Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Doterra illóolajok, tapasztalatok fórum

Doterra illóolajok, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


27. KIstvánHu (válaszként erre: 9. - Juditka23)
2023. ápr. 15. 09:05
Kedves Juditka23! Mindig ilyen idegesen reagálsz, vagy csak azóta, amióta használod ezeket a szereket? Aláírás: a "Buta Népségből Egy".
26. ditty65 (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2021. febr. 26. 17:38
Ezzel nem értek egyet. Én 3 különböző aromaterapeutánál jártam, mindegyik doterra illóolajat használt. Nekem van többféle márka, Oshadi, Panarom, Mayam, Essentialheal, doterra, de én az utóbbit szeretem a legjobban. Az Oshadi kifejezetten büdös diffuzorba.
2021. febr. 13. 06:43

Sziasztok!


3 napja kezdtem el szedni a Doterra Serenity tablettát. 2 napja az egész testemen apró piros kiütések vannak, iszonyúan viszket és ma jutott eszembe hátha a Serenitytől van. Érdeklődöm, hogy tapasztalt valaki hasonlót?

2021. febr. 5. 21:50
Én most kezdtem el használni, tényleg nagyon jók a citrusok vízbe!!
23. juditka23 (válaszként erre: 22. - Lilibeth59)
2020. aug. 4. 20:19
Nem ertek ezzel egyet, mint irtam azota iszok mert nagyon finomak es miota hasznalom azota sokkal vidamabb es energikusabb vagyok sőt a hajam is dusnak nez ki, hogy teszek olajat a samponba. Kisfiamnak a vakarozasat semmi nem nyugtatta meg es a levendula egybol hat nala, szoval nalunk eddig bejott, bàr mèg sok olajunk nincs de szerzek be még. Es mégegyszer isteni finom a viz, eddig nem ittam egy kortyot sem, de ezt nagyon szeretem igy egy nap megiszok minimum 1liter vizet is
22. Lilibeth59 (válaszként erre: 20. - Juditka23)
2020. aug. 4. 19:46
Illóolajat felesleges vízbe csepegtetni, az olaj nem elegyedik a vízzel, ha megisszuk, ha bőrünkre/hajunkra kenjük, akkor is mintha csak az olajat fogyasztanánk el töményen, vagy kennénk magunkra.
21. Lilibeth59 (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2020. aug. 4. 19:36
Így igaz, ahogy leírtad. Körül kell nézni, pl. a Demeter, vagy a Panarom termékek jó minőségűek, én, biztos, ami biztos, virágvizet használok - természetesen külső használatra -, azzal nem lövök mellé, és még allergiát sem okoz.
20. juditka23 (válaszként erre: 19. - MenoPause)
2020. júl. 31. 16:29
Szia, nem csak a tanacsadok ajanljak ugy hanem ha beleolvasol neten mindenhol irja, hogy lehet vizbe tenni
19. MenoPause (válaszként erre: 1. - Juditka23)
2020. júl. 30. 18:07

Egyetlen illóolaj forgalmazó sem ajánlja az olajak belsőleges fogyasztását. Magyarországon kifejezetten tilos ajánlani. Többeknek írtam, mert a DT tanácsadói belsőleg ajánlják őket, és mindenhol nemleges választ kaptam. Akkor a DT hogy teheti mégis?


Én is vettem, más cégtől ugyanolyan, ha nem jobb minőségű olajakat (MO-n is kapható, de itthon 2-3x-os áron forgalmazza a forgalmazó, mint a hivatalos USA weboldalon megtalálható, így már a DT áraival vetekszik. Szerencsére nekem a tesóm tud hozni évente egyszer, így ott jó áron meg tudom rendelni.


Kétféle DT olajat mégis vettem, citrom és narancs, és egy-egy cseppet én is használok belőle kávéba, sütikrémekbe. De utánajártam, és nagyon elzárkózik mindenki, aki illóolajat forgalmaz, ezek után csodálkozom, hogy egyáltalán ajánlhatják, hogy szedjék az emberek rendszeresen.


Nagyon megoszlanak a vélemények, az aromaterapeutáké is ebben a kérdésben.


Én ultrahangos párologtatóban, kókuszolajban higítva, vagy talpon keresztül felszívódva használom őket.

18. juditka23 (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2020. júl. 28. 21:55

Hogyan hasznalta a hajara ezt a kombinaciot? Nekem zsiros a hajam.


Szerintem is jok mint irtam már az is remek, hogy azota iszok. De nagyon energikus lettem.. mostanaba nagyon gyenge voltam. Kisfiamra a levendula toucht hasznalom ha ideges es az ekcemas kezere, ő mondta akitol vettem, hogy a teafa es a levendula touch jo a gyerekeknek.

A hajsamponomba en grapefruitot teszek, annal olvastam, hogy lehet samponba tenni.

17. michelle.r (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2020. júl. 28. 21:36

Voltam egy előadásukon, jó néhány éve, Budapesten az InterContinental szállodában, muszáj, hogy drágák legyenek az olajok ;)


Az illóolajak nagyon jók, de az aromaterapeuták éveket tanulnak, és nem egy MLM hálózat alapképzésén szerzin az infót. A Rozmaring-Levendula-Teafa kombináció a tesómnak teljesen megszüntette a hajhullását. A lényeg, hogy első lepárlású, terápiás minőségű olaj legyen.

16. michelle.r (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2020. júl. 28. 21:31

Az első hozzászólásban feltett kérdéseid alapján te sem tudod, hogy kell használni ezeket. A "szponzorod" nem avatott be? Olvass szakirodalmat, mert veszélyes is lehet, ha rosszul használod. Terhességet meg lehet szakítani, ha rosszul használod.


Ajánlom a Stadelmann könyvet, abból sokat megtudhatsz az illóolajakról, ha van rá igényed.

15. michelle.r (válaszként erre: 9. - Juditka23)
2020. júl. 28. 21:29
Picivel több intelligenciát a társalgásba, ha kérhetem 🙃
14. michelle.r (válaszként erre: 13. - Juditka23)
2020. júl. 28. 21:26

Leírtam. Ismerem. DoTerrát, egyáltalán nem olyan jó a minősége, mint a hálózat tagjai mondják. És sokkal drágább, mint pl. azok, amiket leírtam. A DoTerra egy MLM hálózat, akik árusítják jórészt semmit sem tudnak az aromaterápiáról, csak azt, amit az értékesítési tréningen elmondanak.


Komoly aromaterapeuta nem dolgozik DoTerra olajakkal.

13. juditka23 (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2020. júl. 28. 19:33

Van levendulam :))


Eleg elszomorito, hogy gondoltam tobben vannak akik ismerik es leirjak a tapasztalataikat a kerdesbe benne is van.. h ki hogyan issza/keni mik a tapasztalatok.. es erre egy okos van aki letol h reklamozok.. mindjart bekenem magam a levendulaval :)

12. Bless the child (válaszként erre: 11. - New(l))
2020. júl. 28. 19:21
Arra asszem a levendula kell😂
11. New(l)
2020. júl. 28. 19:09
Te tényleg ideges vagy...
10. juditka23 (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2020. júl. 28. 19:02
Egyedul annyit irtam, hogy fittebbnek erzem magam... felhaborito, hogy egybol hirdetonek nezel!!! Felettebb felhaborito... ennyi eszed van... kepzeld vannak vevok is... nem csak eladok... de neked ezt nehez felfognod... buta népseg
9. juditka23 (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2020. júl. 28. 18:54
Reklamoz a fene.... istenem szomoru, hogy letezel!
8. Bless the child (válaszként erre: 1. - Juditka23)
2020. júl. 28. 18:50
Jó drága, de biztos van, akinek megéri. Munkatársam bele van szerelmesedve, a telet ugyanúgy végig köhögte, a torokgyulladása ugyanannyi ideig tartott, mint egy nem doterrásé, de hisz benne. A lázát ugyanúgy az Algopyrin vitte le és még sorolhatnám
7. michelle.r (válaszként erre: 6. - Juditka23)
2020. júl. 28. 18:44
Juditka, Judita 😎, illóolajakat reklámozol. Nyilván tudod, hogy mik 😎 Ha pedig nem, Google a jóbarátod.
6. juditka23 (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2020. júl. 28. 13:43
Azok mik? Koszi
2020. júl. 27. 23:30
Nagyon jók. De lényegesen jobban az Oshadi, Panarom, és Pranarom termékei. A DoTerra árába elég sok jutalék be van építve.
4. Amaunet (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. júl. 27. 09:18
Promóció.
2020. júl. 27. 08:52

[link]


Ez részletes oldal róla, de javallat vonatkozásában nem segít. Nem szabad ötletszerűen használni, erre hívják fel a figyelmet.

2. globus (válaszként erre: 1. - Juditka23)
2020. júl. 27. 08:49

Azt sem tudom, mik ezek, most hallom először.

Írnál róluk kicsit többet?

2020. júl. 26. 22:17

Beszelgessunk az olajokrol tapasztalatokrol, miben segitenek hogyan hasznaljuk stb :)


En nem reg kezdtem inni oszinten gyulolok inni egy korty vizet sem ittam eddig de miota belecsopogtetek az olajokbol nagyon sok vizet megiszok :))


De ezen kivul nehez kiigazodni, hogy mi mire jo. Felfrissultebb lettem azota.


Kivancsi lennek miben segit.. kisfiam ekcemas es vakarozik, paromnak zsibbad a keze en pedig ideges vagyok.. van e ami segit.. de nehez kiigazodni az informaciokbol


Ma a samponomba csepegtettem :)) Azt sem tudom, hogy mindegyiket lehet vagy csak parat?


Szoval az izuk szuper :)) a toucht meg csak magamra kenem :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook