Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Doterra illóolajok fórum

Doterra illóolajok (beszélgetős fórum)


2020. febr. 27. 11:44
Szia! Kitől vetted az olajat? Mert aki neked adta, annak kellet volna téged tájékoztatni a használatáról. A rossz alvásra ott a levendula, és a Serenity combo. DE ezt érdemes át beszélni!Nagyon jók a Doterra olajai. Sok mindenben tudnak segíteni.
2. 754b8a9996 (válaszként erre: 1. - Marcipán)
2020. febr. 23. 13:21
Szia Nem vagyok orvos és nem ismerem ezt az olajat. De gondolom ha nyugtató hatása van akkor a vérnyomást leviszi és nem emeli. De lehet hogy a kettőnek nincs köze egymáshoz.
2020. febr. 23. 12:16

Sziasztok,


Elsősorban a Balance olajról èrdekelnènek tapasztalatok, vèlemènyek, felhasználási javaslatok stb. Vettem egyet Anyának, mert stresszes èletvitele van sajnos, sokszor rosszul alszik ès magas vèrnyomása, szívptoblèmái vannak. Abban a remènyben vettem, hogy a gyógyszerek ès vitaminok mellett használhatná este nyugtató hatása miatt.

Mit szóltok, magas vèrnyomással is alkalmazható? Gondolom ártani nem árt, de olvastam, hogy növeli a vèrben az oxigènellátást. Buta felvetès lehet, de remèlem nem okoz gondot.


Minden hozzászólást szívesen olvasok. Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook