Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni fórum

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni (beszélgetős fórum)


9. csillubaba (válaszként erre: 8. - 8a56714769)
2008. ápr. 2. 14:43
Jó, hogy említed, Szomolyát kifelejtettem, az is nagyon jó orvos. Én őt csak hallomásból ismerem, de nem egy ismerősöm járt hozzá mindenki meg volt vele elégedve. Állítólag nagyon lelkiismeretes, megbízható.
2008. ápr. 2. 09:47
Szia,én a kórházba jártam Szomolya főorvoshoz és ha ma kellene választani újra őt választanám.Még anyit hogy én nem tartozok debrecenhez körzetileg,én választottam és minden gond nélkül foglalkozott velem,és pecsétem is volt ahogy meglett a kis könyvem,Sokmindekitől halottam hogy a klinikán nem nem mindig pecsétel az orvos a kiskönyvbe.
2008. márc. 31. 18:39

Sziasztok!

Jó dokit nem tudok ajánlani, de Czár Károly doktor úrhoz ne menjen senki! Addig kezelgette félre a hüvelyfertőzésemet, hogy a flórát teljesen kiirtotta,tönkretette, ja és végig úgy

nézett rám mint egy "útszélire", ha értitek mire gondolok.

6. csillubaba (válaszként erre: 5. - Babika82)
2008. márc. 31. 17:35
Én pedig Majorról hallottam negatív dolgokat, és ő eléggé a pénzes betegeket részesíti előnyben...A barátnőm aki meddőséggel küszködött, járt hozzá, de egy-két kísérlet után elküldte, hogy menjen inkább lombikra, holott nem indokolta semmi a lombikot, csak nem akart már vele foglalkozni. Ja azóta a barátnőm 2 gyermekes anyuka, lombik nélkül egy rutin műtét segített rajta, na meg persze egy másik orvos.
2008. márc. 31. 17:26
Én Török Petit javaslom. Nagyon laza, istenien néz ki:))helyes pasi:)), és kedves. Nekem voltak Harsányi Ágnessel gondjaim, és volt olyan doki akinél rengeteget kellett fizetni. Remélem T.P szülészként is nagyon tuti, mert ha egyszer oda kerülök, úgy érzem őt fogadnám meg, mert annyira nyugtató hatású pasas. Egyébként Jakab Attilát és Major Tamást ajánlgatják más orvosok, hogy ők is nagyon jók még. Az tuti hogy 1000%, hogy nem szeretném a nőgyógyászomat soha többet leváltani, legalább is most igy gondolom:)))
4. 1397c45af7 (válaszként erre: 3. - Csillubaba)
2008. márc. 31. 17:12

Hello!

Aranyosi doktor úr biztos nagyon jó,én is nála kezdtem,de miután második alkalommal is több mint 3 órán át váratott minket a klinikán,inkább mást kerestünk.Nem én vagyok az egyetlen akinek ilyesfajta panaszai vannak vele kapcsolatban,biztos nagyon elfoglalt,de nekem erre se időm se türelmem.Tuti,hogy jó orvos nagyon sokan mondták,csak türelem kell hozzá.

Én Makai Ritához tartozom,de nem vagyok vele megelégedve.Eddig még soha nem vizsgált meg,a rákszűrést is "elfelejtette" és az asszisztense is enyhén szétszórt.Harsányi doktornő viszont igazán belevaló nőgyógyász,csak ajánlani tudom!

2008. márc. 31. 16:49
Nem tudom konkrétan milyen problémád van. Valamilyen nőgyógyászati betegség, vagy nem jön össze a baba, vagy korábbi vetélések...? Na kezdem a sort a tapasztalatokra és az ismerősöktől hallotakra hivatkozva. Az oti-ban nagyon jó Makai Rita és Harsányi Ágnes. A Klinikán Birinyi László (ő adjunktus ), neki menopauza szakrendelése is van, de gondolom ez téged még nem érint. Nem tudom a Klinikán van e még Jenei Katalin, de ugyanitt a favorit évek óta Aranyosi János. Pl. akinek nincs pénze a szülésre, azzal is maximálisan lelkiismeretes. A Bethlen utcán van Nagy István Géza aki szintén nagyon jó állítólag. Ezek közül van akit ismersz?
2008. márc. 31. 15:27
Csak, hogy előrébb megjelenjen
2008. márc. 31. 14:40

Sziasztok!

Lehet nem jól választottam fennt a témát, bocsi.

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni, mivel olyan panaszaim vannak amit eddig nem sikerült teljesen meggyógyítani és már a doki szakmaiságában kezdek kételkedni. Természetesen eddig sem pattogtam orvosról orvosra, igy olyat keresnék akire mindig számíthatok felmerülő gondjaimmal az elkövetkezendő években, időkben. Még babám nincs, természetesen én is szeretnék majd, de még picit távolabb érzem.

Azért nem sikerül igazán jót találnom úgy érzem mert aki eddig megfelelt, az nem állt a csúcson a témában,aki pedig már tényleg befásult doki azok meg mindig kibabrálnak velem úgy érzem. Olyat szeretnék akivel meglehet beszélni ezen nőgyogyis gondjaimat, nem csak megvizsgál mint gyerek a játékbabáját már bocsánat, de egyik másik olyan durva tud lenni, hogy...Szóval hanem tényleg segít, elmagyarázná a dolgokat és nem sajnálná az időt hogy esetleg beutalót irjon egyéb kivizsgálásra, vagy tényleg visszahivjon hogy használt e a gyógyszer vagy sem. Szóval olyan törődős dokit keresnék. Elég para vagyok meg szégyenlős, igy nekem ez igazán kínos mikor menni kell a nőgyogyihoz, nem hogy még esetleg bunkók, kritizálnak, megjegyzést tesznek és azt érzem, hogy bementem de már nem bánná ha el is mentem volna a francba, mert van neki jobb dolga, sajnos ilyet is szoktam érezni. Köszönöm mindenkinek a segítségét, és türelmét, hogy hosszú hozzászólásomat végig olvasta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook