Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak a szexre kellettem? fórum

Csak a szexre kellettem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
4. fcfa6c82fa (válaszként erre: 2. - Simple)
2013. márc. 26. 19:00
nem leoltást kérek, hanem normális választ
2013. márc. 26. 19:00
Ööööö....
2013. márc. 26. 18:59

"Társkeresőn ismerkedtünk meg..."


Ezzel mindent elmondtál!!! Mégis mire számítottál?!

2013. márc. 26. 18:58

Sziasztok!


Előre elnézést kérek, egy kicsit hosszú lesz.


Tavaly nyáron megismerkedtem egy sráccal. Aranyosnak tűnt. Gondoltam próbáljuk meg. Azt tudni kell, hogy nem vagyok egy szép lány, tele vagyok szépséghibával, de a srácot nem zavarta, pedig leírtam mire számítson. Ennek ellenére összejöttünk… 4x találkoztunk 1 hónap alatt… 2x randi volt, 1x petting és az utolsó alkalommal szex. Szex után vége lett azzal az indokkal, hogy megfojtom…. Álnévvel kiderítettem, hogy azért dobott, mert nincs se mellem és rondának is tartott. Na már most ha rondának tart össze se kell velem jönni, szerintem. Ha meg csak szexet akar, akkor pedig meglehet azt mondani…


Társkeresőn ismerkedtünk meg, de amikor az 1. randinak vége lett és hazaért, akkor is odament föl és kijelentette, hogy ő nem fogja leszedni magát onnan… megjegyzem én próbáltam a srácot megismerni, de nem nagyon volt a részéről hajlandóság….


Amiket pedig szakítás után mondott rólam, hát…. Idézek tőle.


„ha van melled és kinézel valahogy, akkor szarrá vered. Mindig arra gondoltam, hogy megint találkozunk és wááá… életem 2. legrosszabb nője…”


Amúgy is komplexusos vagyok, de az állítólagos pasim, hogy tud rólam ilyeneket mondani?


Szerintetek is csak a szex miatt volt velem? Ezek után miért mondja, hogy a nője voltam? Ha szar nőnek tart, minek feküdt le velem? Az idézett beszólások szakítás után születtek.


Szerintem ezek után kétséges, hogy valaha is komolyat akart volna tőlem…. Csak akkor nem tudom miért kell ezt hazudozni…. A helyesírási hibákért elnézést…. Köszönöm a normális véleményeket.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook