Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostis hónapom volt. Hétfőn kezdtem barnázni (keddre nem vártam) azóta több, de nem rendes vérzés, mert nyákos, darabos, mitől lehet? fórum

Clostis hónapom volt. Hétfőn kezdtem barnázni (keddre nem vártam) azóta több, de nem rendes vérzés, mert nyákos, darabos, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 28. 18:34
Sziasztok!Igaz hogy ha az elsö baba csaszarral született,akkor a többi automatikusan csaszarral lesz?köszi
2009. nov. 16. 10:48

Egyébként az teljesen igaz,hogy nem szabad görcsösen akarni,nekünk pl.nyaralás alatt jött össsze.

Egy babás újság címlapján ezt olvastam:

"Engedd el és a tiéd lesz"

Mindenkinek sok sikert!

13. töpi21 (válaszként erre: 12. - Ani2)
2009. nov. 16. 10:45

Szia Ani2!


Nekem is kevés és inkább barnás vérzésem volt a Clostitól,pedig előtte mindíg piros volt és normális.Ezt tuti,hogy a gyogyi csinálja,mert elvékonyítja a nyálkahártyát.Én 3 hónapig szedtem,de akkor nem lettem babás,csak miután befejeztem rá két hónapra.Ez most nyáron volt és nemsokára betöltjük a 4. hónapot.

12. Ani2
2009. nov. 10. 12:27

Persze tudom jól csak annyi kérdésem van. Nekem rendesen azóta sem jött meg csak barnázok egy kicsit.


Vissza mentem melózni, de hát főleg, h egy új csajt kell betanítanom.

2009. nov. 10. 08:18

Szia! HUU Ani2 Te nagyon rágörcsölsz a babatémára. :( Igaza van az elöttem szólónak, hogy igy nem fog összejönni. :( Naponta kiirsz egy kérdést,ami nem baj, csak azt mutatja,hogy egész nap máson sem jár az eszed. És az tényleg nem jó. Lazítanod kellene és meglátod sikerülni fog.

A barnázás mensi elött lehet a clostitól, nekem is volt.

2009. nov. 9. 09:34
Ja, és az unokatesómnak ráadásul még azt is mondta az orvos, hogy nem lehet gyereke, ameddig ennyire fel van borulva a hormonháztartása és szedette vele a gyógyszert. Jól rá cáfolt az unitesóm, mert ez is egy jó példája annak, hogy nincs mindig az orvosoknak igazuk, mert ha nem lehet gyereke, akkor most mégis miért terhes???? És hogy eshetett teherbe, ha a doki szerint nem lehet gyereke?
9. 35491a860f (válaszként erre: 7. - Ani2)
2009. nov. 9. 09:32
Van egy lány unitesóm, ő is átesett valamilyen hormonvizsgálaton, mert sose jött meg a vérzése. Járt mindenféle kezelésekre, orvoshoz számtalanszor, sőt gyógyszert is szednie kellett, mégsem jött össze neki a baba. Talált magának egy jó munkahelyet, elkezdett dolgozni és annyira beletemetkezett a munkába, a munkahelyi életbe, hogy észre sem vette, hogy közbe teherbe esett. Már akkor vették észre, amikor volt vagy 4 hónapos terhes. Én ezért mondtam, hogy szedhetsz bármit, ha görcsösen akarod nem fog összejönni. De ha elvonod a gondolataidat a babáról, és találsz magadnak egy új hobbit, egy új célt, kihívást, elfoglaltságot, akkor bármikor beköszönthet a bébi. Én is átéltem ezt. Én makkegészséges voltam, a menstruációmmal sem volt semmi baj, mert halálpontosan megjött mindig 29 napra, mégsem jött össze fél évig, mert én is görcsösen akartam. Amikor lemondtam róla és más dolgokkal kezdtem el foglalkozni, csak akkor jött össze.
8. Ani2
2009. nov. 8. 16:57
Mi van akkor ha bevettem a clostit 1 szemet, de lehet hogy terhes vagyok? Nem árthattam ??
7. Ani2 (válaszként erre: 5. - 35491a860f)
2009. nov. 8. 10:41

Csak nekem volt hormonvizsgálat és nincs peteérésem. Ezért én már túl vagyok egy Clostis hónapon amit végig figyelt az orvos. Most kell elkezdeni a köv. hónapot amit megint végig fog figyelni az orvos.


Reggel bevettem az első szemet, csináltam tesztet neg.lett úgyhogy elkezdtem a köv. hónapot.

6. 6bdce19b3c (válaszként erre: 3. - Tamo87)
2009. nov. 8. 10:07
amikor terhes voltam és még csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott..akkor nekem 26 mm volt..
2009. nov. 8. 09:30

Szia!


A closti az egy gyógyszer? Mert én nem ismerem, de nem hangzik jól. A lényeg, hogy én nem kezdenék el semmilyen gyógyszert a te helyedben, ugyanis a teherbeeséshez nem gyógyszer kell és nem is görcsös akarás, hanem nyugalom, nyugalom és nyugalom. Ha túl sok stressz vesz körül, akkor el kell kezdeni lazítani. Nekem a stressz miatt nem jött össze fél évig a második kisbabánk és amikor már lemondtam róla és nem gondoltam többé a mindenáron történő teherbeesésre, akkor fogant meg. Nagy csalódás volt, hogy minden hónapban megjött a vérzésem fél éven át, pedig a nőgyógyászom azt mondta, hogy biológiailag minden rendben van velem. Tudom, hogy közhelynek tűnik, de szedhetsz bármit, ha zaklatott, stresszes az életed és nagyon görcsösen akarod a babát, akkor nem fog összejönni.

4. Ani2
2009. nov. 8. 09:05
És akkor most igy elkezdhetem a clostit??
2009. nov. 8. 09:05

Szia. Szerintem is túl vékony :(

Nekem mensi előtt pár nappal 12mm-t mértek és nem voltam terhes :(

Lehet hogy a closty kavart be.

2. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Ani2)
2009. nov. 8. 09:00
Szerintem a mnyh vékony ahhoz, hogy terhes legyél:(
1. Ani2
2009. nov. 8. 08:54

Clostit hónapom volt. Hétfő elkezdtem barnázni ( keddre nem vártam) azóta mindig több-több lett, de nem rendes vérzés, mert nyákos, darabos és sötét. Ilyen még nem volt nekem. Voltam orvosnál még nem lát semmit a mnyh most 6mm, 2 héttel ezelőtt 7,5mm volt. Akkor ez azt jelenti, h nem vagyok terhes? Meg a tüszők helyén uh-val nézett vmi piros, kék, zöld "áramlásokat"

az mi lehet???

Clostit igy nem kezdhetem el??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook