Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Allergia orrspray csípi a gyerek orrát, abbahagyjam az adását? fórum

Allergia orrspray csípi a gyerek orrát, abbahagyjam az adását? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 14. 14:20
A Tonimernel van kifejezetten gyerekeknek való orrspray-je, mi azt használjuk.
11. Szanya (válaszként erre: 1. - 43b8d0cd13)
2010. szept. 10. 19:29
De egyébként október végéig virágzik a fekete üröm meg a parlagfű, utána már valószínűleg kevésbé fog kelleni az orrspray, ha nincs otthon semmi, amire nagyon allergiás.
10. Szanya (válaszként erre: 5. - 43b8d0cd13)
2010. szept. 10. 19:25
A Rhinocort aquát én használtam, nekem az felmarta pikpak, folyton vérzett az orrom. Állítólag az Otrivin allergiát sem lehet hosszú távon használni.
9. bf5264a5b9 (válaszként erre: 7. - 8e163afeff)
2010. szept. 10. 19:23

Én is szívesebben használnám azt, de sajna pajzsmirigybetegség miatt a nagy részük ki van lőve :(


Szóval első körben aki teheti, mindenképpen próbálja ki a homeopátiás szereket, időszakos allergiára pl a Corizalya kitűnő választás!

2010. szept. 10. 19:09

azt is próbáltuk de nem bizonyult eléggé hatékonynak!!:(

pedig sok homeost tartunk itthon..

2010. szept. 10. 19:03
homeopátiás orrspray... sokkal kíméletesebb és hatékony...
2010. szept. 10. 18:59
az awamyst lehet használni a lányom 7 éves napi 1 szer a fiam 11 napi 2 szer használja,nem teszi tönkre a nyálkahártyát,én még néha sóval is inhalálok vagy cseppentek nekik!
5. 43b8d0cd13 (válaszként erre: 3. - 84b668c6b4)
2010. szept. 10. 18:56
Rhinocort aqua-t kaptunk,tavasszal használtuk a vibrocilt is amikor arcüreg gyulladása volt,és az jó allergiára is,de létezik olyan spray amivel egy hosszú szezont végig lehet fújkálni??
2010. szept. 10. 18:52
A Nasonex hosszú távon felmarja a nyálkahártyát. Elvileg 6 éves kor alatt Allergodylt és Otrivin allergiát nem lehet adni, de az én fiamnak azt ajánlották. Az Allergodyltól tüsszögőroham jön rá, a másikat még nem mertem kipróbálni...
2010. szept. 10. 18:48

Nekem avamys van a lányomnak,a fiúnak meg Nasonex..

melyiket kaptátok?

2010. szept. 10. 18:40

Szia!


Igaz, hogy én csak a saját tapasztalatomról írhatok, de Nekem is írt már fel asztmaspray-t allergiológus tök feleslegesen... én kértem valami mást, mert nem használt semmit (allergiás vagyok nem asztmás), és 3adszorra sikerült megtalálni a megfelelő kombinációt (nekem Aerius-Avamys, a férjemnek Altiva-Avamys).


Amíg nincs másik, semmiképpen nem kellene abbahagyni, mert elviselhetetlenek lesznek a tünetei (bár ez attól is függ, hogy időszakos allergia-e... Nekem spec poratka van egész évben... yippi...:( )

2010. szept. 10. 18:37
Sziasztok!Kislányom 7éves lesz,AERIUS szirupot szed de hetek óta rengeteget tüsszögött reggelente,a szirup mellé felírtak neki egy szteroidos orrsprayt ami csípi az orrát és már attól sír ha meglátja.Már bánom hogy nem magamtól vettem neki valamit,az orvosok sokszor csak kísérleteznek,jó drága spray volt,de én abbahagynám mert biztos van olyan ami fájdalom nélkül megszüntetné ezt a kellemetlen tünetet.Várom a tapasztalatokat,ötleteket!Köszi mindenkinek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook