Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csak „akarni kell...”? fórum

Csak „akarni kell...”? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csak „akarni kell...”?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
293. ivi79 (válaszként erre: 292. - 9837f4911c)
2012. jan. 7. 00:06

énmeg összevissza öltözködöm, pl most legszivesebben kék+pink lógóseggü nacikban járnék, de nem feltétlenül áll jól az alul világos.. most készült el a fekete, és kivan szabva egy kockás is, elvileg már nyáron meg akartam csinálni:D

úgy vagyok vele, h egy egyedibb, viccesebb, megbotránkoztatóbb cuccal jobban el lehet vonni a figyelmet a problémákról, mint egy átlagossal. szeretem a szineket télen, mert utálom h mindenki halálmadár, de nyáron képes vagyok fullfeketébe öltözni és türkiz kendőt nyakamba tenni. smink mindig rucihoz passzoló.sokszor van h csak pulcsi+farmer, iylenkor unom is magam:D 1re nem vagyok hajlandó, kiöltözni. se tüsarkú, se kosztüm, se ünneplős blúz, se báliruha. kiráz a hideg a gondolattól, h ilyet bármikor is fel kelljen venni..


teremedző nálunk nincs, csak óraadó aerobikosok. szoktam néha dumálni velük, de igazából ök sem értették, h ennyitöl hogy nem tudok fogyni+1szer voltam személyi edzésen, akkor épp 67körül mozogtam, és mondta a csaj h csipöben igencsak van mit leadni. és azóta csak hiztam.. hátam egyedül+tricepsz, amin látszik simán is h nincs elhanyagolva. mondanék neked zsir%-ot de az én tescos mérlegem másképp mér mint a kézzelfogós ráállós termi. csak viszonyitásra használom. elöbbin 35körül, utóbbin 25-26 lehet kb. centiket tudok.d: 68ról 82, cs: 100ról 112re ment fel

292. 9837f4911c (válaszként erre: 291. - Ivi79)
2012. jan. 6. 23:30

Tudom,h.úgy hívják,először úgy is írtam,csak utána kitöröltem,mondom nehogy hülyének nézzetek:D/ch hintáztatás/

Én annyira nem vágom a divatot,h.nem hinnéd el.. Bár az igazi divat messze áll a "trendi" magyar szäroktól..:D Nem is értem,hogy honnan veszik sokszor a dolgokat,mikor pl.a kifutókon teljesen más van.Nekem az a lényeg,hogy jól álljon,és az egyéniségemhez passzoljon/mekkora ego duma:D/.Próbálom kerülni a divatos dolgokat,mert az nekem olyan érzés,mintha "beállnék a sorba".:D Most pl.Szilveszterkor kreáltam egy felsőt.Piros,mélyen dekoltált,de kicsit levágtam a nyakmegkötőjéből,és ezt odakötöttem a mellrész felső részéhez,így a formámhoz alakult pont.Középre vettem egy ezüstözött brosst.Vettem egy hosszú fekete szatén kesztyűt,és levágtam az ujjait.Sminkelni jól tudok,ugyanolyan kővel/csak kicsivel/volt készítve a smink,csak extrém változatban.:D

Jó lett..

De persze ezt csak alkalomra..Ez a felső is hosszabb,de szűk.

Ennyi edzéstől tutira,h.semmi baj nincs az alakoddal,ezt 100%-ra mondom.

Mit mondanak mások? Nem mintha számítana,de most edzőre gondolok..,szakmai szemmel,mit mondanak mások?

291. ivi79 (válaszként erre: 290. - 9837f4911c)
2012. jan. 6. 21:33

nekem ez azért alakult így, mert heti 1nap értem rá fözni+vásárolni, és azt ettem minden nap(illetve 2évig), adagonként lefagyasztva, egyedül gyümiér+zöldér ugrottam be hajnalban a piacra. a délutáni lyuk h sokáig nem eszem az abból adódott, mert sokat ingáztam, és mire hazaértem, rögtön indultam is edzeni(7kor), azt meg csak üres gyomorral vagyok képes. utána viszont márcsak fürdés alvás..viszont eza rendszer elég ahhoz h 7végére unjam, ezért van vasnap élvezkedés. szombatokon meg a nem voltam otthon, csak a reggeli+vacsi maradt a fix.

egyébként ezt ch hintáztatós diétának hivják, és tök egyéni, h milyen ciklizálás válik be.


lábszárvédőt, most mindenhol lehet kapni, tudod olyan janefondás:) én elég sportosan öltözöm, ill mint egy 16éves:D

ilyesmi, csak szoknyához bördzsekivel:

[link]


szűk pólókat/trikókat, pántnélkülieket és is szeretem, de nem nőcisen, hanem vagányabban, pl bő nacival, annó sorttal. esetleg kivillanó lapos hassal, de ez most egy ideig off:( direkt hosszú fazonú és nemtúlpasszos pólókat veszek mostanában.


nem sok ennyi edzés, mert ugyanúgy a 3napos bontott edzéstervem csinálom,(így minden izomra heti 1terhelés jut, van idő regenerálódni)+kardió mint ahogy munka mellett is, csak itt a köztes napokra betettem hosszabb kardiót+nyújtás term.

290. 9837f4911c (válaszként erre: 289. - Ivi79)
2012. jan. 6. 20:16

Én inkább azt tartom jónak,ha néha /kb.2-3 hetente/a 100-120-as ch-ot megemelem 1 napra kicsit.Így nem ijed meg a szervezet,és nem raktároz.Hétvégenként ez nálam nagyon sűrű lenne.. Napi 150 g.ch-nál akár heti 3 kg-ot is hízom.

Jó ötlet ez a lábszárvédő.. Miből van az? :)Kötött? Hol lehet venni?:)Bocs,h.ilyen tudatlan vok.ehhez,de én mindig kicsit furcsán öltöztem,elég egyedi a stílusom.És mindig csak nadrágot hordtam.Inkább a nőies felsőket szeretem,és a szűk trikókat.

Heti 5-6 edzés nem sok? Én nálam úgy volt,h.nem alakultam szépen heti 6-nál.Heti 3-4.nél sokkal látványosabb volt.Sőt,igazából heti 6-nál csak a hasamon látszott.

289. ivi79 (válaszként erre: 287. - 9837f4911c)
2012. jan. 6. 19:13

szoknyában(itt farmer+vászonszoknyákat érts) legalább nem látszik h összeér a combom..télen is sokat hordom cicanacival+lábszárvédővel, mert jobban takar:)25 elött sose hordtam, mikor igazán megtehettem volna:D


chm egyébként azért 80, mert úgy van h 1-1,5g/tskg. nem akartam túl magasra vinni, azért lett 80, de ha már vmi mag is lement mellé v több gyümi akkor megvolt 100-120. de ez csak h-p. szombat nemvoltam otthon, az ebéd vmi nagyjából jó cucc, és vasárnap dőzsi. ált vmi tk olaszos tészta, szóval megvolt a ch visszatöltés:) és ez normál tshnál működött, heti 3edzéssel

most viszem fel 160ra a cht és heti 5-6szor edzek

2012. jan. 6. 18:56
Sziasztok! Most értem haza, átolvasok mindenkit. Nagyon sokat mozogtam ma vagy kb 3 órát melóban. Nem voltam éhes egész nap, kitartottam a munkahelyen is nem estem kísértésbe, nagyon jó!!most ettem egy kicsit vacsira kettő kis palacsinta közé tettem egy két szelet sonkát, és egy kis sajtot így ettem meg, nagyon finom.
287. 9837f4911c (válaszként erre: 286. - Ivi79)
2012. jan. 6. 18:54

Akkor nincs olyan nagy gond,ha hordasz szoknyát,sortot,mégha nem is a legrövidebbet.Én ilyeneket csak 60 kiló körül hordok,esetleg,de inkább akkor sem.:)

42-es nadrágot hordok most.

286. ivi79 (válaszként erre: 283. - 9837f4911c)
2012. jan. 6. 17:51

a combomra is érti.. bár hasam is lett köldök alatt(ez is 70fölött jön elő), az sem tetszik de nem bánt érte, mert tudja h mivan.inkább sajnál, mert látja mennyit küzdök, csak azt nem érti miért nem történik végre vmi.

vékony és izmos a vádlim(egyetlen dolog amit szeretek), van egy csirkecombra emlékeztető vmi ami a térdemből nő ki.. azt nem részletezném, h farmerok 2hónap alatt kilyukadnak, nyáron sebesre dörzsölödik a combom, ruhához cicanacit kell felvenni(ebböl is elég sokat elfogyasztok), szoknya legalább térdig érjen, sort szintén.

44-es nacikat hordok, de combban az is ált szűk.


tele van a szekrényem régi ruhákkal h hátha egyszer jó lesz:(

285. 9837f4911c (válaszként erre: 282. - Ivi79)
2012. jan. 6. 17:41
a fehérje,zsír tényleg jó mennyiség,de 80 g.ch-t meggondolandó.Tudom,h.értesz a témához,nem is ugatni akarok,de edzés mellé 100-120 -at meg kellene enni,ilyen magassághoz,súlyhoz./meg egyébként is:)/Szerintem..:)
284. 9837f4911c (válaszként erre: 282. - Ivi79)
2012. jan. 6. 17:34
Edzés mellett 120 g.ch-t biztos,h.megennék.Pill.
283. 9837f4911c (válaszként erre: 281. - Ivi79)
2012. jan. 6. 17:25

De konkrétan a combodra mit mond,így értettem..:)

Nekem is deréktől lefelé van a zsír,de akkor is látszik a combomon...

Párom undorodik a sovány nőktől,így nálunk nem probléma ,ha fel is szedek.. Neki..:D Nekem nagyon nem mindegy,bár a soványság nekem sem tetszik.

Sok féle alak létezik,de azt gondolom,hogy az arányok a legfontosabbak.Én a nőiességre megyek alakilag.Nálam ez a vékony derék,lapos has,szélesebb csípő.Normális méretű combok.Hála Istennek ez a fajta vagyok,de borzasztóan hajlamos a hízásra.De még mindig jobb,mintha "egybe derekam" lenne,és lapos seggem.Vagy nagy hasam,keskeny csípőm.Ez most gyakori a fiatalok körében,régen ritka volt.

282. ivi79 (válaszként erre: 280. - 9837f4911c)
2012. jan. 6. 17:12

9kor kelek most és éjjel 1kor fekszem, szal nem reggelizhetek 8kor:)


optimális esetben 8kor kv 1deci tejjel+zabosturmix, délelött kis gyüm, dél csirke+rizs+zöld, 3kor cottagecheese, este 7 turmix. ez yolan 140g feh, 80-100g ch, és 30körüli zsir. testépitő szálkásító diéta:)

281. ivi79 (válaszként erre: 279. - 9837f4911c)
2012. jan. 6. 17:08

nem látszik, mert nekem az a 13kiló kizárólag deréktől lefelé rakódott le. pl azt is megfigyeltem h 70alatt elöl nem látszik már a naribőr, csak hátul+fenék..


pasim szereti a nagyobb feneküeket, de ő is azt mongya h mikor 62kilós voltam(ez kezeléssel ment le) az volt a jó. akkor látszott is h nem a terem mellé járok:)

280. 9837f4911c (válaszként erre: 278. - Ivi79)
2012. jan. 6. 17:02

Érdekesen esztek.Én teljesen máshogy.3-ig eszem meg a ch mennyiség nagy részét.Utána már csak rengeteg saláta,cukormentes joghurt,kisütött zöldséggolyók.Ti meg inkább kora délutánig alig esztek,ahogy látom.

Én naponta 10-12 szem kiegészítőt ,vitamint szedek.

2 liter folyadék.Néha kevesebb sajnos,lehetőség hiányában.

279. 9837f4911c (válaszként erre: 277. - Ivi79)
2012. jan. 6. 16:49

Ne idegesíts már,hogy nem látszik..

ennyi edzéstől hogyhogy nem?

Tuti,h.látszik,csak tévesen látod magad a tükörben.

Férjed,párod mit mond? Fogadjuk Ő látja...)Én életemben egyszer voltam teremben,itthon tornázom,mégis látszik.Pedig az összes testépítő ismim lehurrogott,h.szart sem fog érni a tornám.

278. ivi79
2012. jan. 6. 12:06
én megittam 2kvt, lenyomtam egy fehérjeturmixot zabbal, beveszem nemsoká az 5db különféle kiegészitőmet, futok 35percet, és hátazok+bicepsz, közben egy másfeles víz. utána vmi kaja, még nem találtam ki h mi..
277. ivi79 (válaszként erre: 276. - Bizsu0)
2012. jan. 6. 12:02

zsíros a lábad, vagy csak nem látod az izmaid formáját? mitöl látod vastagnak konkrétan?


én pl jobban szeretem, mikor lábazás után bedurran az izom és a zsír alól is kirajzolódik az íve..

álmom, h combom hátulján is látszódjon az a domborulat. most csak a zsír domborodik:D

276. bizsu0 (válaszként erre: 234. - Ivi79)
2012. jan. 6. 11:29
Néha igen. Néha nem. Kedvtől is függ. Meg a tükörtől. Ha belenézek pl irtózatosan vastagnak látom a lábamat.
2012. jan. 6. 06:21
Bevettem a gyógyszereimet, megittam a multivitaminomat, és most iszom a diétás kávémat. A reggelim majd egy joghurt lesz. Megyek dolgozni, viszem az ebédemet ezt a csirkemelleset amit tegnap csináltam 3 kis szeletet raktam be kefirrel leöntöttem. a napi sétám ma több is lesz mint 20 perc, de nem is baj, kb. 8 órát dolgozom és sokat megyek, meg itthonról is gyalogolok, nem pedig buszozom, ahogy rég csináltam.
274. d71ef05a8e (válaszként erre: 270. - 9837f4911c)
2012. jan. 6. 05:30

Bevallom, szerintem ez nem igazi fogyás még, lehet, hogy csak víz, de kezdeti motivációnak csodálatos. Nagyon fontos szerintem is a lassú fogyás, még kezdeti nagy túlsúlynál is max. 1,5 kiló az első 3-4 hétben, aztán heti 1, végül tartósan heti fél kiló, míg az utolsó 3-5 kiló felesleg még ennél is lassabban megyeget le normális esetben. Persze ennek nincs szabott menete, mindenkinél másképp alakul.


Én október 10. óta fogytam kb. 14 kilót, kb. 20 kilónyi súlyfeleslegből, ami persze jól hangzik, de utóbb túl gyorsnak tűnt, a bőröm rendben van ugyan, de a veséim megterhelődtek a zsírbontás melléktermékeitől (sokat tornáztam is mellette), ezért most azon vagyok éppen, hogy lassítsak, és mindenkinek ugyanezt ajánlom jó szívvel.

273. 9837f4911c (válaszként erre: 271. - Ivi79)
2012. jan. 6. 00:09
:DDDDDDDDDD
272. ivi79 (válaszként erre: 270. - 9837f4911c)
2012. jan. 5. 22:47
szintén.. elég nagy a kezdősúly, de akkor sem fél év alatt kéne 30kilót ledobni.. remélem nem üt ez vissza, és a bőre is baba marad.
271. ivi79 (válaszként erre: 268. - 9837f4911c)
2012. jan. 5. 22:45

mert úristen de ügyes vaaaagy. neki családja van és nemtud én meg otthonlakom de tudok, mert finnyás vagyok és szeretem tudni mit eszem:D

mindennapi dolgokra is rácsodálkozik, legyen az politika, hajfestés, smink, sport, bármi.. ő csak sztárpletyiket tud:) azé kicsit irigylem, mert nincsenek 7köznapi gondjai, h nem talál munkát, és nem tudja fizetni a rezsit:)

2012. jan. 5. 22:40

Gratulálok!

Bár én nem pártolom az ilyen gyors fogyást.Megfelelő diétával,mozgással max.4-5 kiló havonta,szerintem az egészséges.

Más hogy gondolja?

2012. jan. 5. 22:33

Picit szomoru lettem ettol a cikktol, teli van lelki problemakkal.

Mindenbol az arany kozeputat megtalalni a legnehezebb dolog a vilagon! Remelem megtalalod es eltunnek az aggodalmaid!

268. 9837f4911c (válaszként erre: 265. - Ivi79)
2012. jan. 5. 22:33
De azon miért csodálkozik?
2012. jan. 5. 19:15
86, 7 ről indultam január 2-án most méretkeztem 84, 3 kg vagyok. nagyon jó!!4 nap alatt ez jó. mérlegelés már kíváncsi voltam legközelebb majd a 10.dik napon.
266. Alessandra (válaszként erre: 1. - Tesse)
2012. jan. 5. 18:33
Teljesen megtudom érteni én is mindig ezt érzem.
265. ivi79 (válaszként erre: 261. - 9837f4911c)
2012. jan. 5. 16:59

hát felénk az volt, h az osztályban a menőbb csajok megvették, és ezt bújtuk órán.. de arra emlékszem h ezt a minek hány centinek kell lennie részt kivágtam, és kiragasztottam a szekrényem oldalára:D kb mióta van netem, azóta tudok reálisan gondolkozni.

van 45-50közti ismerősöm, aki ott tart, mint én annó, és őszintén rá tud csodálkozni bármire, pl h tudok főzni:D

264. ivi79 (válaszként erre: 240. - F799cac10e)
2012. jan. 5. 16:54

persze h diétázom, csak nem tápanyagmegvonásossal, hanem számolom a makronutrienseket. ez egy sportolóknak való szálkásító diéta, valójában erre épül minden. az egy más dolog, h nem jó a tshm ezért most stagnálok, autoimmun vagyok, utóbbi időben sokat stresszeltem(kortizol),illetve nem kizárt az inzulinrezisztencia és ösztrogéndominancia de most nincs lehetőségem ezt kivizsgáltatni.

emellett sokat olvastam szakkönyveket, h miért mehetett vissza a tshm 100mg tiroxintól. most azonkivül h megemeltem 150re, kisérletezek.. nemsoká vérvétel, majd meglássuk..



nem piszkálódásból irtam, h komolyan elmesélhetnéd h ez a doki mennyiben másabb. mit igazitott a gyógyszereden, ill mivel magyarázza ezt az ásványvizes dolgot.

esetleg az h a régi kevés hormont irt fel, és azt mondta h elég ha határértéken belül vagy?

van egy alulműködő fórum, ott megosztjuk egymással az ilyen jellegű tapasztalatokat. sajnos közülük sokan amiatt nem lettek kezelve megfelelően sokáig, mert feltétel nélkül hittek az orvosuknak:(


az továbbra sem szimpi benne, h ezt a drasztikus, nemegészséges diétát támogatja, de lehet úgy van vele, h legfontosabb leadni ezt a rengeteget, aztán majd lesz vmi

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook