Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császármetszés után mennyi idővel lehet biztonságosan hüvelyi úton szülni? fórum

Császármetszés után mennyi idővel lehet biztonságosan hüvelyi úton szülni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. jan. 29. 11:37

Szia!

Neharagudj, hogy megkérdezem, de mi a baja a babádnak? Milyen betegsége van? A császármetszéses szülés miatt lett beteg?

Mikor szültél, ha már akarsz még egy babát?


Én nekem kés és fél év van a két gyerekem között. Az első császáros volt. a másodikat megtudtam volna szülni rendes hüvelyi uton csak a picim nem jól fordult le és nem voltam kitágulva semmire sem.

Szerintem az 1,5-2 évet meg kell várni. Hogy a nővekvő pocin a műtéti varrás ne repedjen szét. Nekem ezt mondta az orvos.

5. 1a7db11ff0 (válaszként erre: 1. - Bluemoon1978)
2010. jan. 29. 11:34

szia,

sajnálom hogy beteg a kisbabád,nekem meghalt sajnos.és mi nekünk 6 honapot mondtak de 4 honap a minimum.és én is császárral szültem.az hogy simán hüveji uton szülj sok mindentől függ,de nem lehetetelen,mert én az eslö két gyermekem simán szültem de a 3.at császárral és azt mondták hogy ha semmi komplikácio nem lesz a szülés elöre haladtávala akkor simán is megszülhetem csak a legvégső esetben lesz császár,

mi történt veletek??

te nem ugyan az a bluemoon vagy aki az angyalok szülei.hun is fenn van??mi a kisbabád betegsége??

2010. jan. 29. 11:34

Szia!

A legtöbb orvos azt mondja, legalább 2 év teljen el a két szülés között. De akkor is felmerülhet a hegszétválás, a vége felé sokat nézik ultrahanggal a heget is. Ha nagyon elvékonyodik, nem engedik a hüvelyi szülést.

3. ancsika72 (válaszként erre: 1. - Bluemoon1978)
2010. jan. 29. 11:33

Én sztem 1 évet célszerű várni .

De minimum 6 hónapot.

2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Bluemoon1978)
2010. jan. 29. 11:32
és a mostaniról már teljesen lemondtál?
2010. jan. 29. 11:30

Sziasztok,


Én nemrég szültem császárral és sajnos beteg a kisbabám, ezért mihamarabb szeretnék mégegyet, de szeretném hüvelyi úton megszülni (már ha van választásom, ami most sem volt). Tudtok segíteni, hogy mennyi az az idő, amikor már biztonságosan ki tudom hordani a babát és meg is tudom szülni hüvelyi úton?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook