Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dévai Klinika fórum

Dévai Klinika (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. okt. 30. 18:19

Sziasztok :)


Csatlakoznék, mi is ma voltunk a Dévai Doktornál. Kedves volt, de nem vitte túlzásba.Igazi old school :) Azon kicsit meglepődtünk, hogy nem lehet kártyával fizetni, erre nem voltunk felkészülve, így a párom rohant automatát keresni, kellemetlen volt...

Azt javasolta kezdjük az új évben, addig minden lelete ismét meg kell ismét csináltatnunk, mert 39 éves kortól már csak 3 hónapnál nem régebbi leleteket fogad el az OEP :(

Talán engem ez visel meg a legjobban, hogy ahány orvos, annyiszor kell mindent elölről kezdeni. Ezenkívül, még azért is csak januárban, mert állítólag az inszeminációk miatt (legutolsó most volt 19.én) túlstimuláltak, és van a bal oldali petefészekben 2 db ciszta. Amíg ez fel nem szívódik, addig vérvételre se menjek, szóval most addig kell várni míg kiderül azokkal mi lesz.

Állítólag ez normális, valakinek esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatosan?

Kicsit megijedtem ettől.

Előre is köszi a válaszokat, és szorítok Nektek :)

487. aaxe87 (válaszként erre: 484. - Titike2434)
2018. szept. 13. 19:40

Szia,


Nekünk első konzultáció volt.


Nagyon jo volt a benyomásunk a dokiról.

Nyers azonban egyenes. A kérdéseinkre is részletesen, rendben valaszolt. Meglepö hogy előtte nap bestresszeltem, érdekes addig tök vártam. De mindegy is.


Megkaptuk a vizsgálatok felsorolását, kicsit sokallom, dehat ez ilyen, felkészültünk rá.

Páromnak megcsináltatjuk a nemzőképességit okt-nov környékén. Az eredmény minél hamarabb kiderül annál jobb, doki is ezt javasolta.

Sajnos utána csak januárban vágunk bele, addig gyüjtögetjük az eredményeket, a fogorvossal is hadilabon állok, sajnos mikor jönne a bölcsességfogam ha nem most, az miatt járhatok orvosi kezelésekre is, mert állandóan begyullad. Parom meg a konzultació után pár nappal kapott egy nagyon jo állaslehetőséget, ami nem kis anyagi plusszt jelent, ezt nem hagyhatja ki, viszont reggeltől estig dolgozik, igy képtelenség erre is koncentrálni.


Igy mindent egybe vetve ugy döntöttünk januárban vágunk bele. Sajnalom nagyon, de probáljuk ugy felfogni, hogy ennek igy kellett történnie.


Kitartást kivánok az injekciókhoz és a várakozáshoz!!!


;)


Otan, mi ujság?

486. aaxe87 (válaszként erre: 485. - Saormina)
2018. szept. 13. 19:24

Szia!


Azzal kezdik, hogy kg mérés és vérnyomásmérés azt csak neked.

Kaptok jo pár nyilatkozatot amit alá kell irni +egy kódot amivel a későbbiekben tudtok erdeklődni az eredmenyekről, ilyesmi.

Bementek a dokihoz, kérdez jo pár dolgot az egeszségügyi állapotról. Ugy készülj, hogy meg is vizsgál. Ami eredményeitek vannak azt vigyétek mert bekéri a másolatát. Aztán megadja milyen vizsgálatokat kell megcsináltatni.


Röviden kb ennyi.


Remélem tudtam segiteni.


;)

2018. szept. 11. 20:56
Sziasztok, mi szept.25-én megyünk konzultációra. Tudnátok írni pár sort, hogy mire számítsunk majd. Köszönöm
484. Titike2434 (válaszként erre: 483. - Aaxe87)
2018. szept. 9. 21:22

Szia! Érdekesen a stílusa valóban. De én szeretem, jókat nevetek rajta. De azóta már biztos voltak hozza te is. Többen írtak hogy morgós medvének hívják, hat tényleg az.

Mit mondott nektek? Mi túl vagyunk azóta az 1. Beultetesen.

483. aaxe87
2018. aug. 28. 18:23

Ha valamelyikőtöknek segitség akkor az élettársi okirat-kimondottan csak ehhez: 13200 Ft volt (mi jövő májusra tervezzük az esküvőt, ezért kell).


Titike2434: milyen volt a doki?

Kicsit tartok tőle. Többen irták, h a stilusa érdekes. Volt bármilyen vizsgálat? Csak hogy időben hogy készüljünk.


Remélem én is kezdhetem a kövi ciklussal, mivel a konzultáció után 2 nap mulva erkezik a nem várt.


Örülök, hogy irtatok. :)


Majd megirom mi volt ha érdekel.


Addig is kitartás Nektek :)

482. Otan (válaszként erre: 480. - Aaxe87)
2018. aug. 26. 11:55
szia. Mi is szeptemberben megyünk. Mi is teljesen szüzek. Lehet nem is a lombik lesz az első lépés, de kiderül majd.
481. Titike2434 (válaszként erre: 480. - Aaxe87)
2018. aug. 21. 19:03
Szia! Mi ma voltunk a tájékoztatón, következő ciklussal kezdünk.
480. aaxe87
2018. aug. 14. 11:10

Sziasztok!


Jár még valaki erre, aki mostanában járt/jár a Dévainál?

Mi szeptember elején megyünk első konzultációra.

Teljesen szüzek vagyunk ezen a téren párommal.


Jo lenne pár tapasztalat az idei évből, vagy valaki aki hasonló cipőben jár.


:)

479. Varieri (válaszként erre: 478. - Varieri)
2017. máj. 29. 15:17
Közben meg is találtam :)
478. Varieri (válaszként erre: 477. - Lucamami78)
2017. máj. 29. 15:00
Mi a FB csoport neve? :)
2017. máj. 29. 14:25

Szia Dorci, gyere a fb csoportba, aktívabb.

én szerdán megyek:)

476. Dorci90
2017. máj. 28. 21:09
Sziasztok! Van még valaki ezen a fórumon? Június elején megyek a Dévai Intèzetbe! :-)
475. Shigella (válaszként erre: 473. - Varieri)
2017. máj. 5. 23:01
Majd légyszi számolj be a tapasztalataidról! Párom május végén megy vissza az andrológushoz, megvárjuk, hogy mit javasol. Valószínűleg ICSI-t fog javasolni. Majd csak utána szeretnék telefonálni, addig gyűjtögetem a vizsgálatokat.
2017. máj. 5. 16:32

Sziasztok, elso konzra jo, ha mar minel tobb lelet (persze, jo, ha az osszes) megvan, amit a honlapon levo listan ker.

Nekunk ezek megvoltak, a kenetet levette az elso alkalommal, ennek eredmenyeert egy het mulva kellett hivnom.

Az elso konzra kovetkezo heten volt a tajekoztato.

Utana akkor kellett hivnom, mikor megjott.

Ha minden eredmeny oke, gyorsan lehet kezdeni

Sok sikert!

473. Varieri (válaszként erre: 472. - Shigella)
2017. máj. 5. 15:27
Szia Shigella! Még én is új vagyok, jövő hét kedden megyek az első konzultációra. Így csak a várakozási időben tudok segíteni. Én kb 3 hétre kaptam az első konzis időpontot. Dévai doktor is azt mondta, hogy általában 2-3 hét....
2017. ápr. 29. 08:52
Sziasztok! Lenne pár kérdésem. Első konzultációra mennyit kell várni? Van várólista TB-s lombikra? Mik azok a vizsgálatok, amik 35 felett 3 vagy 6 hónapon belüliek kell legyenek?
471. Varieri (válaszként erre: 470. - Lucamami78)
2017. ápr. 19. 10:55
Igen persze! Szerencsére korábban jól reagáltam a gyógyszerekre. Most még endometriózis miatt GNRH kezelést kapok, kiváncsi vagyok ez mennyire fogja megváltoztatni a szervezetemet... :(
470. lucamami78 (válaszként erre: 469. - Varieri)
2017. ápr. 19. 10:06

A lombikhoz a gyogyszerek tamogatottak, de az aruk attol is fugg, h neked milyen adag kell.

Nekem egy lorugas kellett, ettol lett egy leszivhato. 170e volt a gyogyszer.

469. Varieri (válaszként erre: 468. - Maju)
2017. ápr. 19. 09:34
Köszi Maju! De gondolom a TB támogatott lombik mellé a gyógyszereket itt is támogatott áron lehet majd megvenni.
468. maju (válaszként erre: 467. - Varieri)
2017. ápr. 19. 06:16
Szia! A lombik tb támogatott, de ugyanugy a gyogyszerekert fizetni kell és amíg nem indul el ténylegesen a lombik addig a konzik is fizetősek.
467. Varieri
2017. ápr. 18. 14:17
Sziasztok! Segítenétek nekem, hogy a a Dévaiban végeznek TB támogatott beavatkozásokat is? Intézetváltás előtt állok.... Köszi előre is!
2017. jan. 24. 12:14

mehetünk lombikra, elég gyorsan fogunk kezdeni, jövő héten tájékoztatót hallgatunk, addigra az összes hiányzó lelet megérkezik, és megtudjuk a továbbiakat.

huhh de jó hír :)

465. zsanci79 (válaszként erre: 464. - Lucamami78)
2017. jan. 22. 16:30

Sok sikert nektek is!

Engem nem kuldott el, maganba jarok a dokihoz es a sote-n inszeminal.

2017. jan. 20. 11:40
köszi Zsanci, drukk nektek! Én a sote-ról váltottam, remélem innen nem küldenek el minket. kedden megyünk első konz-ra.
2017. jan. 20. 10:35

Én oda akartam menni inszemre, de az a doki, aki régen ott dolgozott, ingyen csinálja TB alapon az inszemet, így kihagyom az intézetet, mert rettentően drága, már írtam itt is régebben. És olyan felesleg marha drága vv-ket kérnek amit csak magánba csinálnak, nem is hallottam még ezekről, marha drága gyógyszereket írnak, egy sima inszemhez ez rablás.

Állítólag a lombik olcsóbb....

2017. jan. 20. 08:30
senki? lányok írjatok, akik ide jártok
2017. jan. 12. 12:10

jan.24-én megyünk oda első konzultációra, nincs meg mindenünk, de kiváncsi vagyok mit tanácsol.

A sote-n tegnap egy fél bromot kaptam 3 hónapig, nem tudom, ott is van-e ilyen, hogy csak gyógyszert adnának.

ha 0,28az amh de férj oké és szervi gond nincs, a hormonok lehetnek eltérőek, de remélem nem küldene ő is csak haza próbálkozgatni

460. Zskovi
2017. jan. 10. 16:37

Kedves Forumozok!

Devai klinikat szemelyes tapasztalatbol tudom ajanlani barkinek akinek szuksege van a segitsegukre.

Nekunk is segitett, ketszer is😊

Mindenkinek sok sikert kivanok!

459. feen (válaszként erre: 458. - Isabelita)
2016. nov. 10. 10:24
Köszönöm Isabelita a gyors választ!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook