Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dévai Klinika fórum

Dévai Klinika (beszélgetős fórum)


98. Mirabell (válaszként erre: 97. - Sarah_25)
2016. febr. 25. 14:07
Szia, szerintem olvasd vissza a bejegyzéseket, sokat segít. :)
2016. febr. 25. 14:04

Sziasztok Lányok!

érdekelnének a tapasztalataitok a Dévai Intézetről, milyenek az ottani orvosok? kit javasoltok?

milyen hosszú a várólista?

96. e8904d6748 (válaszként erre: 94. - Feen)
2016. febr. 25. 13:41
Szia!Sajnálom...összpontosítani a következőre -én is ezt csinálom !!!!!
95. Mirabell (válaszként erre: 94. - Feen)
2016. febr. 25. 11:50

Sajnalom. :(

Remeljuk, hogy a következő sikerülni fog, csak ne add fel! :)

Majd mesélj a tervekről, persze ha úgy érzed. Hátha jót tesz ha már előre tervezgetsz.

Drukkolok!

94. feen
2016. febr. 25. 10:57

Sziasztok!


Megkaptam a vérvételi eredményt, ET+17. napon a hcg érték a szervezetemben <2.

Szóval ez most nem sikerült. Nem tudom, hogy elindult-e egyáltalán valami, talán akkor azt írták volna, hogy 0 a hcg? Fogalmam sincs. Mindenesetre az utrot tegnap abbahagytam, továbbra sem jött meg a menstruációm, azt írják átlag 3 nap, mire elkezd menstruálni az ember. Szép napot mindenkinek! Üdv:Feen

93. feen (válaszként erre: 92. - Timcso81)
2016. febr. 23. 08:48

Szia Timcso81!


Köszönöm Neked is a kedves szavakat, mivel semmiféle tünetem nincs, csak nem jön meg, azt gondolom ezt most el kell engednünk, de holnap reggel kiderül, végül akkor tudok menni vérvételre.

Szívből sajnálom, hogy a Párod megijedt, persze valahol érthető a lelki folyamat, de hidd el, ha szívből szeret minden menni fog a maga útján, s minden rendben lesz Veletek!!!! Drukkolok nagyon! Üdv:Feen

2016. febr. 22. 17:01

Szia feen!


De jó hogy írtál. Ne add fel amíg a vérvétel nem volt meg. Szorítok!!

Nálunk sajna nem alakultak jól a dolgok nem jutottunk el az inszemig ,mert a párom megijedt vagy igazán nem tudom ,de megváltozott a gyerek kérdésben. Nálunk ugye donoros lenne és a célegyenesbe feladta ,meggondolta magát... Úgyhogy most a kapcsolatunkat kell rendbe tenni és ha minden jó lesz akkor mehetünk tovább ha ....

Kitartás mindenkinek!!!

Üdv Timcso

91. feen
2016. febr. 22. 15:36
Köszönöm Mirabell a jó ötleteket! Cickát én is ittam sokáig, de akkor még nem tudtuk, hogy a Párommal is gond van. Holnap reggel megyek vérvételre. Nem jött meg a menstruációm továbbra sem, inkább tojásnyák szerű váladékom van. Nem igazán tudom ez mitől lehet, mintha már a következő ciklus peteéréséhez készülődne a szervezetem.
90. Mirabell (válaszként erre: 89. - Feen)
2016. febr. 22. 12:15

Itt is írok. Sajnalom, de azért a vérvétel a tuti!

Nekem is kb a 12 napon volt a leszivas, de egyforma méretűek voltak a tuszok. Ezt abból gondolom h mindegyikkel tudtak dolgozni.

Nem tudom h a miomanak mennyi köze lehet az eredményekhez.

Nekem április végén volt egy diónyi meret és senki nem foglalkozott vele. Kb zárójelben jegyezte meg az orvos. (Nem a lombikos)

Aztan megittam naponta 5dl cickafark teát, ulofurdoztem és elmúlt. Nem tudom, h ezektől tunt-e el, de olvass utána.

Lombikra már nyoma sem volt.


Nalunk velem voltak problémák és a ferjemnel semmi, de így is volt ICSI és AHA eljárás is.


Tuszomero ultrahangra pedig minden hétfőn, szerdán és pénteken jártam + nézték a mehnyalkahartya vastagsagat. Kb csak 8mm volt a beultetes napján is, ezért estrofemet kellett szednem, hogy a megtapadast segítse.


Azert fel a fejjel és kérdezz bátran! :)

89. feen
2016. febr. 22. 10:16
Sziasztok! Már régen nem írtam a fórumba. Azóta "lezavartunk" egy lombikot. 2 pöttyöcskét kaptunk vissza 4 sejtesen, 2 nap után. Ma vagyok az ET+15. napon. Sajnos az elmúlt napokban folyamatosan negatív tesztjeim voltak, terhességi tünetem sincsen. A menstruációm nem jött még meg, de ez nagy valószínűséggel az utrogestan hatása. Dévai doktor szerintem kicsit korán szívta le a tüszőket, 12. napon. 3-ból 2 lett érett, abból kettő termékenyült meg. Volt még azon kívül 6-7 darab, ami igen pici volt, azokat meg sem szúrta. Amin közben átestünk, az az UH-k során több órás várakozás, egy nővér igen kellemetlen viselkedése stb. Nem tudom mit tegyünk... hova tovább. Ez volt az első, nagyon bíztam benne, feküdtem a punkció után 10 napig. Utána dolgoztam nagyon óvatosan (irodai munka), vigyáztam magunkra, semmit sem emeltem, rengeteg folyadékot ittam, rengeteg fehérjét ettem, sétáltunk, pihentető életmód, ráadásul 35 év alatti vagyok. Azt gondoltam ez elég lesz ahhoz, hogy sikerüljön.
88. e8904d6748 (válaszként erre: 84. - Regina..)
2016. febr. 3. 14:40

Sziasztok! Elborzadva olvasom a Dévai Klinikáról a tapasztalatokat!

Én tavaly aug. végén kértem időpontot a Kaáliba és októberben mehettünk az első konzira.Sokat olvastam az intézményekről,mielőtt belekezdtünk volna.A megerősítést a TV-ből kaptam-Jakupcsek Gabi-Ridikül című műsorából,ott a téma a lombik volt.A meghívott vendég a Dévai prof. volt...nagyon unszimpi,örültem,h nem oda kértem időpontot.

Túl vagyok az elsőn-azt gondoltam csak A LOMBIK lesz- nem kell 2.

Az első fizetős volt,de már nem tudnánk a következőt bevállalni,ha fizetni kellene..../500.000/,most április a következő tb-s lehetőség,ez is megterhelő,szurik,gyogyik,utazás/100km/.


Mindenkinek pozitív hozzáállást a megpróbáltatásokhoz!!!!

2016. jan. 29. 09:48

Sziasztok Lányok!


Nem fogjátok elhinni ami velem történt. Kedden el kellett jönnöm melóból ,mert rosszul éreztem magam. Gondoltam kipihenem NeoCitran és holnapra semmi bajom. Nem így lett. Szerda reggel alig tudtam beszélni nagyon csúnya lett a mandulám és gyenge voltam. Sajnos a vizsgálati időpontot le kellett mondanom újabb 1 hónap ezt nem hiszem el. Délután elmentem dokihoz tüszős mandulagyulladás. Most pihenek nyomom az ágyat szedem az antibiotikumot és várom ,h meggyógyuljak. Most már mi márciusban kezdünk legkorábban. Csak addigra nehogy lejárjanak a leletek a Kaáliba is.

Nagyon szomorú voltam/vagyok ,de biztos így kellett lenni. Utoljára nem is tudom mikor voltam ilyen beteg. Szóval ez van :-(

Remélem ti jól vagytok.

Meséljetek mi történik?


Szép napot!

Üdv Timcso

86. Regina.. (válaszként erre: 85. - Mirabell)
2016. jan. 25. 10:26

Én Anitát imádom, és a G1-el sem volt problémám, tényleg a párom dokija is nagyon rendes és olyan dolgot is észrevett amit az első orvosa nem ( fehérvérsejtek voltak a spermájában ) , viszont ő nem merte elküldeni urulógushoz először , ő pedig nem tudott elég erős bogyót felírni ami ki is pusztítja őket. De mint írtam nagyon aranyos volt, mert megírta hogy túl vagyunk a 6 inszemen, 2 alkalom után.

Páczai Anitával pedig csak ez a closty a bajom, úgy vélte elég nekem a closty mert velem tulajdonképp nincs probléma, ő csinálta az átjárhatóságimat is.

Fogalmam nincs érdemes lenne e még vele egy inszeminációt megpróbálni, már szurival- csak ugye a párom spermaszámát nem tudjuk, már régen volt vizsgálaton, és így az is benne lenne 110ezer kb, minden vizsgálattal, szurival, beavatkozással együtt. A hónapban pedig valószínű nem is tudnánk elkezdeni mert már ez a ciklusom 5. napja.


Nehéz döntések ezek, mert mindig nagyon sokba van. Egy év alatt 800ezer ment el a babára :(


Neked gratulálok a babákhoz :)

85. Mirabell (válaszként erre: 84. - Regina..)
2016. jan. 25. 10:03

Szia,

Hat ezt nem volt öröm olvasni. :(

Ugy erzem h ha nem váltunk az 1 . alkalom után intézetet, meg mindig nem történt volna semmi...

Engem is Paczai Anita kezdett el vizsgálni, majd hycosy után közölte h nincs más megoldás csak lombik, akkor teljesen kiborultam.

Utána a G1-be mentünk, ez is csak idohuzas volt...laparoscopias műtét, majd inszemek. Teljesen elvekonyodott a mehnyalkahartyam a szuper clostiltol, pluszban kezeltek IR-el, amit szintén nem kellett volna, a magas fsh val senki nem foglalkozott.

Amugy a laparoscopias dolog 1000x jobban megviselt mint az egész ivf. Ha újra ott lennek, egyből a lombikot választottam volna, persze már mindegy, nem panaszkodom. (22.hetben vagyok két kislannyal)

Nem szeretném megmondani, h mit tegyél, de én atgondolnam az intezetvaltast.

Egy pozitív dolgot sem olvastam a lentiekbol és ez nem túl biztató.

A legjobb döntésem volt h a Devait az 1.konzultáció után otthagytuk...ugy beszélt velünk mint a hajléktalanokkal és ezért fizettünk 15e-t.

Majd irj a fejleményekről és addig is kitartás Nektek! :)

2016. jan. 25. 08:01

Sziasztok Lányok!


Ha nem bánjátok leírnám én is nagyvonalakban az elmúlt egy évünket.

Páromról kiderült, hogy kevés a spermája, így az első andrológus lombikot javasolt. Szaladtam a rossz hírrel a nődokimhoz ( Páczai Anita ), aki a G1 intézetben is dolgozott, tündéri nő, imádom és ajánlott egy ott dolgozó andrológust ( Keszthelyi Zsuzsa ), aki szintén nagyon kedves doki. Ő biztatott minket, hogy fel lehet turbózni ezeket a katonákat, így mi is bíztunk. Szedett rengeteg vitamint, gyógyszert a párom és javult is. Voltunk 2x inszemináción, sikertelenül. Én is Clostyt kaptam, amitől elvékonyott a nyálkahártyám- azóta is azon agyalok vajon ha nem akarja kímélni a dokinő a pénztárcám és szurit ír fel, sikerült volna valamelyik, vagy akkor sem???!!

Ezután a kettő után Keszthelyi doktornő azt mondta megírja a papírt hogy 6 alkalommal részt vettünk inszemen, hogy mehessünk lombikra. Ő Dévai doktorral dolgozott régebben, így őt javasolta. Az én nődokim Forgácsot javasolta. Mindkettőjüket felhívtam ( szeptemberben) és Forgács nagyon kedves, érdeklődő, megértő volt viszont OEP-es időpontja csak 2016 novemberére volt, fél milliónk pedig nem volt hogy ott belevágjunk. Így maradt a Dévai, mert ott már októberre kaptunk időpontot. Utánanéztem és már sok vizsgálatot megcsináltattunk addigra, de még kért néhányat. Meglepődtem, mert a nődokim nagyon rossz élményeket mesélt róla amiket a többi páciensétől hallott, nálunk egész kedves volt, de engem nem győzött meg. Nem szimpatikus. Amikor 2x visszamentünk az én kenet, chlamydia, mycoplazma ,Mell UH, Ekg eredményeimmel már december eleje volt és közölte hogy jaj kell még a férjnek AIDS, és mivel jönnek az ünnepek és a ciklusom pont karácsonykor kezdődik majd csak januárban kezdhetünk, így újra a kenet, chlamydia és mycoplazma . . .Majd megkérdezte kaptunk-e már tájékoztatót, és voltunk e a szóbeli tájékoztatón ( ami elvileg csak náluk van). Mondtuk nem, így kaptunk kb 60 oldalnyi papírt, amit másnapra olvassunk el, írjuk alá és ha gondoljuk másnap 1re mehetünk a szóbelire, mert épp akkor lesz, után januárban nem tudja mikor lesz először. Mivel nem akartunk emiatt lemaradni a januári lombikról elmentünk másnap. A tájékoztatón csak azt hajtotta hogy ő nem javasol semmit, ő nem akar nekünk lombikot csinálni, ők nem felelősek semmiért- ezért kell aláírni még egy szaros UH-s papírt is és még tanuztatni is. Csak rosszat mondott, minden veszélyt a lombikról, semmi jót nem hallottunk, a párom el is rémült rendesen. Lényeg a lényeg januárban mentünk és a kenetemen a hüvelyflóra tisztasága 3as volt, neki pedig 1-2es kell, mert amikor átszúrja a hasfalam fertőzés alakulhat ki. Gondoljuk ki kockáztatunk és kezdjük a stimut vagy nem. Majd nézte a mycoplazmát és chlamydiát, amin nem volt pecsét ( hozzáteszem az előzőn sem ) és ezt biztosan én nyomtattam otthon . . .hozzak neki olyat amin van pecsét és csináljunk új kenetet. Ekkor még azt mondtuk oké kockáztassunk. bent volt egy másik doki is ( gondolom ő csinálta volna a vizsgálatot mert dévai már semmit nem csinál) és az is kukacoskodott hogy de hát a pecsét, a korábbi leletem pedig lejárt. MAjd valahogy feljött az aláírás is, és ugyanaz-e mint a személyiben. Nyilván nem volt, miután 60 oldalt kellett aláírnunk, így hogy akkor írjunk alá mindent újra. Na itt borult a bili, mondtam akkor majd köv ciklusban. Ugyanis ha elkezdtük volna a stimut, de a hó közepére nem javul a hüvelyflóra tisztasága abbahagyta volna, és akkor 40nap leállás.


Egyébként rengetegen választják a dévait, valaki mosolyogva, valaki kevesebb életkedvvel ül ott, viszont szerintem csak azért vannak ennyien mert "nincs" várakozási idő. Azonban nekik ez már rutin, futószalagon megy minden. Dévainak pedig ki mennyire szimpatikus , ez dönti el kihez hogyan áll.


Sajnálattal olvasom, hogy másoknak is ilyen nehezen megy, hónapok telnek el, és perzse valami lelet mindig érvényességét veszti....örökös körforgásnak tűnik az egész. Így most én az intézetváltást fontolgatom. Leginkább a Forgácsot, vagy Győrt- unokatesóm 6 évig lombikzott, pesten már senkiben nem bízik, győrt javasolja. Hát nem tudom. Pénzünk továbbra sincs annyi hogy nem OEP-es legyen, de úgy vagyok vele inkább már várok . . .

2016. jan. 20. 11:52

Sziasztok!


biocat: Valóban nem azon a pár ezer forinton múlik. Én is úgy voltam vele adja oda és kész...A Kaáliba nekünk szerencsénk volt ,mert kb.6 éve voltunk egy konzultáción így már "odajárónak" számítottunk és novemberben telefonáltam és már decemberre adtak is időpontot. Amúgy csak január végére lett volna. Szóval 2-3 hónapot kell várni.


feen: Ezek jó hírek akkor kezdhettek is?

Az átjárhatóságitól már nem tartok ,mert tudom mire számítsak és remélem nem fog mást mutatni,mint a nőgyógyászomnál :-)Akkor minden rendben lesz és hajrá....


Szép napot!

Timcso

82. feen (válaszként erre: 78. - Timcso81)
2016. jan. 19. 13:45
Szia Timcso! Én is már a jan.26-27-ét várom, csak más okból. Nekem hycosy vizsgálat volt, ami kontrasztanyagos, nagyon kedves és odafigyelő doki csinálta meg, mindent elmondott, mit várhatok (persze a vizsgálat előtti 20 percben az idegtől 4-szer voltam pisilni) és közben semmi komoly fájdalmam nem volt, mint egy rákszűrés, közben néha folydogált a kontrasztanyag kifelé. Nekem mindkét oldal nyitott, szóval lehet ezért nem fájt, azonban utána lepihentem, viszont másnap délután lettem nagyon rosszul, de dolgoztam a fájdalmammal együtt, szóval nem lehet belehalni. :) Túl leszer rajta hamar, majd meglátod, s ha lejössz az asztalról, akkor azt fogod gondolni, hogy ez nem is volt nagy cucc. :) Kívánom, hogy így legyen! Feen
81. feen (válaszként erre: 79. - Biocat)
2016. jan. 19. 13:39

Sziasztok!


Ma voltam a dokinál. Egész jó napja volt. Az Inhibin b-m maradt le múltkor, egy mell ultrahang kellett neki, mert korábban is volt cisztám, a párom bakteriológiai lelete arról, hogy negatív, az én cytológiám eredménye.


Üdv: Feen

80. biocat (válaszként erre: 78. - Timcso81)
2016. jan. 18. 21:13

Szia. Nem baj csak adja oda. Nem számít az a pár ezer forint már. A kaáliba milyen nehéz bejutni? Egyből mehet a lombik ha minden ok?

Kitartást az átjárhatóságihoz. Nekem nagyon fájt:-(

79. biocat (válaszként erre: 77. - Feen)
2016. jan. 18. 21:11
Leírnád hogy miket kért még? Én csak akkor hívom ha megjött felmegyünk és lesz ami lesz...
2016. jan. 18. 17:54

Sziasztok!

Szia biocat!


Ma telefonáltam a Kaáliba az átjárhatósági időpont miatt. Délelőtt nem tudtak időpontot adni,de azt igérték visszahívnak. így is lett. Délután telefonáltak ,hogy a viszgálat január 27-én 9:30-kor lesz. :-) Remélem akkor a következő hónapban kezdhetünk is. Úgy örülök...


feen: Nagyon szurkolok ,hogy minden rendben legyen és kezdhessetek...


biocat: Ha intézetet váltotok akkor Dévai a leletekből csak másolatot ad ki.Fénymásolási díjért oldalanként.

Mi is átmentünk a Kaáliban és minden leletet elfogadtak illetve csak másolat elég volt nekik.


Mindenkinek megy a drukk... :-))) Remélem mostmár célegyenesbe kerülünk. :-))


Üdv Timcso

77. feen (válaszként erre: 76. - Biocat)
2016. jan. 18. 16:35

Kedves Biocat! Teljes mértékben átérzem a problémádat, üres járatok, mókuskerék hajtás, egy csomó pénz, lelki megterhelés. Mi tavaly december óta hajtjuk...szeptemberben úgy nézett ki, hogy ok, indulhatunk, de még kitalált pár vizsgálatot..amit az első alkalommal nem is írt fel a listára..majd elkészültek azok is, 100 e Ft...majd lejárt az első leletek érvényessége. :) Hát így megy ez kéremszépen!

Köszönöm a szorítást, nagyon kedves vagy!

Szép napot Neked is!

76. biocat (válaszként erre: 75. - Feen)
2016. jan. 18. 12:37

Igazán nincs mit. Én is jővő hétre várom hogy megjöjjön. Én már nem is megyek úgy hogy tuti kezdünk. Csak csalódás érne. Ha kukacoskodik megyünk máshova szeptember óta ez megy. Nincs időnk hónapokat szórakozni vele.

Majd írj hogy mi volt kíváncsi vagyok. Szorítok hogy tudjatok kezdeni.

Szép napot!

75. feen
2016. jan. 18. 11:50

Sziasztok!


Köszönöm Biocat a segítséget!!!


Sajnos novemberben voltunk utoljára a Dévai úrnál, s akkor a Párom bakteriológiai vizsgálata miatt nem tudtunk kezdeni, majd jött az intézet zárás, ünnepek, majd a menstruációm jan. 1-re esett, emiatt akkor sem tudtunk kezdeni. Most minden megvan, holnap megyek a dokihoz harmadik konzultációra. Nem tudom, hogy elfogadja-e az eredményeket. A hormonvizsgálatom már jó régen volt. Már lelkiekben úgy készülünk, hogy most kezdhetünk, nagy csalódás lenne, ha nem így lenne. Ráadásul most valami kijött rajtam, szúrkál a méhem és a bal petefészkem és a tipikus gombás fertőzés tüneteit produkálom (utóbbi időben szinte folyton kijön), ami azért érdekes, mert állandó inmunerősítésben vagyunk.


Novemberi a kenet vizsgálatom, szóval szerintem már azt sem fogja elfogadni.

Biocat, allítólag a Dévai doki a papírjaidat, ha már leadtad, nem adja vissza, csak másolatot tudsz róla készíteni jó pénzért. Ezen már bosszankodtam egyet, de hátha nincs igazam.


Az én menstruációm 26-a körül jön meg, szóval ha holnap nem fogad el el valamit, akkor nagy valószínűséggel 1 hét alatt nem tudom megszerezni a leleteket. Ha jó fej lesz a doki, akkor viszont jövő héten mi is kezdhetünk. SZép napot!

74. biocat (válaszként erre: 70. - Feen)
2016. jan. 14. 21:31
Szia. Annyit tudok segíteni hogy a hüvelykenet és a clamidia 3 hónapig jó. A párodé friss úgyhogy asz jóamúgy az is három hónapig jó. Az ekg és hormon 6 hónapig jó.a többi egy évig érvényes. Én a hóvégére várom ha akkor sem kezdi el megyünk máshova.
2016. jan. 11. 11:40

Sziasztok Lányok!

Szia Mirabell!


Az átjárhatósági még januárban lesz sztem ,de éppen várom ,h megjöjjön. Elméletileg minden rendben van,mert csináltak már átjárhatóságit ,csak a Kovács doki nem fogadta el ,mert hogy nem kontraszanyagos volt.


Gratula a csajokhoz, vigyázz rájuk és persze magatokra is.Már csak mégegyszer ennyi van hátra... :-))


Feen mi újság ? Hogy álltok ? Mikor tudtok kezdeni?


Üdv Timcso

2016. jan. 7. 00:09

Sziasztok Lányok!

Feen, remek hír h a férjed eredményei rendben vannak.

Remelem minél hamarabb kaptok idopontot és bele is tudtok vágni! :)

Timcso, mikor lesz az atjarhatosagi?

Nekem március vége volt és mindkettő elzarodva.

Akkor azt hittem, hogy itt a vilagvege. :)

Persze h nem sikerülhet természetes úton, nem értem miért csodálkoztam...ha úgy vesszük, ez volt a legfobb probléma.

Írjátok h milyen eredmenyeitek lettek, nagyon drukkolok! :)


Mi egyébként jól vagyunk, tegnap kezdtük a 19.hetet és úgy tűnik h mindkét baba lány. :)

Remelem h hamarosan Ti is azon fogtok agyalni h milyen legyen a tapéta. ;)

Sok sikert!

2016. jan. 4. 15:33

Sziasztok!

Szia Feen!


Ez azért komoly eredmény. :-) Jó hogy máshol csináltátok meg. Mindjárt nincs vele baj. Szegény párod. A legrosszabb az egészben a várakozás. Ha várni kell akkor az egy újabb hónap és az annyira nehéz.. Remélem a leletekkel minden rendben lesz. Bár Dévai szereti egy kicsit túlbiztosítani magát. úgyhogy ha vmi lejárt sztem mindenképpen újat kér. Kicsit én is izgulok ,hogy Kovács doki ne találja ki ,hogy ha megcsinálta a petevezeték átjárhatóságit akkor még kell vmi hormon lelet. Decemberben azt mondta csak ennyi kell és belevághatunk.... :-))

2016-ban sikerülnie kell. Csak pozitívan.


Ide ért a hó is :-))))

Szép napot mindenkinek!!!

Üdv Timcso

70. feen
2016. jan. 4. 09:27

Sziasztok!


Én is mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!


Velünk az történt az elmúlt két hétben, hogy a Párom eredménye az e-coli kapcsán negatív. Az orvos azt mondta, hogy ilyen eredményt még egy újszülött sem produkál, ez azért érdekes, mert amíg a Dévai Intézet (transzport közegben vagyis nem steril közegben) továbbította a vele szerződésben levő intézetnek a sperma mintát, addig mindig pozitív tesztje volt. Most minden leletünk jó, megvan, de január elsején megjötta menstruációm, az intézet meg ma nyitott ki, szóval most is lekéstünk. Fogalmam sincs, hogy a többi leletünk meddig érvényes, ezért újabb konzultációs időpontot kell kérnünk.


Üdv: Feen

2016. jan. 2. 08:39

Sziasztok Lányok!


Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet kívánok!!!

2016 a mi évünk lesz sok-sok pozitív teszttel és sok kisbabával!!!!!!!!!!


Meséljük el továbbra is, hogy mi történik velünk.

Én most várom , hogy megjöjjön és akkor vizsgálat és remélem már következő hónapban megy is az inszem ......


Még egyszer mindenkinek B.U.É.K !!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook