Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak kijöjjön a havi költségvetésemből a napi 3 doboz cigi... fórum

Csak kijöjjön a havi költségvetésemből a napi 3 doboz cigi... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5
68. aszparagusz (válaszként erre: 17. - Channa*)
2023. febr. 6. 10:02

Én úgy tudom, hogy zárt helyen nem lehet kialakítani dohányzásra szolgáló teret.

Nálunk a munkahelyen az udvaron van egy egy tetővel fedett rész, de a szállodákban, éttermekben is kinti részen alakítják ki.

Gondolom nagy élmény lehet a mellette lévő irodákban dolgozóknak.

67. vigyefene (válaszként erre: 66. - Dad1f54482)
2023. febr. 6. 09:58
Nem kell neki sokáig dolgozni, mert korán meghal. Előny.
2023. febr. 6. 09:54
Sosem értettem mi a jó a cigiben. Főleg 3 dobozzal. Egy előnyt mondjon valaki?
2023. febr. 6. 09:40
Tudod Channa! Aki ennyire hirdeti a saját nagyságát, remek életét, mennyire jó minden neki, mennyire okos, mennyire fäsza gyerek, miss tökéletes, mindent tud ott nagyon nagy baj van! A net mindent elbír. Aki hisz neked hisz, aki nem nem. Ilyenre mint te miért is lennék irigy? Nem én bizonygatom állandóan a nemlétező jó világomat hanem te!
64. ,zumba (válaszként erre: 58. - 55Judit)
2023. febr. 6. 08:55
Azért a stílus az ember....
63. Channa* (válaszként erre: 61. - Simple)
2023. febr. 6. 08:43

Akkor ő nem láncdohányos!


Volt egy főnököm még nagyon régen, ő úgy dohányzott, hogy még el sem szívta a cigit, de már gyújtotta a következőt és csak akkor nyomta el az előzőt, ha már szívott az újból egyet.

Fogalmam sincs, hogy mennyi ment el neki naponta...

2023. febr. 6. 08:41
Akik ilyen sokat cigarettáznak, azoknak nagy problémái vannak az életben. A megszokott mozdulatok elterelik a figyelmüket a problémáikról, ezért nyugtató.
61. simple
2023. febr. 6. 08:39
3 doboz naponta? Az rengeteg... Apósom is láncdohányos, de neki is "csak" másfél doboz megy el egy nap. 5 percet ha kibír nélküle. De 3 doboz? Akkor még éjjel is szívod?
60. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 6. 08:36

Bátyám, a sógorom és a szomszéd is ezt mondta.

El is vitte mindegyiket a tüdőrák igen fiatalon 15-20 évvel ezelőtt. Mindegyik láncdohányos volt. A bátyám a végén már napi 4 dobozzal szívott, éjjel is rágyújtott. Állandóan lógott a szája sarkából a cigi, így tudott dolgozni otthon, mert vállalkozó volt.

59. Channa* (válaszként erre: 58. - 55Judit)
2023. febr. 6. 08:31

Röhej, amit itt egyesek beleképzelnek dolgokba.

Bezzeg ha azt írnánk, hogy több ezer km-re él tőlünk és több évente találkozunk, akkor meg az lenne, hogy a hálátlan dög.


Meg gondolom az is zavarja őket, hogy a saját gyerekünket támogatjuk és nem őket. Innentől persze, a gyerekünk, ingyen élő, mert miért nem keresi meg magának.😉


Már miért ne segíthetnétek egymást? Ez a normális és nem az, amit itt sokan melldöngetve leírnak, hogy bezzeg én már egyedül éltem 14 évesen és minden megkerestem magamnak...



Csak megjegyzem!

Azok gyerek is megkeresi a pénzét, akik otthon élnek vagy a szülőkhöz közel laknak. A legtöbb ilyen gyerek sokkal szerencsésebb, mint azok, akik alig várják, hogy külön éljenek. Vajon miért menekülnek otthonról az emberek?

2023. febr. 6. 08:16

De jó! 😂 Ne törődj vele! Inkább irigyed legyen mint sajnáljanak! Meg fiadnak is!

Az én fiam tőlem pár utcával arrébb épített, az üdülő negyedben. Jár hozzám, sokat segít, még vásárolni is elvisz hetente. Persze hogy én is kedveskedek neki amivel csak tudok. Erre egyik hígagyú azt írta itt egy fórumban hogy az én fiam az anyja csecsén lóg még mindig.🤣 Látod, vannak ilyen primitív emberek, mindből csak az irígység beszél. Meglehet, az ő életük nagyon vakvágányra siklott a mások élete meg felettébb irritálja. De annyira, hogy kényszert éreznek hogy ennek még hangot is adjanak.😀

57. Channa* (válaszként erre: 46. - Epresturmix)
2023. febr. 6. 07:55
De még mennyire!
56. Channa* (válaszként erre: 44. - Tien)
2023. febr. 6. 07:53
Pontosan!
55. Channa* (válaszként erre: 43. - C914d3c5e9)
2023. febr. 6. 07:53

Basszus!

Mennyire igazad van!


Még 20 doboz cigi után sem érzek kényszert arra, hogy kinyírjam a családomat vagy megöljem a szomszédot.

54. c914d3c5e9 (válaszként erre: 49. - Fokhagyma)
2023. febr. 6. 07:37

A piások egy részének valóban fölösleges lenne - sajnos. De azon igenis lehetne dolgozni, hogy ne csússzon bele annyi ember a piálásba, vagy ha már gondja van, tudja hova forduljon. Ugyanúgy fel lehetne erre hívni a figyelmet az üvegeken, nem lenne eredménytelen a prevenció sem, szakember szerint minél jobban ki kell tolni azt az életkort, amikor az ember először fogyaszt alkoholt. Nem tizenéves korban kellene lerészegedni, meglenne az eredménye. Aki később iszik/részegedik le először, kisebb valószínűséggel válik alkoholistává a jövőben.

Az meg számomra külön fura, hogy ilyen rendelkezések születnek:

[link]


Mindeközben érdemes megnézni, hány helyen legális a marihuána, meg még a jövőben mennyi helyen akarják legalizálni, vagy a marihuánától keményebb drogokat...

2023. febr. 5. 22:32
Phuu te durván rajta vagy a cuccon
52. Charlize (válaszként erre: 41. - Piroska52)
2023. febr. 5. 22:06
Nem csak magának, mert a nemdohányzónak is szívni kell. Akárhol megyünk a kisfiammal, mindehol belefutunk. Bevásárló központ bejárata, utcán sétálva tuti, hogy az előttünk haladó szívja, buszmegálló mellett, játszótér mellett, bolt kijáratánál, munkahely bejáratánál, stb., borzalmas.
51. Főnix3 (válaszként erre: 46. - Epresturmix)
2023. febr. 5. 21:32
Ugye! Milyen büdös lehet a ruhája is..
50. Főnix3 (válaszként erre: 45. - Epresturmix)
2023. febr. 5. 21:30

Nem csókolnék meg egy erős dohányost sem.

Aki pedig 3 doboz cigit elszív, az büdös, sárgák az ujjai, nekem ezek igénytelenek.

49. fokhagyma (válaszként erre: 43. - C914d3c5e9)
2023. febr. 5. 20:57
Szerintem meg aki piás, annak hiába írnák rá az üvegre, hogy káros az alkohol. Ugyanúgy nem érdekli a nagy dohányosokat sem, hogy a cigis dobozra mi van írva. Attól nem fog leszokni.
48. Piroska52 (válaszként erre: 46. - Epresturmix)
2023. febr. 5. 20:51
Az én családomban is van cigis, kettő fiam is, de ez azért rettenet sok.
47. Piroska52 (válaszként erre: 43. - C914d3c5e9)
2023. febr. 5. 20:49

Mint mondottam volt, én nem ítélem el aki dohányzik, csak a mennyiség az, ami elképeszt.

Viszont a részeg embert ki nem állhatom.

Volt benne részem, akkor már inkább a cigi.

46. Epresturmix (válaszként erre: 41. - Piroska52)
2023. febr. 5. 20:41

3 doboz durva lehet egy napra. 😞

Tüdőm kiszakadna.

45. Epresturmix (válaszként erre: 40. - Főnix3)
2023. febr. 5. 20:38
Én dohányzom, de nem vagyok igénytelen. Az ilyen kijelentéseket soha nem értettem. Még soha egyetlen nem dohányzó szájából hasonlót sem hallottam. A hátam mögött sem. Ez az egész fel van fújva, túl van dramatizàlva részetekről úgy gondolom.
44. tien (válaszként erre: 43. - C914d3c5e9)
2023. febr. 5. 20:36

Tűpontos!

Becigizve nem sokan okoztak halálos balesetet.

43. c914d3c5e9 (válaszként erre: 41. - Piroska52)
2023. febr. 5. 20:31

Én értem amit mondasz, csak miközben a dohányosok ellen célzott boszorkányüldözés van, egyesek már a cigaretta betiltását pedzegetik, addig az alkoholizmussal - ami legalább akkora, ha nem nagyobb probléma - semmit nem kezdenek. 20 éve egy doboz cigi volt 255 forint, egy üveg sör 180 forint. Ma egy üveg sör olyan 350-400 forint, a cigi meg 2000 körül. Egyetlen egy alkoholos italon sem láttam azt, hogy felhívnák a fogyasztót a kockázataira, vagy mondjuk olyan embereket ábrázolnának az üvegeken, akik az árokban fetrengenek részegen, vagy összehugyozták magukat.

Nem azt mondom, hogy a dohányzás egészséges, csak nem értem ezt a kettős mércét.

42. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 20:30
Juhéjjj! Szurkolok nagyon.
41. Piroska52 (válaszként erre: 39. - C914d3c5e9)
2023. febr. 5. 20:27

Ez akkor se normális dolog.

Én nem ítélem el aki dohányzik, tegye.

Magának árt vele.

2023. febr. 5. 20:26

A napi egy is sok.

Szerintem a négy gyorsabban rákossá tesz! Oxigénre sincs már szükséged! Szerintem is inkább cigizz, mint egyél!

El sem tudom képzelni, hogy tudsz igényes maradni.

Undorító a bagó szaga. :/

39. c914d3c5e9 (válaszként erre: 38. - Piroska52)
2023. febr. 5. 20:24
Kb. 1500-2000 forintból ki lehet hozni, ha okosan csinálja az ember 😉
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook