Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dévai Klinika fórum

Dévai Klinika (beszélgetős fórum)


68. feen
2015. dec. 14. 10:44

Sziasztok Lányok!


Bizony mi is készülünk a karácsonyra. Nálunk most lakásfelújítás van, már látjuk a végét, utolsó munkálatok folynak, de ezzel elmegy az idő.


A karácsonyi ajándékok megvannak, igazából nem vettünk sok mindent, mert részünkről a karácsony a szeretet ünnepe és nem a vásárlásé, szóval örülünk egymásnak. :)

Mindig arról álmodtam, hogy a karácsonyfa alá betehetjük leendő gyermekünk UH képét, amivel meglephetjük a nagyszülőket. Ez idén sem jön össze.


A Páromnak még nincs eredménye sajnos, illetve van, de a dokihoz küldte a labor, ma viszont nem tudunk elmenni hozzá, így nem tudjuk mi a további teendő. Én meg megint elkaptam valamit, szóval hüvelykúp hüvelykúp hátán. Érzem, hogy az immunum kissé legyengült, szedem folyamatosan a grapefruit cseppeket, már csak azért is, mert a HPV tesztem ugye pozitív, és két magas kockázatú vírust találtak, ezért folyamatosan kell rá figyelni. Egyik fórumozó ajánlotta a grapefruit cseppeket, azóta hűségesen szedem/szedjük.

Timcso81! Nálunk viszont az vált hagyománnyá, hogy a két ünnep között megyünk wellnessezni. :) Mi is várjuk. Eredetileg úgy terveztük, hogy még idén meglesz az első lombik decemberben, de a Dévai intézet leáll, egyébként is közbejött a Párom eredménye is, szóval jövőre. Meglátjuk...


Mindenkinek jó készülődést kívánok, szép ünnepeket, ha addig nem "találkoznánk". :)

Üdv:Feen

2015. dec. 10. 16:54

Sziasztok Lányok!


Eltűntetek?!!Készültük a karácsonyra?!Megvannak az ajándékok?

feen: Mi lett az eredmény a párodnál? Remélem minden rendben.

Nálunk most várakozás van. Készülünk az ünnepekre .Már 3.éve szokássá vált nálunk ,h karácsonykor 25-26-27-én elmegyünk a párommal wellnessezni. Idén se lesz máshogy. Alig várom. Jó lesz pihenni .Meló egy kész rémálom ebben az időszakban...

Üdv Timcso

66. betrixx (válaszként erre: 64. - Feen)
2015. dec. 7. 20:09

Szia Feen!

Sajnos nem tudom mennyi a várólista nekünk volt egy kis protekciónk. Édesanyám barátnőjének a kolléganőjének a menye. Bonyolult. :)

Szóval első konzultációra két hónap volt, de azért mert kórházban voltam 3 hétig.

Mi OEP finanszírozott kezelésen voltunk, Kovács doktornál. Mivel kellett pár vizsgálat, így 7 hónap után kezdtünk. Kérdéses volt, hogy sikerül -e stimulálni valamit mert közben korai klimax alakult ki nálam, addig játszott a Dévai. Majd a tanácsára 6 embrió lett, csak egyet ültetett be. Azt mondta ha megtapad akkor egy is megtapad, ha meg többet ültet be és sikerül, nem biztos, hogy a műtött gerincem bírni fogja. Így egyből egy lett. :)

2015. dec. 7. 15:55

Sziasztok!


Betrixx :gratula a kislányotokhoz.


feen: köszönöm. A vizsgálatot megcsinálják a Kaáliban a Kovács doktor. Csak időpontot kell majd egyeztetnem ,de az függ attól mikor jön meg. Valószínű januárban lesz vizsgálat és akkor februárban kezdhetünk!!! :-))

Szorítok nektek az eredmény miatt. Ha minden oké kezdhettek még ebben az évben?


Üdv Timcso

64. feen
2015. dec. 7. 11:35

Sziasztok Lányok!

Betrixx, köszönöm szépen, hogy megosztottad a tapasztalatodat. Ez borszalmasm viszont szívből gratulálok a pici Lányotokhoz! A Kaáliban mennyi a várólista. Ha fizetősre megyünk, azonnal kezdik?


Timcso! Én két hete voltam HYCOSY vizsgálaton. Kontrasztanyagos méhűr és petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Az orvos, aki végezte annyira ügyes volt és odafigyelt rám, minden elmagyarázott, ha gondolod szívesen megírom kinél voltam. Bár 60 e Ft volt a vizsgálat.

A Párom ma ment újra spermatenyésztésre. Megnézik ezt az e-colis dolgot. Kíváncsi vagyok sikerült-e kikezelni.


Szép napot Mindenkinek!

2015. dec. 4. 17:45

Sziasztok!

Mi sem tudunk szebb történetet. :(

Többen ajánlották, így mentünk a Dévaiba 2012 márciusában. Elküldött egy pár vizsgálatra. Ezeket sikerült elég hamar megcsináltatni, visszavittük. Kaptam újabb papírt, újabb vizsgálatról meg új időpontot. Mivel volt olyan orvos ahol 3 hónapos előjegyzés volt csak egy leletet vittem. Rá sem nézet, lerakta nem voltam bent két percet. Persze előjegyzés ide előjegyzés oda majdnem három órát vártam. Fizetni pedig minden alkalommal kellett. 2013 februárban vizsgált meg először, akkor talált egy cystát, mondta ha sikerül eltávolíttatnom három hónapig ne keresssem. Mivel sikerült még azon a héten a műtétet lezavarni, három hónap után ott voltam. Megjegyzés: Maga megint visszajött? Ha már itt van lehet kezdeni a lombikot, de mivel a leletek lejártak újak kellenek illetve részt kell venni egy kiselőadáson amit ő tart, de mindkettőnknek. El is mentünk, ahol szörnyű dolgokat mondott, pl.a lombiktól valaki szklerózis multiplex -et kapott. Na most ez egy genetikai betegség ha jól tudom. De akkor nem érdekelt, vártam a kérdést. 6 év után végre. Még az sem borított ki, hogy a férjemet kirúgták emiatt. Három nap múlva megjelentünk az időponton a leletekkel. Visszadobta elém a papírokat és közölte minek vagyok ott, soha a büdös életben nem lesz gyerekem,fogadjunk örökbe. A férjemet úgy szedtem le az asztalról majdnem nekiment a dokinak. 2012 március és 2013 júniusa között otthagytuk egy autó árát, plusz vidékről jártam. Két napi bőgés után, még mindig nem adtam fel, kértem időpontot a Kaáli intézetbe. 2013 szeptemberében mentem, elfogadták egy csomó régi vizsgálatomat, egy párat csináltam újra plusz a férjem vizsgálata. 2014 május 16.-án volt az első beültetés egy embrióval további négy hűsöl. :) 2015 január 21. -én életet adtam egy csodálatos kicsi lánykának. Ha tehetném kitörölném a Dévais időszakot az életünkből. Ennyi pénzért még életemben nem beszéltek velem olyan lekezelően, bunkón mint a Dévai. Csak óva tudok inteni tőle mindenkit.

2015. dec. 4. 16:19

Sziasztok!

Voltunk ma a Kaáliba. Szerencsére elfogadták a leleteket nekik csak másolat kellett. Megnézte Kovács doktor és nem kért semmi hormon vizsgálatot újra. Sajnos egy dolgot igen -amit azt hittem tuti nem fog- az az átjárhatósági vizsgálat. Azt mondta nem elég a sóoldatos amit a nődokim csinált hanem vmi kontrasztanyagos kell neki. Ennek azért nem örülök :-( Ha minden oké akkor inszeminációnk lesz spontán ciklusban kb.februárban. Így állunk most ....

Veletek mi újság ?

Üdv timcso

2015. dec. 3. 18:42

Sziasztok!


feen: Jót mosolyogtam rajta, hogy mennyire feldühített a hír. :-) Sajnos engem is de abban bízom ,hogy a Kaáli elfogadja a másolatokat és akkor nem érdekel .Viszont ha nem akkor tuti visszamegyek és vhogy elhozom.Amúgy sztem ti is aláírtátok a papírt.

Én se nagyon értem , hogy ha már nem oda járok akkor minek kellenek neki a leleteim. ???

A lényeg ,hogy megvannak és holnap megyünk a Kaáliba remélem jó hírekkel jövök .


Mirabell: vigyázz továbbra is magatokra!!!


Üdv

60. feen
2015. dec. 3. 10:11

Sziasztok!Szia Timcso!


Ne haragudjatok, de teljesen kiakadtam. A sok száz ezer forintért elkészített leleteket milyen alapon tartja magánál a doktor?


Nincs joga hozzá!! Törvénytelen aláíratni is egy ilyen papírt, csak halkan megjegyzem! Ez melyik papíron volt? Én nem emlékszem ilyenre.


Egyébként meg Dévai úr aláíratott mindenkivel olyan nyilatkozatot is, hogy nem mehetünk táppénzre a lombik alatt...utána néztünk a törvényi szabályozásnak, elmondanám, hogy 2002!!! igen, 2002-ben hatályon kívül helyezték azt a szabályozást. Mondtuk nekik, azóta már nem kell alaáírni...az elmúlt 13 évben tulajdonképpen mindenkivel aláíratott ilyen papírt? Ez megtévesztés és félrevezetés a javából!


És egyébként mit fog csinálni az eredeti papírjaiddal? Ez olyan, mintha vennél egy lakást, de az ügyintézőé az eredeti szerződés, tiéd a másolat. Ez törvénytelen, ilyen a világon nincs.

Ha sikeres a projekt, akkor tartsa meg, nyilván kell neki a sok papír, hogy tudja igazolni az OEP felé, hogy a beavatkozások mi miatt történtek. Ez jogos. Viszont, ha újra kell csináltatni a leleteket, akkor a felügyeleti szervnek lehet írni!!!


Mirabell! Szívből örülök, hogy ilyen szép eredményeid vannak! Csodás karácsonyotok lesz! Jajj, de örülnék, ha ez nekem is megadatott volna!


Elnézést a korábbi felháborodásomért, nyilván a doktor azért van, hogy mindenkinek új családot adjon, hogy mindenki elérje az álmait. Legalább is régen biztosan így volt, sok szépet írtak róla anno, mi amiatt kerestük fel, bízva a tudásában. Az utóbbi időben viszont úgy néz ki, túlterhelt, lelkileg elfárad, motivációt vesztett lett.

2015. dec. 2. 22:46

Sziasztok Lanyok!

Nagyon drukkolok Nektek! Remélem szépen indul a következő evetek és következő karácsonykor már csak babaznotok kell. :)

A mufurc nénin meg sem lepodom...az 1700 huf on pláne. :)

Mi ma voltunk a 14.heti uh-n, egyelőre nem látták a babák nemet, de minden eredmény rendben van, szépen növekednek.

A rosszulletek enyhultek, hétfőn meg hanytam a melohelyen...:( Talan 5 napja érzem magam újra embernek. :)

Írjátok mindenképpen, h kinek-kinek volt a tapasztalata!

Hajrá! :)

2015. dec. 2. 18:29

Szia feen!

Sziasztok!


Tegnap elhoztam a leleteimet Dévaitól egy mufurc asszisztens néni volt. 1700Ft volt a másolás. A saját leleteimért :-) Ugye mivel aláírtuk ,h az eredeti az övéké, erzért csak másolatot kaptam.

Remélem elfogadja a Kaáli. Pénteken megyünk :-) Mindenképpen beszámolok. Nagyon bizakodó vagyok.Remélem jan-feb. kezdhetünk.


feen: Nem egyszerű a ti esetetek sem.Kíváncsi leszek most találnak-e ? Reméljük nem,akkor januárban kezdenétek? Lehet egyszerre fogunk kezdeni tök jó lenne ... :-)

Többiek hogy vagytok?

Üdv Timcso

57. feen
2015. dec. 2. 14:52

Sziasztok Lányok!


Kivel mi újság van? Timcso mit sikerült intézni a Kaáliban?


Mi még csak várunk, hogy hasson az antibiotikum, a Párom hétfőn megy újabb minta leadásra...akkor kiderül, hogy találtak-e ismételten e-colit. Most SZTK-ban nézik meg, nem a Dévai által preferált laborban. Kíváncsi leszek mi lesz a végeredménye.


A HYCOSY vizsgálat után arról adtam itt számot, hogy utána szinte kutya bajom se volt. Eljött a másnap dél és utána fél napig alig bírtam járni. Elmúlt persze,de meglepődtem, hogy egy ilyen pici kis beavatkozás hogy felkavarja a méhemet.

Már minden rendben természetesen. Várjuk az újabb eredményt, mert most emiatt nem tudunk kezdeni.


:) Hááát sosem lesz vége, mert eleje sincs. Egy esélye van Dévainak velünk, aztán megyünk tovább, ha nem "viselkedik". :) Üdv: Feen

2015. nov. 27. 11:37

Koszi Lanyok! Aranyosak vagytok!

Hajrá Nektek is!!! Drukk drukk! :)

55. timcso81 (válaszként erre: 53. - Mirabell)
2015. nov. 27. 10:27

Szia Mirabell !!


Annyira édesek ezek a képek. Nagyon cukik :-)))

Vigyázz magatokra nagyon.


Jövőhét ilyenkor már a Kaáliba leszünk !!!:-)

szép napot !!

54. feen
2015. nov. 26. 14:02
Mirabell, hát el vagyok ájulva a képektől. :) Zseniális! Gyönyörűek! Köszönöm szépen a segítséget, azt gondolom, hogy megpróbáljuk.
53. Mirabell (válaszként erre: 50. - Feen)
2015. nov. 26. 12:39

Nagyon szívesen segítek. :)

Nagyon sok leletet elfogad, a mellkas rontgent nem is értette (Dévai kérte). Régebben együtt dolgoztak uh ismerős volt neki a Dévai pokroc stílusa.

Néhány leletet fog kérni, h valóban friss legyen, nekem csak 2 vervetelt kellett ismetelnem az fsh miatt.

Egyébként a vervetelt nem náluk csinaltattam, hanem a lakhelyunkhoz közel, persze így is jó volt.


Fent vannak a képek, túl korán szedtem le. :)


Hajrá Lanyok!

2015. nov. 26. 12:09

Szia Feen!


Igen már közel van az időpont:-)

Nagyon jó, hogy minden rendben veled. Én is csak "igazolást" kaptam az átjárhatóságiról a nőgyógyászomnál voltam és ő írt egy papírt, h rendben van minden.

A páromnál ferulant-ot és profertil-t is használtunk, de sajnos neki nem volt mit tuningolni .

Mirabell: én se tudom megnézni a képeket, hol vannak ???

51. feen (válaszként erre: 49. - Timcso81)
2015. nov. 26. 11:20

Kedves Timcso!


Húúú, de jóóó, a december 4 már nagyon itt van! :) SZuper, nagyon drukkolok!


Tegnap megvolt a hycosy, végül is nem volt vészes, minden tökéletes, petevezetők átjárhatóak. Kicsit meglepődtem, mert egy igazolást kaptam csupán a G1 intézetben, hogy mindent rendben találtak, mindkét petevezető átjárható, a méh rendben, 8,5 mm-es endometrium. Azt hittem majd kapok valami jó ki 4D-s képeket, erre csak 2 D-vel nézték, és igazolás...viszont az orvos, aki végezte, egy tünemény volt. Mindent elmagyarázott előre részletesen, hogy milyen lesz, amikor nekilátott végig mesélte mit látunk a képernyőn, kérdezte érzékeny-e, nyugtatott, majd a szomszéd szobában lefektettek a szülésznő segítségével annak ellenére, hogy semmi bajom nem volt, azonnal kaptam cataflamot feloldva és csak 60 e Ft-ot kért, pedig a konzulátciós díjra is számítottam. Meg voltam velük elégedve. Ti is csak egy "igazolást" kaptatok az átjárhatóságiról?


Ezek szerint spontán is lehetne babám, ha a Páromat feltuningolnánk. :) Már annyi vitamint eszik, hogy kicsattan az egészségtől. :) Mondtam neki, hogy vegyünk még fer14-et vagy mit tudom én valamit, ami kifejezetten spermatuninghoz jó, hátha...mégis csak olcsóbb és barátibb lenne úgy. :)


Igen, nagyon jó lenne már pici babáink képét nézegetni, már elhiszem, hogy lehet nekem is. Tegnap azt mondogattam magamban, hogy semmi bajom nem lesz a hycosyn, minden rendben lesz, így is lett. Éjszaka még húzódott minden fordulásnál a méhem, még ma délelőtt is fájdogált, de mostanra már úgy érzem rendben vagyok. Az orvosnak ezúton is küldök egy nagy puszit! :) Legyen csodaszép napotok! Feen

50. feen (válaszként erre: 48. - Mirabell)
2015. nov. 26. 11:09

Sziasztok Lányok! Kedves Mirabell! Köszönöm szépen a jó tanácsokat. Ez a Róbertes dolog, már pár napon belül többször is környékez. Hallgatni kell a jó tanácsokra. KÖSZÖNÖM! :) Szerinted Vass doki a korábbi leleteinket elfogadja? VAgy újra mindent elölről kell kezdeni?


Jajj, hol tudom megnézni a fotót? :)

2015. nov. 26. 10:36

Sziasztok!


Mi dec.4-én megyünk a Kaáliba dr.Kovács Péterhez. Remélem jó híreket mondd. Szeretnék már kezdeni. Annyira nehéz jó döntést hozni. Ha nem a Dévainál kezdünk akkor lehet már meglett volna az inszem és kitudja.. Na de mindennek oka van így kell felfogni :-)

feen: Elviselhető volt a vizsgálat? Dévai beszélt össze-vissza amikor elkértem a leletet. Kicsit azt hiszem elbeszéltünk egymás mellett. Úgy érzem jól döntöttünk és remélem a konzi után is ezt mondom majd.

Én magánba a Versys klinikát ajánlanám a párom biopsziáját ott csinálták és tényleg minden volt mintha wellnessben lettél volna ( na jó leszámítva,h műtét),de sztem nagyon drágák.Az inszemet azért nem csináltattuk ott. Remélem ma már jobb kedved van. Fel a fejjel!! Nekünk is lesz babás képünk mint Mirabellnek :-)


Jók legyetek. Szép napot!

48. Mirabell (válaszként erre: 47. - Feen)
2015. nov. 25. 18:17

Szia!

Ha maganba mentek, en nagyon ajánlom az orvosomat dr Vass Zoltánt. Szakmailag is elismert és annyira kedves h a Dévai után legszivesebben megolelned. :)

O Róbertes, de van egy rendelő (gynefert), ahova tudsz járni hozzá előkészítésre, szóval így a Róbertben csak a punkcio és a beultetes lenne.

En meg most is hozzá járok, sőt remélem h nála is tudok szülni (csak ne jöjjenek előbb a babák).


Raktam fel a minikrol egy fotót, ha esetleg érdekel, nézzétek meg és készüljetek rá h hamarosan Nektek is hasonló lesz a kedvenc képetek. :)

47. feen (válaszként erre: 44. - Timcso81)
2015. nov. 25. 14:54

Sziasztok Lányok!


Örülök, hogy mindenki jó úton jár!! Drukkolok Nektek, mi még a régi utat tapossuk, mert még el sem jutottunk oda, hogy akár egyszer is belevágjunk a lombik programba.


Nálunk az a helyzet, hogy a Párom kérte, hogy próbáljuk meg Dévait, aztán ha nem jön össze, akkor menjünk tovább, fizetne is, nem várnánk meg az állami támogatott lehetőséget, csak legyen megbízható a hely. Valaki tudna mondani ilyet? :) Jó kérdés, nem? :)


E-coli...most SZTK-ba mentünk, a doki felírt valamit, aztán mintavétel az SZTK-ban!!! nem másik helyen több tízezer forintokért, s ha hatott a gyógyszer, akkor már jók vagyunk.


Ma nekem HYCOSY vizsgálat. Nem repesek, de mindenki túl van már ezen. Újabb 60-80 eFt, attól függően, hogy a doki kér-e még konzultációs díjat is. Megmondom őszintén elegem van már ezekből a feleslegesen futott körökből, de azt gondolom, pontosan átérzi itt mindenki.


Kérem, aki olvassa a sorainkat és akár elsőre sikerült a beültetése kérem írja le, hogy hova fordult. Annyira jó lenne már valami pozitív tapasztalat!!! Kicsit pesszimista vagyok ma úgy néz ki. :)


Timcso és hogy reagált Dévai a hír hallatán, hogy eljöttök tőle?


Szép napot! Feen

2015. nov. 25. 09:30

Sziasztok!


Január végén mi is a Kaáliba megyünk konzultációra, a következő lombikot ott szeretnénk megpróbálni, de remélem addig spontán sikerül. :-)

Timcso Ti melyik dokihoz mentek?

Mi Balla dokihoz kaptunk időpontot jan 22-re.Majd írj le mindent :-)

45. Mirabell (válaszként erre: 44. - Timcso81)
2015. nov. 24. 19:56

Szia Timcso,

Majd irj a Kaalis benyomasrol, kíváncsi vagyok. :)

Mikor mentek?

A Devainal bármi és bárki jobb. ;)

Koszi, ma egész jól vagyok.

El sem hiszem h nem voltam ma rosszul, újra embernek érzem magam.

A hasam egyre nagyobb, eléggé szembetűnő a vekonysagom miatt. Meg azért kell novesztenem h ténylegesen felfogjam h már nem puffadasrol van szó. :)

Kívánom h Ti is minél hamarabb érezzétek ezeket dolgokat!

2015. nov. 24. 14:43

Sziasztok!


Candi77:van esély a spontánra akkor hinni kell benne és ne görcsölj rá :-))Jön a karácsony foglaljátok el magatokat menjetek el wellnessezni és jövőre hátha...

Nekünk nem lehet spontán, de amikor késik azért titkon bízok a csodában:-)


Most hívtam a Dévait elkértem a leleteket ill. a fénymásolatokat,mert jövőhéten megyünk a Kaáliba. Úgy várom már :-)

feen: azért ez nagyon durva ,h nem tudják megmondani mi legyen? várakozás a legrosszabb...

kitartás mindenkinek .gyertek beszéljünk...

mirabell: hogy vagytok?

43. CAndi77 (válaszként erre: 41. - Timcso81)
2015. nov. 19. 09:57

Szia timcso81!


Ez volt a 2. sikertelen lombik, sajnos! Tegnap este voltam nőgyogyászomnál, és jól gondoltuk elindult valami.... Biztat nagyon minket, hogy akár spontán is sikerülhet, mert volt egy spontán, csak vetéléssel végződött.Csak próbáljak meg lazítani és ne görcsöljek.

42. feen (válaszként erre: 39. - Timcso81)
2015. nov. 19. 09:53

Sziasztok Lányok!

Kedves Timcso81!


Sajnos még e-colira nem találtunk megoldást. A Dévai Intézetben csíraszámot nem jelöl az eredmény, mely ismerete nélkül nehéz kikezelni hatékonyan. Persze fel lehet írni mindenféle antibiotikumot, de lehet ne ez a megoldás. A labornak jeleztük, hogy nincs csíraszám, legyenek kedvesek valamit mondani. Válaszként ez jött:


"Hivatkozva levelére ezúton tájékoztatjuk, hogy a minta transzportközegben érkezett, így sajnos nem lehetséges a csíraszám megadása.

Ha az ondó mintát steril tartályban küldik, akkor van lehetőség, hogy laborunk a kvantitatív tenyésztést elvégezze és csíraszámot tudjon megadni." Ki vagyunk akadva...


Vagyis mókuskerék. Lehet menni újra máshoz ahol ezt így csinálják, újabb vagyonokért...

Arról nem beszélve, hogy két magán andrológust hívtunk fel, kértünk időpontot...egyik január eleje, másik meg 3 hét múlva..vagyis idén sem lesz semmi...várunk. 2 hetes minimum a gyógyszeres kúra, utána várni kell további egy hetet, hogy ne zavarjon be az újabb eredménybe a gyógyszer...


Timcso, nekem is minden alkalommal 25 napra jön meg, szinte percre pontosan. Most szorított minket az idő, azt hittük kezdhetjük a lombikot, erre a 25. napon barnázás, 4 napon keresztül, majd 5. napon megjött, további 5 nap menstruáció és már vagy 3 napja barnázás...Ha így haladunk Timcso, mi is jan-febr körül tudunk csak kezedeni. Üdv: Feen

41. timcso81 (válaszként erre: 40. - CAndi77)
2015. nov. 18. 15:45

Szia Candi77!


Nagyon sajnálom :-( ,de ha elindult valami akkor az jó is ,mert a 2. tuti sikerülni fog!!! Szorítok!

Sok erőt!!!

40. CAndi77 (válaszként erre: 39. - Timcso81)
2015. nov. 18. 08:18

Szia!


Sajnos nem sikerült a lombik....ma este megyünk Uh-ra szerintem elindulhatott valami! De majd az orvosom megmondja hogy mit lát

2015. nov. 17. 17:06

Sziasztok Lányok!


Gyertek meséljetek...

feen: Találtatok vmi megoldást az e-colira? Drukkolok ,h minél előbb kezdhessetek.

Én is kétségbe vagyok esve. Mindig szabályos 28 napos ciklusaim voltak. A múlt hónapban 35 napra jött meg most még semmi... mitől lehet? Leleteim jók. Éppen mikor kellene ,mert ha minden jól megy sztem jan-feb körül kezdenénk.

Üdv Timcso

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook