Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak vízuálisan gondolkodóknak:"A-Mi? a kulisszák mögött van" érdekes olvasmány fórum

Csak vízuálisan gondolkodóknak:"A-Mi? a kulisszák mögött van" érdekes olvasmány (tudásbázis kérdés)

2012. nov. 17. 11:12
érdekes....
3. e32d76b828 (válaszként erre: 2. - E32d76b828)
2012. nov. 12. 21:45

mivel eleg sok hsz van alabb kell nemi rekontra,

hogy Piri ne legyen szomoru....kisse bovitem a latogatok szamat,egyebkent is birom a burajat,nos

nem minden napos a leirat ezt meg kell hagynom s talan azert sem mert nagy nevek femjelzik labjegyzeteit Mozes,Jozsue,Jeremias es a tobbi, csupa csupa figyelemre melto igaz hus-ver emberkek

erdemes idotoltes figyelemmel kiserni a korban ie.kb.2000-ben jatszodott tortenetet de megertem ha valaki legyint mivel RubikRena sutt-nessze jobban lekoti...az ing termeszetesen nem mindenki re illik keresem azt a keveseket

2012. nov. 11. 21:30
lehet olvasni és lehet vélményezni...kíváncsi vagyok Ti hogy élitek meg az irományt,férhet-e hozzá kétség, eme remek olvasat kétségen kívüli,páratlan példabeszédekkel tűzdelt,kerekre sikeredett összefoglalás bár kicsit hosszúra sikeredett ugyan de időtök mint a tenger nos?
2012. nov. 11. 21:21
Csak vízuálisan gondolkodóknak:"A-Mi? a kulisszák mögött van" érdekes olvasmány

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook