Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak a szexre kellettem? fórum

Csak a szexre kellettem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
124. mikiller (válaszként erre: 107. - Bcicus)
2013. márc. 27. 17:29

Azért nem nevezném magam gnómnak, ha nem is vagyok baba arcú kis gyík+ szemüveges vagyok (MÉG) de azért jelenleg az átlagnál lényegesebb műveltésggel és "formával" rendelkezem (álá lassan 4 éve testedzés heti 4-5 alkalommal plusz normális időben terepfutás). Amúgy én is sok "nyomorék" nőt látok, ha már erre térünk ki, ezeken az oldalakon, csak azoknak még annyi agyuk sincs, hogyha egy pasi ismerkeni akar velük, legalább annyit visszaröffentsenek hogy kösz de kösz nem (fenébe hisz társkeresőről van szó, ami erre van kitalálva, vagy én vagyok fogalomzavaros és a sok nőnek a kis ego-ját kell növelni meg dumapartnert keresni egy TÁRSKERESŐN??). Az meg alap hogy dugni akarunk, csak magam példájából kiindulva, olyan nővel akivel együtt vagyunk, és nem biztos hogy jó az hogyha elsőre meg is kapom a csajt, nem k*rvát keresek hanem párt alapon (ha azt akarok, tele a net nővel, csak 1 telefon+ egy kis pénz és ott dugom ahol akarom :) ). Mert úgy sokkal jobb:D Miért te nem szereted a szexet? Te nem akarsz dugni? Komoly gond lenne veled ha nem:D..


Kicsit el vagy tájolva, nem az alulművelt kis trágyahalmazokból kéne kiindulni, meg a 40 feletti kapuzárási pánikos szánalomhalmazokból, speckó legjobb barátom már diplomás tervezőmérnök és nem egy rút kisbéka úgy szivatta a srácot mint annak a rendje akiket ilyen helyről kukázott össze. Feléhez bottal se nyúltam volna hozzá:D Szóval igen, a társkeresők tele vannak randa, csumpi nőkkel is nem csak pasikkal, csak én pl. nem tuti hogy csak kinézet alapján választanám a társamat.. Mondjuk ezen nőknek egojuk is van mert itt legalább szól hozzájuk valaki.. sakk-matt :D

123. bd55e3f068 (válaszként erre: 118. - 3697406b65)
2013. márc. 27. 15:42
hehe
122. bd55e3f068 (válaszként erre: 113. - Fcfa6c82fa)
2013. márc. 27. 15:38

Akkor nem is volt túlzás, hogy fojtogattad :/

Alig kezdtél el találkozgatni egy pasival, de rögtön sunyin ellenőrizgetted? Megérdemelnétek egymást :P

2013. márc. 27. 15:37

Hát, én is azt gondoltam, hogy 16-18 körül lehet...

Komoly önbecsülési problémái vannak, amiket persze kivetít másokra. A felelősséget meg nem vállalja.

120. e3acde8c5e (válaszként erre: 107. - Bcicus)
2013. márc. 27. 15:34
Szia...Na ez igaz fordítva is :))) Már, bocsi, hogy bele vauu...
2013. márc. 27. 15:31

Valóban gyerekes, és még meg is sértődött amikor ezt le mertem írni neki. Privát üzenetet kaptam. Nem akármilyen módon kétségbevonva anyai mivoltomat. Aztán törölte magát.

Nem mondtam, hogy útszéli. Csak azt írtam neki, hogy ne viselkedjen úgy. Nagy különbség.

2013. márc. 27. 15:01
Na most nézem, ki is töröltette magát...nem baj drágám, majd álnéven visszajössz és elolvasod....
2013. márc. 27. 15:00

Hmmm...ha nem írtad volna korábban, hogy 23 vagy, nem is tudom, tán 16-nak gondolnálak...

Ha más írta volna kb. ezeket mint te, akkor szerintem te is így gondolnád...

Kicsit olyan érzésem van, mint ha te - ellenben a nyitó kérdéseddel, miszerint csak szexre kellettél-e - arra várnál/vágynál, hogy pátyolgassák a sérült egódat. Ami tök rendben van, leszólt egy szemét pasi, ilyenkor mindenki sajnáltatja magát kicsit. Na de te hány hónapja csinálod?

Ez már kérlek a tök gáz kategória. Legyen egy nőnek büszkesége, ami kiterjed arra is, hogy utána nem áll neki álnéven irkálgatni az ex románcnak, meg nem megy fel szintén más néven azt lesni, hogy hú vajon fent van társkeresőn? vagy nincs?

Szerinted, és vegyük csak azokat akik írtunk Neked, hányszor lettünk megsértve esetleg megalázva egy férfi által? Abban szinte biztos vagyok, hogy mindenkivel megtörtént már.

Tudod én is jártam már úgy, hogy rohadtul megsértettek a női mivoltomba, legszívesebben sírva fakadtam volna és üvöltöztem volna vele, de nem tettem...hanem képen röhögtem és továbbálltam, majd 1-2 napig nagyon sajnáltam magam és pont. Ennyi.

Ez a szöveg meg, h te írtad neki h nem vagy szép stb.......itt megint azt várod, hogy azzal jöjjünk, hogy jaj a belső számít, és rád is vár valaki aki szeretni fog, meg dehogy vagy csúnya...ugyan kérlek...lehet egy nő akár milyen dekoratív, ha amúgy egy sötét paraszt....hidd el, tükröződik rajta...és lehet egy nő nem a legelőnyösebb külsejű, ha jól érzi magát a bőrében, akkor sugárzik...és ehhez meg sem kell ismerni a belső tulajdonságokat, mert látszik.

Nem megbántani szeretnélek, de szerintem te azon a szinten túl vagy már, amikor arra volt szükséged, hogy sajnáljanak és pátyolgassanak. Annak is megvan az ideje...de nem ennyi idő után...

116. ittmost (válaszként erre: 110. - Fcfa6c82fa)
2013. márc. 27. 11:01

Igen,oltári bunkó.Nyilván kisebbségi komplexusa van a kis méretével.

Ez őt minősíti.

115. ittmost (válaszként erre: 111. - Fcfa6c82fa)
2013. márc. 27. 10:59

Ha téged ez zavar,akkor már aközben ejtened kellett volna.

Nekem az a természetes,hogy az ember akkor jön le társkeresőről,ha úgy érzi,olyan valakit talált,akiért érdemes.(ha csak alkalmit keres,akkor nyilván nem fog lejönni,hanem marad,bármi is sikerül be közben)Ez lehet éppenséggel a 2. randi után is,de szerintem reálisabb,ha 1-max 2 hónap ismeretség után kerül rá sor.Legalábbis nekem ennyi idő kéne kb.hogy valóban azt mondjam,ezzel az emberrel megpróbálom a monogám kapcsolatot.És nekem az a hihető,ha ő is hasonlóan van ezzel,tehát nem első látásra mondja azt,h én vagyok álmai nője,mert akkor még alig ismer.

114. a2571c53fb (válaszként erre: 104. - Kedvescsajszi)
2013. márc. 27. 10:55

Látod ez lényeg amit írtál és ezzen nincs semmi gond!:-)) Nehogy már neked legyen gondod azzal, hogy pasi nem rendelkezik megfelelő mérettel. Ha elsőre nem áll elő vele, akkor másodjára se lesz nagyobb neki, tehát jól tetted, hogy megmondtad. Az érem másik oldala, hogy nem igen van olyan pasi akit ezzel szembesítenek, csak úgy le tudná nyelni, de nem te tehetsz róla, hogy így reagálta le!


Miért ha nem mondod neki, akkor azt gondolja, hogy esetleg nagyobb lenne? Tehát nem veled van gond és lépj rajta túl nyugodtan!:-))

113. fcfa6c82fa (válaszként erre: 112. - Bd55e3f068)
2013. márc. 27. 09:39
de álnévvel voltma fent és nem találkoztunk az oldalon akkor :) és én nem pasiztam másokkal
112. bd55e3f068 (válaszként erre: 111. - Fcfa6c82fa)
2013. márc. 27. 08:44
De akkor ezek szerint te is, mashogy nem lathattad volna.
111. fcfa6c82fa (válaszként erre: 109. - Ittmost)
2013. márc. 27. 08:08
köszönöm szépen atanácsot, de egész "kapcsolatunk" alatt fent volt és napi szinten járt fel.
110. fcfa6c82fa (válaszként erre: 108. - Bd55e3f068)
2013. márc. 27. 08:07
igen ezen gondolkodtam én is, de ekkora parasztnak lenni.... leszaroz...
109. ittmost (válaszként erre: 119. - Kedvescsajszi)
2013. márc. 27. 07:40

Az emberek többsége fogalomzavarban szenved.

Kapcsolatot képzelnek oda,ahol nincs,és mesélnek róla.Szerelmet úgyszintén.

Ez a figura nem ugyanazt érti bizonyos fogalmakon,mint te,ennyi a téma.

Az,h utána leszólt,igazán ganyé,de sztem te bőven törlesztettél azzal,h kicsi a farka.Még ha úgy látszott is,h nem érdekli:neki ezzel kell együtt élnie,minden nőnek csak ezt fogja tudni nyújtani,te meg bármikor megtetszhetsz normális pasiknak.

szóval lépj tovább,és legközelebb legyél éber! aki A legelejétől nem udvarias,és normális veled(ez nem jelenti azt,h 1 tali után le kell szednie magát társkeresőről!),azzal még alkalmi szexet se!

108. bd55e3f068 (válaszként erre: 106. - Fcfa6c82fa)
2013. márc. 27. 07:39
Nem uriember, de joga van a velemenyehez. Bar nem tudom, hogy fajulhatott ide a beszelgetes. Irtad, hogy rakerdezett, hogy te vagy-e az uj regisztracio mogot ( hat igen, ez eleg atlatszo). Nem lepne meg, ha azert irt volna direk ilyesmiket, mert a tagadas ellenere eros volt a gyanuja, hogy te vagy az.
107. ittmost (válaszként erre: 89. - Jstefan)
2013. márc. 27. 07:34

Naponta randevúzni??szűzanyám..ha az ember mindenkivel találkozna,aki ráír társkeresőn,lenne nagy káosz az agyában.

Szerintem pont,hogy előzetes netes beszélgetések és több fényképcsere után érdemes találkozni,mikor biztos abban az ember,hogy a másik látványát és szövegét legalább 1 órán keresztül örömmel elviselné.

Különben megint lesz egy rakás csalódás,főleg egy olyan lánynak,aki nem egy látványosság.

106. fcfa6c82fa (válaszként erre: 105. - Bd55e3f068)
2013. márc. 27. 07:29
a teljes történet is elég durva... de attól, hogy megkívántam, attól még nincs joga leszarozni, mint nőt.
105. bd55e3f068 (válaszként erre: 104. - Fcfa6c82fa)
2013. márc. 27. 07:25
Sokkal tobbre mennel, ha a teljes torteneten agylnal (bar szerintem ilyen kis semmisegekn felesleges), mintha szavkon lovagolnal.
104. fcfa6c82fa (válaszként erre: 103. - Bd55e3f068)
2013. márc. 27. 07:21
mondjuk egy kaland elnevezés jó lenne.
103. bd55e3f068 (válaszként erre: 119. - Kedvescsajszi)
2013. márc. 27. 07:19
Ha numeranak vagy lyuknak nevezne, jobban erezned magad?
2013. márc. 26. 21:53
elnézést, hogy kérdezni mertem. Noémi egyébként, csak hogy tudd én próbáltam a srácot megismerni, anynra nem méltetott, hogy megismerjem, persze nyilván ez is az én hibám, és az is hogy 1. randi után még felment a társkeresőre.
101. fcfa6c82fa (válaszként erre: 100. - Fe3d58d788)
2013. márc. 26. 21:51
még én vagyok a hibás. :) köszi
2013. márc. 26. 21:48

1. Nem (csak) a külső számít.

2. A belső kisugárzás sokkal fontosabb. Úgy látom a te kisugárzásod arra volt elég, hogy harmadik alkalom után az ágyban kötötteket ki. Ne csodálkozz, hogy nem volt rólad jó véleménnyel.

3. A férfiak általában azt a nőt becsülik akiért meg kellett küzdeniük.

4. Ne áltasd magad, mert ha csak a szavai fájtak volna, akkor azt már visszaadtad. Akkor már el is felejtetted volna. Még is nyomozol utána, ide irogatsz, hogy miért mondta, hogy a nője vagy? stb.

Nekem úgy tűnik, hogy te egy nagyon gyerekesen gondolkodó, de a profit adó nő akarsz lenni.

Ha csak a szex érdekel(t) - mint ahogy írtad, hogy nem baj, ha csak arról szólt - akkor ne foglalkozz a körítéssel, megkaptad amit akartál.

Ha meg egy igazi kapcsolatra vágysz, akkor ne add magad mint egy utcaszéli, legyen tartásod és viselkedj nőként.

99. fcfa6c82fa (válaszként erre: 97. - 376ca6d064)
2013. márc. 26. 21:10
én örülök, de kb egyik szava üti a másikat....
2013. márc. 26. 21:08
Igen, az előző komoly (vagyis egyetlen komoly) kapcsolatom is úgy kezdődött hogy felhívtam magamhoz a lányt, elkezdtünk filmet nézni, aztán 20 perc után már meztelenek voltunk:D És lett belőle fél év szenvedés és egy kikészítő (legalábbis nekem) szakítás.. Meg is lepődtem én is hogy ilyen goyrsan le tudtam varázsolni róla a bugyit.. :D kár volt..
2013. márc. 26. 21:05

Ne is törődj vele!Ennek a fiúnak az IQ-ja annyi lehet,mint egy hintalóé...

Egy értelmes pasi a szakítás után nem fikáz le,ha meg nem jössz be neki,akkor eleve nem is találkozik veled...

Örülj neki,hogy időben megszabadultál tőle...

96. fcfa6c82fa (válaszként erre: 89. - Jstefan)
2013. márc. 26. 20:40
tudom, ne a külsőt vegyem elő, de mondták már, hogy sokkal jobb nő vagyok, mint ő pasi.
95. fcfa6c82fa (válaszként erre: 92. - D68b49c072)
2013. márc. 26. 20:39
Budapesti.....
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook