Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szex és más semmi! fórum

Csak szex és más semmi! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 8. 23:32

1. a közös munka megöli a kapcsolatot (én is így jártam, évekig együtt dolgoztunk: ugyanazt a levegőt szívni mindennap mindenütt, ugyanazokat a gondokat vinni magunkkal az ebédhez, vacsorához, az ágyba...soha többé!!!)


2. a legveszélyesebb egy kapcsolatra a legjobb barátnő: mert épp te vagy az, aki - jókat, szépeket mondva róla - kívánatossá teszed. A férfiak nagy százalékának előbb utóbb kívánatos lesz az amúgy szeretett és megbecsült felesége (azaz megbízható információforrás!) által nagyra tartott barátnő.


3. ne hagyd magad leértékelni! ha kell a férjed, tedd magad kívánatossá: pl flörtölj egy olyan férfival, akire viszont ő néz fel. Státusunkat soha nem csupán önmagunkért, hanem a nagy társadalmi kapcsolathálóban elfoglalt pozíciónkért kapjuk. Sok férfinak akkor "jön meg az esze", amikor látja, hogy a megunt, cserére érdemes felesége másnak is kell... Te pedig légy vele hűvös, visszafogott, éreztesd, hogy nem körülötte forog a világ, nem kell a s...ét is kinyalni (brrrr hogy utálom ezt a kifejezést, de ennél jobb nincs most ide), légy NŐ, azaz becsüld meg magad, ahhoz, hogy mások is megbecsüljenek.


4. egyet tanulj meg: SEMMIT nem old meg, és a legvacakabb dolog, ha kisírt szemekkel nézel rá, elhaló hangon könyörögsz vagy rimánkodsz vagy cirkuszolsz neki, jeleneteket rendezel, bosszantod munkában, ágyban az egykor megfogadott hűségre, elmúlt évtizedekre, gyerekekre stb való hivatkozással. CSAKAZÉRTIS-stílust vesz fel, és akkor is végigviszi, ha belepusztul, vagy ha úgy érzi, hogy talán nem is azt kellene csinálnia. Észérvekkel egyáltalán nem hatsz rá, de a férfiasságától megfoghatod: ha újra megszerzendővé, meghódítandóvá teszed magad. Persze ennek ezer részlete van.

2009. márc. 8. 23:25
Mosr már megpróbálok aludni..mert tegnap éjjel nem tudtam..ha netán holnap itt leszel benézek én is..köszi a beszélgetést..JÓ ÉJSZAKÁT NEKED.......Rita.
53. d972032f0a (válaszként erre: 52. - Harminchatos)
2009. márc. 8. 23:21
Hááát......valamit ki kell találnom...tudod az a baj,hogy eggyütt dolgozok a férjemmel itthon..autószerelő műhelyünk van,én viszem az autókat műszakira,zöldkártyára..ugyhogy elöször munka helyet kellenne keresnem....és hát már 18 éve itthon dolgozok,...talán ez is baj már,hogy egész nap eggyütt vagyunk..de nem ez a fő próbléma hanem az,hogy a legjobb barátnőm elszerette tölem...és eddig úgy néz ki,hogy ő a jobban kell a férjemnek mint én...
2009. márc. 8. 23:13

olvass könyveket a pozitív gondolkodásról


minden hónapban egyszer menj el színházba


minden héten menj el úszni, kocogni, fitnesszterembe stb


ismerkedj újabb és újabb emberekkel, akik új színt visznek az életedbe


és így könnyebb lesz

51. d972032f0a (válaszként erre: 50. - Harminchatos)
2009. márc. 8. 23:07
Nálunk is a férjem már kimondta azt a rettenetes szót,hogy váljunk el és akkor jobb lesz....de nekem nem lenne jobb...mert még szeretem...de igy meg szenvedek attól,hogy csak nyűglödünk...olyan se vele se nélküle....
2009. márc. 8. 23:02
felhalmozódott rossz dolgok és egy nagyon mély szerelem
49. d972032f0a (válaszként erre: 48. - Harminchatos)
2009. márc. 8. 22:56
Leirod,hogy mi más miatt vagy inkább ne kérdezzem?
2009. márc. 8. 22:55

azóta válunk :D ez két éve, de talán a nyáron vége lesz

de NEM a félrelépése miatt

47. d972032f0a (válaszként erre: 46. - Harminchatos)
2009. márc. 8. 22:51
4 év után végleg elváltatok?
2009. márc. 8. 22:48
hm, nagyon kíváncsi lennék, hogy az eltelt több mint fél év alatt Taoista hogyan oldotta meg az ügyet
45. d972032f0a (válaszként erre: 44. - Harminchatos)
2009. márc. 8. 22:45
Én meg a férjemnek bocsájtottam meg,ennek már 4 éve,de nem lett jobb a házasságunk......
44. harminchatos (válaszként erre: 3. - Tordai Zsuzsa)
2009. márc. 8. 22:39
én megbocsátottam a feleségemnek, s még 4 évig éltünk együtt
43. Kijózanító (válaszként erre: 42. - Gyongyi0313)
2009. márc. 8. 22:35

"szexista"



Ezek a szexista reklámok egyrészt megerősítik a káros nemi sztereotípiákat, a nők és férfiak közötti egyenlőtlen helyzetet, másrészt felerősítik a társadalom elvárásait azzal kapcsolatban, milyennek kell lennie, hogyan kell kinéznie, viselkednie egy nőnek illetve egy férfinak. Az egyre szaporodó mentális problémák, a főként fiatalok körében jellemző testképzavarok és ezzel kapcsolatos súlyos betegségek (anorexia, bulímia) is ezen hamis elvárások és sokszor elérhetetlen ideálképek erőteljességét mutatják. Amikor egy átlag magyar kb. napi 4 órát néz tévét, és a gyerekek sokszor egyedül ülnek az „elektronikus bébiszitter” előtt, el tudjuk képzelni, milyen hatása van a médiának és ezen belül a reklámoknak a gyerekek, fiatalok, a „jövő nemzedékeinek” gondolkodására, értékítéletére, társadalomképére.

2009. febr. 18. 22:05

kicsit szégyenlősen - de megkérdezem, ti mit értetek a "szexista" szó alatt???

Így konkrétan sehol nem találom, és zavar, hogy nem ismerem a szó jelentését.

41. 05c197c0d0 (válaszként erre: 1. - Taoista)
2009. jan. 6. 19:06
igen! vagy egy pasi akitol remegni kezdtem amikor eloszor ramnezett! meg ilyen nem tortent velem!! mert nem tartom magam szegyenlosnek, allom a meresz a tekinteteket stb. de ez a pasi... szinte felek tole! nyaron elcsattant egy csok koztunk. de mar elontott a forrosag amikor eloszor elhaladt mellettem es veletlenul hozzamert! tudniillik nekem szuksegem van elozmenyekre ahhoz hogy ennyire vonzodjam valakihez. pl beindulok ha csipkelodnek velem. ezert tartom hihetetlennek hogy ettol a pasitol mar akkor olvadtam amikor epp csak a szemembenezett!!!!
40. avic (válaszként erre: 39. - 093599874c)
2008. dec. 14. 13:29
.....és bármilyen hihetetlen ez még sok esetben a férfiaknál is így van........
39. 093599874c (válaszként erre: 30. - E08ad8b1fe)
2008. dec. 11. 12:28
Jó, amit mondasz, nagyon. A szex nagyon nagy intimitás lelkileg is, nemcsak testileg. Akivel én ebbe az intimitásba beengedek, az valahol mindig az életem része marad.
38. 093599874c (válaszként erre: 37. - Avic)
2008. dec. 11. 12:26
Az szar párkapcsolat.. sőt, már annak sem mondható. Én is botlottam már el, jó volt... ennyi. 12 éve vagyunk a párommal együtt, nagy szerelem volt, mára szeretetté szelidült. Nagyon ragaszkodunk egymáshoz, de az elveink kicsit különböznek. A férjemnek nem fér bele soha egy kis szórakozás sem... Nekem hiányzik néha a "nagy szenvedély".
37. avic
2008. dec. 11. 12:08

Szerintem alapvető baj - legtöbbünknél - a kettős mérce..........


Feltétlen hűséget követelünk de az nem baj ha mi rakoncátlankodunk egy kicsit........ez mindkét nemre igaz....bár elismerem -ránk - férfiakra jellemzőbb....


Teljesen felfoghatatlan számomra viszont a többé éven át tartó szeretői viszony.....a botlás az botlás ha nem sokszoros és nem tartós akkor az még szimpla emberi gyarlóság, amely után a párkapcsolat még jobb is lehet.....


Milyen párkapcsolat viszont az, ami ezt tartósan nem veszi észre?.......

36. gyöngyszemü (válaszként erre: 35. - 0961bae255)
2008. dec. 8. 23:03
A javadra lehet írni hogy legalább gumit használtál volna! :-))
35. 0961bae255 (válaszként erre: 33. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 8. 21:54

Megcsalàs,féltékenység olyan csunya fogalmak, nem? és ha a vidàm oldalàrolnézzük a dolgokat?

volt màr ugy, hogy meg akartam dugni egy nôt a feleségem mellett egy laza buliban és hatalmasat nevetett, amikor nem sikerult, mert a gumi felhuzasa kozben teljesen lehervadtam. Szoval ilyen is van a "csak szex és màs semmi " kategoriàban

2008. dec. 6. 21:29
Mivel én a párommal sosem tennék ilyet, neki sem tudnám megbocsátani...szeretni attól még szeretném, de nem tudnám ezt elfelejteni. Ha én hibáznék, tőle sem várnék könyörületet, lehet hogy konzervatív vagyok, de nem tudom elfogadni az ilyen kalandokat. Tudom, hogy egy hosszú kapcsolatban már nincs meg a kezdeti varázs, az ismerkedés stb. de talán ha csak ennyi hiányzik a kapcsolatotokból, de nincs bajotok a párotokkal, akkor lehet új élményekkel frissíteni kettőtök életét, és kell is szerintem.
33. gyöngyszemü (válaszként erre: 28. - 0961bae255)
2008. dec. 6. 13:03
Nézőpont kérdése, attol függ hogy a megcsalt egyén hogy fogadja ezt el, ha kiderűl hogy megcsalták. Hameg nemtud rola az nem fáj!
32. e08ad8b1fe (válaszként erre: 21. - 11111)
2008. dec. 6. 06:50

Ez csak gyönyörű lehet! Bár, nálunk rövidebb ideig tartott, de gyönyörű volt, rengeteg szép emlékem van. persze voltak hisztik, meg veszekedések, de ez mind kellett a varázshoz.

a lopott csókok, akár egy parkolóházban, vagy lopott éjszakák valahol vidéken egy hotelban, séták kéz a kézben egy erdőben, munkahelyen egy félszeg mosoly és a többi.

tényleg csodálatos élmény, DE NEHÉZ!!!

31. e08ad8b1fe (válaszként erre: 28. - 0961bae255)
2008. dec. 6. 06:46

és nagyon jó volt elveszteni a fejem :-)

ha megteheti valaki, tegye meg. egyszer élünk. csak számoljon a következményeivel!

30. e08ad8b1fe (válaszként erre: 1. - Taoista)
2008. dec. 6. 06:45

Pár évvel fiatalabb vagyok nálad, boldog házasságban élek férjemmel. És van egy férfi, aki iránt ugyanígy éreztem. Mi már túl vagyunk mindenen, azaz muszáj volt csillapítani a vágyat. Kicsit tovább, mint 1 évig tartott, aztán az ő neje rájött (e-mailből) és most vége. mára már a szexuális vágy is csökkent, maradt a szeretet, barátság. néha nehéz, mert nem lehet elfelejteni azt, ami történt. ja igen, a szexből nagyon erős kötödés alakulhat ki. nem tudom, hogy szerelem-e vagy sem, de ez sok mindent összezavarhat.

én nem bántam meg, mert még sose voltam így férfival. és teljesen más volt vele a szex, mint férjemmel. sokkal nyitottabb voltam és ő is.

a korkülönbség is kb. ennyi volt köztünk:-)

szerintem sokan vaguynk ilyen helyzetben, csak nem sokan merjük bevallani.

29. Vemalsar (válaszként erre: 27. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 6. 04:28
Na, akkor 30 év körüli nőkkel nem házasodom, nekem ez a téma tanulsága :D
2008. dec. 5. 23:46
De olyan jó elveszteni idônként a fejét az meberenke, nem? és akkor mi van?
2008. dec. 5. 22:54
Úgylátom harminc fölött minden nő "elveszti a fejét"? Egy csónakban evezünk! :-( :-))
26. d3edebbda4 (válaszként erre: 21. - 11111)
2008. dec. 5. 21:35
Akkor miért nem folytatjátok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook