Csalódott lettem, mert a férjem... (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
Sok kicsi sokra megy
Az én kapcsolatom stabil úgy éezem
A végén elmegyek vele"
A fiaddal csak?
Tedd próbára a házasságodat, gratulálok
Nyáron valóban nagyon meleg van, 40 fokban nem túl élvezetes a városnézés.
Próbáljátok meg a tavaszi vagy őszi szünetre időzíteni.
Mond neki azt, hogy a Bali szigeteken szeretnél egy családi összejövetelt.
Ijedtében megszervezi az Athént... :)
😀👍
Add meg a számát. Jól leteremtem, aztán rábeszélem az útra.
Középiskolás. Szeretne ő is jönni, és én is szeretném, ha jönne.
A végén elmegyek vele.🤣🤣🤣
Ha az ördög el nem visz addig. 🙄
Most tényleg szomorú vagyok emiatt.
Négy éve pl.autót "kellett" venni, azért nem mentünk.
Igy konkrétan nem volt az, hogy el kellett halasztani, csak évek óta mondom, hogy vágyam, hogy Athénba eljussak a családdal legalább egy hétre.
Szezonban nem megyünk, mert meleg van, iskolaidőben a gyerek nem akar hiányozni. Az iskolai szünetek alatt meg nem biztos, hogy tudok szabadságra menni.
Kérlek, ne akard érvényteleníteni az érzésemet.
Köszönöm.
Máskor nem lehet?
Gondolom nem sértődnél meg a halasztás miatt.
További ajánlott fórumok:
- Jogos, ha a férjem azt mondja, hogy rossz anya vagyok, mert nem tudok finomakat főzni?
- A férjemet az édesanyja folyamatosan érzelmileg zsarolja, mert engem jobban szeret, mint őt, és ezt anyuka nem tudja elviselni. Mit tegyek?
- Nemrég lettem feleség és a férjem vezetéknevét viselem. 🥰
- Munkanélküli lettem és a férjem is elhagyott...
- Nyugdíjas lettem, halott férjem nyugdíjjárulékát igényelhetem-e sajátom helyett?
- Kinyitottam a naplómat, és nagyon csalódott voltam, mert...