Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni fórum

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1269. pethoevi (válaszként erre: 1268. - Capi35)
2013. okt. 11. 12:04
capi, mi újság? voltál a dokinál? felfogadtad? elvállalt?
1268. capi35 (válaszként erre: 1222. - Panka85)
2013. szept. 13. 21:25

Szia Panka85!

Én is Fekete drúr magánrendelésére járok,január 8-ra várjuk a babánkat.Tudtál meg valami infót a doktorúrról?Mert én Vásárosnaményból járok hozzá és abszolult semmit nem tudok róla.Jövőhéten készülök hozzá és akkor szeretném megfogadni hogy nála szeretnék szülni.Komoly h 100 ezer egy szülés nála?

Válaszodat előre is köszönöm.

1267. tücsimücsi (válaszként erre: 1266. - 07e01409b6)
2013. szept. 7. 20:43
utolsó infóm: a Vénkertben. Talán Dózsa György utca
2013. szept. 7. 17:52
Tudja valaki, hogy Debrecenben dr. Kálmánczhey Albertnek van valahol magánrendelése?
1265. lane01 (válaszként erre: 1264. - Mirtus30)
2013. szept. 2. 18:00
Köszönöm! :) Nagyon aranyos vagy!
1264. Mirtus30 (válaszként erre: 1263. - Lane01)
2013. aug. 13. 20:43
Gratulálok és jó egészséget és sok boldogságot kívánok a kisfickóhoz!
1263. lane01
2013. aug. 13. 20:20
Sziasztok! Leírnám a történetemet, hátha valaki hasznát veszi. 36 hetesen mentem NST-re, ahol a baba nem mozgott, küldtek ultrahangra, szerencsére rendben volt a vérkeringés, hazamentem. Vártam pár órát, de a babám még mindig nem mozgott, irány a kórház, újabb NST, megint semmi rajta. Befektettek 4 napra. Ekkor még nem volt fogadott orvosom, és nem is volt tervben, úgy voltam vele, hogy majd akihez kerülök, annál szülök. Ekkor ismerkedtem meg Halasi György főorvossal, aki a Kenézy-ben dolgozik. Hazamentem, jól éreztem magam, majd két nap múlva ismét visszakerültem a kórházba, mert nem volt étvágyam, sűrűn jártam wc-re, hányingerem volt, megint befektettek, ekkor már Halasi betege voltam. Megvizsgált, egy ujjnyira nyitva voltam, minden nap elküldött NST-re, voltam többször ultrahangon is. Szerdai nap szabadnapja volt, egy helyettes orvos bejött, azt mondta, hogy nekem nem kell 37 hetesen ott lennem és szülni se fogok, szedjem a MagneB-t és menjek haza. Annyi volt a szerencsém, hogy más doki betegeként ő nem küldhetett el. Mivel panaszom nem volt, ezért másnap Halasi doki csinált egy magzatvízvizsgálatot, azt mondta, ha az oké, akkor hazaenged. Zöld volt a magzatvíz, irány a szülőszoba, burokrepesztés, délután már megvolt a fiam, aki most gyönyörű, egészséges, és már 3 hónapos. A szülés nagyon meghitt volt, csak egy szülésznő jöhetett be hozzám és a páromhoz, a doki óránként jött ellenőrizni, hogy minden rendben van e. Mindig elmondta, hogy mire lehet számítani, mi fog következni, maga a kitolás 20 perc volt, gátmetszés nélkül lett meg az első baba, aranyér nélkül, gyorsan. Végig kaptam az epidurált, nagyjából 8 óra volt az egész, de ebben már benne van a beöntés és zuhanyzás is. Összességében nekem is és páromnak is ez egy nagyon pozitív élmény marad. Egy bennsőséges születésnek lehettünk tanúi, és ami még fontosabb, mindketten egészségesen térhettünk haza. Az osztályon is meglátogatott, vasárnap is bejött hozzám, plusz oxitocin injekciót is kaptam, így a méhem is gyorsabban húzódott össze, mint más kismamának és hozzá mentem vissza a 6 hetes kontrollra is, nagyon rendes volt akkor is. Ha valakit érdekel, privátban megírom neki a "tarifát". :)
1262. Miss Angel (válaszként erre: 1261. - Jucu679)
2013. júl. 20. 09:35

nem vettem magamra:)

amugy igen,nekem is volt ilyen,hogy egy doki nem akart velem kínlódni,mert nem látta a probléma okát,vsgy hogy hogyan lehetne megoldani és közölte,hogy lehet kellemetlen,de viseljem mert ez ne4m halálos betegség,na köszönöm szépen:D

aztán a következő orvos meg már megállapitott ezt-azt,amit ő nem,szóval lepattintott mert "megállt a tudománya",van ilyen sajna:/

lehet ő is észrevette volna ezeket,ha van még kicsi türelme,de nem volt...jár így az ember néha :)

1261. jucu679 (válaszként erre: 1260. - Miss Angel)
2013. júl. 16. 20:03
óóó, ne hogy magadra vedd, egyáltalán nem bántásból irtam, és nem is gondoltam, hogy szeretnéd, hogy valaki dédelgessen. csak nekem volt kb 10 évvel ezelőtt egy nőgyógyászom, akit imádnak a betegei a mai napig mert olyan jó fej, meg megérti a nők problémáit. Csak az volt a baj, hogy amikor problémám volt nem tudta megoldani, és nem azt mondta, hogy elfogyott a tudományom menjek másik orvoshoz, hanem közölte, hogy semmi bajom nincs. Persze mindezt végig kedvesen. Na annyira semmi bajom nem volt, hogy hónapokig 2 naponta jártam a klinikára mire rendbejött. Szóval én ezt csak erre írtam. Tényleg nem akartalak bántani, bocsánat, ha mégis úgy tünt.
1260. Miss Angel (válaszként erre: 1259. - Jucu679)
2013. júl. 16. 10:52
sose vártam egy orvostól,hogy engem "dédelgessen",de fontos egy minimális kedvesség a réstéről a bizalomhoz,hogy érezd iránta,ha átnéz rajtad az valahol gáz és jelez vmit.nekem ilyen orvos nem kell,mert nemtok bizni benne...de persze,lehet hogy simán elfelejtkezett....
1259. jucu679
2013. júl. 15. 19:25
ó nagyon aranyosak vagytok, hogy ilyen sokan próbáltok segíteni!:)) Dr. Sápy-t vagy Dr. Török-t fogom felkeresni. Engem nem zavar, ha egy orvos nem az a barátkozós, simogatós típus. Olyan orvosom már volt sajnos...meg is lett az eredménye, szakmailag egy nulla volt. Na ilyet nem szertnék többet:))
1258. ranna (válaszként erre: 1219. - 28461937)
2013. júl. 14. 18:50
Dr. K.T.-nél 1987-ben, ő volt az ügyeletes orvos, nagyon empatikus, kedves volt. 2003-ban őt fogadtam meg orvosomnak. Amniocentézist is kellett nálam csinálni a korom miatt. Pontosabban javasolt volt. Szüléskor nem jött be -sosem tudtam meg mi volt az elfoglaltsága-, viszont a gyermekágyas szobába igen és ezt mondta: azért csak végigkísértük ezt a terhességet. Azóta még 10 év eltelt, nem tudom "visszaváltozott-e" a régi énjévé, vagy csak romlott-e azóta a helyzet, én azóta nem kerestem. Megjegyzem akkor 2003-ban annak a dokinak adtam a több pénzt, akinél végül szültem, dr. K.T-nek kevesebbet, mert hát mégiscsak "végigkísérte". :)
1257. pethoevi (válaszként erre: 1253. - Miss Angel)
2013. júl. 14. 18:35
elsőre én is arra tippelnék, h elfelejtette. Én nem vagyok orvos, 10ed annyi emberrel se találkozom és tized annyi dolgom sincs, mégis van úgy, h elolvasok egy üzenetet, de válaszolni már akkor nincs időm és utána elfelejtem. Szerintem próbáld újra, ha amúgy elégedett vagy vele. Nem várhatjuk el, h mindig mindenre emlékezzenek, hiszen 1000 emberrel találkoznak és vannak kapcsolatban egy nap.
1256. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1251. - Miss Angel)
2013. júl. 14. 18:23
Mondjuk én magánban voltam, de a rokonság szigorúan csak a klinikára jár hozzá és nem volt panaszuk a hozzáállására.
1255. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1246. - Jucu679)
2013. júl. 14. 18:15
Engem nem, de a rokonomat igen és nagyon jól sikerült. Utánna meddőségire is hozzá járt és már babás. Én is jártam nála és nagyon pozi tapasztalat volt - sajnos már van összehasonlítási alapom.
1254. Nyinya80 (válaszként erre: 1253. - Miss Angel)
2013. júl. 14. 09:55
Szerintem az is lehet, hogy egyszerűen elfelejtette. Nagyon sok helyen van, nem csodálnám, ha nem tudná nyomon követni. :) Persze ez nem mentség, de szerintem ez a legvalószínűbb. Nekem is azt mondta, hogy e-mailt írjak, ha valami van, de válaszolt is rá mindig kb 1 órán belül.
1253. Miss Angel (válaszként erre: 1252. - Nyinya80)
2013. júl. 14. 08:45

anyám,na ez aztán az orvos!!

megértem ha nem jársz oda:O

nem értem akkor S viselkedésést,még ha okot adtam volna rá...de nem.1ébként eszembe jutott már az hogy esetleg az idős nagymamámat nem kedveli,nincs vmi jó terészete ,sőt....és esetleg beszolt neki vmit ami nem tetszett,ugyanis 1x volt nála vizsgálaton,de

1.kicsi gyerekkora óta ismeri a dokit,meg nem igaz hogy 10 perc vizsgálatot nem bír ki egy emberrel,aki idős és rigolyás

2.mindezt nem rám kellene kivetítenie,mikor én semmiről nem tehetek.

persze ez csak egy elképzelés,lehet meg sem történt

1252. Nyinya80
2013. júl. 13. 22:00
Értem. Velem mindig rendes volt, pedig én sem magánba járok. Mondjuk 2 órát utazok azért, hogy ott legyek, ha még a magánt is fizetni kellene, azt nem bírnánk. :( Szóval én eddig nem tudok rá rosszat mondani, de persze ez az én véleményem. Nekem "hazai" nőgyógyász volt úgy, hogy amikor egy fertőzéssel harmadjára is visszamentem, mert nem múlt el az által felírt dolgoktól, akkor amikor meglátott az ajtóban, nagy bunkón megkérdezte, hogy "Maga már megint itt van???". Na nem is látott többet... :)
1251. Miss Angel (válaszként erre: 1250. - Miss Angel)
2013. júl. 13. 18:42
ja, azt kifelejtettem,van egy olyan sejtésem,az volt a gondja velem hogy nem a magánjába mentem,más nem lehetett,mert én sose voltam vele bunkó vagy tiszteletlen.szóval azt gyanítom,ez volt az oka annak hogy nem foglakozott velem tovább....am halottam már másoktól is hogy rengeteg betege van ott és a vizsgálatok nem épp olcsók.ennyit tudok irni.....
1250. Miss Angel (válaszként erre: 1249. - Nyinya80)
2013. júl. 13. 18:40
megkerestem,mert nemrég műtöttek,csinálja meg nekem az újabb szűréseket a klinikán,mivel nem tudtam hogy magánja is van.egyszer megcsinálta,aztán itt neten kerestem meg újra hogy mikor van kinn a Klinikán,mivel nem tudtam elérhetőségét,aztán semmi reakció,gyakolatilag cserben hagyott,pedig mondtam neki,szeretném ha Ő lenne az orvosom,semmi válasz...sztem annyit írhatott volna,hogy várlak a magánrendelésemen itt meg itt,és hozzátenném,tegezés szintjén voltunk,ő mondta hisz családom ismerőse.TEHÁT mikor nála voltam kedves volt ezért is koppantam ekkorát.....nekem ez nem esett jól,egy orovs ne csak jó szakember ,hanem korrekt és emberséges is legyen-.mindegy,lényeg h túl vok a műtéten immár harmadik hónapja és a leutolsó eredményem is jó lett hálistennek,az orvosommal elégedett vagyok.
1249. Nyinya80 (válaszként erre: 1248. - Miss Angel)
2013. júl. 13. 11:47

Szia!

Szerintem nincs ezzel semmi baj, hiszen nekem is van olyan orvos, akit a barátnőm szeret, én meg be nem tenném hozzá a lábam. :) Azért engem érdekelne mi volt a gond vele...ha leírnád... :)

1248. Miss Angel (válaszként erre: 1246. - Jucu679)
2013. júl. 13. 11:13
nem szívesen írom ezt,de én speciel lebeszélnélek róla.Mármint S-RÓL,csalódtam benne.azt nem mondom,hogy szakmailag milyen,de hogy emberileg...arról tudnék beszélni,de persze itt erről nem fogok.Mindenesetre bocsánatot kérek azoktól,akik hozzá járnak és bíznak benne,azért h ezt kiirtam ide...
1247. b8da9bf6a0 (válaszként erre: 1246. - Jucu679)
2013. júl. 12. 14:18
Nekem Török doktor úr a fogadott dokim. Császárral szültem, missed ab műtétem volt. Korrekt, rendes, precíz. Ha van kérdésed, nyugodtan tedd fel.
1246. jucu679 (válaszként erre: 1245. - VendrinerPiroska)
2013. júl. 12. 08:38
Köszi neked is! A klinikán én is Dr.Sápy-t és Dr. Török- öt találtam. Téged esetleg műtött is Dr. Sápy?
1245. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1235. - Jucu679)
2013. júl. 12. 08:27
Szerintem, ha a Klinikán keresel embert magadnak, akkor mehetsz dr.Sápyhoz. Nagyon jó műtéti szempontból is.
1244. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1241. - Jucu679)
2013. júl. 10. 20:03
megkeresheted magánrendelőben is,vagy a kórházban is biztosan fogad.nekem lapar+hystero együtt volt csinálva.
1243. Miss Angel (válaszként erre: 1242. - Jucu679)
2013. júl. 10. 15:37
már én is .)
1242. jucu679 (válaszként erre: 1239. - Miss Angel)
2013. júl. 10. 15:28
Örülök, hogy rendben vagy! :))
1241. jucu679 (válaszként erre: 1238. - 40f26c89e8)
2013. júl. 10. 15:26
Neked is köszi! Ő írta azt a tanulmányt, amit a hiszteroszkópiáról olvastam.:)) Sajnos a Kenézyben egyáltalán nem ismerem a viszonyokat. Hogyan lehet Bacskó dokit megtalálni, magánrendelés vagy a kórházban keressem? Neked lapart vagy hiszterót végzett?
1240. Miss Angel (válaszként erre: 1235. - Jucu679)
2013. júl. 10. 15:26
jah még annyi,ő nem a Klinikán van,nemtom ez okoz e neked gondot,de ő tényleg kitűnő orvos.Családomban komolyabb műtétet is végzett már vkin,ő is meggyógyult,igy kerültem hozzá én is hogy ajánlotta a rokonom.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook