Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni fórum

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1149. Miss Angel (válaszként erre: 1142. - 40f26c89e8)
2013. febr. 13. 11:42

Nem írtam ki direkt,mert írom ugye,h visszaküldött a Klinikára.Nem akartam hogy esetleg emiatt rossz véleménye legyen Róla bárkinek is ,v ilyesmi...

Egyébként Aranyosi Jánosról van szó.Rokonommal beszéltem ma reggel,ő azt mondta ha így,akkor irány a magánrendelése,mert őt Ő műtötte ugyanezzel és nagyon ragaszkodik hozzá.Egyébként tényleg csak jót hallok róla és szimpatikus is csak megdöbbentett kicsit a tegnapiakkal....

dehát ugye magánbetegként másképp állnak az emberhez,ráadásul a rokonom elkísér szombaton.

A klinikára semmiképp nem mentem volna vissza úgy,hogy nincs "fogadott"orvosom mert ha csak úgy odamegy az ember,nemcsak végigüli ott az egész napját hanem még le is...ják/elnézést/.Én tényleg a türelmes emberek kategóriájába tartozom,de mikor a múltkor kora délelöttöl kettőig ültem ott és akkor közölték,h nem csinálják meg nekem a harmadik szűrést,mert a klinikánakkellene kifizetnie a vizsgálatot,elszálLt az agyam,bár semmit se szóltam,eljöttem és kész.Ezt közlik velem kb 6 órás ottücsörgés után.D Ahogy átmentem az sztkba ott minden szó nélkül megcsinálták a szűrést....

szóval nem tanácsos a klinikára járni abban az esetben ha az embernek nincs konkrét orvosa,erre már rájöttem....úgyhogy valószinű Aranyosi Drúr lesz aki megműt...

köszönöm mindenkinek a segitséget,aranyosak vagytok:)

1148. Miss Angel (válaszként erre: 1143. - Bbeus73)
2013. febr. 13. 11:31
értelek és köszönöm a tanácsodat.örülök hogy renbejöttél,amugy ledöbbbenek,mennyi fiatal nő jár ugyanebben a cipőben:(
1147. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1145. - Bbeus73)
2013. febr. 12. 22:51
most is sok betege van és sokat kell rá várni,én éppen ezért járok a magánrendelőjébe.Viszont amiatt is sok a várakozás rá,mert em rendezi le abetegeit 2 perc alatt,hanem valóban időt szán mindennek az átbeszélésére.
1146. bbeus73
2013. febr. 12. 22:39

S végül a szakértelmének köszönhetően jól vagyok, bár oda is figyelek magamra emiatt a műtét miatt, s minden ismerősömet erre biztatom, hisz az egészségnél nincs fontosabb dolog.


Emlékszem, a körzeti dokim riogatott, hogy a műtét miatt lehet a teherbeesés sem fog összejönni. Ő azt mondta, nem a műtét miatt, hanem mivel kicsi a méhem, emiatt lesz nehezebb a teherbeesés.


Aztán mégis csak sikerült, ma már két gyönyörű kisfiú anyukája vagyok, az már más kérdés, hogy nem spontán babák lettek, de nem a műtétem miatt.

1145. bbeus73
2013. febr. 12. 22:36

Ez még akkoriban volt, 2002-ben, nagyon sok betege volt, kevés ideje, nem figyelt rám eléggé, s egy idő után meguntam, így akkoriban eljöttem tőle. De ettől függetlenül a klinikán szültem, persze nem ismert már meg. Egyszer találkoztunk ott a klinikán, mikor az első gyermekemmel bent feküdtem már legalább két hónapja, s egy lifttel utaztunk, én jó nagy pocakkal. Nagyon kedves, bátorító szavakat mondott, ami abban az állapotban nagyon jól esett tőle.


Akkoriban többen eljöttek tőle, amiatt, hogy rengeteget kellett rá várni, nem figyelt oda eléggé a betegeire. Persze részemről tény, hogy lelkizés is volt benne.


Mikor bent feküdtem a klinikán 2008-ban, minden betegétől, kismamájától csak jót hallottam róla, szakmailag biztos, hogy a csúcson van, s nagyon-nagyon alapos. Tehát én szívvel ajánlom Miss Angelnek...

1144. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1143. - Bbeus73)
2013. febr. 12. 22:28
miért nem hozzá jársz már?volt valami rossz tapsztalatod vele?
1143. bbeus73 (válaszként erre: 1138. - Miss Angel)
2013. febr. 12. 22:25

Szia! Tény, hogy az én esetem nem mostanában történt. De ugyanebben a helyzetben voltam, mint te. Többszöri rákszűrés eredményem is rossz volt, s méhnyakrákmegelőző műtét lett a vége, még 2001-ben. S ahogy Nanda említette Czifra dr-t, csak megerősíteni tudom, hogy nagyon jó orvos, nekem 2001-ben ő csinálta ezt a műtétet a klinikán. A műtét után csinált még vírustipizálást is, ami akkoriban emlékszem, hogy pozitív lett, tehát nem voltam egyszerű eset, hónapokig szedtem gyógyszert emiatt, de hála Istennek ma is jól vagyok, igaz félévente járok kontrollra, biztos, ami biztos alapon.

Czifra doktor akkoriban is, mint most is, elfoglalt orvos, de van magánrendelője is, ha van rá lehetőséged, keresd fel ott, vigyél el minden papírodat, s ő szerintem elirányít oda, ahová kell, illetve megerősíti azt, hogy kell-e a műtét vagy sem. Húzni az időt ne húzd

Ez a műtét akkoriban kb. 15 percig tartott, semmi fájdalmam nem volt utána sem, igazából kimetszette azt a kóros darabot a méhnyakról.

Most én már nem hozzá járok, ettől függetlenül merem neked ajánlani a doktor urat!

Én a helyedben

1142. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1141. - Miss Angel)
2013. febr. 12. 21:31
melyik dokit ajánlották neked?mert azt nem látom.én voltam ilyne rossz rákszűrés miatt dr.Czifra Imrénél és ő csináltatott HPV vírustipizálást,ez alapján kiderült hogy nem kell műtét.Szerintem ő nagy agy a nőgyógyászati dolgokban,nem csak a terhesgondozásban és szülésben.
1141. Miss Angel (válaszként erre: 1140. - Miss Angel)
2013. febr. 12. 19:56
ja és a hpv teszten 39es érték ha ez segit vmit.....
1140. Miss Angel (válaszként erre: 1139. - Memimemi)
2013. febr. 12. 19:56
Igen,nekem már olyan kell aki műtene,ez volt a harmadik rossz eredményem.3 havonta ismételték,mithárom rossz lett,és a hpv viszgálat is,amit peströl küldtek vissza....LSIL 3-as értékkel.ennyit tudok a leletből...
1139. memimemi (válaszként erre: 1138. - Miss Angel)
2013. febr. 12. 19:47

Szia! Nos, én nem vagyok kismama és nem is szültem még. Csak simán van dokim, aki elvégzi a szükséges vizsgálatokat, de nekem félévente kell rákszűrésre járnom hozzá és az első rossz eredményre sem azt mondta, h. egyből műtét. Pontosan, mit szeretnél, mert nem egészen világos abból, amit leírtál (fáradt vagyok, bocsi)?

Szóval, rossz lett a cit.eredményed és azt mondták műteni kell? MOst meg olyan orvost keresel, aki műtene?

2013. febr. 12. 19:17

sziasztok,örülnék egy kis segítségnek....

ha van itt a fórumon olyan,aki nem kismama ill szülés miatt keres vagy keresett debreceni nőgyógyászt hanem mondjuk betegség kapcsán,jelezze már,ill konkrétan azok,akiknél esetleg méhnyakrák megelőző állapotot diagnosztizáltak és műtétre kellett menniük.ha van ilyen,írjon,mert tanácstalan vagyok.

én most az utolsó szűrést már az sztkban csináltattam,persze ez is rossz lett,az orvos meg visszaküld a klinikára,ezen azért megdöbbentem,menjek vissza hogy ezt műteni kell,vigyem a leleteimet kész passz.....azért ez rendkívül durva,így dobálni az embert össze vissza:@

jelenleg nemtom kivel műttessem magamat,ott tartok :( igazából ezt az orovst ajánlották,de nem a magánrendelésére mentem mert egy szűrés ott 7 e ft hallottam erről,most kérjem meg hogy elnézést drúr de szeretnék elmenni önhöz a magánrendelésre mert sztném ha ön műtene ???vagy mifenét csinálnátok a helyemben????

mert nekem fogalmam nincs ,mi lenne a normális megoldás ezek után....

1137. Palomita (válaszként erre: 1135. - Lane01)
2013. febr. 11. 21:13
Engem is egy párszor. ;) :) Soha nem okozott fájdalmat, mindig odafigyelt mindenre, ha valamit elfelejtettem mondani, akkor ő rákérdezett.
2013. febr. 10. 12:40

Sziasztok!

Én 3 hete szültem a Klinikán Juhász A. Gábor volt a fogadott orvosom, nála jobban elképzelni sem tudtam volna. Az egész terhességem alatt nagyon rendes volt, pedig nem vittem túlzásba az adakozást. A szülésznő az éppen az akkor ügyeletes volt, sajnos azóta sem tudom ki volt, de nagyon kedves és segítőkész volt. Az osztályos nővérek is rendesek, a csecsemősök is mindig jöttek, érdeklődtek, segítettek a szoptatásban, (bár volt egy, aki szó szerint bunkó volt), tehát nekem csak pozitív tapasztalataim vannak. Remélem tudtam segíteni valakinek :)

1135. lane01 (válaszként erre: 1128. - Mártuska02)
2013. febr. 10. 10:31
Engem vizsgált már, aranyos, szimpatikus ember.
1134. lane01 (válaszként erre: 1127. - V.kler)
2013. febr. 10. 10:30
Figyelj, nem kötelező senkinek sem ott dolgoznia. Lenne x ember a helyére, ha azt mondja, hogy ő ezt nem csinálja tovább. Komolyan nem értem az embereket, örüljenek, hogy van munkájuk, ráadásul olyan, ahol még csurran-cseppen is a zsebükbe a betegektől, ha úgy bánnak velük. Mi is oda fogunk nyomni 1-2 ezer forintot, ha valaki emberséges lesz velünk. Én anno örültem volna, ha olyan munkahelyem van, ahol 1-2 kedves szóért a zsebembe tesznek 2 ezer forintot, de nekem ingyen kellett jópofizni idegenekkel, sőt, még én éreztem magam megtisztelve, hogy van munkám és hogy kedveskedhetek másoknak. Na mindegy...
1133. mártuska02 (válaszként erre: 1131. - Zsannamanna)
2013. febr. 10. 09:09
Akkor találkoztam elöször vele, azóta a körzetihez járok de a próblémám lenne és a klinikára kellene mennem csak hozzá mennék.
1132. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1129. - Zsannamanna)
2013. febr. 9. 21:08
én eleve a magánrendelőjébe szoktam bejelentkezni CI-nek
1131. zsannamanna (válaszként erre: 1128. - Mártuska02)
2013. febr. 9. 20:42

Róla mindenfelé jókat lehet olvasni.

Akkor láttad először és utoljára vagy azóta is hozzá jársz?

1130. zsannamanna (válaszként erre: 1107. - Keriné76)
2013. febr. 9. 20:39

Akitől hallottam a nevét, ő is hasonlóakat mondott róla.

Én is úgy tudom, hogy a kórházban kisebb összegek cserélnek gazdát mint a klinikán.

1129. zsannamanna (válaszként erre: 1094. - 40f26c89e8)
2013. febr. 9. 20:23

Ezek szerint igen, pont ők rendeltek amikor éppen vizsgálatra mentem.

Milyen negatív tapasztalatod van TP-rel? (csak ha publikus)

FÁ-ra emlékszem mikor vizsgált, nagyon kedves volt, folyamatosan beszélt és mosolygott.

CI inkább a klinikára szokott hívni vagy a magánrendelését részesíti előnyben?

2013. febr. 9. 09:10
Én Lukács Jánost ajánlom a klinikán,tavaly nála szültem ,nem volt fogadott dokim csak ügyeletes volt,egy nagyon kedves lelkiismeretes ember,egy fillért se fogadott el.
1127. v.kler (válaszként erre: 1126. - 40f26c89e8)
2013. febr. 9. 07:57
Tisztelet a kivételnek! Tényleg van egy-két csecsemős, akihez szólni se érdemes, mert úgy néz rád, mint a véres rongyra, ha esetleg kérdezni mersz valamit. Van egy idősebb nő, az nagyon aranyos, segítőkész. A fiatalok közül is vannak aranyosak. Csak egynémelyiken annyira látszik, hogy számára ez csak egy munka, olyan, mintha nem is szeretné csinálni...
1126. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1125. - Lane01)
2013. febr. 8. 13:29
na azért a csecsemős/újszülött osztályos nővérek nem nagyon lesznek a segítségedre,azok szörnyűek a Kenézyben.De ki lehet bírni,nem sok napot tölt ott az ember ha minden oké.
1125. lane01 (válaszként erre: 1124. - Palomita)
2013. febr. 8. 09:57
Úgy érzem, hogy duplán jól járunk majd a Kenézyvel, mint a Klinikával. A Klinikán nagyon bunkók voltak velünk és nagyon rátartanak a pénzre. Én most az OTI-ba járok, de már ott is annyival másabbak, mint a Klinikán... Illedelmes a személyzet, senki nem tartja a markát, nomálisan bánnak mindenkivel. Megnyugtató, hogy azokkal a dokikkal is találkozhatok majd a kórházban, akik az OTI-ban vannak.
1124. Palomita (válaszként erre: 1123. - Lane01)
2013. febr. 7. 21:47

Biztos meg fogja köszönni mert a Kenézyben nem nagyon jellemző, hogy a szülésznőknek pénzt adjanak. Néha kapnak egy-egy 5 ezrest, annak is nagyon tudnak örülni.

A Kenézy szülészetén egy kicsit másabbak a dimenziók mint a klinikán.

1123. lane01 (válaszként erre: 1122. - 40f26c89e8)
2013. febr. 7. 15:59
Nem is baj. Ha úgy viselkedik velem, aki benn lesz, akkor úgy is kap. Köszönöm lányok!
1122. 40f26c89e8 (válaszként erre: 1120. - Lane01)
2013. febr. 7. 15:10
Kenézyben valóban nem lehet fogadni szülésznőt,de ott mindegyik nagyon aranyos.
1121. v.kler (válaszként erre: 1120. - Lane01)
2013. febr. 7. 13:58

Szia!


Én úgy tudom, hogy a Kenézyben nem lehet szülésznőt fogadni. Legalábbi kb. 4 éve, amikor voltam szülésfelkészítőn akkor ezt mondták, de azóta már változhatott a helyzet.

Én kétszer szültem a Kenézyben, és mindkétszer aranyos szülésznőt fogtam ki.

1120. lane01
2013. febr. 7. 12:12
Volt nálam a védőnő és javasolta, hogy talán érdemes lenne orvos helyett szülésznőt fogadni. Ő ott lesz mellettem végig úgyis. Nekem nagyon megtetszett az ötlet. Tudtok a Kenézyben olyan szülésznőt, akit dicsérnek?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook