Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Döntésképtelenség fórum

Döntésképtelenség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Döntésképtelenség

14. 1c5636831a (válaszként erre: 10. - Da16da8965)
2019. febr. 17. 11:13
ezzel nagyon nem értek egyet ne haragudj
2015. szept. 27. 10:11
Azon gondolkodtam,hogy húszas éveimben szenvedtem én is egy ilyen kapcsolatban!Aztán lezártam és áldom az eszem érte,bár így visszanézve nem sok volt:)Ma már egy percet sem gondolkodnék,bár most jó párkapcsolatban élek,ha változna a helyzet azonnal lépnék,mert magadtól veszed el az időt ha olyasmit próbálsz megmenteni amitől már nem leszel boldog!
2015. szept. 22. 11:26
Ah, felejtos ez a pasi. Lepj tovabb. Lehet, hogy neha nosztalgiazik egy kicsit, de esze agaban nincs folytatni, vagy ujrakezdeni
11. NomNom
2015. szept. 18. 08:56
Ha nem keres, akkor ezek a nyáladzások honnan jönnek, hogy el akart jegyezni meg úgy öleled mint senki más? Gyerekes és döntésképtelen? A két tulajdonság amit nem bírok elviselni egy pasiban. Sok sikert hozzá, fog ő még téged nyaggatni amikor rájön, hogy egyedül van.
2015. szept. 17. 20:42
A jó döntés mindig az, amit az ember amit az ember halogat, amin rágódik. Legbelül tudja, érzi, hogy az a jó irány, pont azért rágódik rajta.
2015. szept. 17. 19:47

Egy év után én is belefáradnék "a folytonos vitába és a szakításba". Léptem.

Kinek kell az állandó purpaláré??

2015. szept. 17. 19:42
kicsit összevissza ez a pasi...gyerekes. ha a pótanyja akarsz lenni akkor hajra! ha nem, akkor örülj hogy megszabadultal tole. az Isten mentse meg a nőket az anyuci pici fiaitól....
7. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Vadóc12)
2015. szept. 17. 11:08
Ha egy év alatt is már sok veszekedés, vita volt, akkor nem vagytok egymáshoz valók. Jól döntött, helyetted is, engedd el.
6. kisj
2015. szept. 17. 09:46

Miért lenne kifogás, hogy "belefáradt a folytonos vitába és a szakításba." ?


Egyébként meg valószínűleg a saját kis komfortzónáját sajnálja amikor azt emlegeti, hogy te mennyire csodásan törődtél vele, ölelted, csókoltad..stb

2015. szept. 17. 09:45

Most tulajdonképpen egy gyerekre vágysz, vagy egy férfire?

Mert ennek a pasasnak inkább egy gondoskodó anya kell - ahogy leírtad!

2015. szept. 17. 09:38
bonyolúúttt...
2015. szept. 17. 09:11

"Kompromisszumot akartam vele kötni, hogy mindketten változtassunk..."


Ilyen nincs.


A változás belső folyamat, az egyénnek kell akarnia, nem egy másik félnek.


Nem kell erőltetni, ami nem megy.

2015. szept. 17. 09:10
hagyd a francba, csak a megszokás hiányzik neki
2015. szept. 17. 09:08
Mindig kitett magáért, hogy boldognak lásson. 1 év után hirtelen szakított, azzal az okkal - ami szerintem kifogás -, hogy belefáradt a folytonos vitába és a szakításba.
Elhoztam a dolgaimat, s aznap este a képeimet nézve sírva fakadt (érzékeny pasiból faragták), hogy hiányoztam neki.

Ugrás a teljes írásra: Döntésképtelenség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook