Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dévai Klinika fórum

Dévai Klinika (beszélgetős fórum)


128. BejgliEvi (válaszként erre: 127. - 3621b09d80)
2016. márc. 17. 19:07

Kedves Petra!


Köszönöm a választ! 138... Huh....

Akkor úgy gondolok rá, hogy én vagyok az egyik :)


Mindenesetre nyugodtabb lennék, ha felvennék a telefont és lenne időpontom :(

127. 3621b09d80 (válaszként erre: 125. - BejgliEvi)
2016. márc. 17. 18:59

Szia!


Én is kezdő vagyok :)


Sajnos most a türelem lesz a második neved...

Amúgy én is türelmetlen vagyok, de nincs mit tenni.. az intézetben nincs állandó recepciós, és tegnap egész nap kisműtétek voltak (én is köztük voltam) és soha nem volt az asszisztens a recepción, mert rohangált a kezelőkbe a dokiknak segíteni.. amúgy 40 perc volt a kórlapomat kitölteni, mert 3 mondatonként elhívták a kezelőkbe.

A várólistára én is kíváncsi leszek, azt tudom, hogy jelenleg 138 betege van a dokinak...

2016. márc. 17. 18:52

Jahh.. az kimaradt, hogy kemény fogyókúra vagyok fogva..ami sajnos rám is fér...október óta lement már 13 kiló....még legalább 15-t le kellene dobnom...


És gerincsérvem van... 2011-ben műtöttek ugyan, de kiújult, és lett alatta még 1 sérvem...a legrosszabb helyen van, az LIV-LV-SI-nél, lent a fenekem felett... emiatt csak császárral szülhetek majd..és nem lesz egyszerű menet a terhesség sem, valószínű végig fektetnek majd...

2016. márc. 17. 18:46

Sziasztok!


Januárban voltunk először az intézetben férjemmel. Megkaptuk a hosszú listát, hogy milyen papírokat kell beszereznünk.

Március elején mentünk vissza az összes papírral.

Azonban az Andrólogiai szakvélemény nem volt teljes, így nem kaptam következő időpontot addig , amíg nem kapjuk kézhez a kontroll Andrólogiai leletet.

Férjem spermaszáma alacsony, Így az Andrológus IVF -et javasolt. Mai nap kaptuk meg a szakvéleményt. Dévai doktorral az volt megbeszélve, hogy telefonon bediktálom neki a szakvélemény javaslatot és utána ad időpontot a "hogyantovábbra".


Kérdésem az lenne, mivel még nagyon újak vagyunk a témában, hogy:

- Ma egész nap hívtam az intézetet időpontért, de nem vette fel senki ( ez miért lehet? ). Szinte fáj minden nap amit elvesztegetünk...

- Mit jelent pontosan az, hogy várólista van vagy lesz az intézetben? Lehet hogy lombikra már nem is kapok időpontot pár hónapon belül?


( bocsánat, ha kicsit türelmetlennek tűnök, de sajnos az vagyok és kétségbeesett is, mivel idegen területen tapogatózunk és minden olyan kiszámíthatatlannak tűnik )


Várom a biztató válaszokat :)


Évi

2016. márc. 17. 18:45

Regina.. drukkolok én is :)


A Dévait ajánlották. Anyukám kollégája járt hozzá, most születtek meg az ikrei.. Nénikém ápolónő, de szülésznőként kezdte a Dévai mellett még a Nyírőben a 80-as években, és öcsém is nála született.... de megmondva az őszintét, nem szimpatikus... az első alkalommal megnyerő volt, készséges, bár már akkor is vártunk rá 1 órát. A második találkozónál 2,5 órás csúszásban volt és 5 perc után kirakott minket.. szétszórt és túlterhelt, de már annyi vizsgálaton túl vagyok, nem tudom, hogy egy váltás jó lenne-e.. apócának sem szimpi amúgy...


Tegnap ott bőgtem a rendelőjében és leszedtem róla a keresztvizet is... arról a bazi hosszú listáról kimaradt egy vizsgálat, a kenet... annyi doki turkált már bennem az elmúlt 2 hónapban, hogy őszintén nem figyeltem, hogy mikre vettek le anyagot, és szerintem nem nekem kellene ellenőrizgetnem egy orvost, és megmondanom neki, mi az ő dolga a listáról... Amúgy a Dévai jelölte be a papíromon szövegkiemelővel, hogy miket kell még megcsináltatnom, és ezt kihagyta...így a Hycosy-t meg se akarta csinálni, mert majd vigyek neki negatív kenetet, és várjunk még egy ciklust...na hogyne!!! Addig hadakoztunk és telebőgtem 3 zsepit, hogy inkább levette a kenetet ő, és a apócának kellett kocsival elvinnie a mintát a Nyírőbe, ahol fél óra alatt sürgősséggel megcsinálták, és email-ban megküldték az eredményt a dokinak.. Így végül fél1-kor túlestem a vizsgálaton..apóca elég ideges volt, hogy étlen-szomjan voltam egész nap, a beavatkozás után még egy pohár vizet sem adtak, nemhogy enni.... vittem magammal amúgy mindent, és nem ágyat kaptam, hanem egy kemping szék szerűséget..


Mirabell, nekem fel sem ajánlotta, hogy műtét legyen az elzáródás miatt, egyből a lombikot javasolta, amit nem bánok, utálom a felesleges időhúzást.

Az inzulinrezisztenciámra a háziorvosom Adimet-et írt fel. 6 hétig tartott, még a gyógyszerszintet beállították, erre a Dévai közölte, hogy ne szedjem, mert nem ismert a mellékhatása a terhességben és majd emiatt lesz 3 fülü gyerekem. A magas vérnyomásomra eddig betaloc-ot szedtem. Ezt le kellett cserélnem dopegyt-re. Krónikusan sok a savam, arra évek óta gyógyszert szedek, azt is abba kellett hagynom.. szenvedek is rendesen most.. Venter-t szedek helyette, de az nem savlekötő..

Minden hormonom normális...

Apócának az első sperma vizsgálata elég rossz volt, a megismételt már jó, a friss eredmény, amit a Dévainál csináltattunk meg kiváló..

Jahh..és hogy ne legyen olyan egyszerű az élet a Coombs próbám ++++ pozitív, ami mint kiderült a dobegyt egyyik elég ritka mellékhatása, de ehhez is egy rakás vérvizsgálat kellet sok sok pénzért..


Lombikhoz milyen vizsgálatok kellenek még? Eddig megvan: kenet, chlamidia, vércsoport, ellenanyag, insulin, insulin rez., hiv (apócánál is) HCV, RPR, ekg, emlő uh, toxoplasma, rubeola, t.vrkép, prothrombin, PTI, Bilirubin, összfehérje, t. vizelet, vércukor+terhelés, SGOT, SGPT, Gamma Gt, TSH, karbamid, kreatinin, FSH, Prolactin oestradiol, anti müll., inhibin b., progresteron, testosteron..


Hogyan zajlik a lombik? Milyen gyógyszereket kell szedni/ szúrni? És mindez mennyibe fog kerülni??


Huhh..bocsi, ha kicsit hosszúra sikeredet..

123. Mirabell (válaszként erre: 122. - Regina..)
2016. márc. 17. 18:44

Gratulálok! :) Igen, az jó jel! :)

Mikor mész UH-ra?

Nekem et+11 napon volt 223 a Hcg és ikrek.

Következő hónap végére várjuk őket.

122. Regina.. (válaszként erre: 121. - Regina..)
2016. márc. 17. 16:32
Jah azt elfelejtettem, hogy elég sokat fájdogál esténként a hasam alja, olyan mensiszerű fájdalom, de mégse olyan, nagyon bízom benne hogy ez csak jót jelenthet, mert az hogy elsőre sikerült és lehet mindketten velünk maradtak- nagyon csodás ajándék.
2016. márc. 17. 16:27

Sziasztok!


Úgy néz ki megmaradt(ak) a baba(k), a Hcg szint Et+14.napon 1356,8 - olvastam mindenfélét valakinek ikrekkel is kevesebb volt, van akinek sokkal több, úgyhogy 23-án kiderül.


K_Petra, nekem kutya baja a petevezetékeimnek, de így is majdnem elájultam a Hycosynál.


És te milyennek találtad Dévait? A vizsgálatok...borzasztó, ráadásul ő túlontúl alapos, úgyhogy megy az idő mindennel. Kitartás!

120. Mirabell (válaszként erre: 119. - 3621b09d80)
2016. márc. 17. 15:44

Szia,

Drukkolok nagyon! :)

Kis biztataskent írom, h szintén 33 éves vagyok és 2 oldali petevezto elzarodas volt a problémám + nagyon magas fsh.

Volt egy laparoscopias műtétet, de csak a bal petevezto nyílt meg, ami valószínűleg egyből el is záródott. Na ez a műtét teljesen feleslegesnek bizonyult...

Az atjarhatosagi nem volt vészes, en a hycosy eljárást választottam, ami kíméletesebb, de jóval költségesebb.

Az eslo beultetes sikerült!. :)

De nem Dévaihoz jártunk, mivel nem volt megnyero a stílusa. :)

Nalad minden egyéb hormon rendben van?

Az IR -re mit szedsz?

Hajrá! :)

2016. márc. 17. 14:53

Sziasztok!


Még teljesen kezdő vagyok a témában. Neten keresgettem, úgy akadtam rátok.... 33 éves vagyok, 2 éve próbálkozunk sikertelenül..


Dévaihoz járunk apócával. 2015. októberében kezdtük...Én is megkaptam azt a hosszú listát, hogy milyen laborokat kell megcsináltatni, milyen igazolások kellenek..nem volt könnyű, főleg, mert a munkahelyemen nem mondtam erről semmit..sajnos nem egy olyan hely :( Kiderült, hogy inzulinrezisztens vagyok, alapból meg magas a vérnyomásom...

Tegnap (03.16) voltam petevezeték átjárhatóságin. Sajnos mindkét petevezetékem teljesen el van záródva, így egyből lombik lesz... a vizsgálat piszkosul fájt, végig üvöltöttem... Kövi mensikor kell hívnom a dokit és megbeszéljük hogyan tovább...már előre para van....annyit elárult, hogy rengeteg papírmunkával kezdünk és újabb laborok kellenek. Apóca próbál segíteni, de csak totyog körülöttem, nagyon kis elveszett :)

Gondoltam csatlakozom hozzátok, itt legalább kérhetek tanácsot, vagy néhanapján kipanaszkodhatom magam :)

118. Mirabell (válaszként erre: 117. - Feen)
2016. márc. 9. 09:48

Sziasztok,

Nekem is mindig hideg volt a lábam, igy egy zokni + nagy bokamelegito az alvocuccom része. :) A bokamelegito nagyon bevalt.

ET +11 nap is tökéletes a vérvételre, nekem már akkor nagyon magas hcg szintet mertek. 3 naposan kaptam vissza őket.

En sem teszteltem, addig sem adtam fel. :)

Hajrá Nektek!

117. feen (válaszként erre: 116. - Regina..)
2016. márc. 9. 09:05

Onnan tudom, hogy megtörtént a beágyazódás, mert a doktor a 21. napi UH-n látta a sárgatest hormont, ami arra utal, hogy nem sorvadt el terhesség hiányában. Lehet, hogy most tök nagy hülyeséget írtam, de nagyjából ez van a háttérben. Tehát nekem mondta, hogy lát sárgatest hormont. Megnézettem vérből még ET+17. napon <2 lett a hcg érték. Vagyis nem 0. de a 17. nap már eleve elég késői, szóval ha javasolhatom akkor ET+14. napon nyugodtan menj el vérvételre, ne tesztelj, mert összezavar. Tök felesleges. 2000-3000 Ft-ért megnézi a labor, hogy van-e hcg és az a biztos. A vizeletes tesztek csak összezavarnak, bár elég megbízhatóak, de én is olvasgattam a neten össze-vissza, hátha valakinek még negatív volt ET+14, ET+16. napon...persze találtam olyat, de általában nem én tartozom a kivételek közé, így csak hitegettem magam, hogy lehet mégis állapotos vagyok.


Attól, hogy hideg a lábad, nem azt jelenti, hogy nem sikerül. :) Valószínű nem jó a vérkeringésed annyira, de az egy dolog. Nekem is mindig hideg a lábam, kivétel alvás után, akkor meg forró. :)

Ötleteim: Forró lábfürdő esetleg? Vagy melegített só bebugyolálva, vagy vannak ezek a vizes palackok, melegít a párod neked vizet és meleg lesz a lábi. :)

116. Regina.. (válaszként erre: 114. - Feen)
2016. márc. 8. 13:33

Azt honnan lehet tudni, hogy beágyazódtak de mégis elmentek utana?


Nekem lábam mindig j3ghideg. Éjjel is zokniba alszom, a lombik óta meg 3 vastag zokni van rajtam plusz takaro de hatástalan. Ez így elkeserítő a babákra nézve :(

115. feen
2016. márc. 8. 12:44
[link] Az előző hozzászólásomhoz kerestem egy linket. Hátha valakit érdekel.
114. feen (válaszként erre: 113. - Regina..)
2016. márc. 8. 12:42

Sziasztok! Regina!


Nagyon drukkolok Neked! Mindenkinek más jön be, én például alig bírtam sétálni is úgy feszült az alhasam, nekem vízszintben volt a legjobb.


Elég sokáig voltak bíztató jeleim (éjszakai pisilés, megdagadt mell, hányinger) aztán elmúlt. Mint kiderült beágyazódtak, csak abba maradt a fejlődésük. Bízunk benne, hogy legközelebb ügyesebbek leszünk. Mi is, a babák is, a jó Isten is, no és a szerencse is mellénk szegül. Olvastam a hideg méh szindrómáról. Ajánlom mindenkinek! Nézzetek utána, akupunktúrás oldalakon olvasni ezt-azt róla. A kínai orvoslásban már régóta tudják, hogy ha valakinek hideg a lába, az a hideg érzet feljut a méhig, van akinek a torokig. Szóval melegen kell tartani a lábakat!!! Fontos. ;) Szép napot!

113. Regina.. (válaszként erre: 112. - Feen)
2016. márc. 8. 09:27

Hát hogy mennyit pihenek... nem bírok feküdni, és ha jól tudom is jó.

Próbálok nem stresszelni, de nehéz. Tegnap reggelig éreztem hogy jó, tegnaptól nem érzek semmit.


Igen, a puszinál eléggé meglepődtem. Érdekes, ez az árral kapcsolatos dolog, gőzöm nincs mitől függhet.


Kívánom, hogy legközelebb sikerüljön Nektek is!

112. feen (válaszként erre: 111. - Regina..)
2016. márc. 7. 11:21

Sziasztok! Kedves Regina!


Megy a drukk! Kérlek majd jelezd, hogy hogyan sikerült. :) Addig is pihenj sokat és egyél sok-sok fehérjét és igyál rengeteg vizet! :)


Nyilván mindenkinek mások a tapasztalatai és bizony már be is vezették a várólistát.


Nekünk nem sikerült sajnos az első lombik Dévai dokinál. Még 5 lánnyal tartottam a kapcsolatot, abból összesen 1 lánynak sikerült, de legalább neki összejött, ráadásul ikreket vár! :)


Amikor menni kellett a 21. napos UH-ra mindenkitől össze-vissza kért pénzt Dévai doktor. Volt akitől nem kért, tőlem 12 e Ft-ot, és volt akitől 15-öt. Akkor kérdeztem, hogy a következő lombikra (mivel az OEP miatt 90 napot várni kell) milyen vizsgálatokkal készüljünk, hogy amiatt már ne csússzunk. Nem mondta el a doktor, sőt, adott újabb konzultációs indőpontot, majd akkor megbeszéljük, de akkor sem biztos, hogy tudunk indulni májusban, mert tele van a naptár.


Ez nagyon sajnálatos, akik velem együtt voltak, mindenki nagyon aggódik, de tény, hogy a transzfernél a doktor tényleg nagyon tündér volt. Mindenki kapott puszit tőle. Ez nagyon emberi.


Szép napot!

2016. márc. 7. 09:32

Sziasztok!


Korábban írtam én is, elég negatív véleményt a Dévairól, de páromnak megígértem ha a kenetem jó, és Győrbe nem kapok időpontot visszamegyünk. Így is tettünk, 2-án kaptunk vissza 2 négy sejtes embriót. Nálam a párommal van gond, így nmagyon örültünk. Dévaiban viszont nagyon pozitívat csalódtam, bár nekem Hunka sokkal szimpatikusabb még mindig. Az asszisztensekről amiket írtak így van, kivéve az alacsony idősebb, szerintem ő nagyon tündér. A magas mogorva pedig ilyen stílusú, de ő is jó fej.

Én nagyon féltem a lombiktól, de egyáltalán nem vészes, úgyhogy tényleg pozitív élményekkel távoztam és Mosolyogva. Eddig nem értettem h tudnak nevetve bemenni oda és kijönni a nők.


Viszont most már náluk is lesz várólista, úgyhogy aki szeretne időben jelentkezzen be.

110. e8904d6748 (válaszként erre: 106. - Mirabell)
2016. febr. 26. 14:43
Ez nekem is tettszik....
2016. febr. 26. 09:46
nem, asztróval :)
108. feen (válaszként erre: 106. - Mirabell)
2016. febr. 26. 08:58
Mirabell! Tegnap amikor olvastam a soraidat kitört belőlem a nevetés. Potyogtak a könnyeim. :) :)
107. feen (válaszként erre: 105. - Sarah_25)
2016. febr. 26. 08:57
Szia Sarah_25! Nincs buta kérdés. Sajnos én sem tudom, hogy mikor született Dévai doktor. Számmisztikával foglalkozol?
106. Mirabell (válaszként erre: 105. - Sarah_25)
2016. febr. 25. 19:10
Nem, de ha tudnám egy hatalmas kutyakakaval tele szatyorral lépnem meg, amit az intézet fobejaratahoz tennék. :D
2016. febr. 25. 15:59

Egy butának tűnő kérdés, nem tudjátok mikor van Dévai doktor szülinapja?

mivel 40 vagyok nem bízhatom már tovább a véletlenre a sorsomat, meg akarom nézni a 'képletét' az enyémre vetítve, hogy tud-e vajon nekem segíteni...

2016. febr. 25. 15:28

Szia!

mindent leírtál ami érdekelt...én a Kaaliba jártam egy évig...de váltani szeretnék...és most érdeklődöm mi az ami jobb lehet ahol még jobban odafigyelnek az emberre?

103. Mirabell (válaszként erre: 102. - Feen)
2016. febr. 25. 15:00

Nagyon drukkolok!!! :)

Szuper hogy a pároddal ennyire jól megertitek egymast és szépen kezeled a sok segítséget, amit tőle kapsz.

Az ismerősök...hat igen. A nagyon-nagyon közeli barátaim tudnak róla és a családom. Soha nem mertek/mernek kérdezni, nem véletlenül csak velük osztottam meg.

Rajtuk kívül senki nem tudja, pedig vannak elég jó barátnőim. Igy is faggatnak és tapintatlanok. 2 lánynak annyit mondtam, hogy kaptam egy kis hormont, lehet ezért lett 2 baba. ;) Van aki ezek után is ezen a témán lovagolt, de mar nem faggatnak.

Van aki nem érzi, hogy hol a hatar...

Ezért főleg itt a lombikos fórumon beszeltem ki magamból a történeteket.

Rajtuk kívül más úgy sem érti ezt és nem is fogja soha.

Igy is kaptam kedves dolgokat: végre h sikerült! - nem is tudta h próbálkozunk, mert nem beszéltünk ilyenről. Elég ég gratulálok megjegyzés is.

Férjem sogornoje családi ebéd kozben, aki tudott a lombikrol: hány % a lombikosoknal a vetélés esélye? 9.hetes voltam...

Legszivesebben felpofoztam volna.

Szoval értelek. :) Hajrá Nektek és legyen már április! :)

102. feen (válaszként erre: 95. - Mirabell)
2016. febr. 25. 14:43

Szia Mirabell! Köszönöm, hogy drukkolsz a következő kapcsán. Tervek... bízunk magunkban, bízunk a Teremtőben és a szerelmünkben. :)

A következő OEP lehetőségünk, mert nincs fagyi babánk csak április vége, május eleje, majd menstruációtól függ. Amit viszont megfogadtam a jövőre nézve, mivel most mindenki tudta, hogy mi történik (család, barátok)hogy senkinek semmit nem mesélek el. Mivel most mindenki kérdezgeti, hogy naaaaaaa mi a helyzet????? És minden alkalommal szembesülni a sikertelenségeddel, meg a sajnálkozó mondatokkal, tekintetekkel, akkor az ember úgy érzi elevenen eltemetődött. A Párom rengeteget segít, kibeszéljük, megkönnyebbültünk, megbeszéltük, hogy egymásra koncentrálunk újra, mert a program alatt, mondjuk úgy rólam szólt minden és a pocakomról. Hiába, fájt folyton a pocak és emiatt mindig jól kiszolgált a Párom. Egy csoda! :) Persze jó volt kényeztetve érezni magam, de most ő jön, szeretném neki visszaadni az elmúlt egy hónapot! :) Visszatérve, talán nekünk az lesz a legjobb, ha legközelebb nem fórumozok, nem mondunk senkinek semmit, csendben ketten (és bent egyen-ketten) megtartjuk magunknak ezt a csodát, amikor tudod, hogy pár sejtecske elkezdte az életét. Talán legközelebb minket választanak és jól be is fészkelik magukat a pocakomba. Nagyon várjuk már! :)

101. feen (válaszként erre: 97. - Sarah_25)
2016. febr. 25. 14:30
Szia Sarah_25! Mi érdekel leginkább? Egy orvos van jelenleg, aki műt is, egy pedig aki már ott van mellette (tudtommal ő nem műt, csak UH-ik), de olyan, mintha el lenne kicsit veszve. Hunka Rezsőről van szó. Dévai doktor nagyon szigorú, sok vizsgálatot kér, csak azt nem mondja, hogy mi mikor jár le, ezért a nagy többség megszenvedi az állandó mókuskereket, mert mire elkészül egy lelet, addig az eleje lejár, ezt főként probléma esetén kell érteni. Ha várni kell, hogy valami helyre jöjjön. Van ami 3 hónapig, van ami 6 hónapig érvényes. Sajnos a konzultáción sem mond el mindent, megkapod a vizsgálati lapot, majd mész, hozzá újabb konzultációra pár hét múlva abban a hiszemben, hogy minden ott van a kezedben, erre még kitalál jó pár vizsgálatot, amit először nem is írt fel a papírra. Majd újabb konzultációs időpont kérése, újabb pár hét várakozás. (MI a hycosy vizsgálattal jártuk meg, mert első alkalommal azt mondta, hogy nekem mivel ICSI lesz ezért nem kell). A doktor úr nagyon leterhelt elsősorban emiatt van a sok félreértés, szétszórtság. Majd amikor elkezdődik a procedúra, akkor is nagyon kell figyelni. Nekem nem írt fel minden injekciót, még jó hogy figyeltem és szóltam a nővérkének. Persze szoros konzultációban voltunk a sorstársakkal, ki mit szed, szúr, mindenki nagyon sokat segített egymásnak amúgy. Az asszisztencia...nos..van egy nagyon helyes hölgy, lelkiismeretes, nagyon alapos, de majd szétesik annyi dolga van szegénynek. Van egy pici nő, akinek olyan a modora, hogy legszívesebben beverne neki egyet az ember, már elnézést, van egy nagy hajú bozontos hölgy, ő a biológus, de az asszisztenciába is besegít, van még egy hölgy, kicsit idősebb, ő kedves aranyos, és egy jó magas nővér, aki mutogatja az injekciózást, a műtétnél is ő tolja ki a lányokat stb. na az ő stílusa egyenesen dühítő. Lekezelő, flegma, arrogáns. Mindenki kiborult tőle...Szóval ez is egy elriasztó rész. A sikerességet tekintve...nekem az első nem sikerült. Akik velem együtt indultak pár napos eltéréssel (nyilván akikkel kialakult némi kapcsolat) volt három lány, akiknek nem sikerült,viszont akik velem voltak punkción, az egyik lány pozitívat tesztelt, a másik még kivár a 21. napig, akkor tesztel. Nagyon helyes lány, már ezért megszavaznám neki a pozitív tesztet. :) Szóval összességében jó pont, hogy nem kell várni,bár rebesgetik, hogy lesz várólista Dévai dokinál is. A rossz pont, hogy szétszórt, leterhelt, rengeteget kell várni egy-egy konzultációra, egy-egy UH-ra. Ez több órát vesz igénybe. Ha időre mész vissza dolgozni, az kész katasztrófa. Szóval most ennyi jutott eszembe. :) Remélem segítettem!
100. e8904d6748 (válaszként erre: 98. - Mirabell)
2016. febr. 25. 14:10

Csatlakozom az előttem szólóhoz!!!

Esetleg más portálokat is olvashatsz!

99. feen (válaszként erre: 96. - E8904d6748)
2016. febr. 25. 14:10

Szia Dulche!


Köszönöm szépen, bizony az van most, összpontosítás a következőre. Éjszaka még többször felriadtam, a sírás környékezett, de megfogadtam, hogy nagyon fogom ezután is szeretni a Páromat, ahogyan ő is teszi, most ő a legfontosabb és tudom, ahol ilyen nagy a szeretet, oda előbb vagy utóbb örömmel költözik be egy kis csoda is! :) Kitartást Nektek is, hamarosan indul az újabb kör! :) Drukkolok Nektek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook