Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Drága örökösök - beszéljünk róla fórum

Drága örökösök - beszéljünk róla (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2019. aug. 23. 14:48

Már nemcsak Tibi ordítozása zavar, hanem a dilije is, hogy Marosi ügyvédnő el akarja tenni őket láb alól?! Noormááális?! Ez kiverte a biztosítékot nálam is, Valinál is a konyhában! :D

Szóval, el kellene Tibinek a Fazekas dili doki! Nagy párost alkotnának, mély eszmei mondanivalókat hallhatnánk tőlük. :D


Kíváncsi vagyok, hogy ez az intelligens ügyvédnő, mit akarhat, mit vár egy ilyen irányíthatatlan, kiszámíthatatlan dilinyós családtól?! Vajon ki bírja tovább?! "Hüle" Szappanosék, vagy "Gittácska?!"


Rég láttam Jolikát, de nem voltak tegnap a padon fordítva ülő, pletyisek sem.


Hazaengedik a "vádalkut kötött" Attilát is, akit "megmutattak" a kopaszoknak, mint a véres kardot. Ekkora bakit bakker! (Eldugni kellett volna, nem megmutatni!)


Mától felpörögnek az események talán, mint Zsóka nyelve vagy nem?! :D

740. Piroska52 (válaszként erre: 739. - Pasionella)
2019. aug. 23. 11:19

na ez a ,,,sárgaruhás beöltözés,,,a potpurri miatt ez kiverte nálam a biztositékot,

a Misi meg a haverja hót hülye,Tibin is túltesznek,pedig az szinte lehetetlen,

2019. aug. 23. 10:06

Sajnos engem sem igazán köt le :-(

Átment az egész bugyutába... korábban is voltak bakik de valahogy "benyeltük" mert amúgy szórakoztató volt. Már nagyon unom a pletykásokat, Tibit kedveltem de jelenleg idegesít... igazából baromi uncsi az egész, nem is nézem minden nap csak bele-bele nézek.

738. Piroska52 (válaszként erre: 737. - Kicsi Fecske)
2019. aug. 22. 17:43
én is azt vártam,de eddig elég silány,
737. Kicsi Fecske (válaszként erre: 735. - Kicsi Fecske)
2019. aug. 22. 17:41

Kata is elvan a bociszemével, eszében sem jut már a rendelőt felvirágoztatni. Tomika hiába várja Tamarát, talán sosem fog megérkezni. És a faluban, mint a járvány terjed a debilizmus, fákat kell "madzagolni!!" . A jobb termés érdekében....aúúú! Ez aztán nagyon fontos volt a sorozatba??!! Akárcsak Zsóka "kerti partija". Egyre jobban távolodnak a témától, a fő csapástól!


Elrontották a sok karaktert, főként Szlávenét, akit elindítottak valamerre, valamiért és azóta debilként bolyong a "nem is a felesége Olga" elől?! Olga pedig úgy mozog "ideát", mintha úri pesti lenne. Tomi pedig aki az anyjával együtt tényleg úri pesti, szem elől tévesztette Szlávent, addig Olga besétált az ügyvédnőhöz. És a kissé molett, de tenyeres talpasnak is nevezhető Olga kiszedi a bizalmas infókat tök lazán, Laurától és ez már mindennek a csimborasszója! Ilyen nincs! Baki a köbön!

(Ó, és hány volt/van/lesz még?!)


Tudom nem kritizálni kellene, hanem dicsérni! Tudom, hogy az esélytelenek nyugalmával, nem kritikus szemmel kellene bámulni a monitort. De nem adnak rá esélyt az írók. Kár. Pedig vártam ezt a második részt remélve, hogy egy kis laza. szórakozást nyújt majd az arra vágyóknak.

736. Piroska52 (válaszként erre: 735. - Kicsi Fecske)
2019. aug. 22. 17:41

Renátó az egyetlen aki hitelesen hozza a szerepet,

Zsókuci az eszement nagyzolással,

Tibi az örökös üvöltözéssel már nagyon unalmas,

hogy ez a tenyeres-talpas menyecske,kicsoda meg mit akar,

az szerintem tuti,hogy nem a Szláven asszonykája,

Stefi munkamoráljáról meg már szó se essen,

na de majd ma,jön a kommandó,

2019. aug. 22. 17:32

A DÖ alapötlete jó volt! Ha rövid és lényegre törő sztorit kreáltak volna köré, akár sikeres is lehetett volna. De nem! Nyújtják a sorozatot! Mindent bele csalamádé recept alapján. Pedig a kevesebb, néha több!

Laza a forgatókönyv, a humor a karakterekre van bízva. Ki-ki a maga módján értelmezi ezt. Tibi ordít, Suvickos Jani Maunikázik, a pletyisek leselkednek és költik a hülyeséget, fikcióznak arról amit félrelátnak, hallanak, Erzsike felesel, mi meg nevetünk. (vagy sírunk?!) Renátó a kivétel, hozza az eredetiséget.


Nagy baj, hogy ezer szálon futnak az események! Majd zöméről el is felejtkeznek. (Jól eltüntették a régi polgármestert Attilát is, hol van Panna a lányával, Robi az orvos, a főorvos asszony, Polli, Csaba doki, Tamara, Tomi apja a főrendőr, stb???!!)

Mire előkerülnek, azt sem tudja az ember, hol maradt abba a történet.

734. Hangyászsün (válaszként erre: 731. - Napsugár8)
2019. aug. 19. 11:45
A nézői reakciókból ítélve a DÖ 2. évada igencsak nem talált tetszésre. Miután az RTL a nyári ismétlési szezonban kétszer is megváltoztatta az esti fő műsorait, kérdés, enged-e a 20 éve kritikával illetett nézettségi mutatóknak, vagy pedig lenyomja az egész évadot, hatalmas közönségsikert hazudván. Ezen a helyen a 3 rész után leállított Kaszinó c. blődlire, illetve az ugyancsak 3 epizód vetítését megért Chuck c., minősíthetetlenül gagyi amerikai termékre gondolok. Az utóbbit aztán valamilyen alig nézett utánjátszó csatornára tették. (Jellemző, hogy még így is akadt hazai rajongótábora.)
733. Piroska52 (válaszként erre: 731. - Napsugár8)
2019. aug. 18. 16:22

Na,én ezt ma jól megtapasztaltam.

Pesten mint a birka úgy megy.

Se jobbra se balra nem térne ki egy fél lépést se.

732. Napsugár8 (válaszként erre: 731. - Napsugár8)
2019. aug. 18. 14:37
* talán nem ezért is = talán ezért is...
2019. aug. 18. 14:36

Engem egyszerűen az zavar ez a műsor is, és "Mi kis falunk" is, hogy végig azt sugallják, a vidéki, falusi emberek mennyire elmaradottak, mennyire buták, tanulatlanok, és ... pedig nem kellene nekik kimenni Pestről, ott is él és lakik kismillió butább ember, mint falun, kisvárosban, akárhol. Ez a fővárosi feljebbvalóság, a vidéki emberek lenézése szinte süt ebből is, és a másik műsorból is.

Talán nem ezért is nem igazán szívem csücske egyik műsor sem.

730. 5arany9
2019. aug. 18. 14:34
:)
2019. aug. 18. 14:21

Ismét belefutottam "turbános" jelenetbe! Tényleg úgy ülnek az udvaron, mint a dzsámik előtt. Arccal nem a vasút felé, hanem Mekka irányába. Továbbra sem értem a turbánt, hiszen Afrikába mennek, nem törökökhöz?! De az is lehet, hogy valami általam nem ismert afrikai harci díszt húztak az ököriek fejére.


Egyébként ez az afrikai út sosem fog megvalósulni! Talán csak szegény pipogya Misit akarják így kirúgatni az erdészettől, ez lerí a kollégákról. Kár ennyi időt elpocsékolni evvel a szinte biztos, hogy kamu úttal!


Álljon elő egy kisbusz, mondják nekik, hogy irány Afrika, majd menet közben tegyék le őket a Fővárosi Állatkertnél. Hagyják ott őket turbánostól az állatok között, had örüljenek! Hazatérve pedig az ökörieknek meg azt mesélnek majd amit akarnak, csak legyen vége Zsóka afrikai dilijének.

728. Piroska52 (válaszként erre: 727. - Papája)
2019. aug. 17. 21:43
az biztos,
727. papája (válaszként erre: 725. - Kicsi Fecske)
2019. aug. 17. 21:37
Színházban, ha a falon fegyver van, akkor az legkésőbb az utolsó felvonásban el is sül...
726. Piroska52 (válaszként erre: 725. - Kicsi Fecske)
2019. aug. 17. 20:52
most hangosan nevetek,
2019. aug. 17. 19:55

Elnéztem most ezt sok kis "öreget", ültek Zsókáék udvarán, mint nyuszik a fűben. Vajon, hogy álltak fel a végén?!

"Suvickoló Jani", mint polgármester egy kis daruval felsegíthette volna faluja öregjeit. :D


Ja, és Zsóka kirakatta a vadászfegyvert a házfalához dísznek! :(

(Páncélban a helye, minden fegyvernek!!!) Azért az nem semmi, hogy a fővadász szó nélkül kirakta a fegyverét!

724. Napsugár8 (válaszként erre: 720. - 826302286d)
2019. aug. 17. 13:27
😂
723. Piroska52 (válaszként erre: 722. - Papája)
2019. aug. 17. 13:24

nálam is, annyira undoritó,hogy még az idióta Tibi is elviselhetőbb,

Stefi mégis mit képzelt,felmegy a nagy Budapestre,és egyből olyan állást kap,hogy dolgozni sem kell,csak a fizut adják,

kicsit vissza vett volna a stilusából,a fodrászatban kapott volna segitséget,

722. papája
2019. aug. 17. 08:43

Ezzel a trampli Olgával lesz még baj.

Talán még Szvetlán eszén is túljár ?


Sok szereplő van itt, aki borzalmas, gyomorforgató, de Németh Kristóf viszi a pálmát - nálam.


Stefit sajnálom, olyan törékeny kismadár.

721. Piroska52 (válaszként erre: 720. - 826302286d)
2019. aug. 16. 23:17
Nagyon hülye,
2019. aug. 16. 23:02
Mikor reked már be végre az a suttyó Tibi😠
719. Piroska52 (válaszként erre: 718. - Kicsi Fecske)
2019. aug. 16. 20:38
nagyon sajnáltam,hogy igy végezte szegény,
2019. aug. 16. 20:36

Én is nagyon kedveltem. Sok szövegét fújtam kívülről. :D


(Erre felénk lett öngyilkos a kiserdőben. A hír futótűzként terjedt anno, sajnos igaz volt. Fiatal volt, nagyon sajnáltam)

717. Piroska52 (válaszként erre: 716. - Kicsi Fecske)
2019. aug. 16. 20:05
igen,imádtam,
716. Kicsi Fecske (válaszként erre: 715. - Piroska52)
2019. aug. 16. 19:59
Az indul a bakterház Bendegúzára gondolsz?!
715. Piroska52 (válaszként erre: 714. - Kicsi Fecske)
2019. aug. 16. 19:20
nekem valahogy Bendegúz jutott eszembe róla,
2019. aug. 16. 19:18

Én is kedvelem Renátót/Pápai Rómeó. Úgy tűnik, mintha saját kútfejéből nyomná mondókáját?! (Azért bizonyára kap valami útmutatót hozzá, aztán a többi jön nála magától is.) Sőt, ezen sokszor "Danifönökék" is láthatóan küzdenek, hogy el ne röhögjék magukat.


Egyébként, Renátó a héten szerepelt az egyik reggeli műsorban Szlávennel, és feleségét alakító Olgával (Mészáros Piroska). Renátó mesélt az életéről is. Roma fiatalként, izomsorvadásos beteg lábával rendszeresen táborozhatott és ennek köszönheti a színjátszást. (Talán a beteg lába miatt nem ülhet lóra a sorozatban?!)


Olvastam, hogy egy éve, nagy sikerrel játszik a "Piszkosak..." c, darabban a Karinthy Színházban.( Ami egy zseniális átírat Rejtő Jenő Piszkos Fred-jéből)

Scherer Péter színművész rendezésében elevenedik meg a történet. A bohózat műfajában az egyik legkarakteresebb előadás napjainkban. A magánéletben Renátó roppant szerény, félénk, még mindig nem szokta meg az ismertséget, - zavarba jön az utcán, ha felismerik.

Remélem, nem rontják el a karakterét, és nem hozzák össze őt Olgával??!!

713. Piroska52 (válaszként erre: 712. - Kicsi Fecske)
2019. aug. 16. 12:38

nagyon sok már a nyanyákból, Tibiből meg főleg,

az tetszett ahogy Anikó hazazavarta a kocsmából,


Zsóka kicsit túltolja ezt az afrikát,akkor mennek oda amikor én a holdra,

2019. aug. 16. 12:34

Kedveltem a pletyiseket, de mára már ők írják a sztorit a kitalált és félre értett poénjaikkal. Néha a kevesebb több!


Nekem zavaros lett Szláven/Szása! A feleség sem az igazi?! De akkor ki ez a börtönből szabadul Olga?!

(Szláven lehet, hogy Jolika fia az öreg Szappanostól? Hiszen élettársak voltak! :DDDD)


Kár, hogy Tibi nem Zsókát vette feleségül?! :D

Adnának ezek egymásnak. :D

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook