Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Domináns férfiak - beszélgessünk erről! fórum

Domináns férfiak - beszélgessünk erről! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. timycat (válaszként erre: 7. - 17edc27aec)
2012. máj. 27. 13:03
hát az emberem a kettő együtt, csak nem kopasz és kigyúrt, nyáron pedig nem hord feketét :)
10. Muraja
2012. máj. 27. 12:59

Egyedul eltem 19 evet , felneveltem egy csorda gyereket . Dolgosztam többek köszt mind kamionos is De ! az eletemben egy ilyen Alfa himet nem turtem vona el egy percig.

Fiam kik ma felnöttek es edesapak jellenleg az egyik gyessen van a masik pedig a harom gyereket felvalto gondozasban neveli . Egy het itt egy az edesanyuknal.

Ugy vezettem es peldat mutattam hogy az emberi integritas es szeretett egymas iranyt egy par kapcsolatban az elsö .

Nem azert valt el az egyik hogy veszekedtek volna hanem egyszeruen rajöttek hogy inteletualisan mar keptelenek egymast kompletalni.

Egy ilyen himnemu szörnyetegegek egy moder tarsadalom szegyene es fekezöje.

9. Styxia (válaszként erre: 5. - Timycat)
2012. máj. 27. 12:59
hihi..ahogy leírod magad...én is pont ilyen vagyok
8. Tücke (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. máj. 27. 12:58

Hát ez a totális behódolás nagyon nem nyerő...Bár ez is embertipus függő ki mennire viseli ezt el van aki kifejezetten erre született hogy behódoljon és kiszolgálja a másikat, van aki ugyan olyan kemény mint a ffi és tökéletesen működik a kapcsolat, van aki jól tudja manipulálni az alfahím férjét/pasiját és van aki inkább kilép a kapcsolatból mintsem behódoljon, na és persze van a valamit valamiért elv.


én személy szerint biztosan tudom h a valamit valamiért kategóriába tartozom. Nem vagyok képes a totális behódolásra soha nem is leszek

2012. máj. 27. 12:57
Kik a domináns férfiak manapság? Aki cégtulajdonos, vagy egy 2m magas kigyúrt kopasz fekete ruhás fazon?
2012. máj. 27. 12:56
A férjem ugyanez. Én se vagyok egy behódoló típus, így kompromisszumokat kell kötni, de vannak napok, amikor összeugrunk. Mindketten erős egyéniségek vagyunk, de egész jól működik az együttélésünk. A "női" feladatok mindig az enyémek, a "férfi" feladatok pedig az övéi. Ennyi. Határokat kell húzni és kekek-perec megmondani ki mit akar, mit vár el a másiktól, aztán megpróbálni arany középutat keresni.
5. timycat (válaszként erre: 3. - Céda)
2012. máj. 27. 12:55

El van kényeztetve, pont ezt akartam írni.


Az ilyeneket ridegen kell tartani és kezes bárány lesz. Én is domináns pasit fogtam ki, minden téren, munka, barátok, család, magánélet, fizikai megjelenésben, tényleg mindenben. Csak az a különbség, hogy én is domináns vagyok. Voltak hatalmi harcok, viták, szerintem most hatalommegosztás van nálunk, bár nálam jellemhiba, hogy mindenbe beleszólok, hangoztatom a véleményemet ha kéri ha nem és nem mulasztom el emlékeztetni, hogy "én szóltam" ha valami nem úgy sül el ahogy tervezte. Kívülállók szerint a kapcsolatunk kész katasztrófa, mert marakodunk szinte mindenen, de pont ez adja meg a savát-borsát az életünknek.


Szóval állj a sarkadra! Mert egy behódoló partnert ezek bedarálnak (ahogy én is bedaráltam anno a behódoló típusú pasikat olyan szinten hogy végül pasiként sem tudtam rájuk tekinteni)

4. Styxia (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. máj. 27. 12:52

Sokszor van az de inkább úgy mondanám hogy az a kivétel ha nincs így hogy egy férfit nem lehet direkt valamire utasítani vagy megkérni....a legtöbbször kicsit taktikázni kell.

Mondjuk én pl. megbeszéltem a párommal hogy ö viszi le a szemetet...és nem viszi le, akkor se ha megkérem..én meg otthagyom egészen addíg amíg már ki nem folyik a vödörböl és ha megjegyzést tesz akkor közlöm vele hogy az az ö feladata és kész.


Mondjk én nem vagyok az a behódolós tipus, de a értelmesen érvelnek hagyom magam meggyözni söt kompromisszumokra is hajlandó vagyok...de erre a totális irányítottságra mint te nem vagyok alkalmas.

3. Céda (válaszként erre: 2. - VictorHUN)
2012. máj. 27. 12:48

Nem tervezem, hogy otthagynám, mert amellett, hogy ilyen kemény jellem, nagyon elkötelezett a családja, én és kislányunk mellett. Nem iszik, nem dohányzik, rendesen, keményen dolgozik, nem fut más nők után és foggal-körömmel védelmez minket. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai és mindenkinek kijut valami, tökéletes ember nincs. Én mondjuk az előbb felsoroltak közül egyiket sem tudnám elviselni, inkább elviselem a fafejűségét.


Majd összeszedem magam és megzabolázom, lehet én kényeztettem el túlzottan!

2012. máj. 27. 12:37
Csak egy kicsit van magától elszállva! De ha ott hagynád akkor meg úgy bőgne mint egy sirós kisbaba.
2012. máj. 27. 12:32

Ez a témát ma reggel ötlöttem ki. A férjem viselkedésén morfondíroztam, hogy gizda megjelenése ellenére mekkora dominancia rejlik benne, nagy alfahím...


Megfigyeltem, hogy nagyon magas szinten elutasít mindennemű irányítást. Valójában alig tudok tőle valamit kérni. Nem csak velem viselkedik így, hanem a szakmájában is, mindig ő az irányító, vezető, jól tud menedzselni emberket és olyan a karizmája hogy másik ösztönösen követik.


Egy hülye példa: ma reggel azt kértem, vigye le a kukászsákot munkába menet (a kuka mellett sétál el 3 méterre...) de visszautasította azzal, hogy ő még fel sincs ébredve, hagyjam ilyesmivel. Ez a kukalevitel egy visszatérő dolog amire nehezen tudom rávenni, de ez csak egy apróság és ez minden mással így van.


Ha valami az ő ötlete, akkor az mindig szuper. Ő mindenkinél mindent jobban tud. Vezetési stílusára is ez jellemző: ha valaki nem engedi besorolni, a másik hülye, idióta, de ha ő nem enged be mást, akkor a másik volt a marha lassú!!!


Tanácsot ő mástól nem nagyon kér, mindig tudja, hogy mit akar, nagyon határozott jellem.


Türelem zéró, a pumpa mindig azonnal fölmegy ha olyan témát feszegetek, ami nem az ínyére való...


Valószínűleg, ha én nem lennék egy követő, vagy behódoló típus, ez a kapcsolat nem is működne.


Van hasonló tapasztalatotok?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook