Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni fórum

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1359. bagabi
2014. aug. 7. 21:06
Sziasztok!Most derült csak ki, hoyg babát várok. Most orvot keresek. Mindenki Debrecent ajánlja, vagyis Nyíregyházát nem.Sajnos nem tudom, hogy hogy működik a dolog. Valaki tud nekem segíteni?
1358. boldogliz
2014. aug. 6. 13:19

Sziasztok!


Nem tudjátok véletlenül, hogy Dr. Nagy István Géza (OTI) meddig van szabadságon?

1357. Aymara888
2014. aug. 1. 23:19
Sziasztok! Többen beszéltetek Orosz László doktor útról. Én áprilisban hívtam telefonon még jelenleg Londonban van és szeptember október körül tervezi h haza jön.
1356. vitavitamin (válaszként erre: 1350. - Szamimami)
2014. júl. 24. 21:22
Köszi a hozzászólásokat, már azóta sikerült elérnem az általad is említett számon.Igen egyedül van még mindig és óriási csúszásokkal fogad, én 3 órás csúszással majdnem éjfél körül jutottam be, pedig megbeszélt időpontom volt. De szerencsére jó hírekkel szolgált és nem reklámként de én továbbra is a sárga üveges aloe gélt tudom ajánlani mindenkinek, jobb mint a műtét!!!!
2014. júl. 3. 16:27
Én Lampé Rudolfnál szültem, igazán meg vagyok vele minden tekinteteben elégedve, szakmailag hibátlan. Azóta a magánrendelésére járok. Nálam más fel sem merülne. Bátran ajánlom.
1354. 2d53803228 (válaszként erre: 1353. - Timike9494)
2014. júl. 3. 13:04
kedden már okosabb leszek Erdődi Balázzsal kapcsolatban. Én nem hozzá járok, csak amikor szülni fogok, az én orvosom szabin lesz és E. B-nak adja át a pácienseit. Ezért kérdeztem, hoyg van-e magán vagy a klinikán lehet csak megtalálni. De ha keddne megyek az orvosomhoz, megkérdezem, hogy lesz.
2014. júl. 2. 16:59

Hát azt mondták, hogy csak időponttal lehet menni, és én Erdődi Balázshoz szerettem volna menni, de mondták, hogy hozzá csak személyes megbeszélés után lehet menni. De én nem tudok róla, hogy lenne magánrendelése, szóval ez bizonytalanított el...

Most se a körzetis orvoshoz járok az OTIba, és egy szóval nem említette, hogy nem járhatnék hozzá, többen azt mondták, hogy de a klinikán másképp van, bár nem értem ott miért lenne másképp. Csak hosszú távon mégis majd oda szeretnék járni, mert még ugyan nem tervezem a babát, meg hát vannak nehézségek, de azért jó lenne, ha olyan orvosnál szülnék, akit ismerek és nem a semmiből kéne orvost találni, na meg vannak más okok is. Na de nem értetlenkedek, majd az idő úgyis eldönti :)

2014. júl. 2. 13:53
Nem tudja valaki, hoyg Erdődi Balázsnak van-e magánrendelése?
1351. GKriszta82 (válaszként erre: 1349. - Szamimami)
2014. júl. 2. 11:25
Igen, én is így tudom, most azonban a Kenézybe járok és ott is így van. A magánrendelős dolog pedig dokifüggô. Azért nem mentem aztán én sem a Klinikára, mert ugyan sikerült "elcsípnem" a kiszemelt dokit, de úgy tűnt, hogy nagyon magánrendelésre akar hívni. Most is van választott orvosom, akihez járok, de ô a kórházban lát el, így nem kötelezô fizetni, illetve az emberre van bízva, hogy mennyit ad. Ez nekem szimpibb hozzáállás az orvostól, ezért nem a klinikai orvost választottam.
1350. szamimami (válaszként erre: 1336. - Vitavitamin)
2014. júl. 1. 17:58
Szia Vitamin! Sajna csak most olvastam az üzid. Most Czifra fogadja a hívásokat, de nincs mindig bekapcsolva. Műtőben kikapcsolja mindig a telefont.06-20-2522678. Én úgy tudom, még most sincs asszisztense.
1349. szamimami (válaszként erre: 1347. - Timike9494)
2014. júl. 1. 17:54
Szia! Van nőgyógyászati ambulancia, a főbejárattól jobbra van a bejárat, fél 8tól van a betegfelvétel. Ha nincs dokid, akkor az vizsgál meg, aki épp ott van-oda van beosztva. Mindenképpen megvizsgálnak, és nem kell fizetni. Vagy konkrét dokihoz akarsz menni? mert akkor magánrendelésre kell hozzá menni.
2014. jún. 30. 10:26

Köszönöm a válaszokat!

nem akarok magánra menni, csak nem akarok a körzetihez menni, mert most annyit se kérdezett, mit dolgozok.

Hogy vannak a rendelések a klinikán?

Tudja vki?

hívtam egyet, akit nagyon dícsértek,de mindenáron a magánjába akar hívni, de nem akarok fizetni

köszi

1347. timike9494 (válaszként erre: 1346. - GKriszta82)
2014. jún. 30. 09:00

Egyelőre azt hiszem lemondok a klinikáról, elég körülményes a bejutás oda. Most azért akartam volna odamenni, hogy hátha ott "gyorsba" (már amennyire eüben lehet gyorsba:) tudnának valamit mondani a bajomra.

Csak azt nem értem, hogy ha klinikára megyek vizsgálatra(nem terhesen, nőgyógyászatira), és nem oda tartozok, az fizetős lenne? Vagy elvállal a doki vagy nem? Hosszútávon oda szeretnék járni, de fizetni nem szeretnék érte.

Bocsi az értetlenkedésért :)

1346. GKriszta82 (válaszként erre: 1345. - Timike9494)
2014. jún. 30. 08:44
Amikor voltam kellett idôpont, és nem árt tudni, hogy a kiszemelt doki mikor rendel, hogy akkorra tudj idôpontot kérni. Én a portát hívtam a nőnógyászaton, és ha szerencséd van, megkeresik a dokit Neked, hogy meg tudd kérdezni mely napon fog doogozni. Szerintem elég körülményes, mert a mobilszámukat nem mindig szokták megadni.
2014. jún. 29. 11:26

Sziasztok!

Dr. Orosz Gergőt ismeritek a Klinikáról? Mi a véleményetek róla?

Erdődi Balázsról is csak jókat hallottam eddig.

Azt lehet tudni, hogy az ambulancián konkrétan mikor rendelnek?

Vacilálok, melyik orvoshoz kellene menni.

Nem tudjátok a klinikára mindenképp kell időpont, vagy időpont nélkül is fogadnak?

2014. jún. 28. 15:11
Nem tudja valaki Deli Tamás mennyiért visz végig egy terhességet? a teherbeeséstől a szűlésen át mindent? magánrendelésen
1343. 2d53803228 (válaszként erre: 1339. - Beuska0309)
2014. jún. 23. 15:02
Deli Tamást tudom ajánlani. Fiatal, kedves, figyelmes, szakmailag profi. Nála szültem az első gyereket, most is hozzá járok, csak éppen abban a hónapban szabin lesz, mikor szülök. Mivel ő Erdődi Balázsnak adja át a pácienseit, ezért érdeklődnék, hogy valaki szült-e Erdődi Balázsnál? Leginkább az érdekelne, van-e magánrendelése?
1342. Panka85 (válaszként erre: 1339. - Beuska0309)
2014. jún. 20. 11:35

Szia,


Én Feketénél szültem 2 héte csak pozítiv tapasztalatom van vele! Akár a 9 hónapot, akár a szülést nézve! Nagyon lelkiismertes és mindre oda figyelt a 9 hónap alatt! A szülésem elég hosszúra nyúlt de ő végig várta pedig aznap elég hosszú napja volt! Ja és pont pünküsd hétvége következett utána és bejött hétvégén megnézni hogy vagyunk, és mondta hogy ha bármi baj van hívjam nyugodtan, mert nem utazik sehová itthol lesz!

1341. GKriszta82 (válaszként erre: 1334. - Incó)
2014. jún. 19. 21:58

Sziasztok!

Én sem járok a körzeteshez. Ha a nem körzetes bepecsétel a könyvbe, akkor nem kötelezô a körzeteshez menni. A kisfiamnál nem is tudom ki lett volna a körzetes. A mostani terhességemnél tudom, de hozzá nem szívesen megyek, így csak a választottat látogatom.

1340. Nyinya80 (válaszként erre: 1339. - Beuska0309)
2014. jún. 19. 17:28

Szia!

Én őket nem ismerem, csak Feketével találkoztam. Nálam dr Sápy Tamás a befutó! Nagyon szerettem, míg hozzá jártam, és most szeretnék újra hozzá menni majd. :)

2014. jún. 19. 15:28

Sziasztok!

Azért jöttem ide, mert én isorvost szeretnék váltani, nézegettem a véleményeket, de szeretném felfrissíteni a dolgot. Akihez körzetileg tartozom, az előző elhalt terhességem tudatában is csak annyit mondott, hogy az kivédhetetlen, 3 hét múlva menjek vissza. Azt se kérdezte mit dolgozok, hogy nem -e kéne kivonni magam a munkából.

Most a vélemények alapján Aranyosi, Török, Fekete dr-okon gondolkodtam.

Vélemények?

Vagy kit ajánlotok?

Köszönöm :)

1338. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1336. - Vitavitamin)
2014. jún. 13. 15:01
azóta már biztosan sikerült elérni,de én is minidg ezzel a problémával küzdök,hogy nem lehet elérni.
2014. jún. 10. 11:46
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy Dr. Erdődi Balázsnak van valahol magánrendelése, vagy csak a klinikán lehet elérni?
2014. máj. 21. 16:42
Sziasztok tudna valaki segíteni, Cifra Imre dokihoz járok 3 éve, de az utóbbi 2 hónapban nem tudom elérni sem a leleten található telefonszámokon sem e-mailben.Annyit tudok, hogy asszisztenst váltott, de a régi asszisztense nem sok infóval szolgált. Valaki volt nála mostanság? fontos lenne nagyon.Köszönöm!!!
1335. Panka85 (válaszként erre: 1332. - Aymara888)
2014. ápr. 15. 09:57
Szia én a klinikára járok Feketéhez!
1334. Incó (válaszként erre: 1329. - Palomita)
2014. ápr. 14. 21:24
Nagyon kemény, mekkora eltérések vannak ebben is, nálunk is KÖTELEZŐ a körzetishez járni. Nem lehet kikerülni... borzalmas volt, hogy szinte mindenben eltért a magán és a körzetis véleménye és teljesen egymás ellen is dolgoztak. Kisváros amúgy nem Debrecen...
2014. ápr. 14. 21:20
dr. Székely Péter
1332. Aymara888
2014. ápr. 14. 21:15
Köszi a válaszokat. Meg nézem ki lenne a védőnőm, remélem megtalálom a keresőt, ha nem majd írok. Panka te kihez jársz? Kenézys vagy Klinikás dokihoz? Debreceni vagy te is?
1331. Palomita (válaszként erre: 1330. - Panka85)
2014. ápr. 7. 12:59

OK, maradjunk annyiban, hogy amit írtam az a nagyon-nagy átlagra vonatkozik, akik kilógnak az átlagból azok másképp intézik a dolgot.

Én pl. nem tudtam, hogy az SZTK keretein kívül is csinálnak kiskönyvbe pecsételős terhesgondozást.

1330. Panka85 (válaszként erre: 1328. - Aymara888)
2014. ápr. 6. 16:37

Szia!


Egyáltalán nem kötelező a körzetishez járnod orvost te választot ha van rá igényed. Én sem a körzetishez járok, nekem is fogadott dokim van aki ugyanúgy bele pecsétel a könyvembe és még jobban figyel rám! Ha bármi bajom van azzonnal fogad nem úgy mint a körzetis!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook