Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális ez a vérzés, vagy hagyjam abba? fórum

Normális ez a vérzés, vagy hagyjam abba? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 29. 06:54

Megkérdeztem egy nőgyógyásztól a neten, azt írta,hogy 3 hónap a türelmi idő, ha akkor is vérzek,át lehet térni a Gestomix 30 ra.

Csak félek addigra kivérzek...

2011. jan. 28. 10:20
orvostudakozo.hu, itt meg tudod kérdezni Hamvas Ferencet. ja én ugy tudtam, hogy 35 felett már nem nagyon írnak fel tabit! mindenképp írj neki, és hamar válaszol!
2011. jan. 28. 10:19

Én 3év után újra elkezdtem szedni novemberben a Harmonetet és ugyanez volt,igaz 2-3 napos kis vérzésvolt,megijedtem,abba is hagytam. Igaz nekem más mellékhatása is volt:borzasztóan fájtak a cicieim,kőkeménye voltunk,mint anno kisfiam születése után 3 nappal tejbelöveléskor plusz migrénes fejfájásom volt napokig legerősebb gyógyszer sem hatott...

És ezért hagytam abba 2hónap után.


Én 2hónapig végig azon aggódtam,ha van mellékhatása a foginak akkor vajon ugyanúgy véd is??? :S


És még az is furcsa,hogy ugyanezt szedtem 16-tól 19éves koromig és semmi de semmi mellékhatása nem volt akkor. Ennyit jelent egy terhesség!!!Ennyire átrendezi az ember hormonháztartását.

2011. jan. 28. 10:16
Nem felejtettem el bevenni,nem attól lehet. Mondjuk filóztam, bele merjek e vágni, mivel 42 vagyok. Nem tudom ,milyen fog. gátlók vannak még ,biztos van egy csomó azóta...
2011. jan. 28. 09:58
nekem is volt ilen bár nekem 3 év szedés utána kezdődött ez a középidőnél való bevérzés... másik gyógyszert kaptam a dokitól .. azt mondta valszínű hogy a szervezet alkalmazkodott a hormonszintjéhez a gyógyszernek... bár nálad ez nem áll fenn lehet csak nem jó az összetétele a gyogyinak ...Doki mindenféle képpen meg kell vele beszélni és sztem fog másikat írni
2011. jan. 28. 09:57
szerintem beszélj az orvossal telón, de nekem azt mondta a dokim hogy előfordulhat néha vérezgetés főleg ha egyszer kétszer elfelejted bevenni!
6. 2e8c028830 (válaszként erre: 5. - Chrissy28)
2011. jan. 28. 09:57
És nálad mikorra rendeződott a helyzet?
2011. jan. 28. 09:55
Ilyen velem is elofordult, de azert kerdezz ra orvostol.
2011. jan. 28. 09:50
Nem szedtem már vagy 15 éve,vagy még több,még az Anteovint.Óvszerrel védekeztünk.Most viszont egyéb más okok mellett azért kezdtem el szedni, hogy kevesebb,és ne legyen görcsös a mensim. de erre nem számítottam, hogy ennyit vérezgetek...:((
3. orsolya33 (válaszként erre: 2. - 2e8c028830)
2011. jan. 28. 09:46
Szerintem normális. Nem tudom,hogy előtte szedtél e valami más fog. gátlót,valószínűleg,hogy kicsit felborult a hormonháztartásod. Szerintem kezd el szedni a harmadikat és ha nem szűnik a probléma,akkor doki tanácsát kell kikérni.Volt már nekem is ilyen jellegű problémám,orvos azt mondta ne hagyjam abba,ha nem múlik a panasz ír fel mást.
2011. jan. 28. 09:40

A Gestomix fog. gátlót kezdtem el szedni.A menstr. 1 napján kellett elkezdeni,és kb 10 napig elhúzódott.Norm. esetben 5-6 nap.

A szünetben megjött pár nap gyenge vérzés,örültem is neki, mert erős,és sok volt előtte.

Viszont a 2. levél közepénél elkezdtem vérezni,és már a szünet van ,még mindig vérzek!!!

Először csak gyengén, de most már erősebben.

Mellékhatásként írja, hogy jelentkezhet vérzés az első pár hónapban.De én pecsételőre, és rövid ideig tartóra számítottam.

Belefogjak a 3. levél szedésébe szerintetek?

Ha muszáj,elmegyek a dokihoz, de először tőletek kérnék tanácsot, hátha tudja valaki...

2011. jan. 28. 09:35
Normális ez a vérzés, vagy hagyjam abba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook