Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Sándor Zsolt szülész - nőgyógyász (Miskolc) fórum

Dr Sándor Zsolt szülész - nőgyógyász (Miskolc) (beszélgetős fórum)


3. wallmart (válaszként erre: 2. - Mamy)
2018. nov. 22. 13:32

Szia!


Nem tudod véletlenül,hogy dr. Sándor Zsoltnak van-e asszisztense?

Ha igen annak honnan lehet megtalálni az elérhetőségét?

Köszönöm előre is

Üdv

wall

2. Mamy
2016. okt. 18. 05:24

Szia!Én 12 évvel ezelőtt nála szültem.Egy vizsgálatra mentem aznap hozzà,és maradtam is szülni.Ez napközben volt,így nem tudok az éjszakai ügyeletről személyesen nyilatkozni.Nekem csak jó véleményem volt róla,terhesség előtt is hozzá jártam magánrendelésre.Szerettem,mert nyugodt és kedves volt a kismamákkal,meg persze szakmailag is tudott,sok betege is volt.Én örülök,hogy nála szültem.De te voltál már nála?Mert fontos lenne,hogy te mit érzel,milyennek látod mondjuk már egy vizsgálat,beszélgetés alkalmával,tetszik e a stílusa,stb.Ne csak külsőre vagy mások miatt legyen szimpatikus.

Sok sikert és jó egészséget neked és a picinek is!

2016. okt. 9. 15:47
Sziasztok. Minden információ érdekelne a doktorurral kapcsolatban.Lassan szülészorvost kéne választanom,egyik ismerősöm nagyon ajánlotta,de szeretnék személyes tapasztalatokat meghallhgatni.Milyen a kismamáival? Éjszaka bemegy a szülésre,lehet rá mindig számítani?Előre is köszönöm az infokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook