Csalódott lettem, mert a férjem... (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
5. bee6fd37c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 09:17
Megértem, hogy csalódtál, teljesen normális érzelmi reakció ez tőled.
Remélem, valóra válik a vágyad hamarosan!
4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 08:03
Nagyobb csapás sose érjen!
3. semleges
jan. 19. 07:20
Lehet, hogy csak megviccel.
2. *bzsuzsanna
jan. 19. 05:06
Mi az ok?
jan. 19. 05:06
További ajánlott fórumok:
- Jogos, ha a férjem azt mondja, hogy rossz anya vagyok, mert nem tudok finomakat főzni?
- A férjemet az édesanyja folyamatosan érzelmileg zsarolja, mert engem jobban szeret, mint őt, és ezt anyuka nem tudja elviselni. Mit tegyek?
- Nemrég lettem feleség és a férjem vezetéknevét viselem. 🥰
- Munkanélküli lettem és a férjem is elhagyott...
- Nyugdíjas lettem, halott férjem nyugdíjjárulékát igényelhetem-e sajátom helyett?
- Kinyitottam a naplómat, és nagyon csalódott voltam, mert...