ezt onnan tudom, hogy nekem széles és magas a lábfejem, vastag a bokám. A jóisten megáldott két doronggal. A cuki kis szandálokról le is mondhattam...
2011. nov. 11. 15:25

Soha életemben nem volt olyanom :(

De jóóó, ez jó ötlet, gondoltam én is erre, csak nem tudom, hogy lehetséges e, meg aztán gondolom egy zsák pénz volna :(. a vékonyak megveszik pár ezerét, mi meg ducik adjunk ki tizezreket egy hulye csizmáért, mert ránk nem gyártanak olyat :(

2011. nov. 11. 15:24

Deichmann (?). ha vannak kedves eladók elpanaszolhatod nekik a gondod, és segítenek megoldást találni rá.

Esetleg kérdezz be egy suszterhez, hogy tud-e tágítani rajta, ha te veszel egy számodra szűk cipőt!

6. Mayalina (válaszként erre: 2. - Kicsikemoncsika)
2011. nov. 11. 15:23

Én anno besokalltam, és csináltattam egyet. Mivel jó minőségű volt, évekig kitartott, és árban sem volt több, mint készen.

Talán próbáld meg ezt.

5. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 2. - Kicsikemoncsika)
2011. nov. 11. 15:23

Óhh Te szegénykém.

Figyu az jutott eszembe, hogy lehet csináltatni is cipőt , csizmát. Vagy a vádli részt lecserélteted és még sem kerül olyan sokba.

Húúú de szívesen segítenék Neked...no majd még agyalok:-))

Szép napot Neked:-))

2011. nov. 11. 15:23
Ez igazságtalanság :( :( :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook