Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csalódott lettem, mert a férjem... fórum

Csalódott lettem, mert a férjem... (beszélgetés)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Érdekes73)
jan. 22. 14:07
Most végre ez sem akadály.
jan. 22. 13:14
Van rá keret?
jan. 22. 11:43
Menj el nélküle
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Lolita2112)
jan. 21. 08:12
Dehogy haragszom, csak nem tudtam hova tenni. Nem ismerjük egymást, lehet akár szarkazmus is, meg komoly is, hiszen nem látsz bele az életünkbe, és felmerülhet ez a lehetőség is, valóban.🙂
31. lolita2112 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 20. 23:04
ez csak egy felteves volt,hallottam mar ilyenrol tobbszoris.nem megbantani akartalak,s ne haragudjal ram ezert!
30. horex (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 20. 18:52

Sok kicsi sokra megy

Az én kapcsolatom stabil úgy éezem

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Horex)
jan. 20. 18:30
Nem egy pár napos kiruccanáson múlik egy házasság. Vagy a tiéd igen? Szar lehet.
28. horex (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 20. 17:53

A végén elmegyek vele"

A fiaddal csak?

Tedd próbára a házasságodat, gratulálok

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Lolita2112)
jan. 20. 17:46
Ez szarkazmus volt? Bocs, de írásban nem mindig jön át, főleg, ha nem ismerem az írót.
jan. 20. 17:45
Az lesz, csak nem tudom, melyik évben.
jan. 20. 07:52

Nyáron valóban nagyon meleg van, 40 fokban nem túl élvezetes a városnézés.

Próbáljátok meg a tavaszi vagy őszi szünetre időzíteni.

jan. 19. 23:24
parod tul konnyelmuen igergetett neked!nem ivott akkor epp vmi alkoholt,mert akkor szoktak olyant mondani amit kesobb elfelejtenek.
23. levarosbukta (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 16:06
Helyes! Ha úgy adódik menjetek ketten.
22. komor
jan. 19. 13:29

Mond neki azt, hogy a Bali szigeteken szeretnél egy családi összejövetelt.

Ijedtében megszervezi az Athént... :)

21. 55Judit (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 13:18

😀👍

Add meg a számát. Jól leteremtem, aztán rábeszélem az útra.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Levarosbukta)
jan. 19. 13:18

Középiskolás. Szeretne ő is jönni, és én is szeretném, ha jönne.

A végén elmegyek vele.🤣🤣🤣

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 55Judit)
jan. 19. 13:16
Nem dédelgetni akarom, csak elmenni Athénba, míg még tudok. 🤣
18. 55Judit (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:52
Elhiszem. Azt mondom ami nem szolgál, el kell engedni. Gondolom hogy baromi nehéz lehet és már unod hogy mindig ez van, de akkor se dédelgesd a sérelmedet. Próbáld meg! Vele csak rosszabb.
17. levarosbukta (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:48
Nahát, akkor még sem a férjed az oka hogy nem mentek. Nem tudom hány éves a gyerek, de gondolom már középiskolás vagy egyetemista. Az nem opció, hogy ő szépen itthon marad ti meg a pároddal elmentek Athénba?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 55Judit)
jan. 19. 12:43

Ha az ördög el nem visz addig. 🙄

Most tényleg szomorú vagyok emiatt.

jan. 19. 12:42

Négy éve pl.autót "kellett" venni, azért nem mentünk.

Igy konkrétan nem volt az, hogy el kellett halasztani, csak évek óta mondom, hogy vágyam, hogy Athénba eljussak a családdal legalább egy hétre.

Szezonban nem megyünk, mert meleg van, iskolaidőben a gyerek nem akar hiányozni. Az iskolai szünetek alatt meg nem biztos, hogy tudok szabadságra menni.

14. 55Judit (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:37
Eszembe se jutott. Viszont úgy tűnik, te mindenképpen ragaszkodsz az érzéshez. Én tapasztalatból tudom hogy nagyon rossz beleragadni a csalódottság érzésébe. Én igyekeztem lazábban venni a saját érdekemben, és túllendülni rajta. Vannak dolgok amikre sokat kell várnunk különféle okok miatt. Egyszer csak majd elmentek, amikor összeállnak a körülmények.
jan. 19. 12:30
Az mit jelent hogy évek óta? Hogy pl már a 47.-re is tervbe volt, és azóta mindig. Amúgy én a Centrál parkba szeretnék egyszer eljutni.
12. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:27
Talán a férjednek nincs kedve,,ezek így nem könnyű megoldások.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Libikóka)
jan. 19. 12:17
Lehet. De erre vágytam. Mar évek óta halasztjuk.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 55Judit)
jan. 19. 12:15

Kérlek, ne akard érvényteleníteni az érzésemet.

Köszönöm.

9. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 12:10

Máskor nem lehet?

Gondolom nem sértődnél meg a halasztás miatt.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - *bzsuzsanna)
jan. 19. 12:07
Túl meleg van akkor.
jan. 19. 10:46

Van egy Telly Savalas film, aminek az az angol címe, hogy "Szökjünk Athénba!"


[link]

6. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 09:41
Talán másra kell a pénz ? Sürgősebbre, fontosabbra. Beszéld meg vele !
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook