Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csúnyán beszél velem a párom! fórum

Csúnyán beszél velem a párom! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. dec. 1. 13:21

Szerintem pedig inkabb onuralom, onfegyelem kerdese.

Tisztelje meg a ferfi a not mar annyira, hogy nem beszel elotte rendszeresen mosdatlanul.

Ez egy nagyon rossz szokas, beidegzodes.

19. ina87
2017. dec. 1. 13:08
talán olyankor nem kellene beszélni vele vagy egyszerűen ne vedd figyelembe
2017. dec. 1. 10:19
Ja. A p. f. g. q. b. szavak kozott eloforul neha egy-egy magyar szo is.
17. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - 1c2bf7d42c)
2017. dec. 1. 10:04

Nyilván csak akkor kezd el káromkodni, ha már mindent megtett annak érdekében, hogy megoldja a problémát, de nem járt sikerrel, ezért tehetetlen az ügyben.


Mondhatná, de ennek a mondatnak nincsen feszültséglevezető hatása.

2017. dec. 1. 09:52

A tehetetlen ember karomkodik.

Azzal az erovel mondhatna azt is, hogy "imadlak dragam!"

15. Epresturmix (válaszként erre: 1. - 7beed6e3eb)
2017. dec. 1. 08:19

A legrosszabb amit tehetsz, ha így válaszolsz vissza neki. Gondolom hamar lehiggad, hagyd egy kicsit, had jöjjön ki belőle. Nem neked szól. Amikor káromkodik, kiadja a gőzt.


Mi amikor végeztem, röhögünk egyet. :)

14. Epresturmix (válaszként erre: 12. - PöttyösPanka)
2017. dec. 1. 08:17
Én ugyanilyen vagyok. :)
2017. dec. 1. 07:20

Jaj, hát a férfiak...Játszák a macsót:DDDDD

Én csak annyit kérdezek a férjemtől, ha erre vetemedik, hogy most megoldódott e a problémád?

Szerencsére ilyen szintre ritkán jut el, de ha igen, akkor én ezzel zárom a "dühöngését". Ilyenkor hüppögve elvonul és nem szól hozzám úgy 5 percig, aztán mintha mi sem történt volna megy tovább az életünk.

Ja, nálam az is szokott hatni, ha mondok valami csúnyát én is. Pl. B+ ez szerinted megoldás? Ilyenkor ledöbben, mert az elmúlt 30 évben ilyet tőlem talán 10x hallott és magába száll. Én nem beszélek csúnyán, de az hozzátartozik, hogy én a bűbájost is tudom úgy mondani, ahogy más cifrázva elküld a legrondább helyre:DDDDD

12. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - 7beed6e3eb)
2017. dec. 1. 06:58
Az én férjem is szokott csúnyán beszélni, ha ideges. Eleinte engem is nagyon zavart. Aztán rájöttem, hogy ezt csak akkor teszi, ha felhúzta magát valamin, és ilyenkor nem is hozzám beszél. Ha nagyon dühös, képes akár a kanapét is elküldeni melegebb éghajlatra. Most már tudom, hogy ha ilyen "hangulatban" van, hagyni kell, amíg le nem nyugszik magától. Hirtelen haragú. Egy perc alatt a plafonon van, de ugyanígy el is száll a dühe. Csak azt volt nehéz megértenem, hogy ilyenkor nem rám dühös, és nem velem beszél csúnyán. Lehet, hogy nálatok is hasonló a helyzet?
2017. dec. 1. 05:05
Aki annyira nem tiszteli not, hogy mosdatlanul beszel elotte, nem erdemli meg, hogy mellette legyel.
2017. dec. 1. 04:21

Igaza van Guruljkának, nem ér annyit az egész.

Ha ideges, így vezeti le (egyik füleden be, a másikon ki), csak mosolyogj rajta, hadd mondja, amíg nem téged szid :)

9. Guruljka (válaszként erre: 8. - 7beed6e3eb)
2017. nov. 30. 23:19

A düh nem használ, csak neked árt, mert ugrál tőle a vérnyomásod, szapora lesz a szívdobogás, meg hasonlók. Nem éri meg! :D


Igaz, én már majdnem 60 éves vagyok.

2017. nov. 30. 23:05

De jó Neked!

Én erre képtelen vagyok,mert szétvet a düh olyankor! 😔

7. Guruljka (válaszként erre: 5. - 7beed6e3eb)
2017. nov. 30. 22:58

Ez sok férfinál van így. :D


Ne magyarázd meg, úgysem fogadja el. Én nemrég ismertem meg valakit, kedves és rendes ember, de még soha nem tudtam olyat mondani, amivel egyetértett volna. Hát áhítattal meghallgatom az ő magyarázatát, és kész. :D

2017. nov. 30. 22:57
Akkor valahogy csitítsd el, mondd meg, hogy zavar az ilyen beszéd, és az is zavar, hogy óhatatlanul és akaratlanul is átveszed.
2017. nov. 30. 22:56
Az a baj,hogy ő minden vitában mindíg,mindent jobban tud és ha kiderül,hogy nekem van igazam,akkor nem azt mondja ,hogy ne haragudj ,igazad volt,hanem kimagyarázza,hogy én nem így mondtam,csak te emígy gondoltad,ha meg már nem tud tovább védekezni,akkor nem hagyja,hogy megmagyarázzam a dolgot,hanem rámordít,hogy itt fejezzük be a témát,mert csak felidegesítem!
2017. nov. 30. 22:51

11 éve!

Nem sokat veszekszünk,azt nem mondanám!

2017. nov. 30. 22:49
Persze az is baj, ha sokat veszekedtek. Régóta vagytok együtt?
2017. nov. 30. 22:43
Elég szomorú. Nem kellene lesüllyedned erre a szintre.
2017. nov. 30. 22:35

Nem tudom,hogy ki hogy van ezzel,de engem roppant zavar,hogy a párom ha ideges,akkor olyan szavakat használ hozzám,hogy : tudja a f...om, az Isten b.ssza meg, nem a g..it!

Régebben megbántott vele,ma már inkább feldühít és én is így válaszolok vissza!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook