Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Domináns férfiak - beszélgessünk erről! fórum

Domináns férfiak - beszélgessünk erről! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
41. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. máj. 27. 14:49

Mit jelent az, hogy gizda?


Amit leírsz az nem a dominancia, de ha neked azt jelenti, akkor tartsd annak.


Az én férjem is kos, ez a habitus nem ebből ered.


Az én férjem pl. igényes a környezetére és magára is. Magától leviszi a szemetet, magától bevásárol, magától kitakarít, elpakol. Soha nem kell utána rámolnom. Ez szerintem, ami nálatok van kihasználás. Ideje lenne megnevelned!

2012. máj. 27. 14:43

az én párom is ilyen kemény típus, és nálunk is az a helyzet, h én szintén..... van, volt és lesznek is emiatt harcok köztünk, de a vége mindig pozitív mindkettőnk számára. Én se tudnék elviselni egy gyenge jellemű pasit, és ahogy érzékelem, párom se tudna egy nyámnyila nőt elviselni maga mellett.

Exem inkább behódoló jellem volt.... én is a végén már ffinak se tudtam tekinteni....

39. Styxia
2012. máj. 27. 14:43
Amúgy kíváncsiságból elmondtam a páromnak amit írtál a férjedröl és az ö véleménye szerint is - pedig ö férfi és ö is igen domináns és határozott egyéniség- a férjed egészen egyszerüen tuskó...
38. vacsa (válaszként erre: 36. - 25d4b44717)
2012. máj. 27. 14:41
Nem értem mire célzol. Az alá-fölérendeltségi viszonytól lesz boldog egy kapcsolat?
37. vacsa (válaszként erre: 36. - 25d4b44717)
2012. máj. 27. 14:40
Én? Igen, köszönöm kérdésedet, egyenrangú partnerként kezeljük egymást a párommal:) 19 éve;)
36. 25d4b44717 (válaszként erre: 34. - Vacsa)
2012. máj. 27. 14:36

A te hátadon, lehet...

Más meg szőrállítás helyett inkább a boldogságot választja :-)

Te vajon boldog vagy?

35. 2a69f78972 (válaszként erre: 31. - Anika70)
2012. máj. 27. 14:15

Nem az ugráltatás itt a fő probléma és az speciel nem a KOS mivoltából ered!


Azt minden pasi szívesen csinálja/csinálná, ha a nő elkapatja őket.

Bár erre nők is hajlamosak, ezért inkább azt mondanám emberi tulajdonság olyanoknál, akiknek alárendelt a partnerük.

34. vacsa (válaszként erre: 12. - Céda)
2012. máj. 27. 14:11

Na de akkor ez nem egy kiegyensúlyozott kapcsolat, hanem egy alá-fölérendeltségi viszony. Nagyon nem szeretem amikor egy nő úgy védi a férjét hogy "igen blablabla (blablabla helyére bármilyen pocsék tulajdonság behelyettesíthető) de nem iszik, nem dohányzik, nem csajozik, szereti a gyerekét... "

Ne már! Az ilyen mentegetéstől feláll a hátamon a szőr...

33. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. máj. 27. 14:11

Én is ilyen voltam,míg az élet megnem tanított könnyezni.

Őt sem fogja lecke nélkül hagyni!

2012. máj. 27. 14:03
az én párom volt a domináns a kapcsolatunk elején (legalábbis azt hitte...)ma már tudja,h ki az "úr a háznál"nem hiába,tipikus oroszlán vagyok :)
31. Anika70 (válaszként erre: 29. - 2a69f78972)
2012. máj. 27. 14:02
Az én Férjem is kos jegyű, de nincs kényszerérzete, ha nem ugráltathat valakit. Mellesleg nem is hagynám:-)
2012. máj. 27. 13:55

sziasztok..


olvastalak benneteket és mit mondjak..férfiúi dominancia..hát igen..ez létezik...de a domináns férfi nem egyenlő azzal ,akit nem hajlandó levinni a szemetet..ez nem dominancia..spontán lustaság vagy leginkább a nő lekicsinylése...te dolgod!szisztéma szerint..

akinek cseléd kell..az fogadjon fel egy cselédet.


aki együtt akar élni a másikkal,az tud kompromisszumot kötni..de nem olyan áron,hogy egy életen át megalázott legyen bármelyik fél.


mások előtt kezesbárány?vagy nem is tudom már mit írtál..de a lényeg az egészben...nem a tulajdona vagy ,akivel úgy beszél ahogy akar négyszemközt....ez tuskóság.mondom..az asszony nem cselédsorba való.


a férfi nagyon jó,ha tudja mit akar..és menjen a családjáért a tűzbe is ha kell..legyen irányító..ha ahhoz van képessége...

de az "alfahím" nálam nem azt jelenti,mint ,amit leírtál..


a csillagjegyre meg írtátok,hogy kosok ilyenek..hát én ezzel vitatkoznék.)

egyébként meg nincs erre mit adni...az ember alakul..a személyiségjegyek a környezeti hatásokra felerősödnek vagy éppen csökkennek.

29. 2a69f78972 (válaszként erre: 28. - Júliusi)
2012. máj. 27. 13:54

Hát persze!:)


Figyeld meg, hogy a kis görcs pasik általában mind agresszívak!

(...és ehhez még Kos jegyű is! Úristen!)

28. júliusi (válaszként erre: 25. - 2a69f78972)
2012. máj. 27. 13:52
:) Mondasz valamit:) !
27. 7c1b33f71d (válaszként erre: 4. - Styxia)
2012. máj. 27. 13:51
Szia Styxia! Mint ha magamra ismernék:) En se hagyom hogy mindig minden ugy legyen kénye es kedve szerint a Ferfinak mert Ferfi! Ha kell egy hétig is ott hagyom a megbizott feladatàt amig nem teljesiti vagy Bünti jön :) Csak akkor vàrjon Bàrki is Bàrmit a Màsiktol ha az Illetö ugy teljesiti a feladatàt ahogy elvàrnà Màstol is. Igen Kompromisszum lehet de En se vagyok a tul iranyithato befolyasolhato Tipus . Rengeteg Kapcsolat müködik ugy: Dominansabb egy Ferfi es Béketüröbb alkalmazkodobb a Nö. Szerintem ez a Neveltetesböl is ered ki milyen Szülöi peldaval lett ellatva de bizonyos karakter is közrejatszik . Valaki szereti a Dominansabb Partnert (Ferfit)Valaki pedig az Egyenjogusagra törekszik .De hàlaisten Machoval soha nem volt Dolgom :) DDD
26. Anika70 (válaszként erre: 3. - Céda)
2012. máj. 27. 13:48
A sarkadra kell állni, hiszen csak azzal lehet ilyen dolgokat megtenni, aki hagyja magát.
2012. máj. 27. 13:37

Nem irigyellek!


Szerintem, (...meg ne sértődj!!!) ha az ég férfiasabb külsővel áldotta volna meg, akkor nem akarná örökké a férfi mivoltát ilyen radikálisan - önmaga és a világ előtt is - bizonygatni.

Akkor sokkal nagyvonalúbb lenne a kapcsolatban, mert anélkül is tudná önmagáról, hogy FÉRFI és annak is látszik!:D


Az viszont, hogy egy trehány alak, az csak nevelés kérdése.

Próbaképp, most 1-2 hétig ne rámolássz utána és amikor a lakás kezd egy csatatérre hasonlítani, akkor mutasd meg neki:

- Íme Kedvesem, ez a Te produktumod! Ennyire vagy igényes ember!


Utána lefotóznám a kupit és időnként az orra alá dugnám.

24. Muraja (válaszként erre: 22. - Júliusi)
2012. máj. 27. 13:36

Erdekes en is az vagyok es nem csak kos hanem sarkany is a kinai zodiakba.

Megsem vagyok se manipulativt se lenezö vagy mas negativ a ember tarsaimhoz. OK. nem vagyok valami diplomata de ha valaki neztemet keri ki azt alandoan egyenes valasszal latom el. Lehet valamikor tul egyenes vagy tul öszinte de ez mar nem az en " iroasztalom "

23. Styxia (válaszként erre: 12. - Céda)
2012. máj. 27. 13:34

Hali..Sajnos az a véleményem - így a leírtak alapján- hogy azért a pároddal igenis komoly gondok vannak illetve lehetnek.

Tudod a taktikázással át lehet hidalni bizonyos dolgokat helyzeteket, de egy kapsolat nem állhat állandó taktikázásból, azért annyi beleérzö képessége kéne hogy legyen a másiknak hogy azért nem üvölti le a fejed minden hülyeségért...és néha igenis meg lehet kérni valamire...


De így ahogy jobban elolvasgattam amiket írtál hm....azért az én párom nem ilyen durva...


Kérlek ne haragudj mert nem bántásból írom de a férjed - igy a leírás alapján- egészen egyszerüen egy végtelenül bunkó embernek tünik.Az pedig hogy ragaszkodik hozzád meg a gyerekéhez hmm..nem lehet hogy inkáb azért mert a tulajdonának tekint titeket???

22. júliusi (válaszként erre: 19. - Céda)
2012. máj. 27. 13:28
A Kos-ok szerintem ilyenek...:)
21. Céda
2012. máj. 27. 13:23
A kislányunk is KOS és nap mint nap vívom vele a harcot, pedig még csak 4 éves...Hatalmas természete, akaratereje van! Nagy energiát kell belefektetnem, hogy kezelni tudjam őt.
20. féknyom (válaszként erre: 16. - Céda)
2012. máj. 27. 13:23

Ezzel együtt kell élned, értékes ember ahogy elmondtad.

Na többet én se viszem le a szemetet, alfahím leszek.:)

19. Céda (válaszként erre: 17. - Júliusi)
2012. máj. 27. 13:22
Férjem KOS, én VÍZÖNTŐ
18. Céda (válaszként erre: 15. - Muraja)
2012. máj. 27. 13:21
Ilyen értelemben nem manipulája a másikat, hanem ő is hisz abban amit akar és olyan határozottan adja elő a mondanivalóját, hogy mások is elkezdenek hinni benne. Nem arról van szó, hogy eladja márnak a xart is, mert csak olyasmivel foglalkoznik amibe maga is hisz.
17. júliusi (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. máj. 27. 13:21

Elárulod, hogy mi a csillagjegyetek? Kíváncsi lennék rá.

Én nehezen viselném ezt a stílust.De ahogy írtad,minden más tekintetben példás,úgyhogy ha szereted, elfogadod ilyennek.Nem hiszem,hogy meg fog változni.

16. Céda (válaszként erre: 13. - Féknyom)
2012. máj. 27. 13:18
Még nem volt olyan hogy valamilyen szokását megváltoztassam : pl. a használt ruhát közvetlenüla szennyesbe tegye, ne hagyja elől, vagy ha cukrot, chipset eszi, az üres zacskókat dobálja ki! Az agyamra mennek az ilyen apróságok, egyfolytában csak pakolok utána. Hülye férfiszokások! Én meg ráadásul utálom a rendetlenséget, így mindig kitakarítok.
15. Muraja (válaszként erre: 14. - Céda)
2012. máj. 27. 13:17
Ez az uzleti vislkedese inkab a manipulator kategoriaba sorolja be......
14. Céda (válaszként erre: 7. - 17edc27aec)
2012. máj. 27. 13:14

Az én férjem olyan vézna (genetikailag), hogy inget sem kap magára! :-) Nem öltönyös típus, inkább farmeres. Nála ez a viselkedés ösztönösen jön, ez a jelleme, max. kordában tudom tartani valahogy de gyökeresen más férfit nem tudnék faragni belőle.

Sokszor nehéz vele, de előnye is van: üzleti tárgyalásokon bárkit meggyőz a határozott fellépésével. :-) Nem egy anyámasszony katonája...Én meg soha életemben nem tudtam mit akarok, egy ilyen személyiség mellett nem is kell ezen tovább agyalnom, mutatja nekem az utat.

2012. máj. 27. 13:12
Én az ilyet nem dominánsnak hívom...hadd ne írjam le minek.
12. Céda (válaszként erre: 4. - Styxia)
2012. máj. 27. 13:10

Lehet az volt a baj, én nem taktikáztam, csak mondtam, hogy "hé, vidd már le a szemetet lécci!". Ha esetleg adtam volna mellé egy csókot és azzal a mozdulattal a kezébe nyomtam volna, mielőtt kilép az ajtón, nyert ügyem lett volna, tuti!!!


Lehet sokszor nekem kellene sokkal manipulatívabban, taktikásabban hozzáállni és eladni úgy az én ötleteimet, mintha az az övéi lennének.


Én személy szerint utálok veszekedni, így is túl sokszor emeli fel a hangját ahhoz képest, hogy én minden ilyen szitut próbálok kerülni. Úgy tűnik a kapcsolatunk elején nem mert ilyen lenni, de később kinyílt a csipája. Mások előtt olyan, mint a kezesbárány, nagyon jól tudja, kivel meddig lehet elmenni.


Elég nekem, hogy a gyermekünket nevelem, nincs még energiám ahhoz hogy még a férjemmel is vívjam ezeket a csatákat, ezért általában inkább hallgatok.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook