Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak a szexre kellettem? fórum

Csak a szexre kellettem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
154. kszb
2013. jún. 6. 18:00
veled mi van? :D
153. fe3d58d788 (válaszként erre: 149. - E3acde8c5e)
2013. márc. 30. 08:25
Ezt írtam én is. Ha még nem érezte, akkor meg túl korán adta magát. És amikor ezt leírtam velem is puffogott, mint a sráccal amikor otthagyta. Ezért nem hiteles amit előadott.
152. e3acde8c5e (válaszként erre: 150. - Noarashi)
2013. márc. 30. 08:16
Főleg ha "zajlik" ..:DD
151. Csipkerózsika (válaszként erre: 146. - Fe3d58d788)
2013. márc. 29. 17:03
Hát igen. Erre próbáltam rávilágítani neki is, hogy van itt némi ellentmondás.
2013. márc. 29. 15:41
Jáááááááááj....szép az élet.
149. e3acde8c5e (válaszként erre: 147. - Fe3d58d788)
2013. márc. 29. 15:04
De ezt meg a lánykának is le kellett volna szűrnie, hogy csak arra kell.:)
2013. márc. 29. 07:58

Vágj vissza, Te is mondj el róla minden rosszat amit csak lehet..

hátha felnyílik a szeme..

persze folytatásban ne is gondolkozz, csak alázd le, és kész! :)

147. fe3d58d788 (válaszként erre: 144. - E3acde8c5e)
2013. márc. 29. 07:56
De köztetek működött a kölcsönösség. Itt a srácot nem is ismerte előtte. Az interneten olvasott róla (amit a srác akart, hogy olvassanak) és kész. Amikor személyesen is találkoztak, akkor meg nem volt hajlandó a srác magáról beszélni. Ennek aztán biztos volt jövője!
146. fe3d58d788 (válaszként erre: 145. - Csipkerózsika)
2013. márc. 29. 07:52

Saját maga írta egy hozzászólásában: "figyelj, én kívántam nekem semmi bajom a kinézetével. és az is oké, hogy csak szexre kellettem, de ez nem ok arra, hogy lefikázzon..."

Tehát neki is elég volt a "csak szex". Ha többet is akart volna akkor nem ez lett volna a véleménye (megint ollóztam):"én próbáltam a srácot megismerni, anynra nem méltetott, hogy megismerjem"

Ha valaki veled így viselkedik, akkor a harmadik alkalommal, csak mert kívánod odaadod magad? Szerintem nem. Ezért írtam neki, hogy ne adja magát olyan könnyen mint egy útszéli. A viselkedése felhívás volt egy keringőre. Persze a srác meg jól kihasználta.Bár én a másik felet is simán meghallgatnám.Az itteni gyerekes és sértődött kommentjei és a nekem küldött szintén nem tisztességes (legalább olyan gyerekes, támadó, mint a kis farkazás volt a srácnak)üzenetei után el tudom képzelni, hogy ő csak egy sértődött kiscsajszi, akit mert dobták (és persze kihasználták vagy okot adott rá) most pörög.

145. Csipkerózsika (válaszként erre: 143. - Fe3d58d788)
2013. márc. 29. 01:51

Mert ő valószínűleg nem csak szexet akart, hanem naivan hitt a srácnak.

Igazából nem is az a fő baj, hogy túl gyorsan odaadta magát, hanem, hogy nem figyelt eléggé az egyéb jelekre, amikből pedig kiderült (volna), hogy nem akar tőle mást.

144. e3acde8c5e (válaszként erre: 143. - Fe3d58d788)
2013. márc. 28. 20:22
Nem biztos, hogy igazad van, a volt menyasszonyomra három hónapot vártam, és kiderült jobban szereti a f.....zt mint bármi mint a levegőt.. Az életem párjával meg második alkalomkor már ágyban voltunk :))
143. fe3d58d788 (válaszként erre: 141. - Szucssandor85)
2013. márc. 28. 07:24
Nem szajháztam vagy útszéliztem le. Már a harmadik randin sem csak a vacsoránál a kanalat fogta. Bocs. Mit várt akkor attól a kapcsolattól? Nem is ismerte. Annyiba nézték amennyit adott. Könnyen megkapták, csak a szexre kellett. Élete párjának nem egy ilyen nőt választanak a férfiak. Gondolom, megfordul az agyukban, hogy ha velük megtette ilyen könnyen, akkor mellettük is. Ha meg csak megkívánta és szexelni akart, akkor miért volt neki sértő, hogy csak használták?
2013. márc. 28. 00:18
csak arra!!!
2013. márc. 27. 23:05
Nem leszajházni kéne ezt a lányt, normálisan kérte ki a véleményeket. És miért viselekdik útszéliként, mert a 4. randin már lefeküdt valakivel, akit megkívánt? Van értelem itt is!
140. szucssandor85 (válaszként erre: 31. - Syria)
2013. márc. 27. 22:31
Tudsz olvasni? 4. találkozót írt. Miért csináltok úgy, mintha egyből lefeküdtek volna?
139. szucssandor85 (válaszként erre: 138. - Syria)
2013. márc. 27. 22:29
Nem tudom neked mi abban a pláne, ha sértegeted, nyilván okkal törölte magát. syria te milyen "nő" is vagy?
138. syria (válaszként erre: 105. - Csipkerózsika)
2013. márc. 27. 18:32

Köszönöm.


Szegény kedvescsajszi! Hamar töröltette magát.


Vagy hazudott, hogy 23 éves, vagy..., vagy...


Amíg ilyen nőnemű lények vannak, addig miért csodálkoznak annyian, hogy milyenek a férfiak???

2013. márc. 27. 18:31
Azon kivül, hogy ez egy gyökér krapek, egy kicsit te is elsietted a dolgot. A társkereső oldalak pedig egész egyszerűen zsákbamacskák...
136. mikiller (válaszként erre: 134. - Ittmost)
2013. márc. 27. 18:29

Én meg remélem hogy az "életeben" találkozok majd vele, elég sok nő között forgok hetente 5-6 alkalommal napi 8 órában:) Bár ha normális "cicababa" jut (van ilyen, van egy ilyen csaj ismerősöm, második diplomáját csinálja, szüleinek a piacon van standjuk, ő is megy ki velük répát meg krumplit szedni sokszor a földjükre, most jött meg külföldről ahol kint volt tanulni egyetemen, és mindig fél méteres mosoly terült szét a gyönyörű arcán mikor odamegyek a piacon hozzá a standhoz, mert besegít árulni a szüleinek, szóval van közöttük is nagyon jó és kedves is persze, csak ez ritka) az sem baj, a társkeresés meg folyamat felgyorsításnak van.. :) mivel mostanában nem igazán járok el sehová a sok meló miatt.


Azért köszi, próbálkozom, a remény hal meg utoljára mert ő a gyilkos :D..


Ismerek én is gyönyörű molett nőket akikért a fél karom odaadnám amúgy :) Én szeretem ha van mit fogni egy nőn ;)

135. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 134. - Ittmost)
2013. márc. 27. 18:24
Jaj te ,szép is legyen, meg dolgozzon is,húú. Az már sok volna sztem;)
134. ittmost (válaszként erre: 132. - Mikiller)
2013. márc. 27. 18:21

:D remélem,azért idővel bele fogsz botlani a társkeresőn ebbe az átlag(nak látszó)csajsziba:) sok sikert!


iiigen..a szép nők közül sokan meg külön elvárják,h ne kelljen dolgozniuk..nem irigyellek az új munkatárssal.

133. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 131. - Mikiller)
2013. márc. 27. 18:20
Nekem teljesen mindegy ki szép és ki csúnya .Meg az is ,hogy ki mit hisz magáról.Nekem nincs semmi tapasztalatom társkereső oldalakról,mert nem járok ilyen helyekre.Amúgy megértelek én.Csak jeleztem,hogy a kövérség nem feltétlen jelent egyet a csúnyasággal.Bár nem fejtettem ki ,ez igaz.Van aki kifejezetten szép pedig duci.De mindegy. Úgyis s kisugárzás számít.Lehet valaki szép, ha üres.
132. mikiller (válaszként erre: 130. - Ittmost)
2013. márc. 27. 18:18

Én nekem az átlagos kinézetű nők a kedvenceim pl. .. most kapok magam mellé kolléganőm helyére egy cicababát (tényleg fullos csaj), akivel együtt kell majd dolgoznom. Kaptam infót hogy jó pár raktáros srácnak már megvolt a csaj, dolgozni nem szeret, le akarták fokozni ergo elvileg ez egy utolsó esély neki hogy maradhasson a posztján, különben mehet operátornak.


Imádom a szép nőket, de valahogy tartok tőlük egy bizonyos távolságot mert feszéjeznek, eleinte mindig zavarban vagyok a közelükben, s előre tartok tőle hogy most mi a fene lesz. Az előző cicababával megjártam, majdnem rá is ment az állásom, mert a csaj nem akart melózni, csak beszélgetni a kolléganőkkle, én meg mehettem mindig utána mikor szükségem lett volna rá. A végén rám hivatkozva mondott fel, pedig SOHA nem voltam vele bunkó, csak normálisan szóltam neki hogy dolgozzon is.

Jövő héttől elvileg extra szép kolléganőm lesz, előre "tartok" is tőle..

Nekem átlag kell.... és kész:D

131. mikiller (válaszként erre: 127. - 1fbc7619c9)
2013. márc. 27. 18:12

Figyi én csak a hangvételre reagáltam. Mint mondtam, nekem a kinézet mellékes bizonyos szempontból. De a gnóm jelző egy kicsit túlzás más emberre, de ha megfigyeled, azért van benne igazság amit írtam. Nekem is molett és elég csúnyácska párom volt és odáig voltam érte (akkor pl. ő volt nekem a legszebb).. de ezt pl. mellette első kézből tapasztaltam.. ennél jobb alap nem is kell.


De ez nem a témához tartozik amúgy. De az tévedés hogy minden pasi csúnya (kivétel ez alól a mai divatos csórikák) de minden nő szép és kivétel nélkül leszólhatja a pasikat akik pl. nem dzsásztinbíbörbradpitt kombók:)

130. ittmost (válaszként erre: 125. - Mikiller)
2013. márc. 27. 18:08

Nem tudom..nincs középút?olyan átlagos nő..a cicababa,meg a másik véglet között?


(egyébként a párom is ezt meséli-sok női munkatárssal-hogy egészen jelentéktelen,sőt hülye,és mmhmm..még csak nem is jókülsejű nők viselkednek úgy nap mint nap,mint a királykisasszonyok. Pl.nem köszönnek vissza,meg úgy néznek folyvást,mint a varánuszok)

129. b8103f009a (válaszként erre: 1. - Fcfa6c82fa)
2013. márc. 27. 18:06

Mennyi idős vagy?

Legközelebb nézd meg jobban, kivel állsz le.

2013. márc. 27. 18:05
Nem is neki írtam:) Meg nem is elsőre állt "kötélnek", a negyedik alkalom az nem első alkalom.
127. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 125. - Mikiller)
2013. márc. 27. 18:05
Téged itt nagyon fognak szeretni,borítékolom neked;)ezért amit írtál ,.............. (értsd, minnél randább, kövérebb, stb. ), annál jobban játssza az elérhetetlen hercegkisasszonyt.:)
2013. márc. 27. 18:02

Nem akarok beleszólni, de ez a lány véleményt kért és nem leszidást. Nem azt kérte, hogy leírjátok mekkora szajha. Csak annyit kérdezett, hogy szexre kellett-e a srácnak.


Szexre kellettél csajszi, de ne sajnáld. Ezzel a srác mutatkozott be.

2013. márc. 27. 17:34
Meg az elmúlt pár év tapasztalatát nézve.. minnél kevésbé dekoratív egy nő (értsd, minnél randább, kövérebb, stb. ), annál jobban játssza az elérhetetlen hercegkisasszonyt.:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook