Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni fórum

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1329. Palomita (válaszként erre: 1328. - Aymara888)
2014. ápr. 5. 14:11

Szia!

A körzeteshez KÖTELEZŐ járni terhesgondozásra (csak a körzeteshez járhatsz nem lehet orvost cserélni). A védőnő is ott dolgozik mellette, hozzá is kötelező járni. Csak akkor kapsz anyaságit, ha tudod bizonyítani, hogy 4x jártál terhesgondozáson. A pecséteket kell a kiskönyvbe gyűjteni, amit 1-1 alkalom után ad a terhesgondozás után a doki. A körzetes ad beutalókat a vérvételekre meg az uh-ra. Mindezek mellett, ha igényled akkor járhatsz másik dokihoz pl. a klinikán, de csakis a körzetes mellett.

Ha nem tudod, hogy kihez tartozol akkor hívd fel az SZTK-t és kérdezd meg, majd jelentkezz be hozzá. Közben meg nézd meg a netes kalkulátoron, hogy melyik védőnőhöz tartozol, őt is hívd fel, aki majd adja a kiskönyvet és majd azzal mehetsz a terhesgondozásra.

Sajnos vagy nem sajnos, itt így működnek a dolgok, be kell tartani a protokollt.

1328. Aymara888
2014. ápr. 4. 16:53
Sziasztok! Én is Debrecenben élek, és terhesgondozáshoz keresnék orvost. Ha nem a körzetishez megyek az OTI-ba akkor hogy a túróba működik ez? Juhász Alpár nagyon szimpi doki én is jártam hozzá. Orvost fogadni nem szeretnék míg nincs különösebb okom rá, de szívesen járnék egy rendes dokihoz. Szerintetek a rendes rendelés keretein belül hogy lehet ezt megoldani, egyáltalán nem ismerem a rendszert. Köszi a válaszokat előre is.
1327. Keriné76
2014. márc. 22. 13:00
Kámánczhey én nála szültem 2 éve és nagyon meg voltam vele elégedve. Szabadságról jött be amikor szültem.
1326. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1325. - Arnikababa2010)
2014. márc. 22. 12:09
Kálmánczhey ha nagyon oda akarsz menni,de amúgy inkább senkit
2014. márc. 22. 10:10
Kit ajánlanátok nőgyógyásznak a Kenézyből?
2014. márc. 5. 09:26

ilyen ez,kinek ki "válik be",buta szóval élve...amugy azt elismerem,hogy szakmailag jó a doki,de egy orvoban bízni kell,ha nincs bizalom felé,fene megette az egészet.És bennem már nincs.

Arról már nem is beszélve,hogy a rákszűréserdményem újracsak nem jó,ugyanaz mint tavayl a műtétem előtt,ugyhogy lehet előbb utobb lesz köv műtét,és erről nem tájékoztatott volna,hanem még goromba és vánom kellett még egy fél hónapot arra,hogy megkapjam a leletet...szóval röhej.Ilyenekkel játszadozni nem igazán kellene,arról nem beszélve,hogy most ujra 1 hónap a köv eredményig,mert újabb szűrés történt :(

2014. márc. 5. 09:22
Aranyosi nekem sem jön be
2014. márc. 5. 09:10
Akkor úgy látszik,bennem pénzes zsákot látnak a dokik,mondjuk nem érdekel,majd megtalálom előbb-utóbb a megfelelőt,mindenesetre meg van a véleményem mindröl,erről ennyit.:S nem az első eset.,..
1321. pannagréta (válaszként erre: 1319. - Aandi87)
2014. márc. 5. 06:06
14 éve Aranyosi doktorhoz járok nála szültem az első lányomat magánba járok hozzá,de ugyan olyan lelkiismeretesen ellát az SZTK-ban is.Szakmailag emberileg szerintem ő a legjobb.
1320. lilcsi1 (válaszként erre: 1319. - Aandi87)
2014. márc. 4. 13:05
Dr. Major Tamást nem ismerem, de Aranyosi Jánost igen. Én bátran merem Neked ajánlani, kedves, lelkiismeretes orvos. Ő a körzetis nőgyógyászom, csak SZTK alapon voltam Nála, nagyon rendes doki.
1319. aandi87
2014. márc. 4. 11:52
Sziasztok! Kérdésem lenne hozzátok Dr Major Tamást vagy Dr Aranyosi Jánost ajánljátok?
2014. febr. 5. 16:13
ja oersze úgy értettem a korábbban írtakat,hogy egy orvos akinek magánja van,oda várja a beteget,nem az állami rendelésére,azokkal teljesen másképp bánik,erre már rájöttem,szóval ilyen esetben a magánt érdemes választani,persze ha tudod fizetni....a pénz itta lényeg,nem a beteg,nincs itt már kivétel.S
1317. Miss Angel (válaszként erre: 1315. - 40f26c89e8)
2014. febr. 5. 16:10

az SZTKBAN rendel és engem a Kenézyben műtött,Aranyosi János,azért ez nem semmi,nem nézné ki belőle az ember ,sose hinném el ha más mondaná,eddig agyba főbe dícsérem,erre tessék,nem tudom mi rosszat tettem megint de sztem semmit.

magyarul meg lehetne mondani az embernek hova menjen mit csináljon,aztán ha az ember nem tudja fizetni az adott orvost akkor megy tovább,de nem így....mindehhez csak egy kis őszinteség kellene.

Szóval két nagyon jó hírű orvosban csalódtam ezzel,nem tudom a jövőben őhozzá hogy lesz bizalmam,sztem sehogy,pláne,ha újra gondok vannak...

1316. lilcsi1 (válaszként erre: 1314. - Miss Angel)
2014. febr. 5. 13:38
Ki ez a "kedves orvos"?
1315. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1314. - Miss Angel)
2014. febr. 5. 11:01
gondolkodom,de nem tudok rájönni hogy ki az az osvos akinek van magánrendelője is és a Kenézyben és az SZTK-ban is rendel?
2014. febr. 5. 08:44

annyit tanácsolnék nektek:sose válasszatok olyan orvost aki Sztk ALAPON is rendel+magánrendelése is van.Az ilyen egy idő után mind paraszttá válik a beteggel,aki nem a mgánjába megy/elnézést!

az én kedves orvosom legalábbis ezt bizonyította,kimutatta a foga fehérjét.

Kijött már két levél a Kwnézy kórháztól,hogy rákszűrés megismétlése szükséges,egyébként tavaly már műtötték a méhnyaki részt...

az orvosomat felhívom,vmi probléma van,azért kell az ismétlés?hívjam fel kedd délután,de a hangnem már ekkor sem tetszett....

tegnap felhívom az SZTK-ban erre közli vlem,ő emberekkel foglakozik,mit tartja ő számon az én eredményemet,menjek be érte csüt du.

ez az ember azt hiszi csak neki van dolga és más bármikor ráér????

amugy meg febr 21nél hamarabb nem tudtak nekem időpontot adni,ezért is mertem telefonon érdeklődni.HA meg nem tetszik neki,minek mondja hogy telefonon keressem kedden?gondoom mert arra számított hogy magánra kérekidőpontot:D

az ember kizsigerelnék a végtelenségig,voltam nála nem 1x,nem 2x magánba,de rendszeresen nem tudom fizetni,az alkalomkénti 8 e ftos vizsgálati díjat.És nem kellett volna felajánlani nekem anno hogy járjak hozzá az SZTKba ,senki nem kényszeritette rá,én ugyan nem kértem tőle.

na szóval elegem van,lehetek bizonytalanságban hó végéig,mert akkorra van időpontom,csütörtök du nyilván nem megyek mert időpont nélkül ülhetnék ott a rendelés végéig.

bocs,ez kijött,és sztem most nem neki van igaza,nagyon nem!

1313. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1312. - Boldogliz)
2014. jan. 22. 13:20
ige,szerintem is jobban jártál volna a másikkal
1312. boldogliz
2014. jan. 22. 10:27
Voltam Torok Peternel, de nem nyerte el a tetszesemet. Nem kaptam a kerdeseimre valaszt, megoldast. Nem vmi bobeszedu. Igaz kedvesnek kedves. Szerintem legkozelebb inkabb a masik jeloltemhez fogok menni.
1311. Jucus1988
2014. jan. 19. 18:25
Sziasztok! Még csak néhány napja keveredtem ide, de én is a klinikai orvosokról szeretnék többet tudni. Czifra doktorról elég jókat írtatok, ezért érdekelne hogy kivel milyen volt. Mindenki csak jót tud róla mondani? Érdekelnek a negatív vélemények is. Persze csak ha van . Előre köszönöm ha megtiszteltek válaszotokkal.
1310. bmaresz88
2014. jan. 15. 14:39
Sziasztok!Én Juhász Gábornál szültem mindkét gyemekem!A két terhesséf közt volt egy amit el kellett venni sajnos.Mikor kiderült hogy a babánál nincs szívhang és el kell venni ő nagyon kedves volt vigsztalt bíztatott!Nagyon odafigyel mindenre mindent meg lehet vele beszélni.Bár mikor hívtam telefonon mindig meghalgatott segített minen kérdésemre válaszolt.Volt olyan ha nem vette fel később vhívott!Pénzt nem fogadott el sosem.A szülésnél fantasztikus volt mindenre odafigyelt mi jó nekünk!Én csak ajánlani tudom őt!Nagyon lelkiismeretes!Csodálatos orvos!Bár lene még több ilyen doki!
1309. boldogliz
2014. jan. 9. 10:25
Engem is erdekelne a Torok P-vel kapcsolatos dolog, mivel vegul hozza jelentkeztem be. (Bocsi,h nincs ekezet).
1308. diegóóó (válaszként erre: 1307. - 40f26c89e8)
2014. jan. 9. 10:16
Köszönöm! Válaszoltam! :)
1307. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1306. - Diegóóó)
2014. jan. 8. 21:13
Írtam neked privit.
1306. diegóóó (válaszként erre: 1305. - 40f26c89e8)
2014. jan. 7. 22:36
Megkérdezhetem, hogy miert nem voltál megelégedve Török Péterrel?
1305. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1304. - Boldogliz)
2014. jan. 7. 20:39
JAG-t én is ajánlom viszont TP-rel nincs jó tapasztalatom
1304. boldogliz (válaszként erre: 1303. - Pannagréta)
2014. jan. 7. 20:00

Köszönöm szépen,h válaszoltál. :)


De lehet Török Péter mellett döntök. Igaz őt nem írtam a felsorolásban,de ma sok jót olvastam róla.

1303. pannagréta (válaszként erre: 1300. - Boldogliz)
2014. jan. 7. 19:42
Mindhárom lányomat a Klinikán szültem,Deli Tamással nincs jó tapasztalatom, tavaly júniusban született Emma baba Juhász doktor volt a fogadott orvosom meg voltam vele elégedve akkor még nem volt magánrendelője így nem is fogadott el pénzt csak szülésnél,ma már van neki magán nem tudom milyen árakkal dolgozik...az biztos hogy bármikor hívhattam telefonon mindig számíthattam rá sajnos szülés után volt egy kis műtétem lepény visszamaradás miatt persze nagyon megijedtem és őt hibáztattam de ő szakmailag orvosilag mindent megtett nagyon lelkiismeretes de sok betege van...
1302. boldogliz
2014. jan. 7. 16:06
Esetleg még Juhász Alpár Gábor is szóba jöhet. De mindenképpen Klinikán dolgozót szeretnék.
2014. jan. 7. 13:50
Sziasztok! Valaki nem tudja esetleg, hogy Dr. Török Péter mikor rendel a meddőségi klinikán?
1300. boldogliz
2014. jan. 6. 08:27

Deli Tamás, Krasznai Zoárd, Orosz László.

Tudtok nekem róluk véleményeket mondani?

Magánrendelésük van? Milyen árakkal?


Köszönöm előre is. :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook