Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csokifüggőség. Hogy hagyjam abba? Segítsetek.. fórum

Csokifüggőség. Hogy hagyjam abba? Segítsetek.. (beszélgetős fórum)


11. Dorcsika26 (válaszként erre: 9. - VNÉ50)
2011. okt. 11. 22:52
Szia.Engem érdekel a fogyokurás tablettád neve,esetleg priviben megirnád?
10. f54c6b8a8d (válaszként erre: 9. - VNÉ50)
2011. okt. 11. 22:18
Így van,az pedig sokszor az endokrin betegségeknél magas..
2011. okt. 11. 13:05
Szia én is csokifüggőségben szenvedtem, de nekem megoldotta egy fogyókúrás tabletta csak nem tudom ,hogy szabad-e a szer nevét írnom.A másik pedig állítólag ha magas a" káros" koleszterin szint akkor sem tud az illető fogyni
8. _Brigitta_ (válaszként erre: 7. - _Brigitta_)
2011. okt. 6. 09:52
hozzászolásokat
2011. okt. 6. 09:52
Köszönöm a hozzá szólásokat, majd megpróbálok leállni róla..
2011. okt. 5. 13:05
sehogy
5. f54c6b8a8d (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2011. okt. 5. 12:44

mellékíze nincs,de a stevia 0 kalóriatartaloma ,és egyéb gyógyító hatásai mellett /magas vérny.,cukorbetegs.,emésztés,antibakt.hatás,bőr,íny../nem rúghat labdába.

Mondjuk igaz,kinek mi a fontos.:)

Azért én a proteinhez mozognék is..,mert a fehérje mellett ált.nagyon magas ch.tartalma van.Kivéve a tojásfehérje alapúnak.

2011. okt. 5. 11:57

a steviánál még jobb talán a xilit, annak tényleg semmi mellékíze nincs, állagra is ugyanolyan, mint a kristálycukor, szóval nagyon jól lehet vele helyettesíteni bármiben.


amúgy jó csokipótlék lehet ha veszel valami jó minőségű, csoki ízű proteinport, és vacsira azt eszed (iszod). ezzel megvan a diétás vacsorád is, és csoki íze is van :)

3. f54c6b8a8d (válaszként erre: 1. - _Brigitta_)
2011. okt. 5. 11:54

Vegyél steviát,és csinálj vele csoki pudingot.Edd azt.

A cukor nagyon káros.Én már 1.5 éve nem ettem.Csokit is csak 2 kockát naponta,bár már egy hete most elfelejtettem,pedig imádtam.De az egészség a legfontosabb.

Számomra a saját akaraterőm gyakorlása nagyon fontos.Szerencsére nagyon jól működik..)

Csak elhatározás kérdése..

Gondolj a betegekre..Ők küzdenek,hogy jobban legyenek.. Te pedig magadtól rontod el,amid van.Az egészséged..

2011. okt. 5. 11:52

abbahagyni csak úgy lehet, ha nem eszel többet :))


próbálj találni valami cukormentes édességet helyettesítőként.

ha kevés szénhidrátot eszel, akkor pár nap múlva megszűnik a csokiéhség is.. persze azt a 3-4 napot ki kell bírni, az sem könnyű:)

2011. okt. 5. 11:49
Csoki függőség. Hogy hagyjam abba? Segítsetek..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook