Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dévai Klinika fórum

Dévai Klinika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2011. jún. 20. 10:00

Sziasztok!


Mivel van ilyen témában fórum, nem nyitok újat, csak ezt próbálom kicsit feléleszteni.:)


Tapasztalatokat szeretnék kérni a Dévai Intézettel, és a Professzorral kapcsolatban.


Jövő hét keddre kaptunk konzultációs időpontot, és szeretnék kicsit felkészülni lelkileg a beszélgetésre, mert olyanokat hallottam, hogy a Prof.-nak kiscit fura a stílusa.:)

2008. okt. 16. 14:27
Szia! Mi előbb végig jártuk a nőgyogyimnál a semmit.Vagyis az igaz, hogy hormont nézett,de aztán mikor kiderült , hogy magas a prolaktin, akkor szedjek bromokriptint egy hónapig, aztán menjek vissza.Utána lement ,hagyjam abba a bromot, és probálkozzunk 3 hónapig, ha semmi akkor menjek vissza.Aug.-ban lett volna a visszamenetel, de hozzá már nem mentünk.A párom már tavasszal mondta, hogy ne húzzuk az időt vele, ő max., arra jó, hogy aszisztáljon egy szüléshez.Igaza is volt.Már sokkal előrébb tartanánk, ha márciusban eljövünk Dévaihoz.Szóval a nyaralás után bejelentkeztünk.Aug.27.-én voltunk az első konzultáción.Azóta megvan minden leletem.A prolaktinra is szedem újra a bromot.(nem is szabadott volna abbahagyni)Már csak az andrológus szakvéleményére várunk.Hozzá kedden kell menni.Utána hivom Dévait.Kicsit félek a lombiktól,de azt el sem tudom képzelni, hogy gyerek nélkül éljek.
2008. okt. 16. 13:52

Hali!

Én azonnal a Dévainál kezdtem. Egyik ismerősünk ajánlotta, ők nagyon elégedettnek tűntek, így nagyban megkönnyítették a választást. Nem bántam meg...

Idén januárban voltam az első konzultáción, aztán február végére sikerült minden vizsgálat eredményét begyűjteni. Utána megcsináltunk 3 ovuláció indukciót sikertelenül, de arra jó volt, hogy a kitapasztaljuk, hogyan reagálok a gyogyikra, szurikra.

Az első inszem június 6-án volt. A következő stimuláció nem sikerült igazán jól, én kértem, hogy ne csináljuk meg az inszemet. A második inszem után a Dévai is azt hitte, hogy sikerült, olyan túlstimus tünetekkel mentem hozzá vissza a 20. napon. Ő volt a legjobban meglepve, amikor újra jelentkeztem beállításra. Legnagyobb bánatomra, még cisztám is lett, így ki kellett hagynunk egy hónapot. Okt. elsején volt a 3. próbálkozás. Holnap hívom (szerintem délutánra be is hív) időpontért. Most csak abban bízom, hogy folytathatjuk, és nem lett megint cisztám.


Végig kell csinálnunk a 6 inszemet, mert semmi nem indokolja a lombikot. Nem is akarok sietni. Megnyugtat az a +3 lehetőség. Abban bízom, valamelyik sikerül és nem is jutok el a lombikig.


Mesélsz te is?

2008. okt. 16. 10:42
Szia! Irok ide is, hátha tényleg más is érdekelt és észrevesz.Mikor kezdtétek az első inszemet? Rögtön a Dévainál kezdtél? Végig kell csinálnotok mind a 6-ot? Vagy szó esett már a lombikról is?
2008. okt. 12. 14:38

Úgy tűnik kettecskén maradtunk...

Hátha valakinek még feltűnik ez a fórum, azért majd néha benézek ide.

Addig is találkozunk OTT.

2008. okt. 12. 13:24
Igazából, ha előbb találom meg "AZT" a Fórumot, itt ezt el sem indítom.Jó volt olvasni, hogy mindenki annyira bízik a Dévaiban, hogy baba nélkül nem nagyon hagyja ott senki.
2008. okt. 11. 18:04

Helló! Rád találtam!

Végre valaki, az "enyéim" közül! :))

2008. szept. 7. 10:25
Járt már valaki a Klinikán? Esetleg volt valaki akinek a saját nőgyógyásza segitségével nem, de itt a sikerült a baba?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook