Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit akarhat tőlem-csak szex és más semmi, vagy többet? fórum

Mit akarhat tőlem-csak szex és más semmi, vagy többet? (beszélgetős fórum)


1 2
48. Kvinna92 (válaszként erre: 47. - Aca1be25d2)
2012. aug. 18. 17:03
Mire gondolsz az alatt hogy így működnek? Ennyire egyszerűen? Vagy nem értem... :$
47. aca1be25d2 (válaszként erre: 1. - Kvinna92)
2012. aug. 17. 18:12

Kicsit érdekes mondatok:

"..jó lenne már valami normális barátnőt összeszedni, akivel mehet ide-oda."

"Aztán mondta hogy most ősztől megváltozik,.."

Ezek nála tényleg így működnek?

Akkor szerintem ne fűzz túl sok remény Hozzá!

Vagy, ha mégis, gyanús, h csalódás lesz a vége!

46. Kvinna92 (válaszként erre: 42. - Nicke1)
2012. aug. 17. 11:46
Szakítani fogok. Ez ma reggel világossá vált, amikor sajnálta tőlem az utolsó túrós péksütit...erre már nagyon nem tudtam mit mondani...csak mosolyogtam magamban, hogy ha tudná, hogy most írta alá a "végrendeletét" a kapcsolatunkat illetően....lehet, hogy feláldozta volna azt a péksütit. Egyébként kaptam még egy jelet azt illetően, hogy mit kellene tennem: hívtak, hogy keddtől kezdődik az új munkám, ami annyit jelent, hogy távolt a jelenlegi páromtól és nagyon közel a "csak szex" pasihoz! ;)
45. Kvinna92 (válaszként erre: 41. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 17. 11:43
Ilyenben nem is reménykedek! :) Már az is elég lenne, ha jelezné, hogy kicsit többet is szeretne! :)
44. Kvinna92 (válaszként erre: 39. - Timycat)
2012. aug. 17. 11:42
Valószínűleg ezt fogom tenni. :)
43. Kvinna92 (válaszként erre: 38. - 6b006fc769)
2012. aug. 17. 11:40
Hát a titokban találkozás megvan, a dugás is, de közte azért beszélgetni is szoktunk az élet dolgairól. :) Most akkor mi a helyzet? :) És mind a két fél részéről kialakul? :P :) Tudom egyébként, hogy ezt így nem lehet megmondani...csak reménykedek! :)
42. nicke1 (válaszként erre: 34. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 22:13

Ajajj! Akkor viszont én azért szakítanék, mert egy olyan kapcsolat, amiben a párom azokra a dolgokra, amik nekem rosszul esnek azt mondja, hogy hiszti, nem tart sehová. Egyetértek a többiekkel, az én véleményem is az, hogy érdemes esélyt adni magadnak. Mert most vagy fiatal, nem engedheted meg magadnak azt a luxust, hogy boldogtalan vagy fásult legyél;)


A másik srácba meg ha már belegabalyodtál, akkor nézd meg, hogy mi sül ki belőle-elvárások nélkül.

2012. aug. 16. 17:52
Én szakítanék a mostani sráccal,és kivárnám,hogy mi lesz ebből,a régi ismerőssel.De ne érezz csalódást,ha mégsem kéri meg a kezed:)
40. a78769861b (válaszként erre: 39. - Timycat)
2012. aug. 16. 16:53
Ahogy mondod...!!
39. timycat (válaszként erre: 37. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 16:51

Fiatal vagy! Ne aggódj amiatt se ha esetleg 2 szék közül majd utólag egy harmadikra kerülnél ;)


Én szépen leépíteném a helyedben jelenlegi párod és adnék egy esélyt a "csak szex"-nek indult kapcsolatnak. Vesztenivalód nincs, hisz a régi kapcsolatod már defektes

38. 6b006fc769 (válaszként erre: 37. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 16:44

Titokban pár alkalommal találkoznak, csak dugnak:)

Ha túl sűrűn vagy túl sokszor találkoznak, akkor óhatatlanül kialakul az érzelmi kötödés. Az orgazmus során felszabaduló oxitocin hatására;))

37. Kvinna92 (válaszként erre: 33. - 6b006fc769)
2012. aug. 16. 16:24
Egyébként akkor mit gondolsz? HOgy tudnád leírni a csak szex és más semmi kapcsolatokat? Csak hogy hátha azokból is magunkra ismernék....
36. Kvinna92 (válaszként erre: 33. - 6b006fc769)
2012. aug. 16. 16:23
Részemről a "szerelmes vagyok, de nehogy megtudja" a játék neve. És csak bízni tudok benne, hogy részéről is így van...bár a szerelem szó lehet hogy kicsit erős, de mindenképp vonzódom hozzá. :)
35. Kvinna92 (válaszként erre: 32. - Bb001c2074)
2012. aug. 16. 16:21
Na én ezt az izgalmas új dolgot találtam meg a régi barátban! :) És nem bántam meg egyszer sem amit tettem...sőtt alig várom minden egyes alkalommal az újabb találkozást. Adrenalin löketet is kapok a titkolózás miatt :)
34. Kvinna92 (válaszként erre: 30. - Nicke1)
2012. aug. 16. 16:19
Azt tudnod kell, hogy ő azért nem akar szakítani mert ő így boldog. Én nagyon sok mindent megteszek érte, figyelmes vagyok vele, szeretem. Vagyis úgy visekedek vele, mint az elején, mikor még szerettem. Csakhogy, ő nem veszi észre, hogy milyen dogokkal bánt meg engem, vagy éppen mit kellene másképp csinálnia. És ez itt a bökkenő. Neki minden szép és jó, miért is akarna változtatni. Azt viszont hiába mondom hogy nekem mi a nem jó, részéről ez csak hiszti... :/ A szeretőt illetően, én is ettől tartok, hogy csak én látok többet bele a dolgokba...de hát az majd elválik, hogy mit szeretne. Én sem tartozom azon kevesek közzé akiknél működik, nehogy azt hidd. Ez is a probllémám, hogy már valami elkezdett bennem fejlődni...aminek nem lenne szabad...a megállapodásunk szerint.
2012. aug. 16. 16:16
Bocs, hogy ezt írom, de a "csak szex és más semmi" kapcsolatokat nem az jellemzi, hogy 12 órán át le sem szakadtok a kommunikációs eszközről + sms + hiányzol + menjünk együtt wellnesezni. Legalábbis szerintem. Azt nem tudom, hogy a "tiltott gyümölcs édesebb" játékot játszátok, vagy esetleg valami "szerelmes vegyok, de nehogy megtudja" a játék tárgya, de szerintem tiszta vizet kellene önteni a pohárba. Mindhármótok érdekében.
32. bb001c2074 (válaszként erre: 9. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 16:16
Ezt mondjuk megértem, én is sokszor így érzek a férjemmel kapcsolatban. Viszont be vagyok zsongva valami újdonságért, izgalmas dologért.
31. talofa (válaszként erre: 29. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 16:12
még semmi,de ha konkrétan lesz változás irok...Te is irj:)))
30. nicke1 (válaszként erre: 15. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 16:10

Szia!

Én sem ítéllek el, de azt szerintem tudnod kell, hogy a másik sráctól függetlenül sem túl tisztességes, amit a barátoddal csinálsz. Lényegében nem akarsz semmit tőle, de vele vagy, mert része a "napi rutinodnak"?! Ne már! Neki is csak egy élete van, neki is fogy az ideje, és ha beleragad egy olyan kapcsolatba, amiben egyik fél sem boldog, akkor vesztegeti az idejét. Persze te is. Egyébként én a helyében már szakítottam volna veled, bár az is igaz, hogy elég kényelmesek a pasik ahhoz, hogy elüldögéljenek a langyos pocsolyában. Én minden más kapcsolattól függetlenül kilépnék ebből, és élvezném a szabadságot - akár a szeretőmmel, akár nélküle. Ja, és őt egy percig sem vennem komolyan...a jelzései sem biztos, hogy jelzések, lehet, hogy csak egy kedves fiú, aki igyekszik figyelmes lenni. Vele légy laza, ha engem kérdezel, ne akarj többet, mint amit vállaltál, ő meg majd szól, ha akar valamit. Bár zárójelben megjegyzem, hogy szerintem kevés nőnél működik a csak szex és más semmi, de lehet, hogy te a ritka kivételekhez tartozol. Csak arra vigyázz, hogy minél kevésbé sérülj, mert úgy látom, hogy eléggé veszélyes játékba kezdtél. Szorítok neked!:)

29. Kvinna92 (válaszként erre: 27. - Talofa)
2012. aug. 16. 16:08
Igekszem! ;) Veled/veletek miújság?
28. a78769861b (válaszként erre: 25. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 16:07

Egy frászt elítélendő... az vesse rád az első követ, aki bele tudja magát képzelni a helyedbe és akkor is elítélne... különben is annyira más mindenki, valamint az élet is sokkal rövidebb, mint használhatatlan dolgokra pazarolni.


Ne bonyolítsd túl... cselekedj ösztönből és úgy lesz a legjobb a jelenlegivel, meg a másikkal is.

27. talofa (válaszként erre: 26. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 16:01
csak okosan és ügyesen:))
26. Kvinna92 (válaszként erre: 23. - Talofa)
2012. aug. 16. 15:59
Megmondom őszintén annak már én is örülnék, mert úgy érzem nehéz út áll még előttem addig...mind magammal mind pedig a párommal meg kell "küzdenem" :/
25. Kvinna92 (válaszként erre: 18. - Annette)
2012. aug. 16. 15:57
Tudom, hogy elítélendő amit teszek, tettem. Viszont mindenhez két ember kell. Ha ő úgy viszonyul hozzám mint a kapcsolatunk első 2 évében, akkor nem kacsintgattam volna félre. Egyébként ez is ami visszatart, hogy tudom milyen jó is lehetne a kapcsolatunk. 2 évig tényleg álom kapcsolat volt a miénk. Álom pasival...de másfél éve valami történt...teljesen megváltozott...és nem veszi észre magán...
24. talofa (válaszként erre: 22. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 15:57
Pedig nagyon úgy tünik:)
23. talofa (válaszként erre: 21. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 15:55
Nincs veszve semmi.....sztem örülne,ha szingli lennél:)))
22. Kvinna92 (válaszként erre: 17. - Zsú1965)
2012. aug. 16. 15:55
Erre nem is gondoltam...de anélkül, hogy rákérdeznék, hogyan tudnám kipuhatolózni mit szeretne?
21. Kvinna92 (válaszként erre: 16. - Talofa)
2012. aug. 16. 15:53
Hát az a helyzet, hogy úgy 1 hónapja szakítottunk a párommal 2 napra, de ahogy meglátta hogy egyedül álló vagyok, rögtön felkeresett...aztán mikor látta pár állapotomat facebookon (szerelmes idézet) akkor egyből elkezdett kérdezgetni hogy új hódoló vagy a régi...ezt is furának találtam....lerohanni semmiképp nem akarom...kivárom, ha lesz valami lesz ha nem nem...csak jó külsősök véleményét olvasni, mert én úgyis azt látom a dolgokban amit szeretnék...
20. Kvinna92 (válaszként erre: 11. - Mortansen)
2012. aug. 16. 15:50
Már most erősen várom azt a pillanatot, amikor kimondhatom, hogy vége. Csak egy kisebb összezörrenés...és kész, én befejeztem. Tűrtem már eleget, nagyon sokan a környezetemben ezt már rég túl soknak találták, de én kitartottam. De most ebben a helyzetben már én is azt látom jónak ha lezárjuk ezt a korszakot.
19. talofa (válaszként erre: 17. - Zsú1965)
2012. aug. 16. 15:50
pontosan:)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook