Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek fórum

Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek (beszélgetős fórum)


143. ella87 (válaszként erre: 139. - 3ceaf21574)
2014. ápr. 27. 13:16
Hát, szerintem nekünk mást jelent a csúcsforma :) szerintem szubjektív, hogy kinek mi. Nekem azt jelenti, hogy ledolgozom a kb 6 kg feleslegem, fitt vagyok, és jól érzem magam a bőrömben. A 3 hónapos célom ez, aztán majd, ha ezt végigvittem, akkor pedig lehet, hogy rátérek az alakformálásra. Egy a lényeg, a sport marad! :)
2014. ápr. 27. 13:13

Én csak azért vagyok itt mert a maradék fölöslegemet 3 hónap alatt akarom leadni, mivel megyek vissza dolgozni új gardróbot szeretnék, ez elég modiváció :)


Így ahogy írja Sziszi, nem modellkedni akarunk csak jól érezni magunkat a bőrünkben, s közben megosztjuk egymással a próblémáinkat és a sikereinket. :)

141. c306628484 (válaszként erre: 139. - 3ceaf21574)
2014. ápr. 27. 12:32

Ez így van, ne akarjon az ember csucsmodellalkatot 3 honap alatt, ( ha csak előtte nem volt csúcsmodell).

Én először izmokat szeretnék, majd ha azt elértem szépen leszálkásítok,hogy látszon is a munkám eredménye.így sokkal könnyebb dolgom lesz, mintha rögtön kemény szalkásitassal kezdenék. Mert még nincs elég izmom :/

2014. ápr. 27. 12:03

ella: én bodyrockozom, egy bizonyos Zuzana csinálja, nagyon hasonló a Péntek Enikőéhez, intervallumos ez is, betettem könyvjelzőbe egy interval timer nevezetű oldalt, ezen be lehet állítani a szakaszokat, van a keményennyomoamígkinemfulladok, és van a pihenő szakasz, szerintem egyről beszélünk, csak én azt a bodyrockosat csinálom.

powerlifting: nem versenyre készülünk, csak jól akarjuk magunkat érezni, a csúcsforma - ami nekünk az - egy átlagtest, amire egy fitnessmodell azt mondaná, hogy húúú de nagy még mindig a testzsírszázalékom, szálkásítani meg vízhajtani kell... mi nem a body-s csúcsformát céloztuk meg, de javítsatok ki, ha tévedek.

írisz: ha nincs felesleged, meg amúgy a méreteid alapján ahogy leírtad jól is nézhetsz ki, nem tudom mit keresel itt :). Félre ne érts, én nem bántani akarlak, de ahogy végigolvastam a fórumot, értsd meg, hogy nekünk igenis jó, ha kidumálhatjuk magunkat, ha leírhatjuk ide, hogy kivel mi történt, mi okoz nehézséget, mire mi a megoldás, stb., ettől függetlenül már eldöntöttük fejben és CSINÁLJUK is! Ennyi.

2014. ápr. 27. 11:53

Csúcsforma nemlétezik 3 hónap altt ,csak ha már van egy biztos alapod.

Még szteroidokkal is minimum 2 év :(

138. csikil4ny (válaszként erre: 137. - A0c1361e44)
2014. ápr. 27. 11:37
Tökéletesen egyetértek, én sem értettem eddig, hogy mit is jelent az, hogy fejben dől el, de most már tapasztalom: csak akkor lehet sikeres a fogyás, a testépítés - vagy bármi - ha akarod és teszel érte, persze ezekhez még társulnia kell a következetességnek.
137. a0c1361e44 (válaszként erre: 135. - Ella87)
2014. ápr. 27. 11:31

Igen!

Csinálni kell:)


Írok egy példát:

Én járok tornázni és bicajozni, mert feszesebb akarok maradni, mint ami a koromhoz képest lehetek.

Van egy minimális feleslegem, bár sokak szerint nincs és én sem érzem annak:)

65 kg vagyok és 165 cm magas.

Méreteim: csípő:97, derék: 75, mell: 75, comb: 57 cm. Sosem dörzsölődik ki a nadrágom, ez szerintem a menéstől függ.

Most tervezem, hogy kicsit belevetem jobban magam és nézegetek gyakorlatokat. Most ott tartok, hogy megnéztem a T25 videóját, illetve néztem már neten gyilkos zsírégető gyakorlatokat, minden nap megnézek egyet:)))) Persze ez nem használ, ahogy az sem ha csak beszélünk róla, illetve ha fellángolunk x időnként, x időre. Ennek rendszeresnek kell lennie.

136. ella87
2014. ápr. 27. 10:38
Egész jól haladok szerintem, a súlyom semmit nem változott, de komolyabban amúgy is kb egy hete csinálom. Viszont jobb kedvem van, mozgékonyabb vagyok, és több az energiám. Most is olyan szépen süt a nap, megyek is futni. Letöltöttem egy tökjó alkalmazást a telefonomra, szóval majd beszámolok, hogy hány km-t futottam :)szép napot mindenkinek!
135. ella87 (válaszként erre: 132. - Sziszi0528)
2014. ápr. 27. 10:37
egyébként a "rinyálásról" annyit, hogy én értem, mire célzott kék írisz szerintem. Hogy nem dumálni kell, hanem csinálni :D amivel egyet tudok érteni :)
134. ella87 (válaszként erre: 130. - Sziszi0528)
2014. ápr. 27. 10:35

Szia! igen, úgy látszom én is, hogy egy cipőben járunk :)nekem is tavaly volt kb két hónap, amikor egész jól néztem ki, és elégedett is voltam nagyon. Most meg nagyon nem. Mindenki azzal jön egyébként, hogy minek fogyózom, meg hogy így is jó, stb..de tudom, hogy ez nem valami kényszerképzet, egyszerűen jól akarom érezni magam.

Szerintem jók a tervek! én is valahogy így vagyok vele! kivéve, hogy rájöttem, hogy nekem ez az otthon alakformálás csak ritkán megy, jobb nekem valami aerobick órán szenvedni, mert akkor nem hagyom abba. Bár én egyelőre a kardiora helyezem a hangsúlyt, előbb a zsír égjen, aztán jöhetnek az izmok :) Ismered Péntek Enikő videóit? Én azt ajánlom, nagyon jó, és nem olyan idegesítő a hangja, mint RR-nak :)

133. c306628484 (válaszként erre: 132. - Sziszi0528)
2014. ápr. 27. 10:26

Szia Sziszi

Heti 1 kilo teljesen rendben van, nem is szabad többet fogyni 1 hét alatt, mert az már nem zsirbol, hanem izombol menne. Izomra pedig szükség van, hogy pörögjön az anyagcsere, na és legyen alakunk! ;)

2014. ápr. 27. 09:55

Szia!

Igen, van aki szerint itt a fórumon nincs miért rinyálni, de igenis én már azt is megérzem, ha 60 kilóra lementem, nem vagyok olyan fáradékony és lusti, könnyebben megyek fel a lépcsőn, könnyebben mozgok, nem dörzsölődik ki a lábam között a naci, meg hasonló cukiságok :). Én is mínusz 1 kilónál tartok, mert a mai súlyom volt a 63,6 kiló, 64,7-ről kezdtem. Heti egy kiló ugye rendben van ennyi sport mellett? Meg azért valljuk be, nem éhezem :).

131. főnix01 (válaszként erre: 130. - Sziszi0528)
2014. ápr. 27. 08:44

Szia! Tetszik, ahogy hozzáállsz :-) sok sikert kìvánok! Sikerülni fog! Amùgy udom, milyen, amaikor pár kilòròl van szò, de kellemetlenül èrzed magadat a bőrödben!

Nekem tegnap ördögûzős napom volt. Amit èrtem, ettem. Elkezdtem tegnap egyből szedni magnèziumot.

De amùgy a pènteki mèrlegelès szerint mìnusz 1 kilònál tartok :-)

2014. ápr. 27. 07:10

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni, mert ellához hasonlónak érzem magam :). 28 éves vagyok 158 cm és 63,6 kg. Az arányokról annyit, hogy jelenleg 72 cm a derekam és 105,5 cm a csípőm, combban pedig 63,5 vagyok. Szóval mondhatnám, hogy olyan vagyok, mint egy kis dongó :). nekem a célom 55 kiló lenne, tinikoromban 10 évig versenyszerűen karatéztam, szóval az átlagosnál nagyobb a csontsűrűségem. 3 éve lefogytam 54,6 kilóra, mint minden csoda az is három napig tartott, mert evéssel jutalmaztam magam, aminek az lett az eredménye, ami most látszik rajtam. És azóta ez egy örök harc az életemben, hol fogyok kicsit, hol visszahízok. De azt tudom, hogy abban a 3 napban éreztem a legeslegjobban magam, imádtam a testem, nézegetni magam a tükörben és maximálisan elégedett voltam, semmi nem érdekelt, élveztem hogy jól nézek ki, nos ezt az életérzést szeretném visszahozni. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem a gondolataim nagyrészét ez köti le, hogy nem vagyok elégedett önmagammal és ezért is akarom megcsinálni!!!

Terv:

-kalóriabázison beállítottam heti 0,7 kiló fogyási tervet

-étkezési-, mozgás-, illetve méretnaplót vezetek

-kajakontroll, nem vonok meg magamtól semmit, csak mértékletesen eszem

-a sport soha nem állt távol tőlem, jelenleg ezeket nyomom: Rubint Réka, Bodyrock, futás és squat challenge


Köszönöm, aki végigolvasott, remélem életben marad a fórum és beszámolunk egymásnak a sikereinkről!

129. c306628484 (válaszként erre: 116. - Főnix01)
2014. ápr. 24. 23:22

Kardio intervall és zóna edzéseket csinálok. Mostmár 5 kg-os kézisúlyzókkal.

Péntek Enikő dvd-it használom, ő általa ismertem meg ezeket a mozgásformákat. Naggyon kemények és ezáltal hatékonyak is. Rubint Rékára szocializálodtam anno, de kellett valami keményebb amiben fejlődni tudok. Azt hiszem megtaláltam :)

128. Mókuska6 (válaszként erre: 127. - A0c1361e44)
2014. ápr. 24. 15:58
Köszönöm szépen a véleményed, és egyáltalán nem sértődtem meg, sőt nagyon köszönöm!!!!! :)
127. a0c1361e44 (válaszként erre: 126. - Mókuska6)
2014. ápr. 24. 15:52

Gondoltam megnézlek újra...


Én általában őszinte véleményt mondok és most is megteszem, remélem nem fogsz megsértődni!


Feltettél nem rég új fotókat, amik régebben készültek és soványabb vagy azokon, mint az edigieken. Nézd meg újra te is a fotóidat és jöjj rá, hogy a mostani, és a szerinted duci fotón is csinosabb vagy, mint a régi sovány fotón. A sovány képen nem vagy arányos, ott a csípőd túl kicsi, a feneked löttyedt, de most meg van a harmónia a testeden. A csípőd szélessége megfelelő, a feneked is feszesebb. Én a helyedben nem akarnék úgy kinézni, mint a régi fotón.

126. Mókuska6 (válaszként erre: 125. - A0c1361e44)
2014. ápr. 24. 15:40
Azon vagyok :) :)
125. a0c1361e44 (válaszként erre: 124. - Mókuska6)
2014. ápr. 24. 15:39

Úgy legyen!:)))

És persze a "lelkedben" is tegyél rendet! Remélem, hogy azt is fel fogod tuningolni a megfelelő szintre!:)))

124. Mókuska6 (válaszként erre: 122. - A0c1361e44)
2014. ápr. 24. 15:37
1 hónapja rendszeresen tornázom :) És nem áll szándékomban sem 1 sem 2 de 10 év múlva sem abbahagyni. Eddig buta voltam mert elhanyagoltam magam, de úgy gondolom itt az ideje összeszedni magam és nagymamaként is fittnek lenni majd :)
123. Mókuska6 (válaszként erre: 121. - A0c1361e44)
2014. ápr. 24. 15:34
Minden elismerésem és dicséretem a tiéd!!! Én sem szeretnék túlzásokba esni, csak szeretnék legalább fele annyira elégedett lenni magammal mint ahogyan te, és kihozni magamból az az a testi adottságaimból a legtöbbet. Csupán ennyi. Nem szeretnék zörgő csontos nő lenni, egyszerűen szeretném ha az aki vissza néz rám, kicsit más nő lenne mint ami most. :)
122. a0c1361e44 (válaszként erre: 120. - Mókuska6)
2014. ápr. 24. 15:32

És ez a probléma. Az kevés, ha valaki x időnként x alkalommal mozog egy kicsit. A mozgásnak rendszeresnek kell lennie. Nem időszakosan, hanem állandóan. Én egész életemben mozogtam. Lehet ezért nem kell nyafiznom a narancsbőr miatt, a túlsúly miatt, stb.

Persze nem én vagyok az etalon, de a fellángolás mindig kevés mindenhez. Mindennek a rendszeresség a titka.

121. a0c1361e44 (válaszként erre: 119. - Mókuska6)
2014. ápr. 24. 15:29

Rajtam van egy kis felesleg, azaz szerintem nincs. Normál kategória vagyok. 29-es farmert hordok és nem sztreccset:) Van egy kis háj a hasamon, de mindig volt, 52 kilósan is, pedig én verseny sportoló voltam. Sosem volt kerek fenekem, mert a genetikai adottságaim miatt nem is lehet. Nem lapos a fenekem, de nem is kerek hátrafelé. Már öregszem, de mindig elégedett voltam magammal. Lehet, hogy túlzásba is esek:))))) Nem cserélnék senkivel és, hogy miért is nem? Azért, mert akkor mindent cserélni kellene, de nekem másokon lehet, hogy tetszik valami, de minden sosem. Nagy kritikus vagyok:)))) Nem ér annyit senki vékony vádlija az én vaskosabb vádlimért cserébe, hogy a fenekemet is elcseréljem:)

Fura, hogy azt mondod, hogy a pasik nem néznek meg. Én már lassan 47 éves leszek és még mindig megfordulnak utánam. Jó, ilyenkor ellenőrzöm a sliccemet, stb. És csak utána mondom magamba, hogy köszi:)

65 kg vagyok a 165 cm magasságomhoz. A versenysúlyom 56 volt, de már nem áll jól az arcomnak, így inkább vagyok 65 kiló, minthogy ronda legyek. Nincs ráncom sem és sokak szerint nagyon fiatalos vagyok. Nem mintha érdekelne.

Már megint fényezem magam:))))



Az a probléma azzal ha valaki kis súlyból akar fogyni, hogy utána abból is akar még, ha most elégedetlen magával, akkor az lesz máskor is.


Félre értés ne essék! Én figyelek magamra. Nem napozok, hogy a bőröm szép maradjon, tornázok rendszeresen, figyelek a kajámra, stb. és jó, ha más is ezt teszi, de a túlzásokat nem szeretem.

120. Mókuska6 (válaszként erre: 112. - Főnix01)
2014. ápr. 24. 14:55
Tegnap egy órát kocogtam, ne kérdezd hogy bírtam magam sem értem :) :)
119. Mókuska6 (válaszként erre: 115. - A0c1361e44)
2014. ápr. 24. 14:54
Hát volt részem "tesztelni" a palikat és elárulom neked hogy egyáltalán nem! A pasik túlnyomó része a "cicanadrágba bújtatott, háj nem lóg ki sehol kerek fenekű" lányokat nézték meg és fordultak utánuk. Minden dicséretem annak aki kerek fenékkel és kevesebb hájjal rendelkezik a csípőjén és a hasán akár genetika akár sport miatt!!! Egy-két fiú ismerősöm véleményét kikérve akiknek szintén ez volt az ideál, jutottam arra hogy változtatnom kell. Persze izlés dolgától függ az egész, és ahány pasi annyi féle ízlés, de nekem elég volt azoknak a véleménye akik elmondták rólam is a meglátásukat őszintén nem kertelve! ENGEM ZAVAR a fenekem és a csípőm, a hasam és úgy minden. Akár látszik a súlyfelesleg akár nem. Tegye a szívére a kezét, majd emelje azt fel, az a nő lány asszony aki totál meg van elégedve magával. Gondolom nem sokan tennék fel a kezüket és még ha meg is tennék hogy már pedig ők meg vannak elégedve, másnap a tükörbe nézve jön az hogy kisebb orrot, nagyobb cicit vagy kevesebb narancsbőrt szeretnének. Persze fogadjuk el azt ami ránk lett szabva, de ha tudnék rajta változtatni miért ne tenném??? Miért ne lehetne kisebb fenekem vagy szebb hasam? Mindenki abból "gazdálkodik" amije van, és persze képesek vagyunk mi nők túlzásokba esni, hogy ami kisebb is mi jóval nagyobbnak látjuk. Ez még nem feltétlenül jelent anorexiát, vagy más önértékelési hibát magunkkal szemben. Egyszerűen csak mindenki szeretné kihozni magából a legjobbat.
118. ella87 (válaszként erre: 117. - XTüncőx)
2014. ápr. 24. 11:43
Juhú, gyere csak :) nekem is tavaly már majdnem megvolt az álom-alak, de valahogy holtpontra értem, és már nem érdekelt. Most persze szánom-bánom, főleg, hogy tegnap ráálltam a mérlegre, és kiderült, hogy nem 61, hanem 62 kg vagyok :) Bár ez a mérleg nem valami megbízható, ezer éves. Hajrá, hajrá, hajrá! este lesz időm edzeni, utána jelentkezem :)
2014. ápr. 24. 08:59

Nem értem, miért kell mindig csak támadni. Mindenkinek szíve joga fórumot indítani, akinek nem tetszik, nem olvassa, ennyi. Nyilván kisebb a fórumindító súlyfeleslege, mint egy 100 kilósé, és persze aki évekig 100 kiló, az örülne a 60 kilónak, mert MAGÁHOZ KÉPEST az kevés. De ennyi erővel egy 140 kilós meg örülne a 100 kilónak... Szerintem ügyes, hogy most észbe kapott, és sokkal könnyebb megszabadulni attól a 6 kilótól. Ugyanúgy drukkolok neked, Ella, mint ahogy azoknak is, akik nagyobb súlyfeleslegtől akarnak megszabadulni! A végcél ugyanaz, egészségesek legyünk, jól érezzük magunkat a bőrünkben!

Én is veletek tartok, egy viszonylag "nagyobb" (17 kg-os, azóta 3 +-ban vagyok) súlyvesztésen már évek óta túl vagyok, viszont innentől sosem sikerült az álomalak, mert mindig nagyjából ezen a ponton makacsolta meg magát a lelkivilágom. Szóval most én 73 kg-ról szeretnék egy jó 10-est ledobni. Néhány napja belevágtam ismét a diétába (+ mozgás). Hajrá csajok!!! :)

116. főnix01 (válaszként erre: 114. - C306628484)
2014. ápr. 24. 08:58

Gratula! Csak így tovább :)

Miket edzel?

115. a0c1361e44 (válaszként erre: 108. - Mókuska6)
2014. ápr. 24. 08:54

Megnéztelek, de nem értelek.

Ez van. Én sosem fogom megérteni, hogy pl. te is mit látsz magadon. Teljesen rendben van az alakod. Nem vagy anorexiás, nem vagy még telt sem. Szerintem te egy teljesen normál alkatú lány vagy. Én azt vettem észre, hogy a pasik az ilyeneket nézik meg inkább.

2014. ápr. 24. 08:41
Nekem jelenleg izomlázam van, de ma ujra edzés. Az majd jót tesz neki. Kajcsik rendben vannak, nincs elcsúszás. Megsütöttem a kedvenc gyúrós proteines sütimet így a büntetlen örömök ek is hodolok tizoraira meg uzsonnára ( természetesen moderált adagban) 😀

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook