Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császármetszés után mitől dagadhat kétszeresére az amúgy is nagyon vizes láb? fórum

Császármetszés után mitől dagadhat kétszeresére az amúgy is nagyon vizes láb? (tudásbázis kérdés)


12. misz (válaszként erre: 7. - Papp Szilvia)
2010. szept. 30. 16:54

Nekem a császár után nem dagadt be a lábam egyáltalán. A sima szülés után viszont igen. De pár nap múlva lement magától.


Azért én megmutatnám a dokinak.

11. violamama (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2010. szept. 30. 16:12
Szia! Nekem azt mondták hogy császár után normális hogy bevizesedik, de tornáztatni kell, nekem bent a kórházban megmutatták hogy mit hogy kell csinálni, nem aggódj elmúlik:) Gratula a babához neki:)
10. cumma1 (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2010. szept. 30. 14:42

Szia!

Én ugyanígy jártam, szülés után 3x akkorára dagadtak a lábaim mint előtte. Semmit nem csinálnak vele, vízhajtót nem lehet szedni. Miután elkezdtem normálisan szoptatni 100ml/ 2-3 óránként lejött, onnantól fogva óráról órára szebb lett a lábam. Nagyon nehezen indult be nálam a tejtermelés, tehát 3-4 napig is úgy néztem ki mint tompika :)

Polcolja fel!! Én szopipárnát hajtogattam mindig a lábaim alá, és égnek álló lábakkal pihentem.

9. Papp Szilvia (válaszként erre: 8. - Baby0309)
2010. szept. 30. 10:15

nincs mit...

sok sikert és egészséget nekik!!!:)))

még eszembe jutott h körbe-körbe kellett hajlítgatnom-"tornáztatnom"-a bokám...ezt a kórházi gyógytornász javasolta:)

és tényleg pócolja fel,mert pl én ellinkeskedtem amikor mondták és estére nem fért bele a lábam a papucsba:SS

8. Baby0309 (válaszként erre: 7. - Papp Szilvia)
2010. szept. 30. 10:12
Köszi,akkor kicsit megnyugodtam!
2010. szept. 30. 09:59

nekem sima szülés után dagadt be...előtte nem volt...

a doki mondta h pócoljam fel minél több ideig,ne mászkáljak vele...

2nap után apadni kezdett,és mikor hazajöttnük rá pár napra volt teljesen jó...szvl kb 1hét...

6. Baby0309 (válaszként erre: 5. - Szilvamama)
2010. szept. 30. 09:54
igen kórházban,meg is mutatja remélem,csak most nem tudok vele beszélni,azért érdeklődöm. Aggódom.
2010. szept. 30. 09:53
Több nap telt el nálam, amire elindult az apadás. Ha kedden szült, még kórházban van, nem? Semeddig nem tart, hogy vizitkor megmutassa az orvosnak.
2010. szept. 30. 09:51
Passz, nekem vékonyodott a lábam, hisz kiment a víz! azonnal mennék dokihoz, nehogy komolyabb baj legyen!
2010. szept. 30. 09:49
Szegénykém annyi baja van még ez is! Sőt,ha vakarja,akkor vérzik neki,bár az előtte is volt.
2010. szept. 30. 09:48

Szia,

hát én is csak ezt tudnám tanácsolni :( Nem tudom miért lehet ez. Én is császáros voltam, de nekem nem dagadt.

2010. szept. 30. 09:46

Sziasztok!


Érdeklődnék,hogy tudja-e valaki,hogy császármetszés után mitől dagadhat kétszeresére az amúgy is nagyon vizes láb?

Barátnőm szült kedden és most mondja,hogy sokkal jobban bedagadtak a lábai,mint a szülés előtti napokban. Mondtam,hogy mutassa meg azonnal orvosnak.

Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook